בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה נשים חושבות על זיונים ?

flannery​(נשלט)
לפני 15 שנים • 20 בדצמ׳ 2008

לא

flannery​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2008
מלכה אמיתית לא נהנית מיחסי מין רגילים.רק המחשבה מעוררת אצלה דחיה.אם היא נהנית אז היא לא מלכה אמיתית
Morticia
לפני 15 שנים • 20 בדצמ׳ 2008

Re: לא

Morticia • 20 בדצמ׳ 2008
bastrikov כתב/ה:
מלכה אמיתית לא נהנית מיחסי מין רגילים.רק המחשבה מעוררת אצלה דחיה.אם היא נהנית אז היא לא מלכה אמיתית

צודק במאת האחוזים ובאופן יחסי למידת כוונתו בוודאי

עם זאת,
אני דווקא

חושבת
שלא

אבל פלורליזם זה לא דבר רע
למה?

ולי בטוח יהיה נעים אם גבר יביא לי פרחים?

מתי פעם אחרונה נרשם כזה אירוע במדינה?
ומה נסגר שם בסיפור?

חיבוק גדול?
נשיקה?
מציצה?
היתה חדירה?

או

רד על ארבע כלב!
אני מצליפה!

שתוק ואל תענה לי!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HNzmrEgz_GI
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 22 בדצמ׳ 2008

Re: ומה נשים חושבות על זיונים ?

הדורבנים​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2008
היילני כתב/ה:

ובהקשר לרגעיות של הכיבוש/הכנעה, הרי שתמיד אפשר לכבוש ולהכניע מחדש. אני מקבלת סיפוק עילאי מהכנעה, ולכן אין כיף בלהכניע את מי שכנוע מלכתחילה. ואם מדובר באדם חזק, מלא, בטוח בעצמו, יתכן מאוד שהאתגר יוצב כל פעם מחדש. במערכת יחסים קבועה וארוכת טווח, הכיבוש/הכנעה יכול להיות "משחק" מאוד מהנה. הכיבוש הראשוני לא נעשה ע"י שימוש באביזרים מסוימים. בפעם הראשונה, כאמור, הצד השני בוחר להפקיד את עצמו בידיך, בגלל האדם שאתה. כאן, הצד הדומי לא עושה שום מניפולציות ושום שימוש בכוח פיסי: הוא/היא פשוט עצמם, וזה מספיק. במקרים הבאים, לאחר שזה בחר להכנע דווקא לך, הרי שלקיחת שליטה מהצד השני, זה אקט בדס"מי מוכר לכל ומהנה עד מאוד. זה יכול להתבטא באיבוד חושים, באיבוד יכולת לזוז ואפילו בסאב ספייס, אם להשתמש בעוד מונח ערטילאי. ואפרופו מונחים ערטילאיים: לעיתים, לדבר הזה שאני קוראת לו 'כיבוש/הכנעה ראשוניים' קוראים 'שליטה מנטאלית'. אני לא יודעת להגדיר או אפילו להסביר מהי שליטה מנטאלית, מלבד העובדה שהיא לרוב לא קשורה באביזרים למיניהם. יותר מובן לי להשתמש במונחים כיבוש/הכנעה שמתרחשים גם לא בהקשר בדס"מי. לדוגמא, נניח ואתה מורה או מדריך בצופים או משהו, ולאחר זמן מה, אתה רוכש את אמונם של תלמידך או תלמידך, ולא בגלל שאתה המורה הכי יפה שהיה להם, או הכי לארג' בציונים, או לחילופין הכי קשוח, אלא בגלל מי שאתה, כפי שהם תופסים אותך, ואז הם בוחרים במודע או לא במודע להקשיב לך ולציית לך, לא "על עיוור", אלא כי הוכחת את עצמך כמי שראוי לשמוע לו. ולאורך הזמן, כמורה או כדום, או פשוט כאדם, אתה ממשיך להוכיח את עצמך, כמו שהצד השני ממשיך להוכיח את עצמו.

