שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנסו ותראו איפה אתם מבלים

huan
לפני 15 שנים • 21 בדצמ׳ 2008
huan • 21 בדצמ׳ 2008
ציטוט:
זאת בעיני עזות מצח, להתעסק בתמהיל הכנסות של מי שהוא. אני חושב שהיא מייצגת תכונה מאוד אופיינית לעם שאת דמויותיו נהגו האנטישמים לצייר עם אף ארוך במיוחד, ולא בכדי.

הממ למען האמת הדאגה "למי הולך הכסף" זה הא-ב של התנהגות צרכנית נבונה ומוסרית. וצורם לי כי אתה מנסה לעשות דמוניזציה ולשים ללעג את אחד הכלים הבודדים שנותרו בידיהם של האזרחים הקטנים בכדי בבואם להשפיע עם המציאות הכלכלית-חברתית-פוליטית של ימינו.
לדעת למי הולך הכסף שלי ולאיזו מטרה הוא ישמש איננו שונה במעומה מלדעת מי הם חברי המפלגה אליה אצביע בכנסת ומה הם עשו ויעשו עם המנדט והכוח שאתן להם בקולי.

אני לא יודע מה איתך אבל במידה ואני יודע על כך שגוף כלשהו מקבל ממני כסף שישמש אותו להפר את הקוד המוסרי שלי (החל מהפניית הכסף לגופי טרור, מאבק נגד זכויות הלטבים, קידום רעיונות אנטי מדעיים,השקעת כסף בטלויזיה חדשה על חשבון זכויות עובדים וכו) אני אנסה ואצמצם במידת האפשר את סכום הכסף שגוף זה יקבל ועדיף לתת את הכסף לגופים אלטרנטיביים.
אינני רואה שום דבר פסול לדחוף את האף עמוק לתוך דו"ח ההכנסות כאשר חלק מההכנסות הללו הם שלי כמו כן אינני רואה שום דופי בלנסות ולהטות את דעת הקהל לתמיכה ברעיונותי ואמונותי (אונס זה רע ולאנס לא מגיעה טלויזיה חדשה...סתם דוגמא) על ידי עידוד צורות מחאה צרכניות.

לכותב אין כל עניין מעשי בשירשור זה שכן אני כבר מזמן לא פקדתי מסיבה בתל אביב ומתחכך בקהילה רק כאשר אייר באלעשות מסיבה בחיפה (רמז רמז).
Nutella la
לפני 15 שנים • 21 בדצמ׳ 2008

עוד הקפצה

Nutella la • 21 בדצמ׳ 2008
אגם הברבורים כתב/ה:
Queeny כתב/ה:
עטלפית על כתב/ה:
ניחא שאתם מפרנסים את האיש שבוע אחרי שבוע, אבל הדבר הבאמת מהמם הוא המהירות שבה אתם מרימים את ראשכם בשניה שאתם חוששים שיקחו לכם את פינת החמד, מזור הבילוי השבועי שלכם. וכמו תמיד, אתם תבינו באמת למה אנשים כל כך יוצאים נגדכם רק כשזה יקרה למישהי קרובה אליכם.

בילוי נעים ונטול אשמה, בליינים עיוורים ויקרים שלי.

שווים הקפצה, דבריה של הגברת על.
נסיך אהוב
לפני 15 שנים • 23 בדצמ׳ 2008
נסיך אהוב • 23 בדצמ׳ 2008
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000410118&fid=829

בעל מועדון תל אביבי נחקר בחשד לאונס נשים אותן הכיר דרך ה"דה מרקר קפה"
בגלי צה"ל סיפרה הכתבת הדס שטייף: "הוא היה מחובר להרבה מאוד אנשים שהם חברים באתר דה מרקר קפה. ואז מרגע זה, מתחילות להגיע, לצוץ, את יודעת, איך שאת מרימה אבן, צצה עוד אחת ועוד אחת, עם סיפורים מאוד דומים"
חומד נופים​(שולט)
לפני 15 שנים • 23 בדצמ׳ 2008
חומד נופים​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2008
huan כתב/ה:
ציטוט:
זאת בעיני עזות מצח, להתעסק בתמהיל הכנסות של מי שהוא. אני חושב שהיא מייצגת תכונה מאוד אופיינית לעם שאת דמויותיו נהגו האנטישמים לצייר עם אף ארוך במיוחד, ולא בכדי.

הממ למען האמת הדאגה "למי הולך הכסף" זה הא-ב של התנהגות צרכנית נבונה ומוסרית. וצורם לי כי אתה מנסה לעשות דמוניזציה ולשים ללעג את אחד הכלים הבודדים שנותרו בידיהם של האזרחים הקטנים בכדי בבואם להשפיע עם המציאות הכלכלית-חברתית-פוליטית של ימינו.
לדעת למי הולך הכסף שלי ולאיזו מטרה הוא ישמש איננו שונה במעומה מלדעת מי הם חברי המפלגה אליה אצביע בכנסת ומה הם עשו ויעשו עם המנדט והכוח שאתן להם בקולי.

אני לא יודע מה איתך אבל במידה ואני יודע על כך שגוף כלשהו מקבל ממני כסף שישמש אותו להפר את הקוד המוסרי שלי (החל מהפניית הכסף לגופי טרור, מאבק נגד זכויות הלטבים, קידום רעיונות אנטי מדעיים,השקעת כסף בטלויזיה חדשה על חשבון זכויות עובדים וכו) אני אנסה ואצמצם במידת האפשר את סכום הכסף שגוף זה יקבל ועדיף לתת את הכסף לגופים אלטרנטיביים.
אינני רואה שום דבר פסול לדחוף את האף עמוק לתוך דו"ח ההכנסות כאשר חלק מההכנסות הללו הם שלי כמו כן אינני רואה שום דופי בלנסות ולהטות את דעת הקהל לתמיכה ברעיונותי ואמונותי (אונס זה רע ולאנס לא מגיעה טלויזיה חדשה...סתם דוגמא) על ידי עידוד צורות מחאה צרכניות.

לכותב אין כל עניין מעשי בשירשור זה שכן אני כבר מזמן לא פקדתי מסיבה בתל אביב ומתחכך בקהילה רק כאשר אייר באלעשות מסיבה בחיפה (רמז רמז).

ועדיין אתה ומאות אלפים אחרים אוכלים במקדונלדס וקונים בעוד כמה עסקים אחרים
ע ב ד ך
לפני 15 שנים • 25 בדצמ׳ 2008

גם מצלמות

ע ב ד ך • 25 בדצמ׳ 2008
אז בנוסף לעבירות אונס יש לו גם עבירות אלימות,

ומה ששמעתי זה שיש שם גם מצלמות ...

מעניין מתי יתחיל לסחות אנשים ....
נסיך אהוב
לפני 15 שנים • 16 בינו׳ 2009
נסיך אהוב • 16 בינו׳ 2009
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3656384,00.html

העבריין רוני גלילי סיים לרצות מאסר בגין אונס ופתח את "לופט" ו"נו לימיט" - מועדונים לחילופי זוגות וסאדו מאזו. כעת הוא נאשם בשני מעשי אונס ומעשי סדום, ובמשטרה נחקרות תלונות נוספות. נבדק חשד כי הדביק חלק מקורבנותיו במחלת מין. פרקליטו: הנשים קיימו איתו יחסים בהסכמה