ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אולי תהיו, ליום אחד, קצת חכמים?

Tame
לפני 15 שנים • 10 בפבר׳ 2009
Tame • 10 בפבר׳ 2009
huan כתב/ה:
ציטוט: שמע,
ביקרתי באתר, קראתי את המצע ובחנתי אותו. הוא נראה לי טוב ומספק, יש בו אפילו הומור.
שלא תבין לא נכון, אני לא מצביע עלה ירוק וחושב שמחר יהיה גן עדן.
אני מצביע עלה ירוק כי הם מפלגה טובה עם אנשים טובים, כי אני רוצה לתת להם הזדמנות להוכיח את עצמם וכי ברוב הנושאים אני רואה איתם עין בעין.

אם אדם מבצע החלטה לאחר שקולה ומחושבת ויכול להגן על עמדתו הרי שמדובר בהחלטה, שגם אם אני לא מסכים איתה, היא החלטה טובה ובמקרה של בחירות - אות ומופת לאזרחות טובה ופעילה.

תודה רבה,
(אגב ליגליזציה של סמים זה לא הנושא היחיד של המפלגה - אבל קשה למחוק את ה"סכימה" שנוצרה כבר למותג, עדיף לזרום איתה לפחות בינתיים עד שתיעשה עבודה תקשורתית יותר טובה)
אה כן ואם תשים לב לסקרים המפלגה הכי גדולה בקושי מגרדת את ה30 מנדטים. יש מלא מלא מנדטים שלא מאוזכרים בכלל. יש לי הרגשה שהרבה מפלגות קטנות יפתיעו. אני מניח מדבריך שהצבעת לישראלים. אישית אני לא כל כך מכיר אותם - אתה חושב שיש סיכוי שהם יכנסו?
מלך הארץ​(לא בעסק)

Re: זה נאמר במדינה "פאשיסטית" אחרת...צאו ולימדו.

מלך הארץ​(לא בעסק) • 10 בפבר׳ 2009
BODYGUARD כתב/ה:
לאיסלמים הרוצים לחיות לפי חוקי השריעה האיסלמית נאמר לאחרונה כי עליהם לעזוב את אוסטרליה.
ראש הממשלה הדהים אי אלו מוסלמים כאשר הודה שהוא תומך ברשויות הריגול (כמו השב"כ שלנו) הפועלות במעקב אחר המסגדים במדינה.
ציטוט דבריו של ראש הממשלה :
" המהגרים, שאינם נתיני אוסטרליה, חייבים להשתלב. עליהם לקבל את זאת או לעזוב.
עייפתי מדרכה של אומתנו המודאגת אם חלילה אנו מעליבים אי אלו אנשים או תרבותם.
מאז התקפות הטרוריסטים בבאלי, אנו עדים לגידול משמעותי בלאומנות של האוסטרלים.
תרבותנו התפתחה מזה 200 שנות מאבקים, חריצות ונצחונות של מיליוני גברים ונשים ששאפו לחופש.
שפתנו הרשמית הינה אנגלית ; לא ספרדית, לא לבנונית, לא ערבית, לא סינית, לא יפנית, או כל שפה אחרת. לכן, אם ברצונכם להשתייך לחברתנו, תלמדו אנגלית.
רוב רובם של האוסטרלים מאמינים באל... לא מדובר בכפייה דתית, לא בהשפעת הימין או בלחץ פוליטי אבל זו עובדה. הגברים והנשים הקימו אומה זו על בסיס אמונה נוצרית. דרך חיים זו מפורסת ונלמדת רשמית בבתי הספר . אם האל... מעליב אתכם, אני מציע לכם לעבור למקום אחר, אצלנו האל.. שייך לתרבותנו.
כאן זו מדינתנו, אדמתנו ודרך חיינו ואנו מזמינים אתכם להינות מכל זה. אבל אם נמאס לכם לקטר, אם דגלנו אינו לטעמכם, מחוייבתנו, אמונתנו הנוצרית ודרך חיינו אינם לטעמכם, הנכם מוזמנים לנצל זכות גדולה המוקנית אצלנו והיא : "הזכות לעזוב".
אם אינכם מאושרים כאן, לכו. לא הכרחנו אתכם, אתם ביקשתם להגיע לכאן.

ראש ממשלת אוסטרליה- ג'ון הווארד.

תשומת לבך שמדובר בראש ממשלת אוסטרליה הקודם.

כמו כן - לא מדובר בגזענות חלילה - אלא ההפך - האוסטרלים מעוניינים לשלב את המהגרים המוסלמים אם יקבלו על עצמם את ערכי ותרבות המדינה ההקולטת.

ההבדל בין מוסלמים בישראל ובאוסטרליה הוא שהמוסלמים שכאן - נולדו כאן והם לא צריכים לקבל על עצמם תרבות שונה.

לאוסטרלים יש מאידך את כל הזכות לשמר את מה שפיתחו ולמנוע את הפיכת מדינתם למדינה דו לאומית ודו תרבותית. מי שלא נאה לו יכול לחזור לאן שבא - מי שנאה לו שיתאים את עצמו וישתלב בלי שום קשר לצבע עורו וגזעו.

מה שמדינת ישראל יכולה לדרוש מאזרחיה זה לכבד את החוק ולא להזדהות כברירת מחדל עם האויב.

