אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור הכרות

פרנקי
לפני 15 שנים • 26 באוק׳ 2008
פרנקי • 26 באוק׳ 2008
מה אתה מתלונן על חמישה ימי עבודה בשבוע אם זה מה שיש לך לעשות באמצע היום - לדבר על עצמך ?!?
רד עכשיו ותביא 20 ... whip2.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 באוק׳ 2008
5 ימי עבודה בשבוע, אבל במגזר הציבורי icon_smile.gif

פלנקי, במקום לעצבן את לסע"מ, אולי תחזירי אותנו למטרת השרשור ותספרי לנו קצת על עצמך? שנכיר אותך, you know.
פרנקי
פרנקי • 26 באוק׳ 2008
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
5 ימי עבודה בשבוע, אבל במגזר הציבורי icon_smile.gif

פלנקי, במקום לעצבן את לסע"מ, אולי תחזירי אותנו למטרת השרשור ותספרי לנו קצת על עצמך? שנכיר אותך, you know.

רק כדי לא להיות עוד party pooper

אספר על עצמי בקצרה כי זה דווקא לא העיסוק האהוב עלי.
נושא השליטה היה קרוב ללבי מגיל 10, שבו חרשתי ספרות זולה ופינטזתי שאני נסיכה אקזוטית שנופלת בשבי והופכת להיות שפחת מין. בדיעבד, בדס"מ וקינקיות, במירב צורותיהם, היו תמיד חלק מחיי המין שלי באופן מודע ולא מודע. את משמעות ה- BDSM הכרתי רק לפני כ- 3 שנים, אחרי ששוטטתי באתרי bondage ושאר הדברים שניתן לעשות לאדם כשהוא קשור. נתקלתי במושג באתר כלשהו , גיגלתי והגעתי לצ'ט בתפוז . משם התחלתי את התהליך הלימודים הפורמליים ולמדתי מילים וביטויים שימושיים כמו: סשן, מאסטר, שפחה, סאבית, דום, אפטר קייר, מדיקל וכו' . הבנתי שכל מה שעשיתי לפני כן היה אומנם נכון, אך לא מסודר כי נהגתי להתחלף פתאום באמצע, לא אמרתי תודה אחרי בליעה והייתי אומרת הבלים כמו "אי זה כואב מדי.." במקום "צהוב", "אדום", "חומוס צ'פס סלט" ובחירות אחרות של המוח שמאחורי הכוח .
עשיתי התמחות אצל שני מאסטרי בית, חונכת אחת ובין לבין איזה "מרצה אורח" .
היום אני בוגרת בדס"מ לייט (למרות שהכל יחסי) עם נטיה ליישום הלא פורמלי (זוכרים איך היינו עושים את זה כשהיינו ילדים ?) ובעיקר נמשכת לפתיחות כללית וקינקיות .
מורגן​(שולטת)

טישו... זה בשבילך

מורגן​(שולטת) • 26 באוק׳ 2008
טוב על עצמי לספר לא ידעתי ובדס"מ בא לי מאוחר מאד!!! זההתחיל באביס. שיש לו כמה הפלות רציניות כאן בכלוב אבל אני האנומליה שלו.
כל מי שהגיעה לכאן דרך אביס היא או נשלטת או מתחלפת.
ואביס חשב שגם אני אהיה כזו.

מהר מאד הבנתי מאיזה צד של השוט אני נמצאת. ומאז: אני שולטת מנטלית. חזקה מאד בשליטה מרחוק. בהתניות ובגרימה להתמכרות לי
אני מינית מאד. אוהבת את הבדס"מ שלי סקסי משוחרר.. מוטרף... יש לי כמה שוטים חביבים עלי במיוחד אבל אין
אין כמו מנטלי!

לא שולטת בנשים לעולם. רק גברים מותר להשפיל. רק בגברים מותר לשלוט.

זהו בינתיים. אם יהיה לי מה להוסיף אני אשמיע את זה..
אה כן... הכי מצחיק שאני נשואה לשולט. זה לא קל אני חייבת לומר..
.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 באוק׳ 2008
אכן אביס שיחק אותה במיסיונריות, והמיר הרבה וניליות מג'יי דייט לנשות כלוב לתפארת מדינת ישראל...
כנסיית הבדס"מ יכולה בשקט להעניק לו תואר בישופ או משהו כזה.

