לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

babywoman​(אחרת)
לפני 15 שנים • 11 באוק׳ 2008
babywoman​(אחרת) • 11 באוק׳ 2008
שוטרת, באשר לחלק הראשון של תגובתך - אובכן את פשוט מאוד לא צנועה.
באשר לחלק השני, לפי מיטב ידיעתי, עולם הבדס"מ הוא לא מדינה עם חוקה כתובה ואפילו לא חוקים כתובים למעט הבטוח שפוי ובהסכמה. אם אני טועה את מוזמנת לתקן אותי. אבל אני חושבת שדרמטיזציה כמעט אפית של נושא הקילור עם דמויות ריאליטי היא מיותרת, קצת מצחיקה ולבטח לא מעוגנת בשום חוקה כתובה של עולם הבדס"מ ש"מעולם לא הרשה ולא ירשה!" משהו . באמת ...
GoingAway

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

GoingAway • 11 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
harele כתב/ה:

ומהי בדיוק מחלת הוניליזציה? מי בדיוק יגדיר היכן עובר הגבול? גם לחדשים צריכה להיות סביבה לגלות את עצמם, לחקור, להתנסות, להתפתח. וכן, חלק מהם מזוייפים. חדשות טובות, חלק מהותיקים מזוייפים. הרי כולנו מסכימים שיש מנעד עצום של סוגי BDSM. אני, למשל, נרתע מלא מעט דברים שאני קורא ורואה באתר. האם זה אומר שאני לא שייך? ואם כן, מי מחליט על כך?

אל תמהרי להכריע על אוכלוסייה כה גדולה, רבים מהם יצמחו להיות חברים פעילים וטובים בקהילה אם רק יתנו להם מקום חם, סבלנות, יעוץ והדרכה.

ובשבילך, שלא מתאמץ לקרוא ממש , אני אדגיש מה שכבר כתבתי:
ציטוט: ..אני לא מדברת רק על חדשים, אלא יותר על אנשים ששוהים כאן קצת יותר מדי זמן.

*מחייך קלות*

וכעת, הניחי שכן קראתי את מה שאמרת, וגשי לקרוא מחדש את הודעתי שלי ותראי שניתן להבין אותה גם כן במספר דרכים (ולא רק כהתייחסות לתקיפה על האוכלוסייה החדשה, הרי גם אני ציינתי שחלק מהותיקים מזוייפים).

השאלה שעלתה, שאת עדיין חוזרת ומתעלמת ממנה, מי קובע את החוקים? מי קובע היכן עובר הגבול? מהי וניליזציה? מה לגבי אנשים האוהבים רק כאב ומתעלמים מצד השליטה? רק חפצים להוסיף כואב לתוך המיניות? האם הם מבצעים וניליזציה? מה לגבי אלו שרק חפצים לשלוט ולהנהיג, ולא להכאיב בכלל? מה לגבי שולטים/ות שרק מקבלים ריגוש מללמד, להדריך ולכוון, אפילו בלי שום אקט מיני, האם גם הם מבצעים וניליזציה?

כל הרעיון של הקהילה הזאת שהיא דמוקרטית. כן, כן, בניגוד למה שכתבת. כל הרעיון שתחת ה-BDSM מתאגדים להם אינספור אנשים, מנעד רחב מאוד של מיניות וקינקיות. של נתינת כאב, של הפעלת כאב, של שליטה, של קשירה, של צעצועים, של פטישים, של לבוש, של מפגשים, של מסיבות, של קהילה, וכל אחד מאיתנו לוקח מה שמתאים לו. כן, שוטרת, הקהילה הזאת היא מטבעה דמוקרטית יותר ופתוחה יותר מרוב הקהילות, היא מטבעה גמישה יותר, פתוחה יותר, ליברלית יותר, כי היא מכסה קשת מאוד רחבה של מיניות, והיא פונה לאנשים שהם פתוחים מבחינת המיניות שלהם, אנשים ליברלים ופלורליסטיים. כי אנשים סגורים המאמינים בדיקטטורה, ובכן... אילו הם האנשים שאין להם מקום כאן, אנחנו מחפשים מקום שלכולנו יש זכות לדבר בו.

