אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

שוטרת*
לפני 15 שנים • 15 בינו׳ 2009
שוטרת* • 15 בינו׳ 2009
ההתקרבנות שלך משעשעת.
תגידי, את גם גומרת מזה?

אולי בעצם יש לך אינטרס להמשך המלחמה?
אולי כך את נותנת צידוק להמשך השירשור המכוער הזה?
היי.. אולי בכלל את יזמת את המלחמה על מנת שיפתח כאן שירשור שכל מטרתו היא בכלל לא לאחל הצלחה ללוחמינו, אלא פשוט שירשור שעליו תוכלי לבוא ולחרבן ואז להתקרבן ולהתמסכן ?

מתוחכמת..
Inside your head
Inside your head • 15 בינו׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:

מתוחכמת..

אני כועסת עלייך.
newoldone
newoldone • 15 בינו׳ 2009
רפאל כתב/ה:

"הוא מנצל את התמימות שלי. התמימות שלי מאפשרת לי להיות מנוצלת. לא אתן לו לנצל אותי יותר, ולא אהיה פתי."
מי שמדברת כך, דבר אחד אפשר לומר עליה בוודאות, והוא: שאינה תמימה.

האם היית אומר אותו דבר, באנלוגיה, על דמוקרטיה מתגוננת? שאפשר להגיד עליה בוודאות שהיא אינה דמוקרטיה?
אני מניחה שהתשובה שלך היא "לא" ושאתה מקבל את הפרדוקס של דמוקרטיה מתגוננת. ולכן אני ממשיכה ושואלת האם לא ייתכן לדעתך מושג פרדוקסלי מקביל של "מוסר מתגונן"? כזה שעדיין מכיל בתוכו, ולא מחוץ לו, גם את האפשרות של תגובתיות לניצול שלו לרעה?

אני מניחה שתחזיר אותי שוב, ובמידה רבה של צדק, אל הקונקרטיות של עזה. מה שקורה שם הוא נורא, הוא מטריד (בלשון מאד ממעיטה), ואני מייחלת שהוא יגמר. אבל הוא לא מעורר בי את אותם דברים שהרגשתי אחרי סברה ושתילה, או אחרי ברוך גולדשטיין, ושאני מזהה עכשיו אצלך ואצל מייפל. הזוועה היא זוועה, אבל בהרגשה/הבנה/הכרה (לא יודעת איך לקרוא לזה) שלי, המעמד המוסרי שלה שונה.
שוטרת*
שוטרת* • 15 בינו׳ 2009
Habit of Waste כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

מתוחכמת..

אני כועסת עלייך.

את מתה עלי.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 15 בינו׳ 2009
מייפל כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

לא הבנתי. habit of waste ו cutting edge זו אותה בחורה? כולם יודעים את זה חוץ ממני?
אוף איתכם. למה לא מספרים לי שום דבר בבית הזה?

נורא רלוונטי נילי. נורא.

האמת, שכל הכבוד לכלובי הסאדיסט ששיחרר את הרסן. . אחלה תהליך גמילה וניקוי פאסיבי שהוא עושה כאן. כנראה שגם לו כבר נמאס. (יש לך המון בלנות כלובוניסט.. המון.)

דאקי, מקבי, וכל שאר האנשים השפויים. אני באמת מבינה מה שאתם מנסים לעשות כאן, אבל תגידו... הייתם מנסים לשכנע איש חמאס בהתגוננות הצודקת שלנו? לא, נכון?...
נקודה למחשבה.

אין ספק שזה רק הולך ומשתפר. אז עכשיו משווים אותנו לאנשי חמאס. מה השלב הבא? לירות בנו?

מה רע בחמאס?
נהמת הלב

מייפל קטסטרופה ושאר "היקרים" ששכחתי

נהמת הלב • 15 בינו׳ 2009
מחר יוצאות משאיות לילדי עזה ה"אומללים"( אני לא ישן כל לילה מדאגה להם icon_lol.gif ) אנא מכם צאו לשם והישארו אצל אחיכם האהובים אנשי כנופיית החמאס.
עד כמה שידוע לי, קריאה ועידוד לאוייב בעת מלחמה כמו גם פגיעה בצבא הינם בגידה!

לגבייך מייפל- אני תמה אם האמונה שלך לדברי בצלם שכבר הוכחו כפנטזיות הינם תמימות או סתם חוסר תאי מוח אבל אחרי שקראתי את המלל שלך אני מבין שאם טימטום היה גובה היית מגיעה לשמש.

לגבי קטסטרופה-אחרי שהתולעת הזו דימה אנשים כאן לנאצים ימח שמם, אני חושב שעם היצור הזה אסור שיהיה שיח ושיג בשום אופן, ויש להשאירו מיותם ואומלל מחוץ לכל ויכוח לגיטימי.

