שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

No LiMiT - MAXIMUM LIMIT FETISH PARTY - יום שישי 28/11/2008

immortal​(נשלטת){MrMiller}
לפני 15 שנים • 28 בנוב׳ 2008

Re: ואני...

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 28 בנוב׳ 2008
מלך החלומות כתב/ה:
ואני שואל את עצמי....אולי גם אני יבוא????

תבוא בשבוע הבא בשישי כשגם אני אהיה icon_razz.gif
loyal_puppy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 29 בנוב׳ 2008
loyal_puppy​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2008
לאחר זמן מה של מעקב פסיבי והתבוננות בקהילה מרחוק, החלטת שהגיע הזמן לנסות את מזלך ולמצוא את דרכך פנימה - במסיבה הקרובה אתה תהיה.

אתה מכין את עצמך ומתלבש, כולך בשחור, כמתחייב מכללי המקום. היית שמח אם היה לך משהו מעניין יותר ללבוש, אבל המלתחה שלך לא מכילה בגדים שמתאימים לסוג כזה של אירוע.
בחצי הלילה אתה צועד אל עבר המקום ברחובות העיר שאתה כבר כל כך אוהב, כאילו גרת בה כל חייך.
עוברות כ-20 דקות ואתה שם, נכנס לרחוב הקטן ומתחיל לחפש את המקום.
אתה מגיע לכניסה למועדון כלשהו, אשר הרבה אנשים מחכים בו לעבור את הסלקציה. "יכול להיות שזה המקום?" אתה שואל את עצמך. אך אחרי מבט חטוף באנשים שעומדים שם, אתה מבין שלא.
פתאום אתה נזכר שבדרך חלפת על פני גרם מדרגות שעליו עמדו מספר אנשים. אתה חוזר לאותו מקום, מביט באנשים שעומדים, ומבין שהגעת למקום הנכון.

לאחר שעלית במדרגות ועברת את הכניסה, אתה מוצא את עצמך במועדון, שמלבד מספר צלבי-קרוס על הקירות, לא נראה שונה בהרבה ממקומות אחרים שאתה מכיר.
כעת הגיע הזמן לנסות למצוא את דרכך פנימה.

----------------------------------

אתה עומד אל מול הקירות והדלת הסגורה ומקווה למצוא בכל זאת דרך להיכנס. הקפת כבר את המקום מספר פעמים, אך לא מצאת פירצה. הכל סגור.
אבל אתה לא מהסוג שיוותר. כבר הצלחת להיכנס למקומות קשים יותר, שכיום אתה מרגיש בהם כמו בבית.

לפתע אתה רואה חריץ קטן נפתח בדלת. מספיק בדיוק כדי שתראה בו חיוך מזמין.
לרגע אתה לא מאמין, מסתכל הצידה, מחזיק את המבט, ורואה שאכן צדקת. החיוך עדיין שם, מזמין אותך אליו.

אתה הולך מסביב ומסתכל על כל מה שיש למקום להציע.
הרבה אנשים רוקדים, מספר אנשים עסוקים בעניינים פרטיים יותר.
בחלק מהמקרים זה נראה לך מוגזם מדי בשבילך, ובחלק מהם אתה רק חולם להיות אזוק שם במקומו.
בשום מקום אתה לא מוצא את הדרך שלך פנימה. נראה שאתה כמעט בלתי נראה. כולם מכירים את כולם שם, ואת מי שהם לא מכירים, הם לא רואים.

פתאום אתה מוצא בדיוק את מה שחיפשת - אתה רואה אותה מחייכת אליך, ואתה מחייך חזרה.
יכול להיות שטעית, אולי היא לא התכוונה אליך. מסתכל הצידה, מחזיר את המבט, ורואה אותה עדיין רוקדת עם אותו חיוך מזמין.
אתה ניגש ומנסה לרקוד איתה - דחייה.
אחרי רגע קל, שוב החיוך המזמין.

אתה לא יודע את מינהגי המקום, לא יודע איך לגשת, ואיך להצליח למצוא את דרכך אליה.
בהשראת האווירה הדבר שהיית רוצה לעשות הוא ליפול על הברכיים ולחבק את רגליה המדהימות, אבל אתה חושש. אתה מחליט ללכת על דברים בטוחים שאתה מכיר.
אתם ממשיכים בריקוד החיזור הזה - צעד קדימה מלווה בחצי צעד אחורה.
נראה שהתקרבתם, יכול להיות שתצליח להיכנס בכל זאת.

"אני הולכת רגע, אני תיכף אחזור"

------------------------------

הדלת נסגרת, ואתה נשארת בינתיים בחוץ.
לא נותר לך אלא לחכות שהיא תפתח שוב.
לאחר זמן מה של צפייה, אתה מחליט לנסות לדפוק על הדלת - אין תגובה.

-----------------------------

אתה מוצא את עצמך מסתובב שוב סביב סביב, מקווה למצוא עוד דרך פנימה, בעודך מחכה לה שתחזור.
היא חזרה, אך עכשיו היא עסוקה. נראה שבכל זאת לא תצליח למצוא את הדרך היום.
לאחר מבט חטוף בשעון אתה מחליט שהגיע הזמן לקחת את מעילך ולחזור הביתה.
אתה עוד תחזור לכאן, לנסות שוב.

הפעם לא הצלחת, אבל הגעת מאוד קרוב. רגל בפנים, בפעם אחרת כבר תכניס את הראש ותציץ פנימה, ואחר כך ישאר רק להיכנס.
עוד מעט, וגם כאן אתה תוכל להרגיש כמו בבית.
בינתיים אתה מחליט שהגיע הזמן ללכת, כאשר נשארת בך רק הכרת תודה לאותו חיוך מקסים שלרגע הזמין אותך פנימה.

====================

סיפור/תיאור קצר של המסיבה בלימיט מצד מישהו מבחוץ. מקווה שנהנתם.
ואם בעלת החיוך מזהה את עצמה, אז באמת התכוונתי להכרת התודה.
Winner​(מתחלפת)

תודה

Winner​(מתחלפת) • 29 בנוב׳ 2008
אני חושבת שכולם ראו כמה נהנתי icon_wink.gif . תודה.
סדום והמורה​(מתחלפת)
בשום מקום אתה לא מוצא את הדרך שלך פנימה. נראה שאתה כמעט בלתי נראה. כולם מכירים את כולם שם, ואת מי שהם לא מכירים, הם לא רואים.

תמיד כשמגיעים לבד נראה שקצת קשה יותר להפתח ולהכיר.
אתה מוזמן לפנות אלי, אשמח להכיר לך חלק מהנפשות המבלות, אותי ראית בכניסה icon_smile.gif
אם יש לך שאלות פשוט תפנה אלי בהודעה פרטית.
ואז אולי תרגיש חופשי יותר בפעם הבאה שתבוא .
Lady S​(שולטת)

Re: תודה

Lady S​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2008
the winner takes it all כתב/ה:
אני חושבת שכולם ראו כמה נהנתי icon_wink.gif . תודה.

ספרי קצת למי שלא ראה.....
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2008
loyal_puppy כתב/ה:
לאחר זמן מה של מעקב פסיבי והתבוננות בקהילה מרחוק, החלטת שהגיע הזמן לנסות את מזלך ולמצוא את דרכך פנימה - במסיבה הקרובה אתה תהיה.

אתה מכין את עצמך ומתלבש, כולך בשחור, כמתחייב מכללי המקום. היית שמח אם היה לך משהו מעניין יותר ללבוש, אבל המלתחה שלך לא מכילה בגדים שמתאימים לסוג כזה של אירוע.
בחצי הלילה אתה צועד אל עבר המקום ברחובות העיר שאתה כבר כל כך אוהב, כאילו גרת בה כל חייך.
עוברות כ-20 דקות ואתה שם, נכנס לרחוב הקטן ומתחיל לחפש את המקום.
אתה מגיע לכניסה למועדון כלשהו, אשר הרבה אנשים מחכים בו לעבור את הסלקציה. "יכול להיות שזה המקום?" אתה שואל את עצמך. אך אחרי מבט חטוף באנשים שעומדים שם, אתה מבין שלא.
פתאום אתה נזכר שבדרך חלפת על פני גרם מדרגות שעליו עמדו מספר אנשים. אתה חוזר לאותו מקום, מביט באנשים שעומדים, ומבין שהגעת למקום הנכון.

לאחר שעלית במדרגות ועברת את הכניסה, אתה מוצא את עצמך במועדון, שמלבד מספר צלבי-קרוס על הקירות, לא נראה שונה בהרבה ממקומות אחרים שאתה מכיר.
כעת הגיע הזמן לנסות למצוא את דרכך פנימה.

אתה עומד אל מול הקירות והדלת הסגורה ומקווה למצוא בכל זאת דרך להיכנס. הקפת כבר את המקום מספר פעמים, אך לא מצאת פירצה. הכל סגור.
אבל אתה לא מהסוג שיוותר. כבר הצלחת להיכנס למקומות קשים יותר, שכיום אתה מרגיש בהם כמו בבית.

לפתע אתה רואה חריץ קטן נפתח בדלת. מספיק בדיוק כדי שתראה בו חיוך מזמין.
לרגע אתה לא מאמין, מסתכל הצידה, מחזיק את המבט, ורואה שאכן צדקת. החיוך עדיין שם, מזמין אותך אליו.

אתה הולך מסביב ומסתכל על כל מה שיש למקום להציע.
הרבה אנשים רוקדים, מספר אנשים עסוקים בעניינים פרטיים יותר.
בחלק מהמקרים זה נראה לך מוגזם מדי בשבילך, ובחלק מהם אתה רק חולם להיות אזוק שם במקומו.

פתאום אתה מוצא בדיוק את מה שחיפשת - אתה רואה אותה מחייכת אליך, ואתה מחייך חזרה.
יכול להיות שטעית, אולי היא לא התכוונה אליך. מסתכל הצידה, מחזיר את המבט, ורואה אותה עדיין רוקדת עם אותו חיוך מזמין.
אתה ניגש ומנסה לרקוד איתה - דחייה.
אחרי רגע קל, שוב החיוך המזמין.

אתה לא יודע את מינהגי המקום, לא יודע איך לגשת, ואיך להצליח למצוא את דרכך אליה.
בהשראת האווירה הדבר שהיית רוצה לעשות הוא ליפול על הברכיים ולחבק את רגליה המדהימות, אבל אתה חושש. אתה מחליט ללכת על דברים בטוחים שאתה מכיר.
אתם ממשיכים בריקוד החיזור הזה - צעד קדימה מלווה בחצי צעד אחורה.
נראה שהתקרבתם, יכול להיות שתצליח להיכנס בכל זאת.

"אני הולכת רגע, אני תיכף אחזור"

------------------------------

הדלת נסגרת, ואתה נשארת בינתיים בחוץ.
לא נותר לך אלא לחכות שהיא תפתח שוב.
לאחר זמן מה של צפייה, אתה מחליט לנסות לדפוק על הדלת - אין תגובה.

אתה מוצא את עצמך מסתובב שוב סביב סביב, מקווה למצוא עוד דרך פנימה, בעודך מחכה לה שתחזור.
היא חזרה, אך עכשיו היא עסוקה. נראה שבכל זאת לא תצליח למצוא את הדרך היום.
לאחר מבט חטוף בשעון אתה מחליט שהגיע הזמן לקחת את מעילך ולחזור הביתה.
אתה עוד תחזור לכאן, לנסות שוב.

הפעם לא הצלחת, אבל הגעת מאוד קרוב. רגל בפנים, בפעם אחרת כבר תכניס את הראש ותציץ פנימה, ואחר כך ישאר רק להיכנס.
עוד מעט, וגם כאן אתה תוכל להרגיש כמו בבית.
בינתיים אתה מחליט שהגיע הזמן ללכת, כאשר נשארת בך רק הכרת תודה לאותו חיוך מקסים שלרגע הזמין אותך פנימה.

====================

סיפור/תיאור קצר של המסיבה בלימיט מצד מישהו מבחוץ. מקווה שנהנתם.
ואם בעלת החיוך מזהה את עצמה, אז באמת התכוונתי להכרת התודה.

תנסה להכיר את האנשים בצ'ט
ואז תעשו היכרות במועדון
השיטה הכי טובה
בהצלחה
icon_smile.gif