כי אחרת, איך היינו יכולים ליישב עולם שבו יש גם אדונים/נשלטות וגם מלכות/שולטים, גם הומוסקאוסליות וביי-סקסואליות, פתיחות לאורגיות ומסיבות, פתיחות לצעצועים ומיניות שרק לפני 50 שנה לא חלמו עליה כמעט?

אין חוקים. לא אמורים להיות חוקים.
שוטרת*
שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
לגבי עניין הצניעות... את צודקת , אני לא צנועה.
לגבי כל השאר, את טועה.
את גם מתבקשת לשמור על עקביות. בתור אחת שהתחילה עם כל עניין ההשוואה למדינות וכו'..

לגבי "חוק הSSC"..... תני לי לסיים את המלחמה שלי בכל תופעת "הוונילים המתקלרים", אח"כ אני אתפנה לשטות הזו. <לא באמת, אני בהחלט מבינה את הצורך של חלק מהאנשים כאן ל"פוס" באמצע המשחק, אני אפילו חושבת, שעם מרבית האנשים שמסתובבים כאן, זה אפילו כדאי>.

ולגבי שאין איסור "חוקי" לעניין הזילות הבדס"מית ככלל והקילור בפרט, וול.. זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות כאן.

ולך- יקיר מחוייך, הבאתי רק דוגמא קלה לכך שאינך קורא באמת מה שאני כותבת. שכן לו היית קורא, היית רואה שאף עניתי על שאלותיך הרבה לפני שהעלית אותן.
בתמצתי? מהי ווניליזציה? כשבאים אנשים שאין להם קשר או רצון להשתייך לשום דבר שקשור לבדס"מ <רגע, יש המשך, לא למהר להגיב. ההמשך הינו חלק בלתי נפרד מתחילת המשפט>, ומנסים לחרב ולזלזל כל דבר שהוחלט וסוכם על ידי אנשים שכן חלק מהקהילה הבדס"מית. כמו למשל , שקילור הינו סממן שמסמן שיוך. קשר בדס"מי כזה או אחר. לייט או הארד."
נוריתE
נוריתE • 11 באוק׳ 2008
שוטרת
מה חוק איזה חוק
כל מה שאמרת והסברת והגבת עם ציטוטים אחד אחד
איזה חוק ואיך בדיוק ניישם אותו
ומי שירד פה על כלובי רק כי "בגלל הוא לוקח כסף על מנוי זהב אז הוא דווקא לא יעזור"
מה הבולשיט הזה? זה לא רק בולשיט זה ברמה מעצבנת כבר.

קיי בואי נגיד שבמועדונים במסיבות קהילה שמה הם לוקחים כסף ולא קטן מכל נכנס שלא לדבר ע ל הבר והכל ועל זה פרנסתם
שמה יישמו את החוק הזה שאת מציעה?
לא חושבת

נכון שיש כמה מעצבנים שמתנגחים פה בכולם וכולן בשביל הכייף
אבל לגבי כל אחד ואיך הוא מגדיר את הבידיסמ שלו או את הניק שלו
מה נעשה בדיוק?

מי שלא באמת בקטע על פי הגדרתך או על פי הגדרת כל אחד בסוף ינשור מהשורות ואחר יחליף את מקומו
אז אותך ואת עוד כמה, הם מעצבנים
אותי מעצבנים אחרים so what
מי שבאמת יורד על אנשים ומנהג בטיפשות ורוע לב ומעצבן את כולם ומכאיב מילולית יורדת חודרנית למי מאיתנו או כאלו שבאופן כללי עושים בבידיסמ מה שבא להם ומשתמשים לרעה באיצטלה שלו
כאלו אולי צריך לשקול ולסנן מהאתר הזה או מכל אתר ומקום בו שורצים טרולים שכאלו
ויש דוגמאות לזה,די טריות ולא אזכיר שמות.