אף פעם לא הצלחתי להשתכנע עד הסוף מהטיעונים הללו. אני הולך להיות פלצן קצת. אשנה את הניסוח:

הבעייה היא לא שכיבוש והכנעה ראשוניים אפשר לעשות פעם אחת, או מספר פעמים מוגבל (8.5), את צודקת בזה שאם הגבר הנשלט הוא חזק, עם מנעד רגשי רחב אז יש הרבה מקום להכנעה אמיתית, ומרגשת מאוד כל פעם מחדש. הרבה פעמים. אני מסכים לזה.

הבעייה היא "נקודת השבת" - הנקודה אליה מתכנס התהליך. דינמיקה בין אנשים היא.. נו, דינמיקה. ואם ההכנעה היא אמיתית ועד הסוף, היא מתכנסת למקום שבו הנשלט כבר לא מרגש יותר את השולטת. כמו שאריה לא יכול לטרוף את אותה האיילה כמה פעמים. אם השולטת כבר מכילה לגמרי את הנשלט, הוא לא יעניין אותה יותר. זה לא מוביל למשהו שאפשר להחזיק לאורך זמן.

ככה אני מרגיש, לפחות.

ובקשר לדוגמא עם המדריך - זה דומה אבל זה לא אותה דבר בעיניי. אין פה את הריגוש המטורף של רגע ההכנעה, כמו שיש ביחסי שליטה. אורגזמה זה דבר חשוב.
Morticia

Re: ומה נשים חושבות על זיונים ?

Morticia • 22 בדצמ׳ 2008
fog כתב/ה:

הבעייה היא "נקודת השבת" - הנקודה אליה מתכנס התהליך. דינמיקה בין אנשים היא.. נו, דינמיקה. ואם ההכנעה היא אמיתית ועד הסוף, היא מתכנסת למקום שבו הנשלט כבר לא מרגש יותר את השולטת. כמו שאריה לא יכול לטרוף את אותה האיילה כמה פעמים. אם השולטת כבר מכילה לגמרי את הנשלט, הוא לא יעניין אותה יותר. זה לא מוביל למשהו שאפשר להחזיק לאורך זמן.

ככה אני מרגיש, לפחות.

מאוד מעריכה את בחירתך לחשוף את דעתך הכנה כך בנושא
תודה לך מר פוגילה היקר icon_razz.gif

כמובן שיש לקחת בחשבון שזה לא מייצג את תחושת האישה בנושא
בוודאי לא בהכרח.

אולי זה הקונפליקט הכי קשה...

יתכן וכאן המקום לתת את הדעת על בחירת הגבר להתמסר לאותה אישה המבקשת להכילו
?

התמסרות הגבר היא מופלאה, לפחות בעיני
והאורגזמה אכן חשובה - מסכימה
סוג של עדות אותנטית כלשהיא למסירותה בתמורה, לצד הכרת תודתה
ועוד כמה דברים, אני בטוחה...

גם עושה נפלאות לעור הפנים
ונסים לאור הבנים
לכבוד החנוכה
icon_lol.gif
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2008
אהפוך את השאלה: "מה רוב הגברים חושבים על זיונים?"
תשובה: בכל מקום, בכל זמן וכמעט עם כל כוס שזז ואפילו אם אלה שלא ממש זזים...
שאלה מתבקשת: ולמה?
תשובה: כי זה כייף לא נרמלי, כי אנחנו חיים בחברה פטריארכאלית, כי זו הנורמה החברתית המושרשת לכל הזכרים בכל רחבי העולם וכי כולנו יודעים ומסכימים על כך אוטומטית מראש.

השאלה המקורית מנוסחת כפי שאני מבין את הנושא: "מה רוב הנשים הדומיננטיות כאן בפורום חושבות על זיונים?"
תשובתי: לא בכל מקום, לא בכל זמן ובטח שלא עם כל אחד, ובבקשה תקנו אותי אם מישהי או מישהו חושב שאני טועה.

