צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כילוב למתקדמים

ראובן
לפני 15 שנים • 13 באוק׳ 2008

כילוב למתקדמים

ראובן • 13 באוק׳ 2008
יקיריי,

בהמשך לפוסט של 'קצין' ('כלבה אנושית') בו יצא קצפן של כמה מגיבות, תרתי משמע, על איכות האקט, אני מצרף לעיונכם והנאתכם אקט כילוב יעיל ומשעשע:

הוא יושב על כסא, היא על הרצפה במרחק 2-3 מטרים ממנו, כורעת על ברכיה. לידו נמצא מגש ועליו מסודרים פריטים שונים, שלוש יחידות מכל פריט: טראפל שוקולד צרפתי; חתיכת גבינה; פרוסת נקניק; חתיכת מלפפון ירוק; זית מגולען; אגוז קשיו; שן שום; קוביית קרח; מסטיק; בשר נא; זית עם גרעין; חתיכת מלפפון מעופש; מסטיק לעוס; חרק קטן מת; טמפון משומש/ צואה מיובשת.

הוא מסב את תשומת לבה לסדר הפריטים על המגש ואומר שהם מציינים מרכיבים בארוחה של כלבה.הוא מנחה אותה לתפוס בפיה כל דבר שהוא יזרוק לה ולאכול אותו, הרי היא רוצה להיות כלבה טובה, וממש כמו כלבה טובה - אסור לה להרים מהרצפה. מותר לה ללעוס ולבלוע רק מה שהצליחה לתפוס בפיה. הוא מתחיל להשליך אליה פריטי אוכל לפי סדר יורד של איכות (מתחיל בשלושה טראפלים, אחד אחרי השני, ממשיך לגבינה וכו'). אם היא תתאמץ ותצליח לתפוס בפיה מספיק פריטים טובים (כלומר, הוא יחליט שהיא שבעה), ארוחתה תסתיים בקוביית קרח ולעיסת מסטיק. אם היא כלבה רעה ועצלנית, והאוכל היקר נפל לרצפה, ארוחתה תמשיך אל הפריטים הפחות טובים, עד שיחליט שהיא שבעה, והרי כלבות ידועות בכך שהן אוכלות הכל.

הערה לשולט: עליך לגלות נכונות לאלץ את הנשלטת לאכול כל דבר שהחלטת להניח על המגש וגם להצהיר על כך בפני השפחה. רק כך היא תהיה משוכנעת שעליה להתאמץ מאוד לתפוס את כל הפריטים הטובים. אם תעשה את מלאכתך נאמנה במשחק זה, מובטח לך כי מאותו יום ואילך שפחתך תתפוס בצייתנות בפיה כל פיסת אוכל שתראה לנכון לזרוק לה.

בהצלחה,
ונא להקפיד לתת לכלבה שתי כפות שמן דגים מדי יום, כדי ששיערה יבהיק,

ראובן
slu
slu
לפני 15 שנים • 15 באוק׳ 2008

או..

slu • 15 באוק׳ 2008
היא פשוט תסתובב, תראה לו תת'וחס (ולא במובן הטוב..) ותלך לחפש לה משהו משביע יותר...
משקיפה לא שקופה

הכל עובר דרך הפה

משקיפה לא שקופה • 15 באוק׳ 2008
ידוע שאדון ראוי מנסה על עצמו לפני שהוא מיישם עם שפחתו
מקוה שהחרק וגם הצואה המיובשת ערבו לחיכו של האדון ועזרו לו לשבוע icon_cool.gif
ראובן

לאור התגובות

ראובן • 15 באוק׳ 2008
slu, ציפור,

תודה על תגובותיכן. לענייננו:

1. slu, ראשית, ישנם אדונים שאי-אפשר פשוט לקום ולהראות להם ת'תוחעס ולו משום שאינם מרשים זאת (מה גם שאישה המכבדת את עצמה, ואת אדונה, לא תעשה דבר שכזה). שנית, לאור מצב התוחעס של רבות מהיושבות כאן, אני סבור שגם את יכולה להסתפק בקצת פחות אוכל. 2. ציפור, לאור מצב התוחעס שלי, אני מבטיח לתפוס בפה כמה טראפלים זה-אחר-זה, ולשבוע הרבה לפני השלב הגועלי. הנקודה היא, עד כמה אדם מביא את עצמו להשתתפות והתמסרות.