והעיקר-בהצלחה לצה"ל ותמשיכו לכתוש ללא רחם את האוייב עד הניצחון! עד הניצחון! עד ריסוק סופי ומוחלט של החמאס ללא קשר להתבכיינות ולשקרים שלהם על מס' ההרוגים שחלק מהם החמאס חיסל בעצמו!
מייפל​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 16 בינו׳ 2009

Re: מייפל קטסטרופה ושאר "היקרים" ששכחתי

מייפל​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2009
נהמת הלב כתב/ה:
מחר יוצאות משאיות לילדי עזה ה"אומללים"( אני לא ישן כל לילה מדאגה להם icon_lol.gif ) אנא מכם צאו לשם והישארו אצל אחיכם האהובים אנשי כנופיית החמאס.
עד כמה שידוע לי, קריאה ועידוד לאוייב בעת מלחמה כמו גם פגיעה בצבא הינם בגידה!

לגבייך מייפל- אני תמה אם האמונה שלך לדברי בצלם שכבר הוכחו כפנטזיות הינם תמימות או סתם חוסר תאי מוח אבל אחרי שקראתי את המלל שלך אני מבין שאם טימטום היה גובה היית מגיעה לשמש.

לגבי קטסטרופה-אחרי שהתולעת הזו דימה אנשים כאן לנאצים ימח שמם, אני חושב שעם היצור הזה אסור שיהיה שיח ושיג בשום אופן, ויש להשאירו מיותם ואומלל מחוץ לכל ויכוח לגיטימי.

והעיקר-בהצלחה לצה"ל ותמשיכו לכתוש ללא רחם את האוייב עד הניצחון! עד הניצחון! עד ריסוק סופי ומוחלט של החמאס ללא קשר להתבכיינות ולשקרים שלהם על מס' ההרוגים שחלק מהם החמאס חיסל בעצמו!

כבר אמרתי שזה הולך ומשתפר?

ולך פוג- תלמד לקרוא.
רפאל
רפאל • 16 בינו׳ 2009
newoldone כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

"הוא מנצל את התמימות שלי. התמימות שלי מאפשרת לי להיות מנוצלת. לא אתן לו לנצל אותי יותר, ולא אהיה פתי."
מי שמדברת כך, דבר אחד אפשר לומר עליה בוודאות, והוא: שאינה תמימה.

האם היית אומר אותו דבר, באנלוגיה, על דמוקרטיה מתגוננת? שאפשר להגיד עליה בוודאות שהיא אינה דמוקרטיה?
אני מניחה שהתשובה שלך היא "לא" ושאתה מקבל את הפרדוקס של דמוקרטיה מתגוננת. ולכן אני ממשיכה ושואלת האם לא ייתכן לדעתך מושג פרדוקסלי מקביל של "מוסר מתגונן"? כזה שעדיין מכיל בתוכו, ולא מחוץ לו, גם את האפשרות של תגובתיות לניצול שלו לרעה?

אני לא כל כך מבין. כמעט כל פעולה אפשר להגדיר במושגים של "מה נוצל כדי לאפשר אותה".

אפשר לומר שהאנס מנצל את חולשתה של האישה שאותה הוא אונס. אפשר לומר שהרוצח מנצל את העדר הזהירות של זה שאותו הוא רוצח, ואת העובדה שאסור על אנשים מן השורה להסתובב חמושים. אבל הבעיה היא לא הניצול. גם כאן וגם כאן הבעיה היא הפשע הלא מוסרי. האונס והרצח. לא ניצול התנאים שאפשרו אותם.

גם בדמוקרטיה: אפשר לומר שאנשים מנצלים את הפלטפורמה של הכלוב בשביל להשמיע דעות גזעניות ולקרוא לרצח. אבל הבעיה היא לא הניצול, אלא הגזענות והקריאה לרצח. "כך" לא הוצאה אל מחוץ לחוק בגלל שהיא "ניצלה" את הדמוקרטיה. היא הוצאה אל מחוץ לחוק כי היא לא היתה חוקית. (הסיבה לכך אינה קיומית. אנחנו מוציאים מפלגות כאלו אל מחוץ לחוק גם אם אין להן איום של ממש על הדמוקרטיה. הבעיה איתן היא ערכית-חוקית.) ואם להיות אקטואלי - הבעיה אם ההחלטה לפסול את הרשימות הערביות אינה כי חברי וועדת הבחירות ניצלו את מעמדם בצורה מחפירה. הבעיה היא שהם קיבלו החלטה לא חוקית ובלתי דמוקרטית. ולכן גם בג"ץ יפסול אותה.

אם אדם שנרדף ע"י המשטרה לוקח אזרח כבן ערובה, הבעיה היא שהוא לוקח בן ערובה. לא שהוא מנצל את מוסר המשטרה. (ולמרות שהאנלוגיה הזו אינה דומה לגמרי למצב של מלחמה, זה מעניין לחשוב מתי אנחנו משתמשים בטרמינולוגיה של "בן-ערובה", ומתי בזו של "מגן-אנושי".)