שאלה שעלתה לדיון: "לכבוש גבר: עניין חד פעמי?"
כל גבר/סאב וכל אישה/גבירה ותפיסת עולמו/תפיסת עולמה.

תפיסתי: בקשר הנכון, עם הרבה תשומת לב, עם המון אהבה, עם תקשורת מדהימה, עם אין סוף סבלנות, עם הרצון והיכולת ללמוד ועם טיפה מזל - וכל פעם שהשניים יזדיינו/ייסשנו או סתם ישחקו סקס, כל פעם כזו היא תכבוש אותו מחדש. כל פעם כזו, הוא ייכנע לה רק לכשתוכיח לשניהם את עליונותה. בכל פעם כזו הם ישחקו את משחק ההכנעה, אפילו שהמשחק מכור מראש, מכיוון שהדרך היא-היא המטרה, לא הכבישה עצמה.

בדינאמיקה זוגית כזו יהפוך כל זיון, כל סשן אפילו כל מפגש למפגן של ניצוצות אפוף מסתורין. לאש חיה של תשוקה: לכך שהם לא יהיו מסוגלים להוריד את הידיים האחד מהשנייה. השנייה מהאחד. וריגוש הכבישה? בכל שבוע מחדש.

מנקודת ראותי, מה שתיארתי זה אפילו לא BDSM. זו פשוט זוגיות שמימית, זוגיות שמגיע לכל בת אדם או בן אדם לחוות לפחות פעם בחיים. עצוב שרק מתי מעט אי פעם מגיעים.

שאלה קצרה שעלתה: "האם ניתן לכבוש סאב שנכנע אוטומטית?"
מניסיוני ולדעתי: לא. ושוב - רק לדעתי, הסיבה היחידה שיש גברים שנכנעים אוטומטית היא שיש נשים שהן מלכות בתשלום.

ולסיכום שאלה משלי: "הגדרות - טוב או רע? צריך או לא צריך?"
כשיש ניסיון חיים - יש לזרוק את כל ההגדרות של אחרים לפח ולהגדיר לעצמך: מה טוב, מה לא. עושים מה שכבר יודעים שעושה טוב.
נשארים עם ראש פתוח להתנסויות חדשות בגבולות הטעם האישי. כדי להתפתח ולגדול, כשעדיין חדשים וללא ניסיון או כשרוצים להתנסות במשהו חדש או אז זקוקים להגדרות, ל"תיאוריה". בקיצור: שימושי ורק יכול להיות טוב אם כל אדם יודע לבחור את ההגדרות הנכונות לו.

כשהייתי קטן, קפצתי ראש למים עוד לפני שידעתי לשחות. בלי קשר, אני אוהב לקפוץ ראש וסלטות. בדיוק כך נכנסתי לתחום. ולא מצטער על שום ניסיון שעברתי: לטוב ולרע. בכל מקרה, לצבור קצת תיאוריה וללמוד את ההגדרות בזמן שצוברים ניסיון עוד לא פגע באף אחד. ההפך.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 15 בינו׳ 2009

נזכרתי במשהו

הדורבנים​(נשלט) • 15 בינו׳ 2009
fog כתב/ה:
היילני כתב/ה:

