בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביעילות, בנעימות, או: ריצה בנעלי עקב 101

ראובן
לפני 15 שנים • 12 באוק׳ 2008

ביעילות, בנעימות, או: ריצה בנעלי עקב 101

ראובן • 12 באוק׳ 2008
יקיריי,

להלן ממתק:

http://www.youtube.com/watch?v=h1LkVhBvEIk

בקליפ ניתנת הדרכה לריצה בנעלי עקב, שזה שעשוע נחמד כל עוד הוא נעשה במתינות. ההמלצה החשובה ביותר בקליפ היא 'תחשבי שאת הולכת על נעליים שגבוהות בהרבה מהנעל שעליך. זה יתן לך שליטה בה - כי את הולכת למעשה מלמעלה...'. גם להיישיר מבט זו עצה טובה לאישה בעקבים. יש בדבר משהו מרוח שנות החמישים - המודל של הרעיה הטובה, המצפה לבעלה בשובו מעבודתו. הוא מגיע, ''עייף מעבודה זורק מבט שואל למטה'', מתמוטט על הספה וגונח 'ויסקי'. הרעיה הטובה מחייכת ורצה לארון המשקאות - בצעדים קטנים ולא גסים - וממלאת את מבוקשו ביעילות ראויה להערצה. למחרת היא תרוץ גם, כשהיא חוצה כביש סואן בדרכה לדראגסטור, ובגלל ששם היה תור ארוך, היא כמעט תאחר לקורס שזירת פרחים ותאלץ לרוץ שוב. ביעילות, בנעימות.

עצה חשובה למריצי נשים או רצות מטעם עצמן: ניתן למצוא נעלי עקב עם סוליות מגופרות (כלומר, לסוליה יש grip כמו של נעל הליכה רגילה, בניגוד לסוליית העור החלקה כמקובל ברוב נעלי העקב. סולייה מגופרת מועילה ליציבה בעת הליכה או ריצה).

מבחינה אישית, אני לא זקוק לסיבה מיוחדת כדי לשלוח אישה לערבב לי ויסקי עם הזרת. פשוט אוהב לראותה כך ממהרת, אוהב גם את החיוך ואת הויסקי הטוב. אגב, בממוצע, לאחר שתי הלקאות נמרצות בכפות הרגליים, אשה תבין כי עליה לרוץ וללכת ב ש ק ט בנעלי עקב, ללא קשר לגובהן או מצב רוחה.

אם הזכרון שלי אינו מטעה אותי, לפני כשנתיים התקיימה תחרות ריצה בנעלי עקב בקניון הזהב, ראשל''צ. המקצה היה מאה מטרים בסגנון מעורב, ותנאי הסף היה עקבי סטילטו בגובה של עשרה ס''מ. רבותיי, אולימפיאדה נשית כבר אמרנו? ישנם אולי מקצועות ומקצים נוספים שתרצו שיהיו בה? מה בדבר 'הכנת קפה שחור בידיים קשורות מאחורי הגב' ו-'משיכת חבל' (איזה חבל באמת, ומנין הוא נמשך? icon_smile.gif)

ראובן
Ilan 787​(שולט)

משעשע

Ilan 787​(שולט) • 12 באוק׳ 2008
משעשע מאוד ומשכיל.
בתור גבר שאין לו מושג ירוק על התחושה בנעלי עקב, הקליפ בהחלט משכיל.
בהדגמה שלה היא רצה יפה מאוד והתנופפות של המעיל שלה מוסיפים לזה חן.
בתור גבר אני יכול להגיד שהריצה משולבת עם המעיל בהחלט יכולה לגרום לי לסובב את הראש אחריה ברחוב.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 12 באוק׳ 2008
ראובן- אני מאד מקווה שאין אף אישה שמסכימה לבלות במחיצתך יותר משלוש דקות.
אם יש כזו- אני מקווה שהיא תתפכח בהקדם.
לא מגיע לך שמישהי בכלל תסתכל עליך. יצור עלוב שכמותך.
ההגיגים השוביניסטיים הרדודים שלך רק מוכיחים פעם אחר פעם כמה אתה עלוב.
Morticia
Morticia • 12 באוק׳ 2008
מייפל כתב/ה:

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

כן...
טוב נו...

ולענייננו...
יותר קל לרוץ על נעלי עקב מאשר בכפכפים - עובדה!

חוצמזה לא בא לי לבלות בפורום "הבנים על הבנות" הבוקר

מפרגנת למי שזה עושה לו טוב
אבל...
sorry
icon_rolleyes.gif
Little Missy​(נשלטת)
Little Missy​(נשלטת) • 12 באוק׳ 2008
עליתי על הזוג הכי גבוה שלי וניסיתי בעצמי. אם הקליק-קליק-קליק שהן עושות בהליכה מעצבן - הרעש של הריצה ממש בלתי נסבל.
קליבר​(שולט)

מייפל ?

קליבר​(שולט) • 12 באוק׳ 2008
מייפל כתב/ה:

מדוע את עוינת ?
מקס' את לא חייבת לחיות איתו ..
ולגבי הגייגים אני מכירים כאלה גם מהצד הנשי .
חג שמח לך ..
( מתנצל ,אבל ממך הייתי מצפה להמון יותר icon_evil.gif )
silence​(נשלטת)

משעשע

silence​(נשלטת) • 12 באוק׳ 2008
חוץ מזה שהאישה שם נורא מפחידה אותי, זה משעשע מאוד... לא יודעת מה הייתי עושה בלי המידע שצברתי בדקות האחרונות.
כמה שעקבים יכולים להיות יפים, נורא נחמד לי הגובה שלי. לנעול עקבים וסתם לעמוד זה מספיק קשה אז לרוץ איתם?! שלא לדבר על כמה שעקבים יכולים להזיק.
ראובן

שורת המקהלה, או: 'חיים בעקבים'

ראובן • 12 באוק׳ 2008
ובכן,

בהמשך למה ש'שיר כאב' כתבה - אכן ניתן לעשות הכל בנעלי עקב, כולל הופעה מאומצת של שעתיים על במה ב-ברודווי (כולל שירה תוך כדי ריקוד וריצה!). מצד שני, שם המשחק הוא מתינות. אין טעם לייגע את כפות הרגליים (ושאר הגוף) ביותר מדי 'חיים בעקבים'. בסופו של דבר נעלי עקב הן אביזר נפלא לראווה ואירוטיקה, אבל שימוש מוגזם בהן עלול להביא לבעיות אורתופדיות במרוצת השנים.

ישנה גם האסכולה ההפוכה, הגורסת כי אישה אכן אמורה לחיות בנעלי עקב (ולא איזה 'דום' המציא את זה, אלא נשים שמבחירה נועלות אך ורק נעלי עקב, תמיד). יש משהו מגרה בכך שאישה לא יכולה כבר לנעול שום דבר מלבד עקבים מאוד גבוהים (לאחר זמן מה של 'חיים בעקבים', מתקצרים הגידים והאישה לא יכולה, פיזית, לנעול נעליים שטוחות). אשכנזיות יקרות, שאלו את הדודות המטופחות שלכן על המחיר, המצטבר, של היופי).

ראובן
Morticia
Morticia • 12 באוק׳ 2008
ידעתי שאתה פולני!
icon_lol.gif

{יש גם דומיות בעקבים... הידעת??? ותגיד, היו לך פולניות במשפחה? הן כנראה היו מורשה... אם היית מכיר את נשות לודג'...}