בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009

Re: לרגישים לסבל הפלסטיני

קטסטרופה{Adonai} • 8 בינו׳ 2009
free spirit כתב/ה:
ג'ולי כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=OefgMtXOc1M

תודה על הקישור.

מקווה שזה מסייע להזכיר ולהבהיר מי האויב האמיתי כאן, גם של הפלסטינים וגם של ישראל.

בהזדמנות זו אני רוצה לשלוח מכאן חיזוקים להנהגה של החמאס, שמתוך דאגה מוחלטת ואמיתית לעם הפלסטיני ובמיוחד לילדים, בחרו להתחבא מתחת למחלקת הילדים בבית החולים שיפא בעזה.

אולי, יום אחד, עוד צה"ל יתפוס את הנייה מחופש לאחות.

פאשיזם טהור נובע מדברייך. זה מה שאת מאחלת ללוחם חופש צדיק? תמיכתך בכיבוש המשחית מקוממת אותי ופורטת על נימי נפשי כאילו אנני לנוקס בכבודה ובעצמה מנגנת עליהם. או שאולי סתם נזכרתי באיזה קפצון שנפל לי ליד הבית והרג שני ילדים קטנים. נו מילא. הם גם ככה היו סתם יהודונים icon_rolleyes.gif

שנון.
תזכירי לי, מתי נהרגו 2 ילדים "יהודונים"?
שלחי לי קישור בבקשה.
נסיכת אשפתות
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009

נסיכת אשפתות • 8 בינו׳ 2009
free spirit כתב/ה:
ג'ולי כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:

תודה על הקישור.

מקווה שזה מסייע להזכיר ולהבהיר מי האויב האמיתי כאן, גם של הפלסטינים וגם של ישראל.

בהזדמנות זו אני רוצה לשלוח מכאן חיזוקים להנהגה של החמאס, שמתוך דאגה מוחלטת ואמיתית לעם הפלסטיני ובמיוחד לילדים, בחרו להתחבא מתחת למחלקת הילדים בבית החולים שיפא בעזה.

פאשיזם טהור נובע מדברייך. זה מה שאת מאחלת ללוחם חופש צדיק? תמיכתך בכיבוש המשחית מקוממת אותי ופורטת על נימי נפשי כאילו אנני לנוקס בכבודה ובעצמה מנגנת עליהם. או שאולי סתם נזכרתי באיזה קפצון שנפל לי ליד הבית והרג שני ילדים קטנים. נו מילא. הם גם ככה היו סתם יהודונים icon_rolleyes.gif

באמת שנון.
למרות ששנינות זו לא סאטירה- שהיא, היא לחם חוקו של השמאל הפרו ביוטי.
תשאל את אייל קיציס.
שנינות זה ימין קיצוני תמהוני. ד"ש מהצד האחר של אישיותך, אריאל זילבר.

ולחשוב שתמכתי בפינוי כלללל ההתנחלויות. נו. ומה יצא לי מזה?
ומהפעימה הראשונה- שניה- שלישית- שבע בומבדולפינריום, מישהו?

קישור?
http://www.health.gov.il/units/forensic/index.htm?ABCDEFGH

בקש את פרופ' היס.
תגיד לו שאורי אבנרי שלח אותך.
walking dead
לפני 15 שנים • 9 בינו׳ 2009

walking dead • 9 בינו׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
ג'ולי כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:

תודה על הקישור.

שנון.
תזכירי לי, מתי נהרגו 2 ילדים "יהודונים"?
שלחי לי קישור בבקשה.

בשמחה.

הנה משהו במיוחד בשבילך:
http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=1067&MenuID=608

תבלה!
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2009
קטסטרופה שאל מתי נהרגו 2 ילדים יהודים בחצר ביתם.
את, כמו כל דמגוגית טובה, לא נתת לו תשובה (כי אין תשובה. זה מעולם לא קרה), אבל יצרת את הרושם שנתת לו תשובה על ידי מניפולציה זולה.
זה מאד אופייני לפאשיסטים חשוכים. רק חשוב שזה ייחשף.
את פניו המכוערות של הפאשיזם חייבים לחשוף פעם אחר פעם.
הבעיה מתחילה כשמדינה שלמה הופכת להיות פאשיסטית. כמו שקרה באיטליה של מוסוליני. כמו שקרה בגרמניה הנאצית.
כמו שקורה כאן.
סוף שבוע נעים וללא הרוגים לכולנו.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
קטסטרופה שאל מתי נהרגו 2 ילדים יהודים בחצר ביתם.
את, כמו כל דמגוגית טובה, לא נתת לו תשובה (כי אין תשובה. זה מעולם לא קרה), אבל יצרת את הרושם שנתת לו תשובה על ידי מניפולציה זולה.
זה מאד אופייני לפאשיסטים חשוכים. רק חשוב שזה ייחשף.
את פניו המכוערות של הפאשיזם חייבים לחשוף פעם אחר פעם.
הבעיה מתחילה כשמדינה שלמה הופכת להיות פאשיסטית. כמו שקרה באיטליה של מוסוליני. כמו שקרה בגרמניה הנאצית.
כמו שקורה כאן.
סוף שבוע נעים וללא הרוגים לכולנו.

