בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 13 באוק׳ 2008

אחלה השוואה

shuki boy​(נשלט) • 13 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
לא אדם, שום דבר ואף אחד לא יהיה מסוגל לעולם לגעת במשמעות של הקילור האישי שלי.
אבל זו לא הנקודה.
למשל, זה שמישהו לוקח את דגל ישראל (כן כן, אני מקצינה קצת), ושורף אותו ודורך עליו - לא מוריד לי כהוא זה ממה שאני מרגישה אליו ומהכבוד שטבוע בי. אבל זה מאוד מעצבן אותי לראות זילות שכזו.
מקווה שהדוגמא קצת עזרה.
*שוטרת, שדווקא מאוד התרשמה ממשפט מאוד ספציפי בפרופיל של אדם.

ועכשיו, אני הולכת לאתר איזה כלובי אחד שמוגדר כ"נעדר"

בכלל לא הקצנת, אישית אני יותר מכבד את הקילור הוירטואלי (גם אם הוא קצת מטופש בעיני) מאשר דגלי לאום מפגרים. החצנה של קשר של שליטה, בעיני, עדיפה עשרות מונים על ביטויים לאומניים, כמו ניפנוף בדגלים (של כל מדינה) ועודף פטריוטיות, שמעודדים אנשים להרוג את עצמם ולהרוג אחרים. ועבור אנשים כאלה, דריכה סמל מדינה כזה או אחר (כנ"ל דריכה על סמל דתי כזה או אחר), נהיית יותר משמעותית מאשר דריכה על חיי אדם.

שוטרת*
שוטרת* • 13 באוק׳ 2008
לא יודעת למה אומרים שאני לא נאורה. הנה, אני מוכנה לקבל את כל האדיוטיזם הזה שרץ כאן , ואת כל האנשים העלובים שלא יודעים לנהל דיון ברמת שיחה, לקבל,ולו בשל העובדה שזהו מפלטם האחרון. אבל גם חרק טיפש מזדקן קירח ומורמר, אמור להבין שכדאי לו לשמור על המקום הזה, אחרת, אין לו זכות קיום.אלוהים יודע שמכל מקום אחר כבר סילקו אותו.

ובנג... אני אנסה בשבילך להיות קצת פחות מתלהמת ולבחור מילים עדינות.
ציטוט: שוטרת תהני מהבדסמ שלך ותתני לאחרים להנות משלהם
משפט לא חכם.<בעדינות>
ברגע שתוכיח לי את ההקשר הבדס"מי בלקלר את עצמך למלחייה למשל, אני מוכנה לשקול שנית את דבריי.
ציטוט: מה אכפת לך מה אחרים עושים מדובר בקהילה וירטואלית ברובה .
עוד משפט לא חכם, במיוחד בהינתן העובדה שהחשיפה הלא וירטואלית כיום, מתאפשרת ומתקבלת קצת יותר בחופשיות, בעקבות ההתחלה הוירטואלית.
huan
huan • 13 באוק׳ 2008
ציטוט: לא יודעת למה אומרים שאני לא נאורה. הנה, אני מוכנה לקבל את כל האדיוטיזם הזה שרץ כאן , ואת כל האנשים העלובים שלא יודעים לנהל דיון ברמת שיחה, לקבל,ולו בשל העובדה שזהו מפלטם האחרון. אבל גם חרק טיפש מזדקן קירח ומורמר, אמור להבין שכדאי לו לשמור על המקום הזה, אחרת, אין לו זכות קיום.אלוהים יודע שמכל מקום אחר כבר סילקו אותו.

אז אולי תסבירי סוף סוף מה מבחינתך הוא "המקום הזה" עליו כולנו אמורים להיות מעוניינים לשמור. מה הוא כולל, מה הם חוקיו, מה הן הנורמות בו לאן הוא צריך לשאוף להגיע?

כי למען האמת לאף אחד לא באמת יש מושג על מה את מדברת ולכן גם שיחה ברמה כלשהי לא יכולה להתקיים.
Tish Adams
Tish Adams • 13 באוק׳ 2008
שוטרת, יש לי שאלה פשוטה:
קילור של גיטרה זה לא בסדר אבל, טרוליזציה כמו שאת עשית והסתובבת פה תחת ניק בדוי,
ניהלת בלוג פעיל, הגבת נמרצות בפורום ובצ'ט, זה כן נראה לך בסדר?

הפוסל, במומו פוסל.
hun
hun
hun • 13 באוק׳ 2008
נו באמת , לא רואים שהבחורה פשוט מחפשת להיות באור הזרקורים , נגיד שהיא מתנגדת באמת ובתמים לכל הקוקיאדה שנהייתה לנו פה ודורשת שהאתר יישאר אתר לחובבי שליטה קשה ואבסלוטית , לפחות הייתי מצפה ממנה להיות עקבית ולהסביר את טענתה המייצגת סגירות ועוינות כלפי אחרים שלא חושבים כמותה לאורך כל הדיון

בנוסף הצורך הזה לקבוע לכולם מה מותר ומה נחשב כאמיתי , הבוטות והאלימות הסמויה שלה כלפיי אחרים אינם עולים בקנה אחד עם קהילה או אנשים המעוניינים לקדם את תחום השליטה מתוך חופש יצירה ופתיחות רחבה לכל מאפייניה ,ובכך היא יורה לעצמה ברגל (עם מגף בלי מגף זה כבר לא משנה).

