סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחה מחודשת של הדאנגן

שולטת בך
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008

פתיחה מחודשת של הדאנגן

שולטת בך • 25 באוק׳ 2008
הדאנג'ן היה מקום אהוב על כולנו....
הבית של השליטה של כל אחד מאיתנו...
אבל עם הזמן המקום התיישן וגרם לנו להגיע פחות...
לכן אני שואלת כל אחד מכם שולטים שולטות נשלטים ונשלטות...
מה דעתכם על פתיחה מחודשת של הדאנגן ?!
כמובן שהמקום יוקם מחדש ויעבור שיפוץ ברמה מאוד גבוה...
אנא רישמו את תגובותיכם ...
תודה שולטת בך....
underheel
underheel • 25 באוק׳ 2008
אני בעד, עם תקווה שליין הספייס יוכל לעבור לשם.
בלוסום​(לא בעסק)

לצערי הרב...

בלוסום​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2008
כל מה שיצא לי לראות מהדאנג'ן האגדי הוא זה:

http://www.youtube.com/watch?v=Ovafi0E-fPQ

מחכה שיפתח שוב, למרות שמדיבור עם אורלי זה נראה רחוק רחוק... icon_cry.gif
טירוף הירח​(שולטת)

בעבר

טירוף הירח​(שולטת) • 25 באוק׳ 2008
היו על זה כבר שמועות ודיבורים שצוות הנולימיט יפתח מחדש את המקום
אף הראו תמונות מהשיפוצים , נתנו לנו סוכריה , ולקחו באותו הרגע

חבל שזה נגמר בדיבורים

הייתי חוזרת לשם בשמחה , אם והיה נפתח מחדש
McLeR​(אחר)

מזכיר את ימי הפינגווין

McLeR​(אחר) • 25 באוק׳ 2008
שלום לכולם,
שמח לראות פה ניקים מוכרים,
בהזדמנות הזאת, למסור לטירוף הירח
את מלא הסימפטיה, החיוכים והחיבוקים.

אז ככה, למי שמעל גיל 33 והיה בליין בת"א,
היה את מועדון הפינגווין ששם למעשה התחיל הפאנק לטפטף
לארצינו הקדושה .
בזמן שירותי בצבא, כל יום שישי הפינגווין היה מקום מפלט
להתפרק ולחוות חוויות שונות. הופעות, המון מיניות וכו'.
שהפינגווין נסגר היינו ממש באבל.
הדנג'ן היה כמו הפינגווין רק נכנס הקטע של הבדסמ,
אבל זה גרם להרבה מאיתנו לגלות עולם חדש.

אם יקומו מס' אנשים לשותפות בפתיחת המועדון, יתכן ויש על מה לדבר.

מקלר
D M Dogy​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008
D M Dogy​(מתחלף) • 26 באוק׳ 2008
חברים יקרים
בתור אחד שקצת יודע מדוע לא פותחים את הדאנג'ן
הסיבה מאוד פשוטה,לאחר שיחה די מעמיקה עם מקור מהימן
הוברר שכרגע,אין אישור להפעיל בית עסק במבנה הנ"ל (להלן הדאנג'ן)
וכניראה שגם לא יאושר בתקופה הקרובה או הרחוקה.
זה לא משנה אם יבוא אפילו גאידמק ויתן מיליונים לשיפוצו
אין כרגע אפשרות טכנית שמקורה בבירוקרטיות של הנהלת האתר (אתר יפו)
שלצערי ואני משער שלצער כולם,גם בית המשפט ועיריית ת"א יפו מעורבים
ולא מעונינים לאשר הפעלת "מועדון מסוכן" במקום.
חבל...

נ.ב כל זה עד כמה שידוע לי,אם מישהו יודע משהו אחר
אשמח לשמוע ולהתעדכן.
לא סתם עוד עבד
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008
לא סתם עוד עבד • 26 באוק׳ 2008
לצערי הרב, פתיחתו המחודשת של הדאנג'ן בכיכר קדומים 14 היא משימה כמעט בלתי אפשרית.

ראשית, הדבר מצריך מלחמה ביותר מדי גופים במקביל: עיריית ת"א, מינהלת יפו העתיקה, משטרת ישראל, השכנים - חלקם מתנגדים באופן כללי לקיומו של מועדון במקום, וחלקם מתנגדים לקיומו של מועדון סאדו במקום. אפשר להילחם בהם, ואולי אפשר גם לנצח בסוף, אבל זה כרוך בבזבוז של המון אנרגיות, זמן ומשאבים.

