אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מכיר מועדוני פטיש בברלין?

BlackZentai​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 8 באוק׳ 2008

BlackZentai​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2008
הפטישיסטים
לפני 15 שנים • 8 באוק׳ 2008
הפטישיסטים • 8 באוק׳ 2008
insomnia ו- kitkat
זאלוטוסים
לפני 15 שנים • 9 באוק׳ 2008
זאלוטוסים • 9 באוק׳ 2008
דיווח טרי:
Club Culture Houze - מועדון שרוב הזמן מיועד לגייז ובערבים מסוימים פתוח לכולם. הגענו בערב שפתוח לכולם ואמור להיות מסיבת נושא פטישיסטית, אבל נשים לא היו שם. גם לא המון גברים. גם לא יותר מדי בדסמ. למעשה, היינו האטרקציה היחידה שם, והנוכחים הספורים עמדו, צפו וחנקו נחשים. לא נרשמה הקפדה על דרס קוד, אלא אם הוסיפו לדרס קוד תחתונים לבנים עם נקודות. המחיר זול למדי: 10 יורו לזוג.

Gargoyle - הרבה יותר טוב. מועדון לא גדול, אבל יפה ומצויד, ובערב בו היינו היתה אווירת ערב מיילדום: לא המון אנשים, אבל מי שנמצא הם בעיקר זוגות שעושים סשנים, בלי מוזיקת ריקודים או מציצים סקרנים. גם הלבוש היה פטישיסטי יותר. מחיר לזוג: 20 יורו.

לא בדקנו את ה Insomnia, ה Kitkat וה 2nd Face, אבל גם הם קיימים.
שווה להכנס לאתר www.bdsm-berlin.de. יש שם רשימת מועדונים ומסיבות.
*KiTiArA*
לפני 15 שנים • 15 באוק׳ 2008
*KiTiArA* • 15 באוק׳ 2008
היי מקווה שזה עדיין רלוונטי- חזרתי אתמול מברלין והיה ממש כיף רק בעניין מסיבות הבדסמ קצת התאכזבנו...
האינסומניה והקיט קאט הם יותר מועדוני סקס ולא פטיש קלאבס באינסומניה היינו בשתי מסיבות שאחת מהן היתה ממש על טהרת הזיונים והשניה היתה מסיבת פטיש אבל מה שגילינו זה הרבה זוגות די מבוגרים והמוזיקה היתה מוזיקת ריקודי זוגות סלסה פסדובלה וולס וכו' די מאכזב.. כדאי להתחבר לאתר שלהם כדי לראות איזה מסיבות יש בכל יום חשוב מאוד
בקשר לקיט קאט אני לא יודעת כי לא הגענו אליו אבל בגורגוייל היינו והגענו נורא בהתלהבות שסוף סוף מצאנו מקום על טהרת הבדסמ אבל גילנו שזה פאב שקט ביותר אבל מעוצב להפליא בדרום ברלין די קרוב לאינסומניה ככה שאם תתאכזבו זה במרחק של 6 יורו מונית
הפאב היה דיי ריק וללא מוזיקה בכלל מה שגרם לנו לנוס על נפשנו.
תהנה
BlackZentai​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008
BlackZentai​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2008
*KiTiArA* כתב/ה:
היי מקווה שזה עדיין רלוונטי- חזרתי אתמול מברלין והיה ממש כיף רק בעניין מסיבות הבדסמ קצת התאכזבנו...
האינסומניה והקיט קאט הם יותר מועדוני סקס ולא פטיש קלאבס באינסומניה היינו בשתי מסיבות שאחת מהן היתה ממש על טהרת הזיונים והשניה היתה מסיבת פטיש אבל מה שגילינו זה הרבה זוגות די מבוגרים והמוזיקה היתה מוזיקת ריקודי זוגות סלסה פסדובלה וולס וכו' די מאכזב.. כדאי להתחבר לאתר שלהם כדי לראות איזה מסיבות יש בכל יום חשוב מאוד
בקשר לקיט קאט אני לא יודעת כי לא הגענו אליו אבל בגורגוייל היינו והגענו נורא בהתלהבות שסוף סוף מצאנו מקום על טהרת הבדסמ אבל גילנו שזה פאב שקט ביותר אבל מעוצב להפליא בדרום ברלין די קרוב לאינסומניה ככה שאם תתאכזבו זה במרחק של 6 יורו מונית
הפאב היה דיי ריק וללא מוזיקה בכלל מה שגרם לנו לנוס על נפשנו.
תהנה

