בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות לצעצועים לשימוש עצמי?

Rasputin1989
לפני 15 שנים • 24 בנוב׳ 2008

המלצות לצעצועים לשימוש עצמי?

Rasputin1989 • 24 בנוב׳ 2008
היי,

קרה לכם שניקיתם את השיניים עם חוט דנטלי ובלי ששמתם לב (נגיד icon_rolleyes.gif ) הוצאתם אותו אדום מדם...
אני מחפש גרסה מוגדלת של צעצוע כזה... המודל היחיד שאני ראיתי בתרבות הפופולרית זו החגורה של סילאס מצופן דה-וינצ'י (תמונה)

שאלה נוספת: בפורום כללי הזהירו אותי מפני שעשוע עם נרות פלסטיים... תוכלו לומר לי למה, ואיך אפשר להבדיל איזה נר הוא פלסטי ואיזה "רגיל" (ז"א כזה שמטפטף שעווה לאט לאאאט...)...

יש אולי רעיונות לDIY masochistic toys? אין לי הרבה רצון לקנות צעצועים "מותאמים" מהסוג, כי אם לשפוט על פי מחירי האופנה אלטרנטיבית בארץ... וכל דבר מיובא אחר icon_sad.gif

Who's leg do I have to hump to hurt myself like a pro? icon_wink.gif
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 24 בנוב׳ 2008
היו המון שרשורים בעניין. אני רק לא זוכרת באיזה פורום.

ממה שאני זוכרת:

גלגל כאב - לרכוש תמורת לא המון כסף בחנויות סדקית, גלגל סימון לבד.

מצבטי פטמות - אפשר לרכוש מגוון מצבטים ותנינים בחנויות טמבור ACE ועוד. ניתן לכוון את עוצמת הלחץ ע"י משחק עם הקפיץ ו/או לרפד את משטחי המגע עם העור.
על המצבטים, ניתן לתלות משקולות קטנות שאפשר לייצר בבית או לרכוש בחנויות לדייגים.

ניתן לייצר כל מיני מחבטים אמצעים ביתיים, החל במחבתות וכלה במוצר שנועד לדפוק את האבק מהשטיחים.. וגם, תמורת כמה שקלים בודדים, לרכוש כפכף ים מחובר למוט.

פלאג - היה שרשור של פלאג מג'ינג'ר.

ואני בטוחה שאלה שבאמת עוסקים בבדס"מ, יוכלו לסייע עוד.

בברכת "תזהר לא לאבד את הגזר..."
נולי
נולי • 24 בנוב׳ 2008
ACE וכל חנות DIY היא חנות הצעצועים שלנו. פשוט תכנס עם ראש פתוח ושמיין מה השימוש האמיתי של כל דבר שם.
רק תזכרו לשמור בצד תיק עזרה ראשונה ושמן רוזמרין להקלה על כוויות, גם כאלו של הצלפות.
Rasputin1989
לפני 15 שנים • 25 בנוב׳ 2008
Rasputin1989 • 25 בנוב׳ 2008
תודה ג'ולי, הייתי צריך באמת לקרוא קצת לפני.

ונולי, ממש אהבתי את הראש שלך... במובן מסויים זה מה שרציתי לשמוע אבל לא הייתי בטוח עד כמה זה לגיטימי., מבחינה... אנושית. לפני שיצא לי להכנס לפה עברתי אתמול באיזו חנות כלים... נראה לי שההתמהמהות שהפגנתי כשהמוכרת שאלה מה בדיוק אני צריך לחתוך, הסגירה אותי.... וגם לא היה שם משהו שאין לי במטבח. אבל איכשהו חתכים זה כבר לא מרגש כמו פעם. אותו אפקט",חוט דנטאלי" הוא מה שאני מחפש כרגע.

איך לא חשבתי... הום סנטר, הנה אני בא.

תודהicon_smile.gif
נולי
לפני 15 שנים • 25 בנוב׳ 2008
נולי • 25 בנוב׳ 2008
נולי כתב/ה:
ACE וכל חנות DIY היא חנות הצעצועים שלנו. פשוט תכנס עם ראש פתוח ושמיין מה השימוש האמיתי של כל דבר שם.
רק תזכרו לשמור בצד תיק עזרה ראשונה ושמן רוזמרין להקלה על כוויות, גם כאלו של הצלפות.

זה מה שקורה כשכותבים רעבים באמצע הלילה...שמן רוזמרין. התכוונתי ללוונדר כמובן. גם אלו ורה יכולה לעזור מעט וביאפין וסילוורול במקרים חריפים יותר וגם בפנטן של רוש.לא הבפנטן של הטוסיק אלא של הסדקים הפטמות.