סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי גוגל והכלוב

amy​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 10 בינו׳ 2009

Re: בגלל זה

amy​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
Tame כתב/ה:
תראו,
אי אפשר לבקש מכלובי לעשות את מה שאתם מבקשים שהוא יעשה כי זה לא תלוי בו, לא נראה לי שיש איזשהו בעל אתר שיודע לעשות את זה וגם אם היה זה היה דופק לו את האתר כי ברגע שגוגל לא מוצא אותך אתה לא קיים. (לא להתחיל להתווכח על הקטע האחרון של הפיסקה כי הוא בטל בשישים לעומת "כלובי לא יכול גם אם היה רוצה").

אני גיליתי את העניין הזה כבר מזמן ולכן אני דואג מאוד להפריד ניקים ולהפריד זהויות וממש לשמור את הניק הזה בסוד מכל מי שמכיר את הזהות האינטרנטית הרגילה שלי.
אגב אם אתם נותנים כתובת מייל למסנג'ר לאנשים מכאן או משם תדעו שאם השתמשתם בכתובת הזו גם בפייסבוק אז ניתן לגלות מי אתם ברגע.

אין מה לעשות, מי שלא רוצה אאוטינג (ונראה לי שרובנו לא רוצים) צריך ללבוש מסכות, צריך לחיות חיים כפולים וכו' אם הקהילה ההומולסבית הצליחה לחיות ככה מאז ומתמיד עד שהם הגיעו להכרה חברתית (מסויימת) גם אנחנו יכולים (השאלה היא אם אנחנו צריכים גם כן לחתור לאיזושהי הכרה חברתית).

ואגב בקשר לשרשור הזוועתי ההוא - אני לא יודע למה יש טרנד חדש להאשים את כלובי בזה שאנשים אוהבים לזרוק קקי ופיפי אחד על השני. זה לא שכלובי מספק את התחמושת הוא רק בנה את הפלטפורמה, עצם העובדה שאנשים לוקחים את מה שהוא עבד קשה למענו ומורחים אותו בבוץ כנראה שלא עושה לו טוב על הלב. אני חושב שכלובי מתעלם בחוכמה רבה מכל הניסיונות לגייס אותו לצד זה או אחר וחוץ מתגובה או שתיים בשרשור ההוא שלדעתי הייתה טעות כי זה שרשור שלא ראוי כל כך להגיב בו הוא מתנהל ללא דופי. או בקיצור - זה שהוא לא לוקח עמדה לא אומר שהוא "מנצנץ" במשמרת...

לא עשיתי חברות בפייסבוק - כי הוא כ-ל הזמן דורש לחשוף את כל רשימת החברים בפני כולם - ומכיוון שגם לי יש עולם ונילי ועולם בדס"מי - וממש לא בא לי לעשות אאוטינג לאף אחד - אין מצב שאסכים שדבר כזה יקרה.
אז קחו בחשבון - גם הפייסבוק הוא לא מקום הכי ידידותי ובטוח בקטע הזה.

מבחינתי, בן אדם שלא יודע על הקטע הבדס"מי שלי ומקבל אותו, לא מתאים לי שיהיה חבר שלי. קרוב, הכוונה, ועם חברים בשם בלבד אני לא טורחת.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: !!

בלוסום​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2009
יקטרינה הגדולה כתב/ה:
תשרפי את המחשב ותעברי דירה!!!.

זה מדאיג רק אם הפרופיל שלך נראה:

היי אני דניאלה ברקוביץ משכונת הקשת ברחובות(ראו תמונות של הפרצוף שלי בגלריה...זה צולם בבת מצוה של אחותי אז להגיד שלום גם לאמא שלי שמחבקת אותי בתמונה-בציווי!!!).
יש לשלוח מתנות בגלל הבת מצוה.

קיבלת עוד קליקים לבלוג-זהו.

יעזור לדעת למי הגבת... icon_rolleyes.gif
צארית​(שולטת)

?