אם אנחנו רוצים לומר שאיש חמאס מתנהג בצורה בלתי-מוסרית כאשר הוא נמצא בתוך אוכלוסיה אזרחית, אני חושב שבחלק מהמקרים (לא בכולם) אפשר בהחלט להגיד את זה. אבל להגיד את הדברים האלו, כדי להציג את הישראלים כסוג של קורבן, שמנצלים את המוסר שלהם, ולפיכך הם לא פעילים, אלא סבילים, כאשר הם מחריבים עיר אזרחית, הורגים מאות, פוצעים אלפים, ומשאירים ללא בית עשרות אלפים --- זה פשוט עקום. זו תעמולה מתקרבנת. "לא משנה מה אנחנו עושים וכמה אנחנו עושים, אנחנו בעצם נפעלים על-ידי אוייב עצום ושטני שבא לכלותנו, ולכן אין כלל מקום לעמיד את פעולתנו לבחינה מוסרית".

newoldone כתב/ה:

אני מניחה שתחזיר אותי שוב, ובמידה רבה של צדק, אל הקונקרטיות של עזה. מה שקורה שם הוא נורא, הוא מטריד (בלשון מאד ממעיטה), ואני מייחלת שהוא יגמר. אבל הוא לא מעורר בי את אותם דברים שהרגשתי אחרי סברה ושתילה, או אחרי ברוך גולדשטיין, ושאני מזהה עכשיו אצלך ואצל מייפל. הזוועה היא זוועה, אבל בהרגשה/הבנה/הכרה (לא יודעת איך לקרוא לזה) שלי, המעמד המוסרי שלה שונה.

אני לא חושב שמדובר בסברה ושתילה או בברוך גולדשטיין. אבל אוי לנו אם המוסר שלנו נעשה קהה כל כך, עד שאיננו מסוגלים להבחין באי-מוסריות מצדנו, כשאינה בממדים הנפשעים של סברה ושתילה וברוך גולדשטיין.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 16, 2009 11:42 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
נילי ונילי
נילי ונילי • 16 בינו׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

לא הבנתי. habit of waste ו cutting edge זו אותה בחורה? כולם יודעים את זה חוץ ממני?

נורא רלוונטי נילי. נורא.

צ'מעי, אני נורא מעריכה את זה שאת יוצאת להגנת חברה שלך (דווקא לא בציניות עכשיו), אבל בעיניי זה מאוד רלוונטי.

53 עמודי שרשור שבהם שלושים ניקים שונים יורדים על מייפל, חצי מהם בחיים שלי לא ראיתי בעבר (שלא לדבר על לראות אותם במציאות), ואיזה סקר מפוקפק שבו נטען ש 60% מהישראלים בעד המשך המלחמה. בעיניי זה דווקא מאוד רלוונטי לדעת ש 40% מהם הם ניקים כפולים של habit of cutting או איך שלא קוראים לה.

מייפל, בעיניי, חשפה בשרשור הזה את עצמה ואת האבל שלה בצורה בלתי רגילה והעמידה את עצמה במקום מאוד עירום ופגיע ואין פלא שהיא מרגישה מאוד מותקפת ומאוד קורבן של שלושים ניקים שהיא לא מכירה שפתחו עליה ג'ורה. זכותה (וזכותי?) (וזכותך?) (וזכותנו?) לדעת האם כל השלושים הם ניקים כפולים של בחורה אחת משועממת (וניסחתי פה בעדינות כי היא חברה שלך).
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

נורא רלוונטי נילי. נורא.

צ'מעי, אני נורא מעריכה את זה שאת יוצאת להגנת חברה שלך (דווקא לא בציניות עכשיו), אבל בעיניי זה מאוד רלוונטי.

53 עמודי שרשור שבהם שלושים ניקים שונים יורדים על מייפל, חצי מהם בחיים שלי לא ראיתי בעבר (שלא לדבר על לראות אותם במציאות), ואיזה סקר מפוקפק שבו נטען ש 60% מהישראלים בעד המשך המלחמה. בעיניי זה דווקא מאוד רלוונטי לדעת ש 40% מהם הם ניקים כפולים של habit of cutting או איך שלא קוראים לה.

מייפל, בעיניי, חשפה בשרשור הזה את עצמה ואת האבל שלה בצורה בלתי רגילה והעמידה את עצמה במקום מאוד עירום ופגיע ואין פלא שהיא מרגישה מאוד מותקפת ומאוד קורבן של שלושים ניקים שהיא לא מכירה שפתחו עליה ג'ורה. זכותה (וזכותי?) (וזכותך?) (וזכותנו?) לדעת האם כל השלושים הם ניקים כפולים של בחורה אחת משועממת (וניסחתי פה בעדינות כי היא חברה שלך).

נילי ונילי- תודה רבה.
חשוב לי רק להגיד שאני לא מרגישה במקום עירום ופגיע ואני גם לא מרגישה קורבן.
אני פשוט נדהמת מהצביעות והעיוורון של אנשים.
מאשימים אותי שוב ושוב בהתלהמות בלי בכלל לשים לב כמה נאצות התלהמויות ועלבונות אני חוטפת כאן מכל כיוון.