חזרתי הלילה.
יש הרבה רשמים, יש ממש הרבה מקומות שם והאמת הייתי ב-Gargoyle שהיה ריק לחלוטין, מקום אכן שווה לסשנים פרטיים וקבוצתיים אבל לא שהוא ריק. קיבלנו מהם המלצה ללכת לאינסומניה שכמו שאת אומרת יותר מועדון סקס -פטיש מאשר סאדו, אבל לפחות היום יותר אנשים.
מי שאוהב לראות אורגיות, וסקס בטירוף עם שילוב של כל סוגי הפטיש הידועים לאדם, וגם כאלו בשילוב של מה שלא ממש ידוע - זה המקום.
    התגובה האהובה בשרשור
*KiTiArA*
לפני 15 שנים • 24 באוק׳ 2008
*KiTiArA* • 24 באוק׳ 2008
ממ... מצד אחד אתה פותח במשפט יש הרבה רשמים ושיש שם מלא מקומות אבל בסופו של דבר אתה מדבר רק על שני המקומות שכבר הזכרנו קודם וששניהם לא עונים על הציפיות של אף אחד...
אז חוץ מהאינסומניה ומהגורגוייל היית בעוד מקום?
אני מאמינה שלא..
ואני שואלת את עצמי שוב... איפה לעזזאל מתחבאת הסצנה הבדסמית הברלינאית ולמה כזה קשה למצוא אותה? כנראה שהיא לא מבוססת כמו שחשבנו או שהיא מתקיימת רק במסיבות פרטיות להחריד...
עטלפית על{לאסי}
לפני 15 שנים • 23 בינו׳ 2009

שנה מאוחר יותר...

עטלפית על{לאסי} • 23 בינו׳ 2009
המלצות חדשות מהתקופה האחרונה, מישהו?!

אנחנו רוצים לטוס לסופשבוע באירופה, למקום עם סצינה בדסמית תוססת ודווקא הייתה לי תחושה שמברלין תבוא בשורה...

אם לא ברלין, יש למישהו המלצות קונקרטיות שוות?

תבוא עליכם הברכה ושבת שלום,
עע
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}

אח, ברלין...

הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 23 בינו׳ 2009
אני ממש מקווה שמשהו השתנה, אבל לאור התגובות כאן..
המארח החביב שלי בביקור בברלין לפני שנתיים עשה לי את אותו הסבב של המועדונים שבדיוק נכתב כאן. הגרגויל הריק, מלא הקשישים שמיועד לפי הבנתי בעיקר לחברותא של אנשים like-minded והאינסומניה שהוא בהחלט לא יותר ממועדון מין.

איך יכול להיות, שאלתי את עצמי, שבדאנג'ן ואפילו במסיבת-נושא תמימה בתל אביב יש יותר אקשן בדסמי מאשר ברלין עיר החטאים?
ממש מקווה שמישהו יגלה לנו איפה הסצנה מתחבאת... icon_redface.gif
נסיך הכתר

יש ובגדול מועדוני בדסם בברלין.

נסיך הכתר • 23 בינו׳ 2009
הייתי לפני 3 חודשים בברלין ...יש שם כמה מועדוני בדסם, חלקם לא משהו, יש שניים איכותיים.
יש לנו הרבה מה ללמוד מהברלינאים בתחום העיצוב, הפתיחות, הרגש, והיופי שבבדסם.