בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאבים מאוננות

גבר מושפל
לפני 15 שנים • 23 בנוב׳ 2008

כאבים מאוננות

גבר מושפל • 23 בנוב׳ 2008
קרה לכם פעם שכאבה לכם היד מאוד אחרי שאוננתם? זה נורמלי לדעתכם להגיע למצב גירוי ולגמור רק אחרי שהשריר בכף היד ובזרוע יתפסו? שלא נדבר על האיבר שלי.. נראה כמו פטריה.(החלק למטה נהיה צר מאוד בגלל הלחץ והחלק למעלה יותר רחב כי לא הגעתי אליו כל כך) זה נורמלי? זה קרה לכם פעם?

תודה רבה למשיבים, גילעד ניר.
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 23 בנוב׳ 2008
זה מסוכן icon_eek.gif

השכן שלי מת מזה icon_rolleyes.gif

בהצלחה
גבר מושפל
דום-34 כתב/ה:
זה מסוכן icon_eek.gif

השכן שלי מת מזה icon_rolleyes.gif

בהצלחה

גבר שאלתי את זה ברצינות כי אני לא מצליח לגמור ואני פוחד להזיק לעצמי תוך כדי מאמץ. האיבר ממש איבד תחושה. בעסה לא יודע מה לעשות.
שלא יתפוצצו שם צינורות או משהו כזה. שואל רק כדי להיות בטוח שזה נורמלי ולא מזיק.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 23 בנוב׳ 2008
טוב זה לא נשמע...
אני ממליץ לך ללכת לרופא.
קליבר​(שולט)

אתה בטוח שאתה ..

קליבר​(שולט) • 23 בנוב׳ 2008
מאונן על הזין שלך ? כי כבר שמעתי שאנשים אוננו עד שכאבה להם היד והתברר שהם מאוננים על זין של מישהו אחר ..
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Bondage​(שולט)
Bondage​(שולט) • 23 בנוב׳ 2008
נראה לי שמדובר במקרה ברור של דחייה עצמית.
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 23 בנוב׳ 2008
מומלץ לגשת לרופא מאשר להתייעץ עם הסוטים.
אחרת תשאר ללא יד
גבר מושפל
Bondage כתב/ה:
נראה לי שמדובר במקרה ברור של דחייה עצמית.

אתה יכול להרחיב מה הקשר? גם בסאדו יש אם כך ענין של דחיה עצמית?
למה אתה מתכוון? שאני אוהב כאב? יש לי יד מאוד מאוד חזקה וזה מעולם לא קרה לי.
גבר מושפל
kakleta כתב/ה:
אחרת תשאר ללא יד

מתבייש מאוד לגשת ולהסביר לאדם פנים מול פנים. לאף אחד זה לא קרה כאן?
תמונה כפרית

זה עצוב

תמונה כפרית • 23 בנוב׳ 2008
gilgol כתב/ה:
kakleta כתב/ה:
אחרת תשאר ללא יד

מתבייש מאוד לגשת ולהסביר לאדם פנים מול פנים. לאף אחד זה לא קרה כאן?

שאדם מבושה לא מסוגל להושיט לעצמו יד לעזרה

(בחירת המילים מכוונת)

אף אחד כאן לא מוסמך לתת לך עצה מוסמכת, אפילו רופא לא יתן עצה בלי לראות במה המדובר.

דרך אגב, לטעמי האישי מי שאינו מסוגל להתגבר על מבוכה וללכת לרופא, מה הוא עושה כאן???
תקשורת ופתיחות הן א' ב' בסיסיים.