שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי אליכם

aka BODYGUARD
לפני 15 שנים • 14 בדצמ׳ 2008
aka BODYGUARD • 14 בדצמ׳ 2008
אולי זו תהא עוד תשובה מאכזבת אולם התשובה נשארת:

לא.

וחמור מכך, כל ניסיון שלכאורה מצליח ומביא להפסקה מעשית בנושא יוביל לרעב גדול

עוד יותר...

אם מדובר באנשים ש-BDSM טבוע בהם והוא לא טרנד חולף או אופציה למימוש

זיון מהיר וקל הרי שזה טבוע עמוק בפנים ושום ניתוח לא יעקור זאת.

אפשר להתחבא אבל לא לברוח.

icon_cool.gif
Brad Pitt
לפני 15 שנים • 15 בדצמ׳ 2008

תעזבי אותו

Brad Pitt • 15 בדצמ׳ 2008
תעזבי אותו.

תתקשרי אלי ואסביר לך הכל כשניפגש.

050-1234567

Brad
walking dead

Re: איך אני אוהב,

walking dead • 15 בדצמ׳ 2008
princeOFdream כתב/ה:
אנשים שמוציאים דברים מהקשרם ואז מתפלאים שהם לא מבינים...

"ואם לא נחליט שאת מתגברים עליהם, אז את כל חיינו נבלה בבריחה מעצמנו ומהאמת שלנו." גם עם הטעות ש'את' במקום אנו, זה מספיק מובן...

איזה צירוף מקרים! אני חולקת את אהבתך זו רק שמושאי אהבתי שלי הם ילדים קטנים עם פיוז קצר שלא יודעים לקרוא סאבטקסט מבלי שיאייתו להם את זה.

ולעניין נושא הפוסט:
במערכת זוגית בריאה המרכיב של התקשורת הוא חיוני ובסיסי ביותר, ולעתים קרובות נדרשים ויתורים מכל צד - מעט התפשרות בכדי להגיע לעמק השווה (ובאהבת אמת זה בהחלט שווה icon_smile.gif )
גם אני במערכת יחסים שבה בן זוגי הוא "ונילי" ולמרות זאת התפשרנו על הנושא - הוא קיבל את זה שהבדס"מ הוא חלק בלתי נפרד מחיי ואני קיבלתי את זה שהוא לעולם לא יהיה יותר מונילי-קינקי ומצאנו לנו את שביל הזהב בו שנינו נהנים ומרוצים.

בן זוגך מבטיח לוותר על הבדס"מ אך אני מאמינה שמדובר במשימה קשה מאוד. הצעתי שלי - דברו על העניין, נסו למצוא גם כן את שביל הזהב שהרי השאיפה בסופו של דבר היא להגיע ל- Win-Win Situation עבור שניכם.
תמי1

איך עשיתם את זה?

תמי1 • 15 בדצמ׳ 2008
ואיך את מוותרת או שאת עושה דברים מהצד בהסכמה שלו?
Homelander​(שולט)

Re: איך אני אוהב,

Homelander​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2008
free spirit כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
אנשים שמוציאים דברים מהקשרם ואז מתפלאים שהם לא מבינים...

"ואם לא נחליט שאת מתגברים עליהם, אז את כל חיינו נבלה בבריחה מעצמנו ומהאמת שלנו." גם עם הטעות ש'את' במקום אנו, זה מספיק מובן...

איזה צירוף מקרים! אני חולקת את אהבתך זו רק שמושאי אהבתי שלי הם ילדים קטנים עם פיוז קצר שלא יודעים לקרוא סאבטקסט מבלי שיאייתו להם את זה.

לא ידעתי שנפש-חופשייה באה גם יחד עם שכל רופף...
אני מקווה שבתור ילדה גדולה, הבבנת את הסאבטקסט שפה.
bambit​(נשלטת)
bambit​(נשלטת) • 15 בדצמ׳ 2008
אני הצלחתי

זה גם היה די פשוט (וקשה )

המאסטר החליט שאני עוזבת את הבדסמ לטובת דברים חשובים יותר. והוא לא מרשה לי לחזור. icon_rolleyes.gif
רצה עם זאבים​(נשלטת)
רצה עם זאבים​(נשלטת) • 15 בדצמ׳ 2008
זוהי בדיוק סוגית ההבדל בין שיפחה לסאבית
כסאבית כשיש לך גבולות ואת יכולה להחליט מתי כן ומתי לא
וכשאנחנו מדברים על משחק תפקידים בסקס, זוהי בהחלט נטיה שלא נראה לי שאפשר לשנות אותה
כשפחה זה סיפור אחר לגמרי, רוב חיי הייתי שיפחה, היום אני בטוחה שלא אהיה שם יותר, לא אשאל רשות אפ'פחד ולא אומר "כן אדוני"
מבחינת הסקס, ברור לי שאמשיך להנות בדרך היחידה שאני יודעת ואוהבת - זו העדפה

הייתי כאן....
תמי1
לפני 15 שנים • 16 בדצמ׳ 2008

איך יצאת מזה?

תמי1 • 16 בדצמ׳ 2008
מה בפועל עשית?
ואם יצאת- למה את עדיין באתר הזה?
Tame
Tame • 16 בדצמ׳ 2008
תמי אני חושב שההודעה הייתה יותר לכיוון הבדיחה כי אם יש לה מאסטר אז היא לא באמת יצאה..

בכל אופן מסכים עם זו שאמרה שלא תמצאי את התשובות לאיך לצאת כאן כי כאן יש אנשים שלא רוצים לצאת או שניסו לצאת ולא יכולים (אני ביניהם).

יצא לך לקרוא סיפורים של הגולשים כאן או פרסומים כלשהם במגאזין שיכולים לתת לך הצצה טובה יותר לעולם הזה מעבר לסתם סרטים עם עלילה מטומטמת?
Homelander​(שולט)

Re: איך יצאת מזה?

Homelander​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2008
אם כבר הגענו עד פה אציין כמובן את הסכמתי עם TAME ואומר, שלא תמצאי כאן איך לצאת, אבל כן תוכלי למצוא מסתובבות פה יצירות שמראות קצת יותר עומק מתרבות הBDSM וכדאי לך לבדוק אותן.

BDSM היא תרבות שלמה- אני אישית גם מאמין שהיא טמונה בכולנו, עדיף לחקור במקום למהר לשלול.