אני חייבת לציין שבעצם השתעשעתי מדי פעם בקשירות ומשחקי שליטה עוד הרבה לפני שידעתי שככה קוראים לזה, מבחינתי זה היה סקס יצירתי כדי לא להשתעמם, עוד משהו ברשימה יחד עם מקומות מוזרים וכו'.

אביס הכיר לי את הדאנג'ן ז"ל בימיו הראשונים ולמדתי להכיר ולהוקיר את העולם המרתק של הבדס"מ והפטיש, אבל נותרתי ונילית מפוצפצת.
הפיצפוצים שקעו די מהר ופניתי לריגושים אחרים ולקשרים וניליים למהדרין, אבל מצאתי כאן חברים נפלאים אז נשארתי (יעני באתי בגלל המחיר, נשארתי בזכות השירות icon_wink.gif )
PRIVATE EYE
לפני 15 שנים • 27 באוק׳ 2008

זה אני

PRIVATE EYE • 27 באוק׳ 2008
אני לא ממבקרי המועדונים, אך ישנם לא מעט מהקהילה שמכירים אותי (נשים וגברים).
למעלה משש שנים אני לוקח חלק פעיל בסצינת ה BDSM ומוכר כאן בארץ ובארה"ב כשולט מאוד מגוון, קשוח, חסר פשרות, חזק, קשוב ומוביל בביטחה את הנשלטות שלי לעולם מלא ורצוף בחוויות בלתי נשכחות ובאירועים שעל פי רוב תופסים מקום לכלל בני האדם רק בפנטזיות ובחלומות הכי פרועים.

אף פעם לא נשלטתי, אבל מחשבות ופנטזיות ביני לבין עצמי בנושא, תמיד היו אך לא הרגשתי את הצורך לתת לזה ביטוי.

אחרי הרבה מאוד לבטים החלטתי שהגיע הזמן שבו אני אמצא את עצמי במקום אחר.

מה קרה, איך זה קרה, מה פתאום זה קרה וכו'... אין לי כל כך הסבר נקודתי שיענה על זה אבל זה קרה ואני שלם עם ההחלטה.

אני רוצה להישלט.
להיות כנוע ומושפל.
להתחנך, להתאלף, להתעצב....

נכון להיום אני משוייך לשולטת אחת ויחידה שמרשה לי להמשיך ולשלוט בשתי הנשלטות שלי.

אני משוייך כפי שהן משוייכות אלי.

אני די בהלם מעצמי ובטוח שמי שמכיר אותי וקורא את השורות האלה, די בהלם גם כן ומחזיק עכשיו את הטלפון ביד ומתלבט אם להתקשר אלי ולשאול "הכצעקתה ?!" או לתקתק כמו משוגע על המקלדת ולשלוח לי מסרים במסנג'ר.

זהו לבינתיים.... זה מי שאני.
המלכה יעלי​(שולטת)

להציג עצמי...