תקראו למח'"ש יש לנו כאן שוטרת שסרחה !

אנשים רבים נמצאים פה בגלל העדפות שונות , חלקם נמשכים לנושא הפטיש ,מאבקי כוח , אקטים רפואיים , היפנוזה מינית ושליטה ביתית וכן דוגמאות נוספות , היפה הוא שלכולן יש מקום לביטוי ואפשרות להעשיר את הידע ולגיוון הBDSM .
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }
BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 13 באוק׳ 2008
ובנג... אני אנסה בשבילך להיות קצת פחות מתלהמת ולבחור מילים עדינות.
ציטוט: שוטרת תהני מהבדסמ שלך ותתני לאחרים להנות משלהם
משפט לא חכם.<בעדינות>
ברגע שתוכיח לי את ההקשר הבדס"מי בלקלר את עצמך למלחייה למשל, אני מוכנה לשקול שנית את דבריי.

שוטרת לא שוכנעתי שהחכמה נובעת ממך כמעיין המתפרץ ואת צריכה לספק הוכחות מוצקות יותר לכך שאת באמת לא אטומה ודהויה כמו שאת מצטיירת מתגובותייך כאן .
ועוד פעם שוטרת מה אכפת לך אם מאן דהו מחליט להיות מקולר למלחייה , קנקן קפה , מצקת , או חו"ח לך . מה אכפת לך בכלל עזבי אותו בשקט מי שם אותך לנציגת הבדסמ לכלל מוזרויותיוו וסטיותיוו

[
ציטוט: מה אכפת לך מה אחרים עושים מדובר בקהילה וירטואלית ברובה .
עוד משפט לא חכם, במיוחד בהינתן העובדה שהחשיפה הלא וירטואלית כיום, מתאפשרת ומתקבלת קצת יותר בחופשיות, בעקבות ההתחלה הוירטואלית.[/b][/quote]

באמת שניסיתי להבין מה כתבת שוטרת כנראה שאת אפילו לא יודעת מה כתבת . בכל מקרה לאחר מספר נסיונות להבין מה רצית נכנעתי אין לי מושג מה רצית לומר בפסקה זאת .
להבה חשופה
לפני 15 שנים • 14 באוק׳ 2008

Re: אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

להבה חשופה • 14 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
אז ככה:
נניח ומקובל עלי שמוקיעים מתוכנו אנשים שקושרים את השפחות שלהן ולא שוכרים בייביסיטר שיפקח עליהן.
נניח ומקובל עלי פיזור סיסמאות הSSC והחומוסיידה.
נניח שזה קביל בעיני לסתום את הפה לאנשים שנוגעים בהארד קור שפוגע בתום ליבם של שוכני האתר הרבים כאן.
אפילו נניח שאני מקבלת את כל קילורי ה"תיזהר, היא שייכת לי , אז מה אם הכרנו לפני 10 דק' בוירטואלי"..
נניח.

אז איך זה, שאת כך אלו ניתן להוקיע ולהעיף ולמגר ולחסל ולעקור מקירבנו, אבל את כל מחלת הווניליזציה שתוקפת אותנו , משאירים?

אני דורשת להעיף במיידי , את כל מקולרי הגיטרות/ערים/שוקולדים/זמר אהוב/שם של חיית מחמד - מהאתר הזה , מהמסיבות, ומכל מקום שאפילו במקרה מכיל את אחת מאותיות ה"ב" או "ד" או "ס" וגם מה"מ".

בשרשור:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=221945&highlight=#221945

שנפתח בזמנו כתבת: "כל אדם רשאי לעשות כל שעולה על רוחו , כל עוד הוא לא פוגע בזולת ".

כשאדם באמת מאמין בחרותו של הזולת לעשות הכל, כל עוד אחרים לא נפגעים, הוא לא מגביל את החירות הזו של האחרים למקומות שלא מציקים לו בעין, אלא מאפשר זאת באופן נרחב .

אך כנראה שבמקרה שלך { "כל אדם רשאי לעשות כל שעולה על רוחו , כל עוד הוא לא פוגע בזולת".}
יש הצהרות שהן פגות תוקף.

חג שמח.

להבה חשופה.!@!
שפחה אישית​(נשלטת)
שפחה אישית​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2008
Tish Adams כתב/ה:
שוטרת, יש לי שאלה פשוטה:
קילור של גיטרה זה לא בסדר אבל, טרוליזציה כמו שאת עשית והסתובבת פה תחת ניק בדוי,
ניהלת בלוג פעיל, הגבת נמרצות בפורום ובצ'ט, זה כן נראה לך בסדר?

הפוסל, במומו פוסל.

מה שלא בסדר כאן לדעתי זה שגם אם זה נכון לא צריך לפרסם את זה.
ניק נוסף יש להרבה אנשים כאן,וגם קילור לגיטרה זה בסדר אם זה מה שעושה להם את זה.
מי אנחנו שנשפוט אחרים?
כל אחד שיעשה מה שטוב לו.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2008
שפחה אישית כתב/ה:
[. [/color][/size][/b]

מה שלא בסדר כאן לדעתי זה שגם אם זה נכון לא צריך לפרסם את זה.
.[/quote]

חביבתי, היא בעצמה אמרה את זה בריש גלי ובפומבי.