היא כבר נתנה את כל הקישורים, מייפל.. אבל היה נוח לדלג עליהם.

הנה שוב:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2983503,00.html
היפה_בנשים

וגם זה...

היפה_בנשים • 9 בינו׳ 2009
לא שזה יעזור (מישהו אמר ראייה סלקטיבית?...) ובכ"ז:

"רשימת אירועי ירי רקטות בולטים:

בשנים 2001-2008 נורו לעבר ישראל אלפי רקטות, רובן מדגמי הקסאם. מהירי נרצחו 18 בני אדם ונפצעו מאות.

* ב-28 ביוני 2004 נחתה רקטת קסאם בסמוך לגן ילדים בשדרות, וגרמה לשני הרוגים ולתשעה פצועים. מאז נורו על שדרות ועל יישובים אחרים באזור, ביניהם אשקלון, נתיב העשרה, קיבוץ כרמיה מאות רקטות קסאם שגרמו לפצועים ולהרוגים.

* ב-1 ביוני 2005 נחתו שלוש רקטות קסאם ביישובי צפון השומרון. היה זה הירי הראשון מיישובים ביהודה ושומרון. מאז נורו רקטות אל יישובים נוספים, ביניהם גני טל ורם-און. גם הן גרמו לפצועים ולהרוגים.

* ב-14 ביולי 2005 נחתה רקטת קסאם במושב נתיב העשרה, וגרמה להרוגה.

* ב-28 במרץ 2006, יום הבחירות לכנסת השבע עשרה, נורו 2 רקטות קסאם ורקטת "קטיושה" (גראד 122 מ"מ) לעבר אשקלון. זהו הירי הראשון של רקטה תיקנית קנויה מרצועת עזה. [2]

* ב-4 ביולי 2006 רקטת קסאם בעלת טווח משופר פגעה בבית ספר במרכז העיר אשקלון. זו הייתה הפעם הראשונה שקסאמים נחתו באשקלון גופא. [3]

* במאי 2007 החלו הפלסטינים לירות רקטות קסאם משופרות אל עבר ישראל. [4]

* ב-11 בספטמבר 2007 שוגרה רקטת קסאם מבית חנון ופגעה בבסיס הטירונים זיקים היום לפנות בוקר. הייתה זו הפעם השניה בה נוחת קסאם במחנה, אולם לראשונה דווח על נפגעים. באירוע נפצעו 69 חיילי צה"ל, 4 באורח קשה, 7 באורח בינוני ועוד 58 באורח קל, כאשר הרוב נפגעו מרסיסים. [5]

* בראשית שנת 2008 חלה עלייה תלולה בקצב ירי הרקטות מרצועת עזה, ועד ה-19 בפברואר שוגרו למעלה מ-400 רקטות [6].

* ב-27 בפברואר 2008 נורה מטח של כ-42 רקטות לעבר ישובי עוטף עזה ומכללת ספיר וגרם למותו של אדם אחד, לפצועים ולהפסקת חשמל באשקלון.

* החל מה-19 ביוני 2008 עקב הסכם ה"רגיעה" פחת מספר השיגורים באופן ניכר, אם כי לא פסק לחלוטין.

* ב-24 בדצמבר 2008, לאחר תום הרגיעה, נורו 87 רקטות ליישובי עוטף עזה ביום אחד. בתגובה לכך, יצא צה"ל למבצע עופרת יצוקה בעזה."

וגם:
"הפעוט בן השלוש אפיק זהבי-אוחיון ומרדכי יוסיפוב שנהרגו מפגיעת קסאם בשכונת נווה אשכול בשדרות.