אבל ניקים ואורח חיים זה או אחר במיסגרת הכל כך גדולה שלנו
או כמה ליצנים שוטים בלתי מזיקים, כמו שתיארת בתכלס?

מה לעשות איתם בדיוק ואיזה חוק ואיך ניישם.
שוטרת*

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
harele כתב/ה:
מה לגבי אנשים האוהבים רק כאב ומתעלמים מצד השליטה? רק חפצים להוסיף כואב לתוך המיניות? האם הם מבצעים וניליזציה? מה לגבי אלו שרק חפצים לשלוט ולהנהיג, ולא להכאיב בכלל? מה לגבי שולטים/ות שרק מקבלים ריגוש מללמד, להדריך ולכוון, אפילו בלי שום אקט מיני, האם גם הם מבצעים וניליזציה?

כל הרעיון של הקהילה הזאת שהיא דמוקרטית. כן, כן, בניגוד למה שכתבת. כל הרעיון שתחת ה-BDSM מתאגדים להם אינספור אנשים, מנעד רחב מאוד של מיניות וקינקיות. של נתינת כאב, של הפעלת כאב, של שליטה, של קשירה, של צעצועים, של פטישים, של לבוש, של מפגשים, של מסיבות, של קהילה, וכל אחד מאיתנו לוקח מה שמתאים לו. כן, שוטרת, הקהילה הזאת היא מטבעה דמוקרטית יותר ופתוחה יותר מרוב הקהילות, היא מטבעה גמישה יותר, פתוחה יותר, ליברלית יותר, כי היא מכסה קשת מאוד רחבה של מיניות, והיא פונה לאנשים שהם פתוחים מבחינת המיניות שלהם, אנשים ליברלים ופלורליסטיים. כי אנשים סגורים המאמינים בדיקטטורה, ובכן... אילו הם האנשים שאין להם מקום כאן, אנחנו מחפשים מקום שלכולנו יש זכות לדבר בו.
.

והנה עוד דוגמא קטנה לכמה אתה לא טורח לקרוא מה שכתבתי.

ציטוט: אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.

ומה שאני צופה - בעוד כמה שנים, אם לא יהיו עוד אנשים כמוני ששומרים על מה שהשגנו בכמה שנים האחרונות, זה פומביות נטושה ששמורה רק לוונילים , כשההארד קור נאלצים לבנות לעצמם שוב - מקום חדש. כמובן שהמקום המווליין החדש (וואו, אני טובה בהטיות הרבות למלה המזעזעת הזו..<וכן, שוב אני לא צנועה.. שיים און מי>), היה ננטש מחוסר עניין עם הזמן, ככה שגם לכם , וונילים יקרים, יש אינטרס לא להחריב לחלוטין את מה שמלכתחילה משך אתכם הנה.
huan
huan • 11 באוק׳ 2008
הרשי לי להגיד שבפוסט הזה את קצת מפספת את המטרה, ולא מכיוון שאת שוגה באותה הממ.."רדידות" ו"שיטחיות" (ואני משער שאילו המילים הנכונות ביותר) בה את מאשימה את כל אותם מתוונלים. סמלים היו ויהיו דרכם של אנשים לפשט דברים מורכבים וההתעסקות במשמעותם של סמלים (כמו למשל הקולר) וזילותם הינה התעסקות בתפל ובריחה מלעסוק בבעיתיות האמתית שאת ככל הנראה רואה בעולם הבדסמ הישראלי המודרני - הדבר דומה לעיסוק ב"זילותו של יום כיפור" במקום בעיסוק בדברים העמוקים, החשובים והמענינים בהרבה העומדים בבסיס המושג "יום כיפור" וזילותו.

