ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

THE SPACE Presents - ROCKY HORROR SHOW - 29.01.2009

zap11​(נשלט){Lola}
לפני 15 שנים • 29 בינו׳ 2009
zap11​(נשלט){Lola} • 29 בינו׳ 2009
Toxic Princess כתב/ה:
אנה בל כתב/ה:
Toxic Princess כתב/ה:
zap11 כתב/ה:
אפשר לא חוטיני?

אתה יודע שעצם השאלה גורמת לי עוד יותר לרצות להלביש אותך בזה, כן?? icon_twisted.gif
כאילו מה, בכוח אתה מנסה להתלבש כמו זנזונת!?!?!
icon_lol.gif

icon_rolleyes.gif
אני בעד החוטיני

אני לא!! icon_evil.gif

טוקסיק מחליטה שלא, אז לא.... icon_rolleyes.gif
lalla
לפני 15 שנים • 30 בינו׳ 2009

Loved it

lalla • 30 בינו׳ 2009
It was pure, undiluted pleasure. Definitely not to be missed. Tiny, a big great TANK YOU to you personally, becouse if not for you I would miss it.
Tipus, the bustier was awesome. I will consider coming naked one time and you will dress me. Can you make shues out of ropes?
Air, It was great. I wouldn't complain if the Rocky theme would repeat itself every so often, but then there is aways a surprise to look forward to. Tank you, thank you, thank you
TRUEBITCH

:)

TRUEBITCH • 30 בינו׳ 2009
היה לי כל כך כיף לראות את כולם אתמול. אחרי התלבטות מאוד קשה בבחירת המסיבה (אני מודה היה לא קל) אני שמחה מאוד שבאתי. המוזיקה הייתה קצת אממ בואו נגיד שיכולתילתקלט יותר טוב אבל החבר'ה מהמופע של רוקי היו מדהימים. והאווירה הייתה מאוד אינטימית ואוהבת. כל כך שמחתי לראות את האנשים שאני אוהבת ולא ראיתי הרבה זמן. וגם כאלה חדשים... וכמובן טוקסיק המקסימה. מזל טוב מאמי. עכשיו כשאת יכולה, תזמיני אותי לבירה בארה"ב.
לסיכום, למרות ההתלבטות והבחירה וההודעות מהחבר'ה במסיבה השנייה- מאוווווווד נהניתי ואין ספק שאני אעשה את זה שוב בקרוב... וכמובן תודה לצוות הספייס שהפתיע שוב וקיים הבטחותיו ע ם דן תורן בעמדת הדיג'יי (למרות שהוא לא טעמי) וכמובן מופע של רוקי שהיו מדהימיםicon_smile.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 30 בינו׳ 2009
ערב מצויין.

המון קהל חדש וישן, מקום מלא ברחבת הריקודים, בחדרים הפנימיים.

כל הכבוד למשקיעים בלבוש הפעם, גברים ונשים. מלתחות מדהימות ניראו מסביב.

הקומה הזו מזכירה נשכחות ממועדון ז''ל במבנה שלה, באפלוליות ובאוירה.

אהבתי מאד את מה שקיבלנו אתמול, פשוט מעולה !

תודה.
lalla

Loved it

lalla • 30 בינו׳ 2009
It was pure, undiluted pleasure. Definitely not to be missed. Tiny, a big great TANK YOU to you personally, becouse if not for you I would miss it.
Tipus, the bustier was awesome. I will consider coming naked one time and you will dress me. Can you make shues out of ropes?
Air, It was great. I wouldn't complain if the Rocky theme would repeat itself every so often, but then there is aways a surprise to look forward to. Tank you, thank you, thank you
פומיקי

לילה מוצלח ביותר

פומיקי • 30 בינו׳ 2009
נכון שהמוזיקה היתה קצת משונה בחלקו הראשון של הערב, אבל ווי לי איזו מדליקה הקומה השניה! נורא נהניתי לראות את המשקיענים בתלבושות מהסרט, במיוחד את הסאב הדקיק במחוך האדום (כן אתה, לא עושה לך אאוטינג).
היה ערב מחשמל, המון אנרגיות טובות ומחרמנות ביותר, ושלל פעילויות חברתיות שכללו סנדביצ'ים מסוגים שונים, סשנים חמודים ביותר, ולקחים שנלמדו.
הערה קטנה לפעם הבאה:
והיה ונניח שיש פינת צילום (היפותטי כמובן) מוסתרת, בלי שלט ענק שאומר "פינת צילום", והיה ונניח שמאסטר אחד וסאבית שיכורה לחלוטין (שוב, היפותטי לחלוטין) מוצאים כיסא נסתר, אבל מואר באופן מעניין מספיק כדי שהמאסטר יוכל לשבת והסאבית תוכל לפנק אותו באוראלי הזוי משהו,
ונניח אותו כיסא, מסתבר מה לעשות - הוא הוא הפינת צילום,
האם זה נותן זכות לצלם לבוא ולהגיד, צ'מעו חבר'ה, זאת פינת צילום פה?
אתה צלם, לא?
מה אתה מפריע? - תצלם!
icon_lol.gif
Toxic Princess
Toxic Princess • 30 בינו׳ 2009
וואלה, היה לי יומולדת בנזונהההההההההההההההההההההההההה icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif מבחינתי, היומולדת שלי ממשיך לכל שאר השנה icon_lol.gif

תודה חבר'ה היה מדהים!!!!! נהניתי לגמרי! אנשים חדשים, אנשים מוכרים ואהובים.. בעיקר אנשים יפים!!! והרבה מהם!! cheerleader.gif

הקומה השניה ממש יפה, מעניינת, והפינות ישיבה מגוונות ומעניינות icon_wink.gif
תודה לזאפי על שנתן לי לבצע בו את זממי, כי גירדו לי הידיים כבר כמה זמן... למרות שאני בכלל ונילית
icon_rolleyes.gif icon_chickkiss.gif

תמשיכו ככה אנשי הספייס, היה פצצה! וההופעות מרוקי היו מדהימות!

תודה!!!
נסיכת החלומות
לפני 15 שנים • 1 בפבר׳ 2009
נסיכת החלומות • 1 בפבר׳ 2009
איירצוק וכל הצוות המקסים

תודה על ערב מדליק,

אווירה טובה, מחשמלת וחמה.

הקומה השנייה היא בחירה מצויינת,

נהניתי. היה פשוט כייף.