ה-28.6.2004 ייחקק בזיכרון של רבים מתושבי שדרות כיום שבו השתנתה העיר, היום שבו היא לא חזרה להיות עוד מה שהייתה. מדובר היה בימים שהקסאם נפל ללא התרעה ורק השמיע קול נפץ עד אותו היום בו הוא גבה חיי אדם."
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2009
תודה על הקישור נריסה.
מחריד. לא פחות מזה. מחריד כשאזרחים נהרגים. כשילדים נהרגים. גם כשחיילים נהרגים, אגב, זה מחריד.
כמובן שמבחינה מספרית אין מה להשוות. בדקתי עכשיו את הדברים בתשומת לב, וזו באמת הייתה הפעם היחידה ששני ילדים מתו בו זמנית בשדרות מקסאמים, בעוד שבעזה ובשטחים הכבושים בכלל מתו מספרים גדולים הרבה יותר של ילדים ואזרחים.
אבל כל הרוג הוא הרוג. וכל הרוג הוא מיותר. והכל יכול להיות אחרת אם רק נבחר בדרכים אחרות.

ומה שמוזר לי במיוחד זה שהרבה מאד אנשים שנמצאים בצד הימני של המפה, לא מסוגלים להבין שאפשר גם לגנות ולכאוב הרג אזרחים בישראל, וגם לגנות ולכאוב הרג אזרחים פלסטינים בעזה.
ואפשר לחשוב שהמלחמה הזו מיותרת, שהיא בעצם טבח איום באזרחים, שהיא לא מוסרית ושיש אלטרנטיבות אחרות, ועדיין לרצות שאף אזרח ישראלי או חייל ישראלי לא ייפגע.
את אנשי השמאל כינו כאן בכל מיני כינויים, שבוגדים הוא העדין ביותר בהם.
זה חלק מהתפוררות הדמוקרטיה. חלק מהפאשיזם ההולך וגואה.
הכיבוש הזה, מעבר להיותו לא מוסרי בצורה קיצונית, מעבר לעוולות האיומות שהוא עושה לעם הפלסטיני (והעוולות הן איומות, מעבר לכל שיעור), הורס גם אותנו כחברה. כבני אדם.
אצל אנשים רבים שכתסו כאן לא יכולתי לראות דבר מעבר לרצחנות פאשיסטית מעוררת אימה ובחילה.
שכחתם שיש שם בני אדם. שהם בדיוק, אבל בדיוק כמוני וכמותכם. בני אדם שרוצים לחיות. אבל לא יכולים, כי אנחנו לא מאפשרים להם.
איך אתם לא מתביישים לדבר על ילדים בשדרות שלא יכולים לישון בלילות כשאנחנו כבר ארבעים שנה מחזיקים ילדים של עם שלם בפחד מתמיד, באיום מתמיד, במצוקה, בעוני, בהשפלה.
למה אין לכם את היכולת לראות גם את האחר? גם את הסבל של האחר?
איזה מין בני אדם אתם?
מתי ואיך איבדתם את היכולת הזו, לראות גם את האחר?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
תודה על הקישור נריסה.
מחריד. לא פחות מזה. מחריד כשאזרחים נהרגים. כשילדים נהרגים. גם כשחיילים נהרגים, אגב, זה מחריד.
כמובן שמבחינה מספרית אין מה להשוות. בדקתי עכשיו את הדברים בתשומת לב, וזו באמת הייתה הפעם היחידה ששני ילדים מתו בו זמנית בשדרות מקסאמים, בעוד שבעזה ובשטחים הכבושים בכלל מתו מספרים גדולים הרבה יותר של ילדים ואזרחים.
אבל כל הרוג הוא הרוג. וכל הרוג הוא מיותר. והכל יכול להיות אחרת אם רק נבחר בדרכים אחרות.

ומה שמוזר לי במיוחד זה שהרבה מאד אנשים שנמצאים בצד הימני של המפה, לא מסוגלים להבין שאפשר גם לגנות ולכאוב הרג אזרחים בישראל, וגם לגנות ולכאוב הרג אזרחים פלסטינים בעזה.
ואפשר לחשוב שהמלחמה הזו מיותרת, שהיא בעצם טבח איום באזרחים, שהיא לא מוסרית ושיש אלטרנטיבות אחרות, ועדיין לרצות שאף אזרח ישראלי או חייל ישראלי לא ייפגע.
הכיבוש הזה, מעבר להיותו לא מוסרי בצורה קיצונית, מעבר לעוולות האיומות שהוא עושה לעם הפלסטיני (והעוולות הן איומות, מעבר לכל שיעור), הורס גם אותנו כחברה. כבני אדם.
אצל אנשים רבים שכתסו כאן לא יכולתי לראות דבר מעבר לרצחנות פאשיסטית מעוררת אימה ובחילה.
שכחתם שיש שם בני אדם. שהם בדיוק, אבל בדיוק כמוני וכמותכם. בני אדם שרוצים לחיות. אבל לא יכולים, כי אנחנו לא מאפשרים להם.
איך אתם לא מתביישים לדבר על ילדים בשדרות שלא יכולים לישון בלילות כשאנחנו כבר ארבעים שנה מחזיקים ילדים של עם שלם בפחד מתמיד, באיום מתמיד, במצוקה, בעוני, בהשפלה.
איזה מין בני אדם אתם?