שנית, במצב הפיזי שבו המקום נמצא כיום, על מנת להכשיר אותו לפתיחה מחודשת נדרשת השקעה כספית שאינה מצדיקה את עצמה מבחינה כלכלית, לאור פוטנציאל מחזור הפעילות של המועדון, ושייקח הרבה מאוד זמן להחזיר אותה. וכאמור, גם אם הדבר יתבצע, כל ההשקעה עלולה לרדת לטימיון, לאור ריבוי הגורמים שיעשו כל שביכולתם כדי שהמועדון לא יקבל רישיון עסק.

כל מי שמעיין בסופי שבוע בלוחות הנדל"ן יודע שהמקום מוצע בשבועות האחרונים להשכרה, לכל מטרה שהיא. המודעה בעיתון תמשיך להופיע עוד הרבה זמן. למי שמשתעשע ברעיון לקחת את המקום, אני יכול רק לתת עצה ידידותית: אל. חבל על הזמן ובעיקר על הכסף שלכם.

היו לנו בדאנג'ן חמש שנים נפלאות וקסומות. צריך להכיר באמת המרה, שהתקופה הזאת הסתיימה. הגיע הזמן להמשיך הלאה. גם אם הדאנג'ן יקום לתחייה ביום מן הימים, ועוד לא אבדה תקוותנו שכך יהיה, זה לא יהיה בכיכר קדומים 14. והדברים נכתבים מתוך צער וכאב עמוקים.
the_drow​(שולט)
לפני 15 שנים • 30 באוק׳ 2008
the_drow​(שולט) • 30 באוק׳ 2008
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
לצערי הרב, פתיחתו המחודשת של הדאנג'ן בכיכר קדומים 14 היא משימה כמעט בלתי אפשרית.

ראשית, הדבר מצריך מלחמה ביותר מדי גופים במקביל: עיריית ת"א, מינהלת יפו העתיקה, משטרת ישראל, השכנים - חלקם מתנגדים באופן כללי לקיומו של מועדון במקום, וחלקם מתנגדים לקיומו של מועדון סאדו במקום. אפשר להילחם בהם, ואולי אפשר גם לנצח בסוף, אבל זה כרוך בבזבוז של המון אנרגיות, זמן ומשאבים.

שנית, במצב הפיזי שבו המקום נמצא כיום, על מנת להכשיר אותו לפתיחה מחודשת נדרשת השקעה כספית שאינה מצדיקה את עצמה מבחינה כלכלית, לאור פוטנציאל מחזור הפעילות של המועדון, ושייקח הרבה מאוד זמן להחזיר אותה. וכאמור, גם אם הדבר יתבצע, כל ההשקעה עלולה לרדת לטימיון, לאור ריבוי הגורמים שיעשו כל שביכולתם כדי שהמועדון לא יקבל רישיון עסק.

כל מי שמעיין בסופי שבוע בלוחות הנדל"ן יודע שהמקום מוצע בשבועות האחרונים להשכרה, לכל מטרה שהיא. המודעה בעיתון תמשיך להופיע עוד הרבה זמן. למי שמשתעשע ברעיון לקחת את המקום, אני יכול רק לתת עצה ידידותית: אל. חבל על הזמן ובעיקר על הכסף שלכם.

היו לנו בדאנג'ן חמש שנים נפלאות וקסומות. צריך להכיר באמת המרה, שהתקופה הזאת הסתיימה. הגיע הזמן להמשיך הלאה. גם אם הדאנג'ן יקום לתחייה ביום מן הימים, ועוד לא אבדה תקוותנו שכך יהיה, זה לא יהיה בכיכר קדומים 14. והדברים נכתבים מתוך צער וכאב עמוקים.

אז למה לא לפתוח אותו שוב במקום אחר? זכרונות חדשים במקום ישנים.
TV_Eye​(שולט)

אל תגעו לי בדאנג'ן!

TV_Eye​(שולט) • 30 באוק׳ 2008
הדאנג'ן היה במשך 5 שנים המקום של הקהילה, הדאנג'ן הביא לשינוי ההכרחי שהיה דרוש בקהילה הזו. ולטוב ולרע שינה את פני הקהילה לעד. הוא הגיע עשה את המהכה והלך לעולמו. כל מקום אחר שיקרא הדאנג'ן לא יהיה הדאנג'ן. זה לא יהיה אותה גברת בשינוי אדרת. זו יהיה מישהי אחרת לגמרי. כל מקום שיהיה עז מצח לקרוא לעצמו בשם הזה, יקבל ממני רק בוז....

הדאנג'ן הוא לא היה רק שם, הדאנג'ן לא היה רק אבנים, הוא אפילו לא היה האנשים שהיו בתוכו. הוא היה המכלול של כל אלו. והוא היה שילוב חד פעמי
!
האמפרי
האמפרי • 30 באוק׳ 2008
הדאנג'ן - אזוב ועצבת.