לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לזהות מלכה?

האמפרי
לפני 15 שנים • 30 בדצמ׳ 2008
האמפרי • 30 בדצמ׳ 2008
מלי ?

(אני יודע. חרא בדיחה אבל היתי צריך להוריד את זה מהראש).
שלגי
שלגי • 30 בדצמ׳ 2008
האמפרי כתב/ה:
מלי ?

אוי, שאני מתגעגעת...
היילני
היילני • 30 בדצמ׳ 2008
שלגי כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
מלי ?

אוי, שאני מתגעגעת...

גם אני.
עבדבנפש​(נשלט)
לפני 15 שנים • 7 בינו׳ 2009
עבדבנפש​(נשלט) • 7 בינו׳ 2009
Tame כתב/ה:
כפי שידוע דומיננטיות אינה בהכרח דומיננטיות מינית והדוגמה הכי טובה לכך באה אף היא מהעולם שלנו בו סאבים רבים הם אנשים דומיננטיים ובעלי השפעה וכוח בחייהם הוניליים אבל דווקא מבחינה מינית הם תופסים את הדומיננטיות שלהם כלא מגרה ומעדיפים את הפן הכנוע שלהם כדרך המלך להנאה מזוגיות, או ממיניות.
לפיכך גם אם אותה בחורה היא באמת דומיננטית זה עדיין לא הופך אותה לדומית או ל"מלכה" כנטייה מינית/בדסמית.

כמה שזה נכון - כבר יצאתי עם כמה וכמה בחורות דומיננטיות כשבחדר המיטות נהפכו לשפנפנות סביות. שימו לב דווקא אלו שכנועות בחיי היום יום יכולות להפוך לדומיות בחדר המיטות כמו האקס שלי הייתה מזה עדינה שהכרנו והיום היא שמה את כל המלכות בכיס שלה הקטן

כמה דברים לשים לב לאבחן בחורה דומית...
לאישה דומית יש מבט מיוחד - משהו חודר
חוסר רגיעה בעיניים
קצת ידע בחוכמת היד לא יזיק וזה דבר שקל לאבחן למי שמבין... כמו יותר מטבעת אחת על האצבעות ובעקר על הבוהן והאצבע, כף יד קשה, אצבע ארוכה מהקמיצה, קו לב נגמר בבסיס של האצבע, גבעת ונוס גדולה במיוחד, גבעת מאדים גדולה, קו הראש יורד לכיוון גבעת ונוס, קוים חזקים ועוד
דיבור וקול שונה

אני בדרך כלל מריח אשה דומית ואשה דומית פוטנצילית מרחוק
Tish Adams
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009
Tish Adams • 8 בינו׳ 2009
עבדבנפש כתב/ה:
... יותר מטבעת אחת על האצבעות ובעקר על הבוהן והאצבע, כף יד קשה, אצבע ארוכה מהקמיצה, קו לב נגמר בבסיס של האצבע, גבעת ונוס גדולה במיוחד, גבעת מאדים גדולה, קו הראש יורד לכיוון גבעת ונוס, קוים חזקים ועוד
דיבור וקול שונה

טטיאנה הופמן? icon_rolleyes.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אצבע ארוכה מהקמיצה מצביעה על דומיוּת? כלומר, מדובר ברכיב גנטי שקבע את הנטיה שלי?
ואיפה נכנס עניין הטבעות - האם זה שלא אוהבת אותן איכשהו מקזז את היתרון של האצבע הארוכה?
אתמהה.
2001​(נשלט)

יש לי בעבודה אחת כזאת

2001​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
יש לי בעבודה דומית מדהימה, הבעיה שאני לא בטוח עד כמה היא בקטע.
כזה להסבר ולתאר, אבל לא פעם הייתי עד לזה שהיא משפילה בנים בקפיטריה, ויש לה כפות רגליים מדהימות.
העניין הוא שאין לי מושג איך להעלות את הנושא לשיחה איתה ?#$
מה אני אשאל : סליחה אפשר ללקק לך את הנעליים ? ואם היא לא בקטע זה יהיה פדיחה נוראית
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

הלו הלו, שוב התבלבלתם

למשל, ציצים. זה פטיש חברתי. מקובל לחשוב שהרוב המוחלט של הגברים מחבבים ציצים, אוהבים להסתכל עליהם, לגעת בהם ובכלל להיות בחברתם. גם נשים נוטות להיות "בקטע". כלומר, שיגעו להן בציצים. לא מלכות, נ-ש-י-ם. מכירים חיה כזאת? לזהות נשים נורא קל - ברוב המקרים יש להן ציצים. מגניב, נכון? אפילו אלה שאין להן, עושות כאילו, בשביל שלכולם יהיה ברור שהן נשים. ולא רק שקל לזהות אותן, אלא שהן בדרך כלל גם בקטע. חיים טובים יש לונילים, הא?

