סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

מייפל​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 14 בינו׳ 2009
מייפל​(לא בעסק) • 14 בינו׳ 2009
Habit of Waste כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
ואולי... אולי לא מדובר בפצצות זרחן של צה"ל?
אולי בעצם מדובר במצבורי תחמושת זרחנית שהוטמנו בלב ליבה של אוכלוסיה אזרחית ע"י חמאס?
ואז... מפגז של צה"ל נוצרו פיצוצים נלווים של אותה תחמושת זרחנית ומזה האזרחים נכוו?
רק אולי...

אחד הדברים הכי קשים לעשותם זה להסתכל על עצמנו ולראות שאנחנו לא בסדר. זה גורם לשבר גדול באמונות הכי בסיסיות שלנו לגבי העם שאנחנו שייכים אליו.
לא מפתיע אותי שאת מנסה למצוא הסברים אחרים שמורידים מעלנו את האחריות. זה באמת נורא קשה לקחת את האחריות הזו.
אבל זה גם חיוני.
כי רק אם נסתכל על עצמנו בכנות, ורק אם נראה את המקומות בהם אנחנו טועים, בהם אנחנו פוגעים, רק אז נוכל לתקן את המקומות הללו ולחזור להיות מה שאנחנו אמורים להיות- בני אדם.

תגידי...
זוכרת את זה?
זוכרת שהעלתי אפשרות שחמאס מחזיקים פצצות זרחן?
זוכרת את זה שטענת שדברים אלו נאמרים על-ידי משום שאני לא מסוגלת לראות "כמה אנחנו לא בסדר"?
זוכרת את זה שביקשת שנקח אחריות?

עדכון: פצצת זרחן נורתה מכיוון עזה לכיוון שטחי ישראל.

רוצה לקחת את דברייך בחזרה?
רוצה לקחת אחריות על עצמך בשמם של הפלסטינים?

אני יותר משמחה לומר לך: פאקין אמרתי לך!

אבל אני לא אצפה ליותר מדי הבנה בנושא מצדך, להפך, אני בטוחה שאתקל בתשובה כגון: "צה"ל היו אלו שירו את הפצצות לשטח ישראל על מנת לתלות את האשמה בצד הפלסטיני".

אטימות, כבר אמרתי?
icon_rolleyes.gif

תגידי את מפגרת או משהו?
את חושבת שבעיני פצצות זרחן אצל צהל זה פשע ואצל החמאס זה נהדר?
מה עובר עלייך?
כבר אמרתי ולא פעם אחת, רק שכנראה יש כאן בעיות חמורות בהבנת הנקרא- אין לי אף מילת סינגור להגיד על החמאס.
פצצות זרחן הן נשק מסוכן ובלתי חוקי. אף אחד לא צריך ואף לא רשאי להשתמש בו.

אגב, את וכל הגאונים שמברברים על זה שהמלחמה הזאת מצילה את תושבי הדרום- לפני המלחמה לא נורו פצצות זרחן נכון? גם לא הגיעו טילים ליבנה וגדרה נכון? אין ספק שהמלחמה הזו מועילה כל כך. תושבי הדרום יכולים להרגיש הרבה יותר בטוחים עכשיו כשנורות עליהם פצצות כאלה. תודה רבה לממשלת ישראל ולאהוד ברק פושע המלחמה.(אינשאללה נראה אותו בשנה הבאה בהאג ).
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

מייפל, מה נסגר איתך

אני חלילה לא ממעיטה בחשיבות הביקורת העצמית. לא משנה כמה דעת הקהל אחידה ולא משנה כמה שיש קונצנזוס, תמיד צריך להיות מישהו שמייצג את הצד השני של המטבע. כשיש קונצנזוס זה אפילו יותר חשוב.

