צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחשבות קרביות על הבוקר

אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 26 בפבר׳ 2004

מחשבות קרביות על הבוקר

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 26 בפבר׳ 2004
כשאני קם בבוקר, המוח שלי בדרך כלל נשאר לישון. היכולת המנטלית שלי בבוקר מוגבלת להכנת קפה לגבירתי המדהימה, הערת הנסיכה שלה, וחשיבת מחשבות כל כך מטופשות, שהמוח שלי דוחה אותן כמו כליה מקולקלת ברגע שהוא מתעורר.

לכן, רבה מאוד היתה הפתעתי כשגיליתי שיש מחשבה אחת שחשבתי בבוקר שהמוח שלי לא דחה -(כמובן, זה לא אומר שהיא לא מטופשת להחריד...) קרב פיינטבול קהילתי - אתרי.

מלבד העובדה שלחטוף כדור פיינטבול זה כואב, ויש כאלו שיאמרו שגם משפיל, יש כאן פוטנציאל אדיר - קרב דומיות וסאבים נגד דומים וסאביות, או קרב דומים נגד סאבים/ דומיות נגד סאביות וכו'...
(נכון, יש כאן בעיה מה עושים עם סוויצ'ים, אבל זה רק כדי שדמי לא יוכל להשתתף... icon_twisted.gif )

בקיצור - יש לי כאן שותפים למיזם הזה? מי רוצה לבוא? (אכזר, לך אסור להשתתף מסיבות מובנות לך- אלא אם כן אתה בקבוצה שלי).
ו... יש מישהו שמוכן לתאם את המפעל הציוני הנהדר הזה? אני טוב מאוד בהגיית דעות, אבל בדרך כלל צריך שמישהו אחר יוציא אותן לפועל...
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 26 בפבר׳ 2004
בכפר סבא, יותר נכון בבית ברל, נמצא הפיינטבול הכי מתאים (לטעמי גם הכי טוב בארץ).
בנוסף לכך שיש שם מתחם יחסית גדול לקרבות מרובי משתתפים (בניגוד להרבה מקומות אחרים) יש להם גם את הרובים שהכי מתאימים לקהילה שלנו - הם מכוונים את הנשק להוציא כדורי צבע בעוצמה מאד גבוהה כדי שיעופו רחוק יותר. מקרוב... זה פאקינג כואב! מרחוק זה עוד נסבל. icon_cool.gif

אני חושב שאפשר לפתח את זה וליצור כמה משחקי תפקידים כגון:
* נפילה בשבי. סאב שנפל בשבי של קבוצת הדומים ואלה סוחטים ממנו מידע בעינויים. icon_twisted.gif
* שתי קבוצות שבראש כל אחת עומדת דומית או דום ושאר השחקנים הם סאבים שנשלחים למשימות התאבדות אל עבר צבא הדומית האויבת.

וכו...

זה יכול להיות מדליק!
Spicy
Spicy • 26 בפבר׳ 2004
מתאים לי פיינטבול icon_smile.gif [/i]
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2004
ובתנאי שאני המפקדת !!!!!!!!!!!!!!!!
אפרוח אפשר גם להתאמן בבית , אתה מרוץ ואני אזרוק עליך תפוזים,
איך זה נראה לך ????
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

אבל מלכתי...

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 26 בפבר׳ 2004
כל מי שמכיר אותי ממש טוב יודע שאני משליך תפוזים רק בזמן קיום יחסי מין....
וחוצמזה, תפוזים?
זה לא אמור להיות כדורים עם סקוטש?