אני מבין את המהלך האסטרטגי של לתקוף משהו מגוחך כמו קילור גיטרות, נושא שאיתו רבים יכולים להזדהות ומשם לסלול את הדרך ל"בעיות" אחרות ומשמעותיות יותר כמו למשל הSSC אותו הזכרת (למרות שלמעשה הוא גם כן מהווה סמל לדרך בה אנשים תופסים מערכות יחסים בדסמיות). ההצעה שלי היא שתלכי ישר לעיקר - אני משער שאת עצמך יכולה להבין עד כמה הדיון הנוכחי הולך להיות אידיוטי וסימפטומטי.

עזבי את הטפל ודברי על העיקר, ואז אולי גם תמצאי בני שיח יותר רציניים מקליבר.
שוטרת*
שוטרת* • 11 באוק׳ 2008
חואן, בשביל להפיל מגדל, אני רק צריכה להזיז אבן אחת.
ודי לחכימא ברמיזא.
Mercenary​(אחר)

מעניין

Mercenary​(אחר) • 11 באוק׳ 2008
שוטרת יקרה
האם במסגרת החוק הוגבל חופש הפטיש?

ומה אכפת לך אם קשרו ולא שיחררו?

ואולי יש ריבוי מייל דום ופאם דום תש כוחו

או שיש מלכות מוצלחות יותר ממך ו"ונילים" מעדיפים אותם

שם חופש הביטוי וההתעללות והפטיש

angry.gif
huan
huan • 11 באוק׳ 2008
ציטוט: חואן, בשביל להפיל מגדל, אני רק צריכה להזיז אבן אחת.
ודי לחכימא ברמיזא.

תהיה כנה עם עצמך ואיתנו, בסיסמאות לא ברורות את לא תשני את דעתו של אף אחד, אולי רק של אילו שמראש מחזיקים בדעה שלך תהיה אשר תהיה (כי דעה מנומקת ומפורטת לא ראיתי כאן - רק ססמאות). מרבית האנשים שהיו יכולים להשתכנע מדבריך הם בדיוק אותם אנשים שאת יוצאת כנגדם אך אבוי ואך - הם לא ממש טורחים לקרוא משהו ומעדיפים בהרבה לדבר בסמלים של "אדון" ו"עבד" כאשר כל אחד ממציא להם שלל פרושים כראות עיניו.

בכך שתסבירי את שלל רעיונותיך ותציגי עמדה קוהרנטית וברורה אליה אפשר לנהל דיון (במקום דיאלוג החרשים שמתנהל פה - ובצדק כי אף אחד לא מדבר עניין וספק עם יהיו 2 שיסכימו על נושא הדיון) את יכולה לשכנע את אותם אנשים שאשכרה טורחים לכתוב, לדבר וליצור את אותו נרטיב קהילתי שה"עדר" עם הזמן יוכל להפנים (גם במידה ולא יבין מה בדיוק הוא הפנים).

בניינים ומגדלים קשים להריסה הרבה יותר מימה שאת חושבת, במיוחד כשאותם מגדלים הם בגובה הבלטות ושואפים למכנה המשותף הנמוך ביותר - מגדלים כאלה ניתן למוטט רק מידה ותוסיפי להם גובה וחינניות בכך שתעלי את השיח לרמה שמישהו אשכרה יטרח לחשוב על דבריך במקום לאטום את אוזניו ולהתחיל לשיר "לה, לה לה". אני חושב שהמטאפורה שלי ברורה דיה וגם אדם לא חכם במיוחד יבין את הרמז - כי אחרי הכל מדובר בהארה קונסטורטיבית, האם תקחי אותה לתשומת ליבך או לא. את זה אני כבר אשאיר לך.
dragon fly
dragon fly • 11 באוק׳ 2008
חפשתי אצלי ולא מצאתי לצערי

אני זקוק בדחיפות לבול מישהו יכול להשאיל לי?

אני מוכן לתת בתמורה מוצץ יד 1 ארוז בניילון עם לוגו של הכלוב.

אשמח לדאבל בול!

תריסר בולים!

לו בולים!

המבין יבין!

שבוע טוב