לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שלגי
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
שלגי • 11 באוק׳ 2008
Lanya Colson כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
טוב, ...מסמל.

אה, אז זה ברצינות?
(כי קודם לא ענו לי)

אל תקחי את זה קשה מידי מותק,
יש דברים שעדיף לא לדעת,
(כמו למשל: מי זו גניה? היא פולניה, נכון?).
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 באוק׳ 2008
שלגי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
טוב, ...מסמל.

אה, אז זה ברצינות?
(כי קודם לא ענו לי)

אל תקחי את זה קשה מידי מותק,
יש דברים שעדיף לא לדעת,
(כמו למשל: מי זו גניה? היא פולניה, נכון?).

פולניה היא ונילית או בדסמית?
מצד אחד, אין לה עניין בסקס
מצד שני, היא אוהבת לסבול

אני מבולבלת
וחוץ מזה, הרבה אנשים יודעים מיזוגניה, למרות שחלקם מתכחשים לה.
שמנמונת סקסית​(אחרת)
חח..
אין לי בעיה עם "תלמידי נהיגה"- הם הרי באמת רוצים ללמוד "נהיגה".

הבעיה עם אלו שנוהגים בפראות עם או בלי לימודים, לא עוצרים בעצור, יורקים מהחלון בזמן נהיגה ומדברים בפלאפון בלי דיבורית. קאפיש?

חוצמזה, אל תשחק אותה... icon_smile.gif אני ושוטי לא מעניינות? אנחנו הכי מעניינות : ))))))) !!!

אישית גם לי אין עניין בך, אז תיקו?
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
טוב, אז אני מבינה שבגלל שכתבתי בנימה קצת מבודחת, אנשים קטנים חושבים שהם באמת מסוגלים להרים את האף שלהם.
מר "קליבר", גם אם תעלה כולך על סולם מאוד גבוה, אני לא בטוחה שתצליח אפילו לראות מקרוב את סוליית המגף שלי. אני מודעת לזה שנורא קשה לברברי להתבטא כאדם, אבל כשאתה פונה אלי - נורא תשתדל.
לגבי גיבוב השטויות שמילמלת לך שם, אני רק אומר שאין לי בעיה עם נהגים חדשים, רק חבל שהכביש מלא באנשים שלא יודעים לנהוג, ואותם מחקים כל הצעירים שבאים ללמוד.
לגבי "סעיף ב'" שלך, בצורה בה הגבת ונזעקת , עזרת לי להמחיש ולוודא שכולם מבינים, שאני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן. ומכיוון שעל ראש הגנב בוער הכובע, אתה לא צריך להצטייד בשום אפודה, אנחנו נזהה אותך , זה בסדר.

וButtercup - זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.
כל הצחוקיידה הזו שעושים מהקילור, לי אישית , מפריעה וצורמת. מבזה את האתר ,את יושביו ואת הסיבה לשמה הגענו הנה.

אני באמת חושבת שזה צריך להיות חוק בל יעבור, ואם אתם מתעקשים לדבר במונחי דמוקרטיה, אז גם דמוקרטיה מאוד דמוקרטית עד לרגע בו היא ניצבת מול סיכון שמהווה איום על המשכיותה.
אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.

מעניין אותי לדעת איך, שוטרת, היית מייעצת לגרמניה להתמודד עם הטורקים ולאיטליה עם הבנגלדשים והאפריקאים ולצרפת עם אלו ולא גם יחד.. ..נדמה לי שהאופי של הבעיה הוא זהה.. ובאופן דומה גם פה פשוט אין דרך טובה ונקייה להתמודד עימה. מי שמבקש לעסוק בגבולות והגדרות של ההוויה של בסד"מ (או תרבות אירופאית לצורך הדוגמא) חייב לקבל על עצמו את האחריות : או להפסיק לטעון שהוא מה שאיננו כלל ועיקר - (פסאודו) פלורליסט, ולהחליט באופן גלוי ופתוח ואוטוקרטי משהו איפה עוברים הגבלות ואז זה כבר לא דמוקריטיה, לא פלורליזם, לא סובלנות ולא סבלנות ולא שומדבר שמתקרב למושגים הגבוהים הללו בכלל; או לקבל את זה שפלורליזם זה לקבל את כל הדעות לא רק את אלו שנוח לך איתן, ואת כל האנשים, גם כאלה שהממש נראים ומתנהגים "איכסה" ולא רק אלו שראויים להגיע לקצות המגפיים הרמים שלך. העולם של כאן מלכתחילה היה עולם שטען לקבלה של מה ששום מקום אחר לא מוכן להכיל ולקבל. תקחי בחשבון שעם כל גבול נוסף שאת מבקשת למתוח בו את מסרסת את המהות הזו שלו ואז.. אז אולי בכלל לא שווה להיות פה, בכביש כבר יורת כיף ...
שמנמונת סקסית​(אחרת)
Blondie the good כתב/ה:
שמנמונת סקסית כתב/ה:
שוטרת,
את לא מבינה... ממה בדיוק יתעשרו בעלי המסיבות והאתרים?
גורלם למשל של מאסטר F ואמילי, שהפיקו מסיבות קהילה סגורות והתרוששו..
מנויי זהב חדשים וכו'?