כעת ראו: צר לי שכותבות רהוטות כמוכן בוחרות להשתלח בי, במקום לנסח רעיונות או להביא סיפורים משלכן. הרי זו בדיוק הבעיה עם רוב הנשים הנשלטות - מחד גיסא, מעקמות את אפן הרגיש סביב כל דבר ועניין ומאידך גיסא, מציעות מעט מאוד יצירתיות משל עצמן. יכול היה להיות נאה לראותכן על ברכיכן, להוטות לתפוס כל פיסת מזון ראויה, אולם נראה כי שתיכן מעדיפות אדונים פחות יצירתיים ו/או יותר נשלטים. שיבושם לכן, ואת החרא הפמיניסטי אנא שמרו למקומות הראויים לו - פורום שליטה נשית או שיחת נשים בתור לגיניקולוג וכדומה.

בברכה,
ראובן
Morticia
Morticia • 15 באוק׳ 2008
אל תאמינו לראובן,
הכתובת על הקיר:

הוא מת שמישהי תזרוק אותו על הרצפה
ותסתום לו את הפה
בכך שתתיישב לו ישר על הפנים
עם התוחס הגדול שלה
!

זה די שקוף לא?
icon_rolleyes.gif
slu
slu

אני דווקא

slu • 15 באוק׳ 2008
לגמרי מסכימה עם רובי בעניין זה.
וחושבת שאם אני אואיל בטובי להוריד אי אילו קילוגרם או שניים (או יותר..), אני ותוחסי נהיה עוד יותר מהממים משאנו עכשיו.. העניין הוא שישנה מחלה חמורה יותר ממשקל ....
היא לרוב חסרת מרפא, אבל זה בסדר רובי, לא לדאוג, זה לא כואב (לא לחולה לפחות..)
עד כאן.
kinkyman​(שולט)

Re: אני דווקא

kinkyman​(שולט) • 15 באוק׳ 2008
slu כתב/ה:
לגמרי מסכימה עם רובי בעניין זה.
וחושבת שאם אני אואיל בטובי להוריד אי אילו קילוגרם או שניים (או יותר..), אני ותוחסי נהיה עוד יותר מהממים משאנו עכשיו.. העניין הוא שישנה מחלה חמורה יותר ממשקל ....
היא לרוב חסרת מרפא, אבל זה בסדר רובי, לא לדאוג, זה לא כואב (לא לחולה לפחות..)
עד כאן.

slu היקרה - את לא צריכה להוריד לא קילוגרם ולא שניים - ממה שאני רואה את סקסית לאללה בדיוק איך שאת icon_smile.gif
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 15 באוק׳ 2008
אני חושב שראובן יצירתי
אני חובב את קו המחשבה הזה
ומי שיש לו בעיה עם דברים שונים.....

T
BlackHard​(שולט)

הדבר היפה

BlackHard​(שולט) • 15 באוק׳ 2008
הדבר היפה בבדס"מ הוא שאפשר לעשות כל דבר שמוסכם מראש בין הנפשות הפועלות
ואם זוג מסויים רואה לנכון וראוי את הצעתו של ראובן,
דוחה ומוזרה ככל שלא תהיה, הרי שיבושם להם ונאחל להם הנאה.
אינני רואה כל סיבה להשתלח בו על כך,
זה אכן פורום שליטה על נשים וכל דבר לגיטימי למי שזה בטווח הגבולות שלה.
ואם למישהי או מישהו זה לא מתאים או נראה דוחה הוא פשוט יכול להתעלם או לא ליישם את הנאמר, תגובות שלילה ממש מיותרות בעולם זה ...
קלמנטינה נחשקת
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008
קלמנטינה נחשקת • 16 באוק׳ 2008
הרעיון של ראובן אמנם לא כל כך מדבר אלי, אבל גם לאדוני היו פעם כל מיני שיטות מוזרות לביצוע פעולות שונות.
אחת מהן הגיעה לאחר התנגדות קבועה שלי לזיונים אנאליים ובעקבות כך אדוני נתן לי בתחילת כל חודש כרטיסיה שבה מקום ל-20 ניקובים. בסוף כל חודש הבאתי לו את הכרטיסיה מנוקבת ב20 חורים שכל ניקוב שהוא ניקב אומר שהיה זיון אנאלי.
כל אדון והדרך שלו לחנך את שפחתו icon_smile.gif