בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בסופו של דבר

שלגי
לפני 15 שנים • 11 בינו׳ 2009
שלגי • 11 בינו׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
אל תלבין את פניי ברבים בבקשה. אני בכלל עברתי פה במקרה. אז שאלתי שאלה. חשפת את התחת שלך בפומבי? תסביר מה נקודת החן הזאת עושה שם. חוצמזה, אתה מסביר יפה (אתה עדיין בונה על השעון שלי, אז אתה מתחנף, נכון?)

בגדול, כן.

קצת אישי יותר - אני כנראה נהנה מכך פחות. ה"שנאה" הזאת (תראה איך אני הולך אתך ראש בראש ואומרים שחברים אין רק באגד) מפריעה לשקט שלי. אולי פעם, כשהיינו צעירים ויפים היה איזהו חן בכל ה"כשאת אומרת לא למה את מתכוונת". כן אומרות, אתה צודק, לא אתווכח. שלוש פעמים זה משעשע, ברביעית אני קם והולך. למנף בעזרתה את מערכת היחסים או את הדרך מתיש לדעתי את שני הצדדים (אם נצא מנקודת הנחה שלא מדובר בזאת הניזונה מה"שנאה" ומהאמוק שלה). לעומת זאת, יש את הרגע שלפני ה"שנאה". LOL.

בלבול, הרצון להחליט, ניסיון לשקול, מחשבה מעורבלת (לפעמים מעורפלת גם), מבט מפוחד. כמו שיש את השקט שאחרי האסון, כך גם קיים ההוא שלפני. אם זה שאחרי - חיצוני, הרי שזה שלפני- פנימי. אם קלטת אותו טרם נלחץ הכפתור, אפילו האוקיינוס ייראה שלולית.

אני ממשיך לחשוב על זה.

לגמרי.
המאבק, מרגע שכל אחד מרגיש מהו מקומו (ולא בגלל סוגריים ליד ניק), פשוט מיותר.
מאבקים פנימיים, קשיים, בלבול - זה כן. זה חלק מהיותנו אנושיים.

(והערה שלא קשורה כל כך - כל מאבק הכוחות מרגיש לי איכשהו נורא ונילי וסוג של אובדן חופש להיות מי שאני באמת)
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 11 בינו׳ 2009

לא ממש, לא...

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2009
מתמסרת' כתב/ה:
לא נסחפנו חתולונת?
זה פורום, לא ברור שכל אחד מדבר בשם עצמו?
או שלא הבנתי משהו בפוסט... icon_rolleyes.gif

אם היה כותב על עצמו בלבד - לא היה ממש אכפת לי. אבל הוא כותב בלשון רבים, וכאילו הוא האורים והתומים, אז כן - זה קצת מאוד מפריע לי..
טרודי
לפני 15 שנים • 12 בינו׳ 2009
טרודי • 12 בינו׳ 2009
מצטרפת למפרגנים
מקסים
Josephin​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 15 בינו׳ 2009

Re: כמה שאני לא מסכימה שתהיה הדובר שלי!!!

Josephin​(לא בעסק) • 15 בינו׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
הכי מעצבן - שאתה כותב על מה שמעמיד לך, וחושב שכולם צריכים להתחבר?

אז אני לא מתחברת לכמעט שום דבר ממה שכתבת - אז מה?

אני נשלטת ומזוכיסטית.

לא מתחברת להשפלות, אינני כלבה ולעולם לא אהיה. ועדיין, זה לא גורע מעובדת היותי פסיבית, מזוכיסטית, שאוהבת לתת, שאוהבת שלוקחים.

היומרה שלך לדעת מה אני או אחרות אוהבות - ממש לא לעניין.

בפעם הבאה, דבר בשם עצמך - זה הדבר היחיד שאתה יכול להגיד בפה מלא ולחתום עליו.

אל תהיה הדובר שלי - עשה לעצמך טובה - אין לי צורך באחד, תודה!

למה את צריכה להתעצבן?
הבן הבן אדם כותב על מה שהוא מרגיש וחושב ,זה לא בהכרח תואם לעמדה שלך או של אחרות בנושא, אבל ממה שקראתי לא ראיתי איזה שהיא התיחסות אישית אליך.
למה את לוקחת את זה באופן אישי?
לא מצא חן בעיניך מה שכתב? יש לך את הזכות המלאה שלא להסכים, אבל יש הבדל בין חוסר הסכמה לבין שלילה מוחלטת , תחשבי על זה...

לדעתי הוא כותב מקסים ויש הרבה נשים שמתחברות למה שהוא כתב גם אם הן אינן מגיבות כאן.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 16 בינו׳ 2009

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2009
חלמית קטנה כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אני נשלטת ומזוכיסטית.

לא מתחברת להשפלות, אינני כלבה ולעולם לא אהיה. ועדיין, זה לא גורע מעובדת היותי פסיבית, מזוכיסטית, שאוהבת לתת, שאוהבת שלוקחים.

למה את צריכה להתעצבן?
הבן הבן אדם כותב על מה שהוא מרגיש וחושב ,זה לא בהכרח תואם לעמדה שלך או של אחרות בנושא, אבל ממה שקראתי לא ראיתי איזה שהיא התיחסות אישית אליך.
לא מצא חן בעיניך מה שכתב? יש לך את הזכות המלאה שלא להסכים, אבל יש הבדל בין חוסר הסכמה לבין שלילה מוחלטת , תחשבי על זה...