ומשום מה זה לא כל כך מקובל לגשת לבחורה ולשאול "סליחה גברתי, אפשר למשש לך את הציצי?" - לא משנה כמה מנומס זה יהיה, אין הרבה סיכוי שזה יעבוד. וזה, שימו לב, עוד במקרה שהיא כן בקטע.

להתחיל עם בחורה זה להתחיל עם בחורה. זה לא קשור למה שעושה לך את זה.
zboy{זאתי}

Re: הלו הלו, שוב התבלבלתם

zboy{זאתי} • 8 בינו׳ 2009
אנה דן כתב/ה:
למשל, ציצים. זה פטיש חברתי. מקובל לחשוב שהרוב המוחלט של הגברים מחבבים ציצים, אוהבים להסתכל עליהם, לגעת בהם ובכלל להיות בחברתם. גם נשים נוטות להיות "בקטע". כלומר, שיגעו להן בציצים. לא מלכות, נ-ש-י-ם. מכירים חיה כזאת? לזהות נשים נורא קל - ברוב המקרים יש להן ציצים. מגניב, נכון? אפילו אלה שאין להן, עושות כאילו, בשביל שלכולם יהיה ברור שהן נשים. ולא רק שקל לזהות אותן, אלא שהן בדרך כלל גם בקטע. חיים טובים יש לונילים, הא?

ומשום מה זה לא כל כך מקובל לגשת לבחורה ולשאול "סליחה גברתי, אפשר למשש לך את הציצי?" - לא משנה כמה מנומס זה יהיה, אין הרבה סיכוי שזה יעבוד. וזה, שימו לב, עוד במקרה שהיא כן בקטע.

להתחיל עם בחורה זה להתחיל עם בחורה. זה לא קשור למה שעושה לך את זה.

וואלה אתמול התחלתי עם מישהי, הלך נפלא, השיחה זרמה, צחקנו ביחד, התחרמנו ביחד, ואחרי כמה שעות כאלה, קצת לפני שעמדתי לנסוע אליה, הרגשתי מספיק בטוח וזרקתי משהו קליל בנושא שליטה, תוך רגע הרגשתי כאילו צמחו לי קרניים וזנב, היא הייתה מזועזעת וסיימנו את השיחה די מהר, יש מצב שאם הייתי מזהה שהיא וינילית אורתודוקסית לא הייתי מתחיל איתה בכלל, או לפחות לא מעלה את נושא השליטה ומסתפק בוינילי איתה בעצמי, ככה ששווה לדעת מה הכיוון שלה, גם אם בבסיס זה רק להתחיל עם בחורה.

ובקשר לאיך יודעים, אז מהתיאור למעלה ברור שלפחות ברשת קשה לי לזהות, אבל פנים מול פנים זה פשוט, תסתכל לה בעיניים, הן יספרו לך הכל

z
עבדבנפש​(נשלט)

Re: הלו הלו, שוב התבלבלתם

עבדבנפש​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
[quote="zboy"]
אנה דן כתב/ה:
הרגשתי מספיק בטוח וזרקתי משהו קליל בנושא שליטה, תוך רגע הרגשתי כאילו צמחו לי קרניים וזנב, היא הייתה מזועזעת וסיימנו את השיחה די מהר

z

פשוט אתה יכול להגיד שאתה נמשך לנשים עצמתיות ותראה איך היא מגיבה

אתה גם יכול לספר על חבר שלך כביכול בגוף שלישי ולשאול אותה מה היא חושבת עליו...
אם היא עונה מתיחסת לסיפור בחיוב אתה יכול להתחיל לספר לה שגם אתה נמשך לזה קצת ותראה איך היא מגיבה.