לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 10 בינו׳ 2009
הדורבנים​(נשלט) • 10 בינו׳ 2009
כן, הרוסים גם ירו בחיילהם בסיטונותכדי לעודד אותם להילחם בחזית ("איפה אתם בוחרים למות, פה או שם?") ואנסו מכל הבא ליד בגרמניה..

לא הייתי לומד מוסר בתקופת מלחמ"הע מהם דווקא, רק בגלל שהם ניצחו והצילו אותנו.

בכל מקרה, החתימה של מקבי נכונה מאוד. כשאתה נלחם במפלצות, הזהר לבל תהפוך לאחת.

ואנחנו נלחמים במפלצות.
צריך להיות כמה שיותר רגישים לסבל הנורא של האוכלוסייה בעזה. למרות שהם בחרו בחמאס. קודם כל, הילדים שלהם לא בחרו. ובסך הכל, אחרי המלחמה הם יישארו שם, ולא כדאי שהם יבחרו שוב במפלצות,רק כי לא הותרנו להם ברירה. זה גם האינטרס שלנו. אנחנו באיזהשהו אופן באותו הצד.

והסבל שלהם באמת הרבה יותר נורא משלנו.
Taijitu הרואה
לפני 15 שנים • 11 בינו׳ 2009

אז קראתי וקראתי

Taijitu הרואה • 11 בינו׳ 2009
אני חייב לציין שחלק מהדברים שנאמרו על ידי קטסטרופה ודומיה משעשעים אותי. תמיכת 'שלום' נחרצת וכסחנית שכזאת בסופו של דבר גרמה להשניא את עצמם על יושביי הפורום. אם מטרתם הייתה באמת "להעיר" את הציבור, במקרה זה ציבור הקוראים, אולי היה צריך לבחור בדרך אחרת שלא כוללת לכנות אנשים פאשיסטים וטיפשים. אולי היה עדיף להימנע מטפיחת שכם עצמית. שמעתי שחזרה על פעולה זאת עלולה למתוח את שרירי הכתף- נראה לי שבשלב זה אתם צריכים אורטופד/רופא גב מסוג כלשהו.

יש טענות הרבה יותר לגיטמיות שאפשר להשמיע, הרבה יותר סבירות כנגד המלחמה. קריאות כגון ישראל היא רוצחת ילדים, אנחנו עושים שואה וכדומה, שאני שומע כאן ובמקומות אחרים. נראות שקולות לקריאות מוות לערבים. אף אחת מהן לא מקובלת בעיניי. אני גם חייב לציין ש- "הם ממלאים פקודות" זה גם לא משהו שהייתי משתמש. קו הגנה באמת לא נכון.

אני לא חושב שיש אפשרות לדון במבצע בצורה רצינית בשרשור כזה. במיוחד כי הוא נהיה אגרסיבי יתר על המידה ולא פורה בשום אופן. כאן זה הפורום של "לא קשור"- כלומר לא שליטה, נכון ? באופן כללי, דיון רשת הוא איטי מידי לנושא כזה.

בכל אופן באתם עם המון אינטלגנציה מהבית ויצאתם מפגרים. אני מתכוון לקריאות השמאל הקיצוני. יריתם טענות לעוסות שלא מחזיקות מים ושאינם מחדשות דבר. כל זאת מבלי לתת נימוקים באמת מפסקים ולגרום במכוון ל Flaming .

http://en.wikipedia.org/wiki/Flame_war

כאמור אני מוכן לעמוד מאחורי מה שאמרתי וכנגד טענות טיפשיות שכאלה. אם מישהו ירצה לפתח דיון רציני בנושא, הוא מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית.
Tish Adams
Tish Adams • 11 בינו׳ 2009
לכל אלה שצועקים על הילדים שאנחנו הורגים:
http://www.liveleak.com/view?i=987_1231516271
עכשיו, בואו ותגידו לי כמה ילדים באמת מתו שם ומי הרג אותם.
ככה מנפחים אופניים, ככה לא עושים הנשמה.
הCNN אוכלים את הכובע והרבה שם יאבדו את מקום עבודתם על שידור הקטע הזה.
הם לא ממש מצליחים לצאת מזה נקי. לא שאני דואגת להם, חלילה.

אגב, אני חייבת לשאול משהו ואל תצחקו.
לעיתים אני נאלצת לצפות בשידורי התחנה Ramattan הליליים. יודעת שאני לא היחידה שצופה בזה.
עוד מישהו שם לב שלמרות הלוחמה שם... יש תרנגול עזתי שכנראה יש לו הרבה יותר ממזל icon_rolleyes.gif

אם אתם מתעניינים ברשתות האחרות, דוברי ערבית ו/או אנגלית, בטוח תמצאו את הלינק הזה
שמיש: http://www.up10.up2.co.il/
Inside your head
Inside your head • 11 בינו׳ 2009
Tish Adams כתב/ה:
לכל אלה שצועקים על הילדים שאנחנו הורגים:
http://www.liveleak.com/view?i=987_1231516271
עכשיו, בואו ותגידו לי כמה ילדים באמת מתו שם ומי הרג אותם.
ככה מנפחים אופניים, ככה לא עושים הנשמה.
הCNN אוכלים את הכובע והרבה שם יאבדו את מקום עבודתם על שידור הקטע הזה.
הם לא ממש מצליחים לצאת מזה נקי. לא שאני דואגת להם, חלילה.