המלכה יעלי​(שולטת) • 27 באוק׳ 2008
אני המלכה יעלי מצטרפת לשרשור...
מכירה את עולם השליטה מילות רק שלא קישרתי לבדס"מ
לראשונה בחיי בגיל הצבא הכרתי בחור בוגר מימני
שהיה עבד נרצע למעשה ומוכר בעולם ובעל ברקוד
לא כל כך הבנתי ולימד אותי הכל לעומק ....נשאר לצידי המון שנים
היום אנו רק ידידים כי שוחרר להקים משפחה .
לאחר מיכן ניסתי חיים וניליי שוב ולא מצאתי עצמי מתאימה ....
תמיד "בגדתי" ככה הרגשתי בגלל נטיותיי לשלוט ולהשפיל וגם להצליף..
אך יום אחד הבנתי זו לא בגידה בכלל ולמה לי לחיות בשקר
הסברתי לבן הזוג הונילי שחיי איתי דיי הרבה שנים
קיבל הבין ורק דרש לו מולו ולא בנוכחותו ברור שכבדתי והמשכתי לחיות חיי ונהנתי מהם
יום אחד זה גם נגמר לאחר טרגדיה בחיי ....
נפרדנו ומאז לא הסכמתי להכניס לחיי דמות או "גבר"
המשכתי להכיר בצאטים ובכל מיני אתרים עבדים
מאז יש בביתי לא מעט עבדים ...ואף אחד לא 24/7
יש לי עבד מיוחד שבקהילה לא מעט מכירים ומכבדים
שהוא התכשיט וכל דבר בחיי ....
ברור שישנם עוד עבדים מתוקים מקסימים וגם סתם פלצנים או סקרנים
לאחרונה חוויתי היכרות עם שולט ....הקשר היה נעים נחמד
אך ללא שליטה כי הכל היה בהומור משניי הצדדים ....
זה אחד הגברים באתר שאכבד אותו כי הוא איש מקסים וסקסי וג'נטלמן ....
אך נשלטת זו לא אני ......
שוב השבוע הכרתי שולט מיוחד ,
שהציע עצמו לשרת ולהיות לי לעבד
לראותו עדיין לא ראיתי מלבד תמונה בפרופילו
למבחן קיבלתי אותו ומייד משימה ראשונה קיבל גם מבלי לראותי
לשמור על כבודו כשולט בקהילה .....ולצידי תמיד שפוט
הוכיח ....שאפו ובהצלחה ...
מעבר להכל אני מתגוררת בקריות אם לבן יפה מחונך מקסים
שאותו גידלתי פירנסתי וחינכתי לבדי בגאווה
אוהבת חיות רכיבת סוסים אומנות ואנרגיות חיוביות הן דרכי
לומדת אומנות יצירתית ועוסקת בזה {לעיתים תלוי במצב רוח}
תולעת ספרים ומחוברת לאח הגדול ובטוח לא בגלל הבובלילים
רק בגלל לאון,שפרה ורנין וונסה....שי שיטרית עזב והכל נהרס מבחינתי
הוא היה המועדף עלי מהתחלה.
הבדס"מ חיי ....אך ברור שקיימים בחיי גם אנשים וניליים לחלוטין
שקשה להם לקבל שליטה אך מכבדים אוהבים אותי וחבריי
בקהילה הכרתי חברות טובות ונוצרו קשרים ויחסים מיוחדים .
זה הכל עליי את השאר אוליי בפוסט משלי ...
shuki boy​(נשלט)

איזה שירשור נחמד :)

shuki boy​(נשלט) • 27 באוק׳ 2008
אז אני tranny boi חלק מכירים אותי כשוקי.

לפני קצת יותר מ3 שנים התחלתי להתעניין בבדס"מ, בעקבות ההכרות שלי עם ג'ני ובלו, זוג בוץ'-פאם, שהיו חלק מקהילת הלהט"ב בירושלים. אירגנתי 3 מסיבות בדס"מ ללסביות וטרנסים, בפועל הן היו יותר מסיבות נושא מאשר פליי-פארטי, אבל לשמחתי יש יותר ויותר שרוצות לעשות סשנים, ואני מאד מקווה שבמסיבה הבאה יהיו עוד פחות ריקודים ודיבורים ויותר מכות icon_smile.gif אבל אני מניח שזה דבר שנבנה עם הזמן. הקהילה הגאה היא קצת ביישנית וארוניסטית בכל מה שנוגע לבדס"מ. חוץ מזה, אני מארגן מסיבות קוויריות לקהילה הטרנסג'נדרית, שבפועל הן גם מסיבות ידידותיות לאנשי בדס"מ ופטיש.

התחלתי את דרכי כשולט, והקשרים שהיו לי, היו עם נשים - אבל באיזשהו שלב עשיתי סוויץ' והגעתי למסקנה שאני מעדיף להשלט, ואני מעדיף גברים (או בוצ'ות). אני מגדיר את עצמי כboy, לא עבד, ואני מחפש Daddy או Sir, ולא מאסטר. ולפעמים ממש קשה לי להסביר לאנשים מה זה אומר, כי איכשהו הכל מאד ברור לי, אבל לא לאחרים בכלוב...