אבל בלי קשר לדעה שלך בנושא כלשהו -
שוב ושוב אני רואה אותך פה עונה לאנשים בגוף שני אך לא על מה שנשאלת, מוציאה דברים מההקשר, זורקת סיסמאות, מתעצלת לקרוא היטב, יורה עלבונות אישיים, מסלפת עובדות ומגיבה בהתלהמות. את מבקשת להיות זאת שהיא לא צרת אופקים כמו הצועקים "מוות לערבים", אך התגובות שלך מתאפיינות בראיה צרה שמתעלמת מכל מה שלא מתאים לתזה שלה - במקום לפחות לנסון לטעון כנגד.

גם השמאלנית הפציפיסטית שבתוכי מתקשה להזדהות עם דברייך.
תגידי, ככה מדברים? קצת פוקוס בבקשה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: נכנסתי רק

immortal כתב/ה:
מתוך סקרנות, לראות לכמה עמודים זה כבר הגיע.
פששש, 48,
ריספקט!

תראי מה קורה כשפעם אחת לא מדברים על סקס icon_smile.gif
מייפל​(לא בעסק)

Re: מייפל, מה נסגר איתך

אנה דן כתב/ה:
אני חלילה לא ממעיטה בחשיבות הביקורת העצמית. לא משנה כמה דעת הקהל אחידה ולא משנה כמה שיש קונצנזוס, תמיד צריך להיות מישהו שמייצג את הצד השני של המטבע. כשיש קונצנזוס זה אפילו יותר חשוב.

אבל בלי קשר לדעה שלך בנושא כלשהו -
שוב ושוב אני רואה אותך פה עונה לאנשים בגוף שני אך לא על מה שנשאלת, מוציאה דברים מההקשר, זורקת סיסמאות, מתעצלת לקרוא היטב, יורה עלבונות אישיים, מסלפת עובדות ומגיבה בהתלהמות. את מבקשת להיות זאת שהיא לא צרת אופקים כמו הצועקים "מוות לערבים", אך התגובות שלך מתאפיינות בראיה צרה שמתעלמת מכל מה שלא מתאים לתזה שלה - במקום לפחות לנסון לטעון כנגד.

גם השמאלנית הפציפיסטית שבתוכי מתקשה להזדהות עם דברייך.
תגידי, ככה מדברים? קצת פוקוס בבקשה.

את בטח יכולה להבין שאחרי שבמשך עשרות עמודים שולחים אותי לעזאזל, מקיאים עלי ומאשימים אותי בהאשמות שונות ומשונות קצת נמאס גם לי.
מה זה בדיוק עונה לאנשים בגוף שני? לא הבנתי אותך.
אני עונה על מה ששואלים אותי. אם מפעם לפעם יוצאות לי כמה ססמאות, זה לא משהו שכל האחרים לא עושים גם כן, לקרוא אני קוראת כמיטב יכולתי, עלבונות אישיים- כבר הסברתי בהתחלה, ואני לא מסלפת שום עובדות.

נמאס לי כבר מכל ההאשמות האלה.
אנשים כאן מרשים לעצמם להגיד דברים איומים, ראי את דבריו של bael למשל, אבל הרבה יותר נוח להאשים אותי בלי הפסקה.
את רוצה להאשים אותי? תני לי עובדות. איפה סילפתי עובדות? איפה עניתי תשובות מחוץ להקשר? איפה התעצלתי לקרוא?
אין לי שום עניין להתעסק עם האשמות לא מנומקות. השרשור הזה מלא בכאלה.
את רוצה לעמת אותי עם משהו- עמתי אותי עם משהו ממשי.
ואם את כזו שמאלנית פציפיסטית הייתי מצפה שתתרגשי הרבה יותר כשמישהי אומרת שהיא בעד טיהור אתני ושדם של כמה ילדים פלסטינים לא מזיז לה, או כשמישהו מכנה את הפלסטינים זבל אנושי נושם או משהו כגון זה.
למה להם אין לך שום דבר להגיד? זה פחות נוח?
Inside your head
Inside your head • 14 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
אולי בעצם מדובר במצבורי תחמושת זרחנית שהוטמנו בלב ליבה של אוכלוסיה אזרחית ע"י חמאס?
ואז... מפגז של צה"ל נוצרו פיצוצים נלווים של אותה תחמושת זרחנית ומזה האזרחים נכוו?
רק אולי...