אגב, אני חייבת לשאול משהו ואל תצחקו.
לעיתים אני נאלצת לצפות בשידורי התחנה Ramattan הליליים. יודעת שאני לא היחידה שצופה בזה.
עוד מישהו שם לב שלמרות הלוחמה שם... יש תרנגול עזתי שכנראה יש לו הרבה יותר ממזל icon_rolleyes.gif

אם אתם מתעניינים ברשתות האחרות, דוברי ערבית ו/או אנגלית, בטוח תמצאו את הלינק הזה
שמיש: http://www.up10.up2.co.il/

וזה לא נגמר בזה טיש...

Fake Palestinian Funeral
http://www.liveleak.com/view?i=cd8_1194650364

Fake Palestinian News - Part 1
http://www.liveleak.com/view?i=c82_1181177924

Fake Palestinian News - Part 2
http://www.liveleak.com/view?i=e5b_1181178436
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

תזכורת קצרה.

גולדה מאיר, ראש ממשלת השמאל הכי ידועה
שהיתה אי פעם במדינה, אמרה משפט חכם שהיה נכון בזמנו
ועוד יותר נכון לתקופתנו.

וכך אמרה אחת מנציגות השמאל הכי מפורסמות:

"We can forgive the Arabs for killing our children
We cannot forgive them for forcing us to kill their
children.
We will only have peace with the Arabs when they
love their children more then the hate us. "

שווה לזכור, שווה להפנים.

שבוע טוב ושקט.
הדורבנים​(נשלט)

לטיש ולרחפנית

הדורבנים​(נשלט) • 11 בינו׳ 2009
אני לא חושב שאפשר לסמוך על החמאס שיאהב את ילדי עזה. הם הרי גוררים ילדים באזניים לשמש מגנים אנושיים לאנשיהם, וחושבים שכשהילדים יהפכו לשהידים ויעלו לגן עדן אללה יאהב אותם יותר...זאת האהבה שלהם.

קשה לי להאמין שצה"ל מצליח לא לפגוע בהם, והכל שקר. זאת דילמה מאוד קשה אבל צריך לעמוד בפניה ולא לברוח. לא לצד ימין ("הכל שקרים") ולא לצד שמאל ("חייבים לעצור את המלחמה המטופשת")

עם כל התמיכה שלי במלחמת החורמה נגד החמאס, חיים שם באזורי הקרבות מאות אלפי ילדים ואנשים תמימים, ביאוש וסבל, ואף צד לא דואג להם כרגע.

כמה שאפשר, עלינו לקרב אותם אל הצד שלנו, ולא לדחוף אותם לצד של החמאס. זהו צו המצפון (כמה שניתן) וגם לא לעשות את זה יהיה ממש מטופש וקצר רואי מצידנו.

בהצלחה לחיילי צהל. ומתפלל לשלום גלעד.
Tish Adams
Tish Adams • 11 בינו׳ 2009
פוג, אם היית קורא את מס' התגובות שלי פה,
היית מגלה שכתבתי בדיוק מה שכתבת אי שם באחד העמודים הקודמים.
מה שמפריע לי זאת ההליכה העיוורת בשם הצדק וזה שאנחנו צריכים לצאת קדושים יותר מהאפיפיור.
זה שהצעתי פה לאנשים לעבור לגור בעזה היתה הקצנה על מנת להבהיר כמה היחס שונה בין העמים והגישות.
קיצוניות לכל כיוון שהוא אינה מומלצת.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2009
fog כתב/ה:
כן, הרוסים גם ירו בחיילהם בסיטונותכדי לעודד אותם להילחם בחזית ("איפה אתם בוחרים למות, פה או שם?") ואנסו מכל הבא ליד בגרמניה..

לא הייתי לומד מוסר בתקופת מלחמ"הע מהם דווקא, רק בגלל שהם ניצחו והצילו אותנו.

בכל מקרה, החתימה של מקבי נכונה מאוד. כשאתה נלחם במפלצות, הזהר לבל תהפוך לאחת.

לא אמרתי שצריך ללמוד הכל, בטח לא מהמשטר הסטליניסטי.