ובהקשר לרגעיות של הכיבוש/הכנעה, הרי שתמיד אפשר לכבוש ולהכניע מחדש. אני מקבלת סיפוק עילאי מהכנעה, ולכן אין כיף בלהכניע את מי שכנוע מלכתחילה. ואם מדובר באדם חזק, מלא, בטוח בעצמו, יתכן מאוד שהאתגר יוצב כל פעם מחדש. במערכת יחסים קבועה וארוכת טווח, הכיבוש/הכנעה יכול להיות "משחק" מאוד מהנה. הכיבוש הראשוני לא נעשה ע"י שימוש באביזרים מסוימים. בפעם הראשונה, כאמור, הצד השני בוחר להפקיד את עצמו בידיך, בגלל האדם שאתה. כאן, הצד הדומי לא עושה שום מניפולציות ושום שימוש בכוח פיסי: הוא/היא פשוט עצמם, וזה מספיק. במקרים הבאים, לאחר שזה בחר להכנע דווקא לך, הרי שלקיחת שליטה מהצד השני, זה אקט בדס"מי מוכר לכל ומהנה עד מאוד. זה יכול להתבטא באיבוד חושים, באיבוד יכולת לזוז ואפילו בסאב ספייס, אם להשתמש בעוד מונח ערטילאי. ואפרופו מונחים ערטילאיים: לעיתים, לדבר הזה שאני קוראת לו 'כיבוש/הכנעה ראשוניים' קוראים 'שליטה מנטאלית'. אני לא יודעת להגדיר או אפילו להסביר מהי שליטה מנטאלית, מלבד העובדה שהיא לרוב לא קשורה באביזרים למיניהם. יותר מובן לי להשתמש במונחים כיבוש/הכנעה שמתרחשים גם לא בהקשר בדס"מי. לדוגמא, נניח ואתה מורה או מדריך בצופים או משהו, ולאחר זמן מה, אתה רוכש את אמונם של תלמידך או תלמידך, ולא בגלל שאתה המורה הכי יפה שהיה להם, או הכי לארג' בציונים, או לחילופין הכי קשוח, אלא בגלל מי שאתה, כפי שהם תופסים אותך, ואז הם בוחרים במודע או לא במודע להקשיב לך ולציית לך, לא "על עיוור", אלא כי הוכחת את עצמך כמי שראוי לשמוע לו. ולאורך הזמן, כמורה או כדום, או פשוט כאדם, אתה ממשיך להוכיח את עצמך, כמו שהצד השני ממשיך להוכיח את עצמו.

אף פעם לא הצלחתי להשתכנע עד הסוף מהטיעונים הללו. אני הולך להיות פלצן קצת. אשנה את הניסוח:

הבעייה היא לא שכיבוש והכנעה ראשוניים אפשר לעשות פעם אחת, או מספר פעמים מוגבל (8.5), את צודקת בזה שאם הגבר הנשלט הוא חזק, עם מנעד רגשי רחב אז יש הרבה מקום להכנעה אמיתית, ומרגשת מאוד כל פעם מחדש. הרבה פעמים. אני מסכים לזה.

ככה אני מרגיש, לפחות.

ובקשר לדוגמא עם המדריך - זה דומה אבל זה לא אותה דבר בעיניי. אין פה את הריגוש המטורף של רגע ההכנעה, כמו שיש ביחסי שליטה. אורגזמה זה דבר חשוב.

הדיון היותר מגניב בזה היה סביב הסיפור (המצוין כשעצמו!) של שוטרת.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=23682
Tame
לפני 15 שנים • 16 בינו׳ 2009
Tame • 16 בינו׳ 2009
האמת שזה אחלה דיון,
תודה על הלינק - לא הייתי כאן כשהשרשור ההוא נפתח.

היה גם נחמד לייבא אותו לכאן אבל אני חושב שמה שעלה שם הוא הרבה מעבר ל"זיונים" גרידא..
אהבתי גם את הסיום של הדיון שם, אולי סיום כזה טוב צריך להישאר באמת הסוף.
Morticia
Morticia • 16 בינו׳ 2009
אולי...
ואולי עוד יהיו אנשים שיש להם מה לומר בנושא,
מי יודע?

אז מה?
סגרנו על זה שהאפילי אבר אפטר זה בולשיט?

לחיי האופטימיות!
icon_lol.gif
Taijitu הרואה
Taijitu הרואה • 16 בינו׳ 2009
אני חייב לציין שמצאתי את כל השרשור הזה מחרמן להפליא.

מלבד זאת אני מתקשה להבין מדוע מלכה "אמיתית" לא תאהב יחסי מין?
רק מזל
רק מזל • 16 בינו׳ 2009
זיונים זה אחלה...