אחד הדברים הכי קשים לעשותם זה להסתכל על עצמנו ולראות שאנחנו לא בסדר. זה גורם לשבר גדול באמונות הכי בסיסיות שלנו לגבי העם שאנחנו שייכים אליו.
לא מפתיע אותי שאת מנסה למצוא הסברים אחרים שמורידים מעלנו את האחריות. זה באמת נורא קשה לקחת את האחריות הזו.
אבל זה גם חיוני.
כי רק אם נסתכל על עצמנו בכנות, ורק אם נראה את המקומות בהם אנחנו טועים, בהם אנחנו פוגעים, רק אז נוכל לתקן את המקומות הללו ולחזור להיות מה שאנחנו אמורים להיות- בני אדם.

תגידי...
זוכרת את זה?
זוכרת את זה שטענת שדברים אלו נאמרים על-ידי משום שאני לא מסוגלת לראות "כמה אנחנו לא בסדר"?

אבל אני לא אצפה ליותר מדי הבנה בנושא מצדך, להפך, אני בטוחה שאתקל בתשובה כגון: "צה"ל היו אלו שירו את הפצצות לשטח ישראל על מנת לתלות את האשמה בצד הפלסטיני".

אטימות, כבר אמרתי?
icon_rolleyes.gif

תגידי את מפגרת או משהו?
מה עובר עלייך?
כבר אמרתי ולא פעם אחת, רק שכנראה יש כאן בעיות חמורות בהבנת הנקרא- אין לי אף מילת סינגור להגיד על החמאס.

אגב, את וכל הגאונים שמברברים על זה שהמלחמה הזאת מצילה את תושבי הדרום- לפני המלחמה לא נורו פצצות זרחן נכון? גם לא הגיעו טילים ליבנה וגדרה נכון? אין ספק שהמלחמה הזו מועילה כל כך. תושבי הדרום יכולים להרגיש הרבה יותר בטוחים עכשיו כשנורות עליהם פצצות כאלה. תודה רבה לממשלת ישראל ולאהוד ברק פושע המלחמה.(אינשאללה נראה אותו בשנה הבאה בהאג ).

אחד מהדברים שהכי קשים לעשותם זה להסתכל על עצמנו ולהודות שטעינו.

להזכירך את שללת כל סבירות להמצאות של פצצות זרחן בקרבם של החמאס.
להזכירך את שללת כל סבירות שהכוויות שנגרמו לאותם אזרחים הם כתוצאה מפיצוצים נלווים של תחמושת זרחנית (ששייכת לחמאס) שהוטמנה מתחת לבתיהם של האזרחים.
ואם תגידי לי שוב שלא אמרת את זה... צודקת, לא נאמר במפורש, אבל צריך להיות ממש מטומטם בכדי לא להבין את זה מדברייך.

ואותם גאונים (כמוני) יודעים בוודאות שגם לולא היו נוקטים בעמדה הצבאית, טילים אלו היו מגיעים לאזורים המרוחקים במוקדם או במאוחר, וצריך להיות באמת מפגרת על מנת לא להבין דבר כ"כ בסיסי.

מייפל, בכנות, התדמית של "ילדת הפרחים" לא הולמת אותך.
מייפל​(לא בעסק)
Habit of Waste כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
Habit of Waste כתב/ה:
רק אולי...

אבל זה גם חיוני.

תגידי...
זוכרת את זה?

אטימות, כבר אמרתי?
icon_rolleyes.gif

תגידי את מפגרת או משהו?
מה עובר עלייך?

אחד מהדברים שהכי קשים לעשותם זה להסתכל על עצמנו ולהודות שטעינו.