שס"ק

מסכים עם שס"ק
מה לעשות שהכסף שמשלמים כל אותם מציצנים חסרי נימוס וכבוד שווה בדיוק אותו דבר שמשלם אדם נעים הליכות ובעל נימוסין (אני יוצא מנקודת הנחה שלא הייתן מתנגדות לאנשים מנומסים ובעלי כבוד עצמי ולזולת גם אם הם לא הבדסמים הכי גדולים)

בחיפה היו בזמנו כמה מסיבות בבתים פרטיים שהיו נחמדות מאד
אנשים טובים אווירה נחמדה - ובלי כל מיני חרמנים שחושבים שבדסמ = סקס עם כל דבר שזז בלי לדבר איתו קודם

בדיוק !
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 11 באוק׳ 2008
שוטרת צודקת.
כל מילה בסלע.
הזלות של הקולר בעיני אחדים ,מטרידה בעיניי.
כמעט כל אדם כאן מקולר לכל העולם ואחותו.
כשקולרתי בעבר לגבירה שלי זה היה רגע מדהים ומרגש.
הוכחתי שאני ראוי לקולר,וראיתי בך תמורה נפלאה למסירות ולהשתעבדות שלי אליה.
כשאדם מקלר את עצמו לכל דמות טלויזיונית מאחת הסדרות הריאליטי ,הוא בפירוש מזלזל
במשמעות הקולר.
חבל.
האמפרי
האמפרי • 11 באוק׳ 2008

ירושלים - העיר שקולרה לה יחדיו.

(למען שפיותכם ושלום נפשכם אנא המנעו מלנסות להבין)
GoingAway

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

GoingAway • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
אז ככה:
נניח ומקובל עלי שמוקיעים מתוכנו אנשים שקושרים את השפחות שלהן ולא שוכרים בייביסיטר שיפקח עליהן.
נניח ומקובל עלי פיזור סיסמאות הSSC והחומוסיידה.
נניח שזה קביל בעיני לסתום את הפה לאנשים שנוגעים בהארד קור שפוגע בתום ליבם של שוכני האתר הרבים כאן.
אפילו נניח שאני מקבלת את כל קילורי ה"תיזהר, היא שייכת לי , אז מה אם הכרנו לפני 10 דק' בוירטואלי"..
נניח.

אז איך זה, שאת כך אלו ניתן להוקיע ולהעיף ולמגר ולחסל ולעקור מקירבנו, אבל את כל מחלת הווניליזציה שתוקפת אותנו , משאירים?

אני דורשת להעיף במיידי , את כל מקולרי הגיטרות/ערים/שוקולדים/זמר אהוב/שם של חיית מחמד - מהאתר הזה , מהמסיבות, ומכל מקום שאפילו במקרה מכיל את אחת מאותיות ה"ב" או "ד" או "ס" וגם מה"מ".

ומהי בדיוק מחלת הוניליזציה? מי בדיוק יגדיר היכן עובר הגבול? גם לחדשים צריכה להיות סביבה לגלות את עצמם, לחקור, להתנסות, להתפתח. וכן, חלק מהם מזוייפים. חדשות טובות, חלק מהותיקים מזוייפים. הרי כולנו מסכימים שיש מנעד עצום של סוגי BDSM. אני, למשל, נרתע מלא מעט דברים שאני קורא ורואה באתר. האם זה אומר שאני לא שייך? ואם כן, מי מחליט על כך?

אל תמהרי להכריע על אוכלוסייה כה גדולה, רבים מהם יצמחו להיות חברים פעילים וטובים בקהילה אם רק יתנו להם מקום חם, סבלנות, יעוץ והדרכה.
שוטרת*
שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
babywoman כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
טוב, אז אני מבינה שבגלל שכתבתי בנימה קצת מבודחת, אנשים קטנים חושבים שהם באמת מסוגלים להרים את האף שלהם.
מר "קליבר", גם אם תעלה כולך על סולם מאוד גבוה, אני לא בטוחה שתצליח אפילו לראות מקרוב את סוליית המגף שלי. אני מודעת לזה שנורא קשה לברברי להתבטא כאדם, אבל כשאתה פונה אלי - נורא תשתדל.
לגבי גיבוב השטויות שמילמלת לך שם, אני רק אומר שאין לי בעיה עם נהגים חדשים, רק חבל שהכביש מלא באנשים שלא יודעים לנהוג, ואותם מחקים כל הצעירים שבאים ללמוד.
לגבי "סעיף ב'" שלך, בצורה בה הגבת ונזעקת , עזרת לי להמחיש ולוודא שכולם מבינים, שאני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן. ומכיוון שעל ראש הגנב בוער הכובע, אתה לא צריך להצטייד בשום אפודה, אנחנו נזהה אותך , זה בסדר.

