ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חונכתי ונענשתי

ilan9
לפני 15 שנים • 23 בנוב׳ 2008

חונכתי ונענשתי

ilan9 • 23 בנוב׳ 2008
אדוני ואני שפחתו הלכנו ביום חמישי האחרון למסעדה ברחוב הארבעה בתל אביב כמנהגו הזמין לי אדוני סלט חסה ומים מנרלים אכלנו בהנאה בעודי מתמוגגת מנוכחותו החזקה לאחר שהוא סיים את מאכליו סטייק אדמדם ופרפה שוקולד פנה לשרותים ואז בשיפלותי טעמתי משאריות מנתו האחרונה למרות איסורו
נסענו הבייתה בשתיקה וכולי רועדת ויודעת שאספר לאדוני את האמת כשהגענו כמנהגי עיסיתי את רגליו הגשתי לאדוני כוס וויסקי וכרעתי לפניו בדממה
עוללתי דבר נורא רעדתי בקולי וסיפרתי
תתפשתי הוא אמר ובעט בי לכיוון החדר האטום שבבתינו זחלתי לפינה וחיכיתי הזמן עבר ברכי וגופי כאבו אך לא העזתי לזוז רעדתי
אחרי כשעתים הוא הופיע החגורה והמקל בידו
והתחיל להצליף תחילה במקל ואז בחגורה מעולם לא ראיתיו כה נזעם
מכאב הקור וההתרגשות השתנתי הצלפותיו וזעמו רק גברו
כואבת וחבולה הרשה לי אדוני לישון מרגלותיו ב4 בבוקר הוא התעורר פתח את פי בפראות והשתין לתוכו
אם תשפך טיפה תענשי בלעתי במהירות אך ללא הועיל נענשתי באכזריות ההצלפות גברו ונבעתתי לחדר
מי יתן ואתחנך
גבר מושפל
גבר מושפל • 23 בנוב׳ 2008
ענקק
fuxia
fuxia • 23 בנוב׳ 2008
אני אוהבת עונשים
אחת מיני רבות
אחת מיני רבות • 23 בנוב׳ 2008
כולי תקווה שזו פנטזיה
והיה ולא זה פשוט
ח ו ל נ י !

ומשום מה הסיפור הזה מצלצל לי מוכר.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 24 בנוב׳ 2008
קטסטרופה{Adonai} • 24 בנוב׳ 2008
כלבה רעה כתב/ה:
כולי תקווה שזו פנטזיה
והיה ולא זה פשוט
ח ו ל נ י !

מי יתן ותמצאי את האחראים לעצם קיומך.

אם כן תמצאי, תהרגי אותם.
גבר מושפל
גבר מושפל • 24 בנוב׳ 2008
כלבה רעה כתב/ה:
כולי תקווה שזו פנטזיה
והיה ולא זה פשוט
ח ו ל נ י !

חולני זה טוב לא? icon_smile.gif
fuxia
fuxia • 24 בנוב׳ 2008
כלבה רעה כתב/ה:
כולי תקווה שזו פנטזיה
והיה ולא זה פשוט
ח ו ל נ י !

אני יכולה להמליץ לך על הרבה פורומים טובים....
על יוגה, תזונה וכאלה
מה את עושה פה??
walking dead

Re: חונכתי ונענשתי

walking dead • 24 בנוב׳ 2008
ilan9 כתב/ה:
אדוני ואני שפחתו הלכנו ביום חמישי האחרון למסעדה ברחוב הארבעה בתל אביב כמנהגו הזמין לי אדוני סלט חסה ומים מנרלים אכלנו בהנאה בעודי מתמוגגת מנוכחותו החזקה לאחר שהוא סיים את מאכליו סטייק אדמדם ופרפה שוקולד פנה לשרותים ואז בשיפלותי טעמתי משאריות מנתו האחרונה למרות איסורו
נסענו הבייתה בשתיקה וכולי רועדת ויודעת שאספר לאדוני את האמת כשהגענו כמנהגי עיסיתי את רגליו הגשתי לאדוני כוס וויסקי וכרעתי לפניו בדממה
עוללתי דבר נורא רעדתי בקולי וסיפרתי
תתפשתי הוא אמר ובעט בי לכיוון החדר האטום שבבתינו זחלתי לפינה וחיכיתי הזמן עבר ברכי וגופי כאבו אך לא העזתי לזוז רעדתי
אחרי כשעתים הוא הופיע החגורה והמקל בידו
והתחיל להצליף תחילה במקל ואז בחגורה מעולם לא ראיתיו כה נזעם
מכאב הקור וההתרגשות השתנתי הצלפותיו וזעמו רק גברו
כואבת וחבולה הרשה לי אדוני לישון מרגלותיו ב4 בבוקר הוא התעורר פתח את פי בפראות והשתין לתוכו
אם תשפך טיפה תענשי בלעתי במהירות אך ללא הועיל נענשתי באכזריות ההצלפות גברו ונבעתתי לחדר
מי יתן ואתחנך

אפשר להבין את כעסו. לא מספיק שהוא שילם (הרי אדון מסוקס תמיד משלם) לפחות 50 ש"ח על המנה היקרה שלך (המורכבת מכמה עשבים ועלים מרקיבים, שבבית להכין עולה 10 ש"ח בקושי) - היית חייבת לחמוד גם את כבשת הרש שלו?

יצאת בזול בעונש שלך, בחיי. מי ייתן ובאמת תתחנכי. ועוד בימינו אנו בעזרת השם. להזכירך - גרגרנות היא אחד משבעת החטאים.