להזכירך את שללת כל סבירות להמצאות של פצצות זרחן בקרבם של החמאס.
להזכירך את שללת כל סבירות שהכוויות שנגרמו לאותם אזרחים הם כתוצאה מפיצוצים נלווים של תחמושת זרחנית (ששייכת לחמאס) שהוטמנה מתחת לבתיהם של האזרחים.
ואם תגידי לי שוב שלא אמרת את זה... צודקת, לא נאמר במפורש, אבל צריך להיות ממש מטומטם בכדי לא להבין את זה מדברייך.

ואותם גאונים (כמוני) יודעים בוודאות שגם לולא היו נוקטים בעמדה הצבאית, טילים אלו היו מגיעים לאזורים המרוחקים במוקדם או במאוחר, וצריך להיות באמת מפגרת על מנת לא להבין דבר כ"כ בסיסי.

מייפל, בכנות, התדמית של "ילדת הפרחים" לא הולמת אותך.

אה. אני מבינה. לא אמרתי את זה, אבל את יודעת מה חשבתי או מה התכוונתי עמוק בלב גם אם לא אמרתי את זה.

ועל הבסיס הזה אני אמורה לנהל פה איזשהו דיון אינטליגנטי?

ואם נחזור לענייננו- שוב, יש עובדות פשוטות. להזכיר לך אותן?
כמעט 1000 הרוגים
אלפי פצועים
לפחות רבע מהם ילדים ותינוקות
אלפי אנשים בלי בית, בלי מזון, בלי שמיכות, בלי חשמל.

אבל שכחתי, בעינייך זה מחרמן.
Inside your head
Inside your head • 14 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
אה. אני מבינה. לא אמרתי את זה, אבל את יודעת מה חשבתי או מה התכוונתי עמוק בלב גם אם לא אמרתי את זה.

כמעט 1000 הרוגים
אלפי פצועים

אם מדינת ישראל היו נוקטים בצעד של "מלחמת התשה" בכיף הייתי בוחרת בך כמועמדת ראויה.
זה כבר הופך להיות עצוב...
עד כה זה עוד איכשהו היה בגדר הנסבל.
אין לי מילים פרט להבעת תנחומיי.
באמת.
אני חושבת שאיזו דנה אן או אנה דן אמרה זאת לפניי... עם דגש על "מתעצלת לקרוא היטב, יורה עלבונות אישיים, מסלפת עובדות ומגיבה בהתלהמות."
מייפל​(לא בעסק)
Habit of Waste כתב/ה:
מייפל כתב/ה:

כמעט 1000 הרוגים
אלפי פצועים

אם מדינת ישראל היו נוקטים בצעד של "מלחמת התשה" בכיף הייתי בוחרת בך כמועמדת ראויה.
זה כבר הופך להיות עצוב...
עד כה זה עוד איכשהו היה בגדר הנסבל.
אין לי מילים פרט להבעת תנחומיי.
באמת.
אני חושבת שאיזו דנה אן או אנה דן אמרה זאת לפניי... עם דגש על "מתעצלת לקרוא היטב, יורה עלבונות אישיים, מסלפת עובדות ומגיבה בהתלהמות."

בדבר אחד את צודקת- זה באמת נורא עצוב.
נילי ונילי
נילי ונילי • 14 בינו׳ 2009
לציבור האזרחים שלום רב,

החלו המאמצים להביא את השרשור הנוכחי לסף ה 50 עמודים ולשחרר את החברות מייפל והרגל הבזבוז ממשמרתן. תושבי הצפון מוזמנים לשרשר את חרדות הקטיושות שלהם. תושבי ירושלים, אנא שרשרו חוויות מאזעקת השווא של היום. תושבי הדרום- יש להכנס למרחבים המוגנים ולהשמע להוראות פיקוד העורף. כיתות א', ד', ו-ה' ילמדו במקלטים. כיתות ב' ילמדו בסלון של מזל. כל מי שיושב בבית וצופה בטלויזיה עכשיו מוזמן להעביר לערוץ 10 ולפנטז יחד איתי כמה נחמד יהיה למצוץ לרביב דרוקר ממש עכשיו.

בברכה,
נ'.
יו"ר ועד העובדים פיקוד העורף האיתן