וButtercup - זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.
כל הצחוקיידה הזו שעושים מהקילור, לי אישית , מפריעה וצורמת. מבזה את האתר ,את יושביו ואת הסיבה לשמה הגענו הנה.

אני באמת חושבת שזה צריך להיות חוק בל יעבור, ואם אתם מתעקשים לדבר במונחי דמוקרטיה, אז גם דמוקרטיה מאוד דמוקרטית עד לרגע בו היא ניצבת מול סיכון שמהווה איום על המשכיותה.
אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.

מעניין אותי לדעת איך, שוטרת, היית מייעצת לגרמניה להתמודד עם הטורקים ולאיטליה עם הבנגלדשים והאפריקאים ולצרפת עם אלו ולא גם יחד.. ..נדמה לי שהאופי של הבעיה הוא זהה.. ובאופן דומה גם פה פשוט אין דרך טובה ונקייה להתמודד עימה. מי שמבקש לעסוק בגבולות והגדרות של ההוויה של בסד"מ (או תרבות אירופאית לצורך הדוגמא) חייב לקבל על עצמו את האחריות : או להפסיק לטעון שהוא מה שאיננו כלל ועיקר - (פסאודו) פלורליסט, ולהחליט באופן גלוי ופתוח ואוטוקרטי משהו איפה עוברים הגבלות ואז זה כבר לא דמוקריטיה, לא פלורליזם, לא סובלנות ולא סבלנות ולא שומדבר שמתקרב למושגים הגבוהים הללו בכלל; או לקבל את זה שפלורליזם זה לקבל את כל הדעות לא רק את אלו שנוח לך איתן, ואת כל האנשים, גם כאלה שהממש נראים ומתנהגים "איכסה" ולא רק אלו שראויים להגיע לקצות המגפיים הרמים שלך. העולם של כאן מלכתחילה היה עולם שטען לקבלה של מה ששום מקום אחר לא מוכן להכיל ולקבל. תקחי בחשבון שעם כל גבול נוסף שאת מבקשת למתוח בו את מסרסת את המהות הזו שלו ואז.. אז אולי בכלל לא שווה להיות פה, בכביש כבר יורת כיף ...

למרות הנימה הצינית בה את חוטאת, אני, ממרומי המגף שלי, עדין אטרח להבהיר כמה נקודות
שכנראה לא הבנת.
לא ממש מעניינות אותי המדינות שהזכרת או בעיותיהן (יש לנו מספיק משלנו, תודה.) ולכן לא אגיב או אייעץ להן, לצערן כי רב. אם בשם הדמוקרטיה, אני ארצה להנהיג כאן מדינה דיקטטורית, ויעצרו בעדי ואני אטען שזה לא דמוקרטי מצידם - זה יראה תקין בעיניך? אם בשם חופש הדיבור, אני אסית ואעודד לרצח עם המוני, וכשיצנזרו את דברי אני אטען שהם פוגעים בזכויותיי - עדיין תקין?
ועכשיו , בואי נצא מכל עניין המדינות והחוקים. מה שאני טוענת הוא פשוט בהרבה. אני טוענת שאין לי בעיה עם כל פעילות בדס"מית כלשהי ולא משנה אם בעיני היא נראית או לא. באותה נשימה אני טוענת, כי לקחת עניין כמו קילור, ולהחליט שזה איזשהו סוג של לוח מודעות 'לתלות' עליו את כל המוזרויות שלכם- זה כבר לא קשור לבדס"מ. זה כבר גובל בהחרבת הבדס"מ.
אז אי אפשר לטעון ש"העולם של כאן מלכתחילה היה עולם שטען לקבלה של מה ששום מקום אחר לא מוכן להכיל ולקבל." מעולם , "העולם של כאן" לא קיבל ביזוי של הסיבה לשמה נתכנסנו. לא קיבל , וריבוי הוונילים כאן מתעקשים לדחוף לנו את זה לגרון. אז בשם אחת שאכפת לה, אני אומרת שלא קיבלנו ולא נקבל.
שוטרת*

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
harele כתב/ה:

ומהי בדיוק מחלת הוניליזציה? מי בדיוק יגדיר היכן עובר הגבול? גם לחדשים צריכה להיות סביבה לגלות את עצמם, לחקור, להתנסות, להתפתח. וכן, חלק מהם מזוייפים. חדשות טובות, חלק מהותיקים מזוייפים. הרי כולנו מסכימים שיש מנעד עצום של סוגי BDSM. אני, למשל, נרתע מלא מעט דברים שאני קורא ורואה באתר. האם זה אומר שאני לא שייך? ואם כן, מי מחליט על כך?

אל תמהרי להכריע על אוכלוסייה כה גדולה, רבים מהם יצמחו להיות חברים פעילים וטובים בקהילה אם רק יתנו להם מקום חם, סבלנות, יעוץ והדרכה.

ובשבילך, שלא מתאמץ לקרוא ממש , אני אדגיש מה שכבר כתבתי:
ציטוט: ..אני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן.