אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רציתם דנג'ן?

lady inBlack
לפני 15 שנים • 6 בדצמ׳ 2008

Re: הללו הללו

lady inBlack • 6 בדצמ׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:
מי הכפיש מה?
קטונתי מלהבין מה ללונה פרק ולפיות לבדסמ וקינקיות אבל לא זו היתה הכוונה.
הכוונה היתה שלא צריך שמות נושא מפוצצים בשביל להגיע לאווירה מיוחדת שהיתה קיימת בדנג'ן באופן טבעי.
לא יודע מה קורה בספייס, אני שומע שנחמד שם ושימשיכו ככה אבל הבעתי את דעתי על המסיבה בפרט ועל המקום בכלל ואני כותב על מה שראיתי ומה שחשתי.
אני עצמי מכיר את הדנג'ן מצויין, מכיר את האנשים שעשו אותו למה שהוא ורובם היו בלימיט אמש וזה מה שיצר את האווירה (בנוסף לטיש האגדית), זה מה שיוצר אווירה.
לא שפנפנות, לא פיות, לא מקפצות ולא צעצועים של ילדים.

הספייס כבודו במקומו מונח אבל עם כל הכבוד, אלה לא מסיבות בדסמ.
אלה מסיבות כיתה.
יש כאלה שאוהבים את זה ויש כאלה שלא.
אני לא.

זה הכל.

באמת קטונת..
הייתי חייבת להגיב גם בתור בליינית לשעבר של הדאנג'ן האהוב שבאמת חסר, גם אני נורא אהבתי את המקום וגם בתור בליינית בהווה.
גם שם, אדון קטסטרופה, היו מסיבות נושא, גם בלימיט יש מסיבות נושא וגם בספייס.
שוטרים וגנבים או פיות אלו נושאים שאמורים לתרום להנאתנו.
להגיע למסיבה וכל פעם שיהיה אותם הדברים זה בעיני משעמם.
אישית אני אוהבת חידושים בין אם זה מתקנים חדשים ובין אם זה בכל שאר הדברים שאמורים לתרום להנאת הבליינים .
כמובן שהאנשים עושים את המסיבה ולשמחתי לא חסרים אנשים מדהימים שתורמים לאווירה וחסר טעם בעיני כל ההשוואות הללו למועדונים אחרים בעבר או בהווה.
הדאנג'ן כבודו במקומו מונח לא יהיה לו תחליף ולא מנסים ליצור לו תחליף, אז אין טעם לשים השוואות.
כנראה לא היית במסיבות של הספייס, דווקא לי אישית לא חסר בדס"מ שמה במסיבה האחרונה ובקודמותיה icon_biggrin.gif
ולהגיד שזו מסיבת כיתה, מעליב לדעתי את כל הבליינים שמגיעים למסיבות וסה"כ רוצים להנות, אתה לא יכול לומר "אני לא מעליב, אני לא מכפיש" ובאותה שורה לחזור ולזרוק סיסמאות כנגד ליין מסויים כזה או אחר, זה זילזול חד משמעי באינטליגנציה של הגולשים באתר וחבל שזו הגישה שלך.
רק עור ואהבה
והמון הנאה בכל המסיבות icon_wink.gif
Alexey90210​(מתחלף)
Alexey90210​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2008
קטה
באמא שלך !!
מה אתה מזיין את השכל??
לא ראיתי אותך בספייס קוור מלא זמן
חוץ מז במסיבה אחרונה היה די הרבה סאדו, אומנם אנשים התחילו בשעה שלוש להיתורר אבל היה אקשן..

זה נכון, שוטיקי הדנג'ן ברובם באים לנולימית, ואולי אפשר גם לומר שגיל ממוצע נמוך יותר בספייס..
ואולי בגלל זה אתה בוכה??
חוץ מזה, המסיבות של אייר יותר טובות מפעם לפעם!! וזאת עובדה.

בלי שום קשר - גם אני מעדיף מסיבות נושה, שיש להם קשר לבידיאסאם.. רק הבעיה שאין יתר 20..
לכן המודונים צריכים כל פעם לחשוב על קונספט חדש, קדי שזה לא יחזור על עצמו יותר מ פעם בשנה..

בסופ"ש הזה הייתי בשתי המסיבות - ונהנתי בשתיהם.. היה מגניב.. היה סוף..
שימשיכו להליח.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ועלתיזיין את השכל על דימוי בין ספייס למסיבות קיטה..
1 כי זה מוריד להם את המותיבציה..
2 כי זה פשוט לא נכון!!
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 6 בדצמ׳ 2008
טוב נעצור כאן
כולם יש 2 לינים
אחד חמישי שני בשישי
אין קשר לכו לאיפה שנוח לכם

הדנג"ן ???
תגידו אתם מפגרים
אני היתי אחד הראישונים שם
הדנג"ן היה חרא של מקום
כול הזמן בלאגן
לא היה נקי מעולם
האלכוהול היה זבל
והיה על הפנים
אני אהבתי את הדנג"ן
ואני זוכר כמה היה גרוע בסוף
ואיך שלא היתה תחרות שילמו אנשים המון כסף
ואז פתחנו את הבלום לקהילה שיורידו מחירים
אתם רובחם חדשים
אני הכרתי את חלק מהקהילה שבוע לפני שהדנג"ן ניפתח

אז לא לזין לי בשכל
המקום היה יפה
וזהו
היום יש ליין חדשים שרצים
מוסיקה מעולה אלקוהול מעולה
ואנשים טובים
לא להשמיץ
אנחנו כאן
והדנג"ן מת גם לצערי ......
שלכם באמת וותיק מאוד זאפ11 הקשיש
venus in our blood​(שולטת)
לפני 15 שנים • 7 בדצמ׳ 2008

Re: הללו הללו

venus in our blood​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2008
lady inBLACK כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
מי הכפיש מה?
קטונתי מלהבין מה ללונה פרק ולפיות לבדסמ וקינקיות אבל לא זו היתה הכוונה.
הכוונה היתה שלא צריך שמות נושא מפוצצים בשביל להגיע לאווירה מיוחדת שהיתה קיימת בדנג'ן באופן טבעי.
לא יודע מה קורה בספייס, אני שומע שנחמד שם ושימשיכו ככה אבל הבעתי את דעתי על המסיבה בפרט ועל המקום בכלל ואני כותב על מה שראיתי ומה שחשתי.
אני עצמי מכיר את הדנג'ן מצויין, מכיר את האנשים שעשו אותו למה שהוא ורובם היו בלימיט אמש וזה מה שיצר את האווירה (בנוסף לטיש האגדית), זה מה שיוצר אווירה.
לא שפנפנות, לא פיות, לא מקפצות ולא צעצועים של ילדים.

הספייס כבודו במקומו מונח אבל עם כל הכבוד, אלה לא מסיבות בדסמ.
אלה מסיבות כיתה.
יש כאלה שאוהבים את זה ויש כאלה שלא.
אני לא.

זה הכל.

באמת קטונת..
הייתי חייבת להגיב גם בתור בליינית לשעבר של הדאנג'ן האהוב שבאמת חסר, גם אני נורא אהבתי את המקום וגם בתור בליינית בהווה.
גם שם, אדון קטסטרופה, היו מסיבות נושא, גם בלימיט יש מסיבות נושא וגם בספייס.
שוטרים וגנבים או פיות אלו נושאים שאמורים לתרום להנאתנו.
להגיע למסיבה וכל פעם שיהיה אותם הדברים זה בעיני משעמם.
אישית אני אוהבת חידושים בין אם זה מתקנים חדשים ובין אם זה בכל שאר הדברים שאמורים לתרום להנאת הבליינים .
כמובן שהאנשים עושים את המסיבה ולשמחתי לא חסרים אנשים מדהימים שתורמים לאווירה וחסר טעם בעיני כל ההשוואות הללו למועדונים אחרים בעבר או בהווה.
הדאנג'ן כבודו במקומו מונח לא יהיה לו תחליף ולא מנסים ליצור לו תחליף, אז אין טעם לשים השוואות.
כנראה לא היית במסיבות של הספייס, דווקא לי אישית לא חסר בדס"מ שמה במסיבה האחרונה ובקודמותיה icon_biggrin.gif
ולהגיד שזו מסיבת כיתה, מעליב לדעתי את כל הבליינים שמגיעים למסיבות וסה"כ רוצים להנות, אתה לא יכול לומר "אני לא מעליב, אני לא מכפיש" ובאותה שורה לחזור ולזרוק סיסמאות כנגד ליין מסויים כזה או אחר, זה זילזול חד משמעי באינטליגנציה של הגולשים באתר וחבל שזו הגישה שלך.
רק עור ואהבה
והמון הנאה בכל המסיבות icon_wink.gif

מה שאמרה הליידי.