אני עומדת להמם אותך, מייפל. אני לא ימנית.
אבל פתחתי את השרשור הזה למטרה אחרת לגמרי. מה שזה הפך להיות גורם לי להקיא!
ואני מדברת על כל הדיעות הקיצוניות כאן. לכאן ולכאן.

מה שהכי דוחה זה כשיש מישהו שדעותיו "לא עוברות" וזה גולש לפסים אישיים, ירידות אישיות, זוהמה טהורה.

פשוט בושה!
נסיכת אשפתות
נסיכת אשפתות • 9 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
תודה על הקישור נריסה.

איזה מין בני אדם אתם?

איזו נחרצות! וחוצפה.
מה את יודעת עלי? או על פרי ספיריט או היפה בנשים או פוג או ג'ולי? את כל זה למדת מקריאת השרשור הזה? שהדעות שלהם, או של מי שמבקש לחיות פה בשקט בלב מדינה ריבונית, הופכות אותם ל"רצחנים פשיסטים?"

סבותיי מתהפכים בקברם. הם והמספרים על היד.
את תלמדי אותי מהו סבל אנושי?
את מנהלת פנקסנות של מספר ההרוגים? למי יש גראד גדול יותר?

באמת, סבא, מה אנחנו מבינים "בפחד מתמיד, באיום מתמיד, במצוקה, בעוני, בהשפלה?"

צריכה מספר? מאחד עד אינסוף?
הנה לך, משהו מקרי שעובר לי בראש:
6,000,000

תמשיכי מפה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
תודה על הקישור נריסה.

כפי שאמר הפוליטיקאי X (אני לא מציין את שמו כדי שלא תהיה, חלילה, פוליטיקה באתר) בראיון לאחת הרשתות הזרות: הרבה יותר גרמנים מאשר בריטים נהרגו במלחמת העולם השניה. האם מכאן ניתן להסיק שהבריטים הם חארות והגרמנים הם הקורבן?

ציטוט:
איזה מין בני אדם אתם?

זה פשוט לא נכון.
כמעט כל הימנים שיוצא לי לקרוא או לשוחח איתם (גם כאן בשרשור הזה ממש) אומרים בפה מלא שצר להם שאזרחים פלסטינים סובלים. ההבדל הוא שהם לא עוצרים פה, אלא מוסיפים על כך: שצר להם, אבל הפלסטינים הביאו זאת על עצמם כאשר בחרו בחמאס. שצר להם, אבל עוד לא המציאו פצצה שהורגת רק טרוריסטים רעים, ואין שום אפשרות להגיב על הירי נטול ההצדקה לעבר יישובי הדרום מבלי לפגוע באזרחים, בפרט כשחמאס עושה בהם שימוש ציני כמגן אנושי. שצר להם, אבל מעולם לא היתה מדינה שלחמה בארגון גרילה בשטח בנוי ויצאה מגדרה כמו ישראל על מנת לא לפגוע באזרחים (רוסיה בצ'צ'ניה, ארה"ב באפגניסטן וכו'). שצר להם, אבל כן, יש פה שני צדדים יריבים, וכשאתה נמצא באחד משני צדדים יריבים, כדאי לך לתת לו עדיפות גבוהה יותר מאשר לצד השני.
בפראפרזה על דברייך: אפשר להצטער על הפגיעה באזרחים מהצד השני, ועדיין לחשוב שהמלחמה הזו מוצדקת, שאין אלטרנטיביות אחרות אל מול שלוחה קיצונית של איראן, שהפגיעה באזרחים היא בלתי נמנעת ושישראל היא מדינה מוסרית.

הדברים הללו נאמרים, אבל ממש כפי שלצד הימני של המפה יש נטיה למהר בצעקות "בוגדים" ו"גיס חמישי", לצד השמאלי של המפה יש נטיה שלא להקשיב למילה אחת שיוצאת מהפה או מהמקלדת של הצד הימני. הנחת העבודה היא שמי שימני רק רוצה "להכנס בערבים", כנראה מתוך רשעותו הפרימיטיבית, וכל טיעון ימני, לא משנה כמה מנומק ונסמך על עובדות, יעבור רדוקציה כדי להתאים אותו להנחת העבודה הזו.

אגב, בני האדם בעזה יכולים לחיות מצוין, תיאורטית. אנחנו כבר כמה שנים לא שם. אבל על כך כתב פוג די באריכות. מצד שני, אולי גם הוא פאשיסט שרק רוצה להכנס בערבים ולא באמת צריך להתייחס למה שהוא כותב.