צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חתולה דומית וחתול סאב

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 21 בנוב׳ 2008
אנדרפוט • 21 בנוב׳ 2008
אז את בעצם אומרת שעצמתו האלפא-מיילית של הזכר נעלמת קליל עם הסירוס והוא הופך לטאטלע קטן ודובי, בעוד שהסירוס לא מזיז לנקבה כהוא זה והיא נשארת עוצמתית?

מבחינתי חתולים הם באופן כללי חיה מאוד נשית - איך שהם מענטזים עם הגוף, המודעות הגבוהה לטיפוח עצמי והצורך במגע פיזי מלטף. כך שגם חתול זכר הוא בעצם נשי מעצם טבעו החתולי.

לגבי טרנס אז אני מבין שיש הבדלים רציניים בין שומן-טרנס לבין טרנס-פסיכדלי, מעבר לזה אני לא מכיר אישית אף אחד.
Tish Adams

Re: זה ממש לא הוגן

Tish Adams • 21 בנוב׳ 2008
ליידי תמרה כתב/ה:
humiliated כתב/ה:
החתול מסורס והחתולה עושה כרצונה , למי מגישים קבילה ?

ראה-נא, שניהם חסרי ציוד לייחום, ושניהם עושים מה שבא להם.
מה לעשות, שמה שבא לה זה לשלוט בבית ולקפוץ לי לפעמים על העבד ברגעים לא מתאימים (לו) ומשעשעים (לה ולי), ובאופן כללי לשלוט בבית ביד רמה?
מה שבא לו, לעומת זאת, זה להצמד לרגלי, לחמם אותי בחורף ולצוד עבורי ג'וקים וזבובים.
לא יודעת מאיפה הם קיבלו את חלוקת האופי הזו. icon_eek.gif

אבל ככה זה. כל אחד עושה כרצונו, ורצונותיהם מתאחדים בשמונה בערב, השעה של האוכל ה"רטוב".

והנה, עשיתי אאוטינג לחתולים הבדס"מים שלי. בטוח יש חוק נגד זה.

ספרי לי על זה...
החתולה שלי עושה פייסיטינג באופן קבוע והוא... חננה.
ואנדרפוט, חתולה מעקרים. סרוס זה כשמדברים עליכם, הזכרים.
icon_twisted.gif
digi's foxy
digi's foxy • 21 בנוב׳ 2008
אממ אצלי כולם מעוקרות ומסורסים חוץ מהגורה החדשה שאימצה אותי (עוד קטנה מידי) והאמת היא שזה לא בדיוק אותו הדבר
כלומר הזכרים לא ממש חננות והנקבות ישנות לי על הרגליים לא פחות מהם

אבל מה שבטוח שיש זכר אחד שהוא כוסית כוסית (אבל הוא לא אשם הוא טרי קולור)

אבל מה שבטוח
שהם בטוחים שהם הבוס בבית
L-I-R​(מתחלפת)

טרי קולור לא מתחלפים

L-I-R​(מתחלפת) • 21 בנוב׳ 2008
טרי קולור אמיתיים הן נקבות. פאק גנטי.

ולמה אצלי כל הנקבות מסתובבות עם עיניים מלאות בלבבות ורודים ליד הגברים בבית,והזכר היחיד והמסורס מתחרמן עליי בהערצה גמורה ומתעלם בבוז מזכרים אנושיים ?!
(אני מחפשת את הגבר בעל המבט הזה בדיוק.אח סומסום סומסום,אם רק היית גבר,מה הייתי עושה לך בשפם.....)

לירררה.