צארית​(שולטת) • 10 בינו׳ 2009
למסר הראשון שהתחיל את השרשור.....דיי ברור.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 10 בינו׳ 2009
בעל אתר יכול למנוע מגוגל או מכל מנוע חיפוש לסרוק את הדפים אותם הוא לא רוצה שיסרוק באמצעות לפחות שתי דרכים.
הראשונה להגדיר בקובץ robots.txt חלקים שלמים או דפים ספציפיים שלא רוצים שיסרקו או אפילו את האתר במלואו.
הדרך השניה היא באמצעות תגיות ה meta של כל דף.
ניתן גם להורות למנוע החיפוש לא לעקוב אחרי לינקים שונים על מנת לחסום חלקים שלמים מהאתר.

בנוסף בעל האתר יכול לפנות לגוגל על מנת להסיר דפים שכבר נסרקו.

השאלה מה האינטרס שלו לעשות את זה כשברור שכל בעל אתר רוצה שכמה שיותר דפים יהיו מאונדקסים ושכמה שיותר תוצאות מהאתר שלו יחזרו כאשר מתבצע חיפוש במנועי החיפוש.

כל מי שכותב תוכן כלשהו ברשת צריך לקחת בחשבון שהוא יופיע בתוצאות של מנועי חיפוש. מי שרוצה לכתוב בפרטיות שירשם באתרים שנותנים אפשרות לראות תכנים רק באמצעות שם וססמה ושאלה ינתנו רק לאנשים מורשים.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 10 בינו׳ 2009
Mephisto כתב/ה:
בעל אתר יכול למנוע מגוגל או מכל מנוע חיפוש לסרוק את הדפים אותם הוא לא רוצה שיסרוק באמצעות לפחות שתי דרכים.
הראשונה להגדיר בקובץ robots.txt חלקים שלמים או דפים ספציפיים שלא רוצים שיסרקו או אפילו את האתר במלואו.
הדרך השניה היא באמצעות תגיות ה meta של כל דף.
ניתן גם להורות למנוע החיפוש לא לעקוב אחרי לינקים שונים על מנת לחסום חלקים שלמים מהאתר.

בנוסף בעל האתר יכול לפנות לגוגל על מנת להסיר דפים שכבר נסרקו.

השאלה מה האינטרס שלו לעשות את זה כשברור שכל בעל אתר רוצה שכמה שיותר דפים יהיו מאונדקסים ושכמה שיותר תוצאות מהאתר שלו יחזרו כאשר מתבצע חיפוש במנועי החיפוש.

כל מי שכותב תוכן כלשהו ברשת צריך לקחת בחשבון שהוא יופיע בתוצאות של מנועי חיפוש. מי שרוצה לכתוב בפרטיות שירשם באתרים שנותנים אפשרות לראות תכנים רק באמצעות שם וססמה ושאלה ינתנו רק לאנשים מורשים.

בדיוק כך.

לבעל האתר,כל אתר שמופיעות בו פירסומות,יש אינטרס מלא שגוגל יסרוק

את אתרו.

הגרף של גוגל אנליטיקס הוא זה שמצביע על שיעור הגלישה באתר וכמות הגולשים

ולפיכך מצביע על כדאיות הפירסום בו.
gilsherr
לפני 15 שנים • 11 בינו׳ 2009

לא הבנתי

gilsherr • 11 בינו׳ 2009
תסלחו לי אבל גם הנושא הזה לא ברור לי:

בואו נגדיר זאת כך: ג'ולי היא שמנה שכותבת בעילום שם. כלומר.....מה זה באמת משנה איך

קוראים לשמנה שכותבת בשם של שמנה אחרת?...כלומר, מי יטרח לחפש????
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: לא הבנתי

ג'ולי​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2009
gilsherr כתב/ה:
תסלחו לי אבל גם הנושא הזה לא ברור לי:

בואו נגדיר זאת כך: ג'ולי היא שמנה שכותבת בעילום שם. כלומר.....מה זה באמת משנה איך

קוראים לשמנה שכותבת בשם של שמנה אחרת?...כלומר, מי יטרח לחפש????

אוחחחח גילי
סיגלית​(אחרת)
סיגלית​(אחרת) • 11 בינו׳ 2009
צריך לדעתי לעבוד עם ניק מסויים בכל פורום ופורום וכך לא להחשף
נוריתE
לפני 15 שנים • 14 בינו׳ 2009
נוריתE • 14 בינו׳ 2009
האינטרנט, גוגל בייחוד, עם כל המעלות, יש גם כמה חסרונות,
אבל בתכלס, אנחנו כל כך שומרים על פרטיות שמה הסיכויים?