הקשר המשמעותי ביותר שהיה לי, בכל הנוגע לבדס"מ, היה עם Sir מניו יורק, כאשר נפגשנו פעם אחת בארץ, ועוד כמה פעמים בניו יורק, איפה שהיא גרה. אני חושב שהקשר הזה איתה גרם לי להבין יותר מי אני ומה אני מחפש.

חוץ מזה, את רוב זמני אני מבלה בדברים שקשורים לקהילה הטרנסג'נדרית. אני חייב לציין שכפעיל קהילתי, מאד מתסכל אותי מצב הקהילה הבדס"מית בארץ, ומידי פעם אני מנסה לעשות דברים קטנים וזניחים כדי אולי לשנות את המצב, אבל זה לא ממש הולך. אני לא כל-כך מוצא את עצמי במסיבות של הקהילה, גם כי הן כרגע יקרות לי מידי, אבל פשוט כי אני מרגיש מאד לא קשור, כמו איזה ילד שהלך לאיבוד ונכנס בטעות למסיבת פטיש של מבוגרים ואף אחד לא ממש יודע מה הוא מחפש שם.

לא יודע אם שווה לציין, אבל השתתפתי בכמה סדנאות: סוג של סדנת "מבוא לבדס"מ" icon_smile.gif סדנא להכנת שוטים + השימוש בהם, סדנת קשירה (שאני בקושי זוכר ממנה משהו) שאת כולם העבירו ג'ני ובלו בירושלים לפני כמה שנים, ועוד סדנת מחטים חביבה שאירגנו ה(***)LSM בניו יורק. אני מאד מחבב סדנאות icon_biggrin.gif

חוץ מזה, אני אוהב לנסוע באופניים שלי, לעשות צרות, להכין קוקטיילים, להופיע כדראג קינג, לקבל מכות, ולאכול אוכל טוב. אני אנרכיסט, פמיניסט, ובלאגניסט.

http://www.lesbiansexmafia.org/ - LSM(***)
Queencie​(שולטת)
לפני 15 שנים • 28 באוק׳ 2008
Queencie​(שולטת) • 28 באוק׳ 2008
הריני מצטרפת למאמץ השרשורי, ולמרות שאודותיי רשומים בפרופיל, בבלוג ובפוסטים רבים, אסכם לכמה שורות את קורותיי:
נכנסתי לתחום ולעולם השליטה בזכות חברה שזיהתה ('איכשהו') את הפוטנציאל הגלום. היא צדקה. מהרגע הראשון שבו נחשפתי לעולם לא יכולתי להתנתק ממנו ולו לרגע, ותמיד מהצד המצליף של השוט. כאדם סקרן אני נמשכת להתנסות כמעט בכל דבר, כשכולם מתחילים, עוברים ומסתיימים בשליטה המנטלית. כשהפעילות מחוברת עם השליטה המנטלית, ולא משנה עד כמה פיזית ואקסטרימית היא, היא לרוב מדליקה אותי...
אני נמשכת לשלושת המינים, ולזה שבאמצע במיוחד. אני שומרת לעצמי את הזכויות על עיברות המילה פמיניזציה ל"נייוש", מממשת אותה הלכה למעשה בכל הזדמנות מרגע חשיפתה, ומזה קצת יותר מחצי שנה במתכונת של 24/7 עם הסיסי שלי מתוצרת הממלכה המאוחדת, אנג'לה.
בין יתר הפעילויות שמעסיקות אותי מפה ועד לספייס הבא, אני מארגנת מפגשי קרוסדרסרים חודשיים, ואו טו טו שנתיים אני מקווה שהקבוצה המקסימה תגדל ותתרחב – אז אתם/ן מוזמנים/ות !!!
מושפעברכות
לפני 15 שנים • 29 באוק׳ 2008

[color=red]היכן אני??[/color]

מושפעברכות • 29 באוק׳ 2008

[B]

מי אני ומה אני והיכן אני???????

ובכן נשוי שהגיע בדפדוף לאתר הזה בשעות העבודה ונשבתי בקראה

ולפתע מצאתי את עצמי מה אני??? התעוררו בי דברים מבפנים

המשכתי לקרוא ואז הבנתי שאני לא במקום הנכון והיכן המקום הנכון???

תחת שרביטה של גברתי