לדעתי הוא כותב מקסים ויש הרבה נשים שמתחברות למה שהוא כתב גם אם הן אינן מגיבות כאן.

ש ו ב, אם היה מדבר על עצמו, בגוף ראשון, ועל מה שעושה ל ו את זה - היתי שותקת. כועסת, נגעלת - אך שותקת.

אבל הוא חצה גבול של חוצפה פה - הוא בא ואומר איך נראה בדסמ - באופן מאוד גורף. בלי לרגע להגיד "היי זה הבדסמ ש ל י" . אותי זה מעצבן שיש אנשים כאלה, פטרוניים, שלוקחים לעצמם זכות לא-להם להחליט לכולם איך יראה הבדסמ שלהם, ולהחליט עבור אחרים שאם לא יעשו את מה שהכותב אומר אז הם לא בדסמיים.

למה, בדיוק? אה, כי הוא אמר, שכחתי.

אולי בדיוק בגלל גישה שכזו, אנשים שאין להם אומץ לומר דברים בפומבי ימשיכו להסתתר ולשתוק. כי יש אנשים ששמו את עצמם בערכאה עליונה עליהם, וחושבים שיודעים מה טוב לאחרים (ככה זה משתמע מהדברים שלו).
שלגי

שלגי • 16 בינו׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אני נשלטת ומזוכיסטית.

למה את צריכה להתעצבן?

ש ו ב, אם היה מדבר על עצמו, בגוף ראשון, ועל מה שעושה ל ו את זה - היתי שותקת. כועסת, נגעלת - אך שותקת.

אבל הוא חצה גבול של חוצפה פה - הוא בא ואומר איך נראה בדסמ - באופן מאוד גורף. בלי לרגע להגיד "היי זה הבדסמ ש ל י" . אותי זה מעצבן שיש אנשים כאלה, פטרוניים, שלוקחים לעצמם זכות לא-להם להחליט לכולם איך יראה הבדסמ שלהם, ולהחליט עבור אחרים שאם לא יעשו את מה שהכותב אומר אז הם לא בדסמיים.

למה, בדיוק? אה, כי הוא אמר, שכחתי.

אולי בדיוק בגלל גישה שכזו, אנשים שאין להם אומץ לומר דברים בפומבי ימשיכו להסתתר ולשתוק. כי יש אנשים ששמו את עצמם בערכאה עליונה עליהם, וחושבים שיודעים מה טוב לאחרים (ככה זה משתמע מהדברים שלו).

RIS כותב כאן אמירה מאוד אישית, לטעמי.
נכון הוא קצת פטרוני, אבל אני לא מצליחה להבין על מה הכעס הגדול...
אני לא ראיתי כאן נסיון שלו לקבוע אמות מידה כלשהן,
גם אם האמירות היו לעיתים לכאורה כוללניות.
לי די ברור שהאמירה מתייחסת אליו.
ולמרות שלא התחברתי לחלק מהכתוב, אין יופיה של כתיבתו אין להכחיש.
בלוסום​(לא בעסק)

שלגי -

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2009
"RIS כותב כאן אמירה מאוד אישית, לטעמי.
נכון הוא קצת פטרוני, אבל אני לא מצליחה להבין על מה הכעס הגדול...
אני לא ראיתי כאן נסיון שלו לקבוע אמות מידה כלשהן,
גם אם האמירות היו לעיתים לכאורה כוללניות.
לי די ברור שהאמירה מתייחסת אליו."

מוזר...קראתי את אותו הטקסט בדיוק...ואני רואה שם הכללות, וגסות, והדבר האחרון שאני רואה שם זה שהוא מדבר על עצמו.
דבר אחד כן אפשר לומר - הוא כותב מאוד יפה.
אלעד(שולט)
אלעד(שולט) • 16 בינו׳ 2009
מאוד נהנתי לקרוא מההתחלה ועד הסוף, ואני בד"כ לא טורח לעצור ולהתעמק פה בדברים ככה שזה אומר המון.

יש פה אמת פיוטית נפלאה שהצלחת לחבר יחד בתיאור שלך עד שזה כמעט נשמע כמו שיר...
נקבה​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 17 בינו׳ 2009

מממ

נקבה​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2009
הקריאה הזו הזכירה לי תחושה חמימה בבטן.
זה באמת נעים, קיצוני אינטימי ולפעמים בלתי נתפס בפגישה ראשונה
אבל כשמגיעים לשם זה כבר..

נדיר
זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 17 בינו׳ 2009
זעקה אילמת​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2009
נכתב היטב, בצורה קולחת ויפה, באופן בו כתיבתך משרתת את תוכניי הכתיבה.

ברמה האישית, ריתקת אותי אל הנכתב בגלל החשיפה העמוקה. תמיד חשיפה מעין זו
מצליחה להפתיע אותי – עד היכן מוכנים אנשים ללכת עם האמת, הכאב שלהם.

ברמת המקרו, הכתיבה שלך חשובה במיוחד פה משום היותה אמיתית ומתארת את התהליך
הקשה אותו עוברת הנשלטת.

לא ניתן להתעלם מהנימה האישית בה נכתבו הדברים, תוך הצמדות למהותך הדומיננטי, השולט.

גמעתי בשקיקה, אשמח לקרוא עוד.

ול " מתמרמרים " על דרך כתיבתו, אגיד רק זאת : הקורא הוא שחייב למהול את התמצית במי רוחו – הכל לפי טעמו, כושרו ויכולתו – כשם שהצרכן ולא היצרן מוהל את הוויסקי בסודה, את הקפה בחלב
והתה במיים.