סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרתכם למטרה טובה וילד כישרוני!

סדום והמורה​(מתחלפת)
לפני 15 שנים • 4 בינו׳ 2009

עזרתכם למטרה טובה וילד כישרוני!

ישנו בחור בצ'אט, בחור מוכשר.
הכינוי שלו כאן הוא "ריין".

ריין לומד קולנוע ונבחר בין 4 תסריטים לעשות סרט משלו.
הבעיה היא שהמילגה לא נתקבלה ודרוש כסף לצילום הסרט על מנת שיוכל לסיים את לימודיו.
אני מודעת למצב הקשה, אבל כל שקל יכול לעזור.

אנא תעזרו לו לסיים את לימודיו בהצלחה icon_smile.gif
Geshem Black
לפני 15 שנים • 4 בינו׳ 2009
Geshem Black • 4 בינו׳ 2009
חברים יקרים,

במשך למה שכתבה תנשמת היקרה מכל,

אתן לכם מעט יותר פרטים.

הסרט הינו סיפור מלחמה עתידני מורכב בין אנדרואידים לבני אדם שמתרחש בתוך עולם הפנטזיות של ילדה לאחר שהוריה נרצחו בידי חיילים.

התסריט שלי נבחר יחד עם עוד 4, מתוך כ-30 תסריטים בסך-הכל.
הסרט הזה הוא הסרט של שנתי האחרונה, השנה הרביעית, והוא הכי חשוב ומשמעותי מבין כל הסרטים שעשיתי עד כה.
זה גם הסרט שייצג את המכללה שלי בכבוד. סרטי הגמר של בוגרי החוג לקולנוע ותקשורת הם אלה שהמכללה תמיד מתגאה בהם מאוד.

פנינו למספר קרנות מרכזיות בבקשה למימון לפני כחצי שנה, ועם הזמן טפטפו המכתבים כדי להודיע שהם דוחים את בקשתנו למימון הסרט. היום קיבלתי את המכתב מהקרן האחרונה לה שלחנו וגם היא דחתה את בקשתנו.
נותרנו חסרי כל, עם צורך להשלים כ-20,000 ש"ח, כדי לממן ארט (תפאורה, תלבושות), אוכל ל-8 ימי צילום, דלק, הוצאות פלאפון, עורך סאונד מקצועי, עורך אפטר אפקטס מקצועי, פסקול מקורי, יצירת עותק לקלטת בטא, ועוד דברים שוודאי השמטתי מזיכרון לקוי.

אנחנו כרגע מנסים לקזז בעלויות עם כל מיני התפשרויות. אני לוקח על עצמי לתרגל אפטר אפקטס כדי לערוך אפקטים ויזואלים ולערוך את הסאונד בעצמי. אנחנו מנסים להשיג חסות מהקפיטריה המכללתית כדי להשיג מעט אוכל ככל שיתאפשר לימי הצילום.
לגבי ארט: זו עלות שכרגע אין לנו דרך לפתור, כי החומרים לעיצוב תפאורה ותלבושות עולים כסף.
הוצאות דלק - אם נמצא אדם שיש לו דלקן, ומוכן לעזור בהסעות, זה מאוד יעזור.
הוצאות פלאפון זה גם משהו שצריך לקחת בחשבון.
אם יש מישהו שאתם מכירים שמוכן לעזור עם יצירת מוזיקה מקורית במחיר מצחיק, זה מאוד יכול לעזור.

הסרט מיועד להישלח לפסטיבלי הקולנוע בארץ ובעולם.

כל תרומה של כל סכום כסף, הקטן ביותר שתוכלו לתרום לצד הגדול, יעזרו למטרה נעלה זו.

עזרו לנו להמשיך ליצור קולנוע טוב ואיכותי בארץ!
קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 6 בינו׳ 2009

יוזמה ברוכה.

קטסטרופה{Adonai} • 6 בינו׳ 2009
חבר קהילה או לא, האדם אמן ויש צורך לקדמו.
ברור ששמעתי כמה סיפורים על אמנים שחסר להם ככה וככה כדי להגיע לאן שהם חושבים שהם צריכים להגיע ותמיד ניסיתי לסייע בצורה כזו או אחרת באמצעות קשרים.
עבדתי בגלריה לאמנות, הכי נחשבת בארץ 6 שנים.

לעתים הצלחתי, לרוב לא אבל לפחות ניסיתי.
יודעים עם מי ניסיתי הכי הרבה?
עם אלה שהתעקשו.

אני מאוד מעריך את מה שריין עושה בעצם הפניה ולא, אין לי מושג מי הוא הנ"ל, אבל ההתעקשות והמלחמה שלו שיהיה מה שיהיה, הוא יצליח, רק על זה עלינו להרתם למענו ולעזור.
אני אעזור בחדרי חדרים.

אני זורק פה כפפה למוסד הספייס, ואם ה-מוסד של אורלי בקרוב יתחיל לפעול, להקדיש מסיבה אחת, לא להרוויח בה ולרתום את כולם לתרום.

נראה מי יהיה הראשון להרים אותה, את הכפפה.
electro-z
electro-z • 6 בינו׳ 2009
בתור בעלים של חברת הפקות בדרום הארץ (כן, כן, צריך לחצות את קו הטילים כדי להגיע לפגישות בתל אביב) מזדהה עם המאמץ היצירתי שלך.

מוכן לתרום לך עריכת סאונד ועיצוב פס קול.

שלח לי פרטית אם אתה מעוניין.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 6 בינו׳ 2009
ריין כתב/ה:

......................
.............................
הסרט הינו סיפור מלחמה עתידני מורכב בין אנדרואידים לבני אדם שמתרחש בתוך עולם הפנטזיות של ילדה לאחר שהוריה נרצחו בידי חיילים.

..........................

.................................
עזרו לנו להמשיך ליצור קולנוע טוב ואיכותי בארץ!

מזתומרת נרצחו ע"י חיילים?

איזה חיילים? של מי?

זה לא הטרוריסטים שרוצחים?

אני באופן כללי שמח לראות יצירה מקורית שתורמת לתרבות בארץ ולקולנוע בפרט, אבל יש לי לפעמים הסתייגויות מסרטים שעלולים להציג את צה"ל או צבאות ידידותיים אחרים באופן לא מחמיא.
Geshem Black
לפני 15 שנים • 7 בינו׳ 2009
Geshem Black • 7 בינו׳ 2009
זה מתרחש בעולם דמיוני שנחווה על-ידי ילדה, ואין הרבה הסברים של פשר המלחמה, אל תדאג.
יש מלחמה, כמו כל המלחמות בין בני-אדם לבני-אדם, לא רואים את המוות של ההורים שלה כי הכל נחווה דרך חוש השמיעה. לא דובר על טרוריסטים, או אפילו על הצבא הישראלי.
הסרט אומנם מדבר בעברית, אך מתרחש במציאות אלטרנטיבית.

צה"ל לא מוזכר בסרט בכלל, או איזשהו חיבור ממשי לישראל, מלבד האלגוריה הבלתי נמנעת.
כך שאין סיבה לדאגה.
פרלין​(נשלטת){ש}

ריין

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2009
אמנם כסף אין לי, אבל אני אשמח לעזור בכל צורה אחרת כעוזרת הפקה או אפילו נערת מים. (הידד! שיבה אל הנעורים!)

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.
Geshem Black

פרלין

Geshem Black • 7 בינו׳ 2009
תבורכי.

עוזרת הפקה תתקבל בברכה.
כל דבר שיוריד מהמפיק שלי את הלחץ.
אני אכתוב לך על זה בפרטי.