שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסשן שלי עם נערת הזוהר

Bent
לפני 15 שנים • 21 באוק׳ 2008

עובדות ומיתוסים

Bent • 21 באוק׳ 2008
רבותיי,

לפעמים גם בקהילה שלנו צצות אגדות אורבניות, באגדה כמו באגדה יש לפעמים קורטוב של אמת, לפעמים בכלל לא.

אז אשמח להפריד פה את הדיון לשניים.

הראשון : ממפיקציה, וממפקיציה לתקופות זמן ארוכות,

הלינק הבא מכיל מידע מקיף על הנושא:

http://no.place.like.home.mindspring.com/abbot/articles/jl990104.htm

שימו לב ללינקים לנושא בטיחות המפיעים שם וכן להיסטוריה של האגדה (גיימס בונד והתרומה שלו לחיינו ).

אבל אני אסכם, אין סכנה מהותית בממפיקציה לאורך זמן, יש להקפיד על כללי זהירות אמיתיים, לא להגביל את הנשימה על ידי לחץ לבית החזה, לדאוג לשתיה מרובה תוך כדי הסשן, וכן הלאה.

אבל אין ( וזה כן מידע מאומת על ידי מספר מקורות על ידי) שום בעיה של עור נושם, כויות מחימום עקב חניטה בניילון נצמד וכן הלאה.

אני מקווה שזה עוזר בסגירת הדיון, לחומר נוסף אם נדרש אנא חפשו בגוגול תחת

SARAN WRAP
CLING FILM

שהם הטרמינולגיה הנפוצה לניילון נצמד.

החלק השני היא דיון על אחריות:

תחת אחריות אני כולל את היכולת ללכת לישון לצד מישהוא שקשור או חנוט בצורה המדוברת.

ושם אני מוצא את עצמי חלוק בדעתי על הנושא, איני מכיר את מר IN/OUT, לא מכיר את הרגלי השינה שלו, אני לא הייתי ישן שנת ישרים במצב שכזה, אבל פה השיפוט מבוסס על יכולת אישית.
האם מר IO הוא איש הישן קל, סומך על עצמו להתעורר במקרה של מצב חירום ולתפקד, וכן הלאה, רק לו ולמי שנותנת את עצמה בידיו יש את היכולת לשפוט את הדבר.

בדבר אחד אין ספק, רוב מקרי המוות הקשורים נמצא שהיו קשורים להשארת הקורבן לבד תחת תנאים מחמירים, האם לישון ליד חנוט הוא מעשה אחראי?

הרי היא לא הייתה לבד?

ללכת על הקצה היא בחירה של כול אחד מאיתנו.

--------------------------

אני מוצא את הסיפור חביב ומגניב. את הסיום (השינה לצידה) קצת מוגזם, אבל קדימה עוד שכאלא.

נ.ב.

IO אולי תרצה לסכם את המידע ולהציגו באלפוני?
כולל מידע בטיחות רלוונטי? חבל שהמידע הנ"ל ישכח שרשור עלום שם (גם עם זוהר ומואר).

BENT
Mooooon
לפני 15 שנים • 21 באוק׳ 2008

זה מאוד גותי

Mooooon • 21 באוק׳ 2008
ככה להעלות באוב שירשורים וניקים עתיקים.
אתה עלול להעיר משנתן כוחות רוע הרדומים זה עידנים.
Bent
לפני 15 שנים • 22 באוק׳ 2008

וואלה

Bent • 22 באוק׳ 2008
לא שמתי לב לתאריכים.

מעניין איך הגעתי לשרשור הזה.