אנו צריכים להיות אסירי תודה לפטריוטיות הרוסית, אבל עם כל הכבוד והערכה לצבא האדום וליכולת העמידה שלו במלחמת העולם השניה מול צבא הרבה יותר מתקדם ומאומן - אני חושב שמה שבוצע באוכלוסיה הגרמנית תוך כדי המלחמה ולאחריה היה פשע.

לא הייתה כל הצדקה לאנוס כשני מיליון נשים גרמניות (בינינהן ילדות ונזירות) ולא הייתה הצדקה להרוג מיליוני גרמנים בגולאגים בסיביר לאחר שנכנעו ולאחר שהסתיימה המלחמה.

מעניין גם מה יש להגיד לאלו שמתנגדים להפצצות הכירורגיות בעזה - על הפצצות בעלות הברית על גרמניה שנועדו לנקום בגרמנים ולשתק את יכולת הייצור - במחיר של מחיקת ערים שלמות, מיליוני אזרחים הרוגים בסה"כ ולפעמים מאות אלפים בלילה אחד כמו ההפצצה על דרזדן.

ציטוט: ואנחנו נלחמים במפלצות.
צריך להיות כמה שיותר רגישים לסבל הנורא של האוכלוסייה בעזה. למרות שהם בחרו בחמאס. קודם כל, הילדים שלהם לא בחרו. ובסך הכל, אחרי המלחמה הם יישארו שם, ולא כדאי שהם יבחרו שוב במפלצות,רק כי לא הותרנו להם ברירה. זה גם האינטרס שלנו. אנחנו באיזהשהו אופן באותו הצד.

והסבל שלהם באמת הרבה יותר נורא משלנו.

אני לא מתחרה בסבל של הפלסטינאים. הם הביאו את זה על עצמם מתוך בחירה ומתוך שיקול דעת המונחה ע"י ערכים דתיים קיצוניים.
אני גם לא צריך להרגיש לא נעים על הסבל שנגרם למשפחה פלסטינאית שכולה שבנה בחר לבצע פיגוע התאבדות כדי לזכות בשבעים בתולות.

אנו צריכים להתגונן ולמנוע מהם את האפשרות להתחמש ולפגוע בנו בעתיד.

שיחליטו במי הם רוצים לבחור וזו בעיה שלהם.

אבל אם יבחרו במשטר טרור - שלא יבקשו מעברים פתוחים איתנו - זכותנו לא להיות חברים של מי שלא מכיר בנו ורוצה לחסל אותנו.

גם מצרים לא רוצה מעבר פתוח עם עזה כל עוד החמאס בשלטון - ויש להם פחות סיבות מאיתנו לכך.
walking dead
walking dead • 11 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
bael כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
ואולי... אולי לא מדובר בפצצות זרחן של צה"ל?
אולי בעצם מדובר במצבורי תחמושת זרחנית שהוטמנו בלב ליבה של אוכלוסיה אזרחית ע"י חמאס?
ואז... מפגז של צה"ל נוצרו פיצוצים נלווים של אותה תחמושת זרחנית ומזה האזרחים נכוו?
רק אולי...

אחד הדברים הכי קשים לעשותם זה להסתכל על עצמנו ולראות שאנחנו לא בסדר. זה גורם לשבר גדול באמונות הכי בסיסיות שלנו לגבי העם שאנחנו שייכים אליו.
לא מפתיע אותי שאת מנסה למצוא הסברים אחרים שמורידים מעלנו את האחריות. זה באמת נורא קשה לקחת את האחריות הזו.
אבל זה גם חיוני.
כי רק אם נסתכל על עצמנו בכנות, ורק אם נראה את המקומות בהם אנחנו טועים, בהם אנחנו פוגעים, רק אז נוכל לתקן את המקומות הללו ולחזור להיות מה שאנחנו אמורים להיות- בני אדם.

מייפל.....את לא צריכה ללכת להפגין נגד החיילים הרוצחים ?
ככה לפחות תחסכי מאיתנו את הבכינות שלך.
דיייי....נמאס לי להקיא..........

bael, קראת את המכתב שפרסמתי למעלה? של האישה משדרות? בבקשה תקרא אותו. הוא חשוב.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3519658,00.html

מייפל, תקראי בבקשה את הסיפור של אושר טויטו, ילד משדרות שרגלו נכרתה מפגיעת קסאם. את יודעת - זה שתתעלמי ממה שלא נעים ונוח לך לא יעלים את זה.

זה חשוב.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2009
free spirit- נכון. זה באמת מאד מאד חשוב. וזה מחריד שדברים כאלה קורים וכמובן שצריך למנוע אותם.
ההבדל בינינו כנראה הוא שאני מאמינה שיש דרכים אחרות למנוע דברים מסוג זה, ואני גם מאמינה שאסור לנו לאבד צלם אנוש ואסור לנו לבצע פשעי מלחמה. בסופו של דבר אנחנו פוגעים רק בעצמנו.