לליברמן אין בעיה עם מוסלמים שרוצים להישאר מוסלמים. הם לא חייבים להיות ציונים או חברי מפלגת ימין. אבל שלא יקחו את החוק לידיים וירצחו את האישה על רקע כבוד המשפחה, שלא יזדהו עם החמאס ושלא יאספו עבורו כספים ושלא יזדהו עם החזבאללה.

הצבעה עבור ליברמן זו ההצבעה הכי אפקטיבית נגד כפייה דתית והכי אפקטיבית נגד ההנהגה הקיצונית של ערביי ישראל שבמקום לתרום לשילובם בחברה - מתסיסה ומסיתה אותם סתם נגד המדינה בכל עימות כברירת מחדל - ומכך נפגעים הערבים עצמם יותר מכל אחד אחר.

כך היה במהומות אוקטובר, כך במלחמת לבנון 2006 וכך בעזה - יוצא שחלק גדול מערביי ישראל לא רק יוצא כנגד המדינה אלא מזדהה עם עמדות יותר קיצוניות ממדינות ערביות מתונות.

יש הבדל בין התנגדות לגיטימית עניינית למלחמה לבין נאמנות עיוורת לאויב.

יש התנגדות רבה בארה"ב למלחמה בעיראק ו/או אפגניסטאן - לא ראיתי שם הפגנה בעד סאדם חוסיין או בין לאדן.

אז מה יש להגיד נגד ליברמן - פאשיסט, שטן (לפי הרב עובדיה) וכיו"ב,

סיסמאות ריקות מתוכן מצד מי שמפחד שישראל תהיה קצת יותר חופשית וקצת יותר חילונית.

כמי שסבור שרוב האנשים כאן נגד כפייה דתית מוסלמית או יהודית לא נותר לי אלא לבקש:

לכו להצביע!
Morticia
Morticia • 10 בפבר׳ 2009
אני כבר הלכתי
נשמתי אוויר דמוקרטי עמוק לריאות
מחלקים שם חופשי
icon_biggrin.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 10 בפבר׳ 2009
http://stage.co.il/stories/537232087

משהו משעשע. מילון שמאלני-עברי.

קצת מוקצן, בשביל ההומור.

לא מצאתי קונטרה בדמות מילון ימני-עברי.
אם מישהו מוצא הוא מוזמן להעלות אותו.
Seth
Seth • 10 בפבר׳ 2009
מציע לכל מצביעי חד"ש לעשות צילום יפה של פתק ההצבעה ולמסגר כי זו בהחלט יכולה להיות הפעם האחרונה שהוא מופיע בקלפי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 10, 2009 6:30 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 10 בפבר׳ 2009
חג הדמוקרטיה התחיל ב7 בבוקר היום.
מהבוקר החלטתי להיות חכמה ליום אחת. לא ברור עדיין מה לעשות עם הדבר הזה.
אפנה לשירה הסופית היפה. אמצא את התשובה.
בשעה 10 בערב החג נגמר.
ואז אחזור לשגרה.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2009
Tom. כתב/ה:
http://stage.co.il/stories/537232087

משהו משעשע. מילון שמאלני-עברי.

קצת מוקצן, בשביל ההומור.

לא מצאתי קונטרה בדמות מילון ימני-עברי.
אם מישהו מוצא הוא מוזמן להעלות אותו.

אין בימין שום דבר משעשע icon_smile.gif
daLord

מצביעי חד"ש, לכו לעזה

daLord • 10 בפבר׳ 2009
לכו תגורו שם. תדאגו לחברים שלכם מבפנים.
יודעים מה? לכו לשדרות, כדי שתהיו קרובים לאחים שלכם ועדיין להינות מהזכויות שנותנת מדינת ישראל.
אני מתעב אנשי שמאל קיצוני שלא מכיר מדינה אחרת מחוץ לתל אביב, ומזדהה עם תמונות של ילדי מלחמה פלסטינאים.
לידיעתכם - לא משנה כמה אתם רוצים שלום, ולא משנה כמה אני רוצה שלום ואני בטוח שאין יהודי שלא רוצה שלום.. מה שמשנה זה מה הם, אחיכם הערבים מצביעי החמאס ותומכי הטרור רוצים.
אותם לא מעניין כמה אתה שמאלני יפה נפש, אותם מעניין שיש לך דם יהודי ואת מטרה נוחה להמשך הצדקת השלטון שלהם שם בעזה.
הם עושים שטיפות מוח לילדים שלהם שלהרוג יהודי זו מטרה נעלה. ולא חשוב כמה תדברי איתם בהגיון זה לא יעזור לך, הם תמיד ישנאו אותך.

ואם מישהו יגיד שדברי הם הסתה גזענית
שיוכיח אחרת.
huan
huan • 10 בפבר׳ 2009
ציטוט: תודה רבה,
(אגב ליגליזציה של סמים זה לא הנושא היחיד של המפלגה - אבל קשה למחוק את ה"סכימה" שנוצרה כבר למותג, עדיף לזרום איתה לפחות בינתיים עד שתיעשה עבודה תקשורתית יותר טובה)
אה כן ואם תשים לב לסקרים המפלגה הכי גדולה בקושי מגרדת את ה30 מנדטים. יש מלא מלא מנדטים שלא מאוזכרים בכלל. יש לי הרגשה שהרבה מפלגות קטנות יפתיעו. אני מניח מדבריך שהצבעת לישראלים. אישית אני לא כל כך מכיר אותם - אתה חושב שיש סיכוי שהם יכנסו?

לא דווקא הצבעתי לתנועה הירוקה - וזאת מתוך הכירות עם המקומות הראשונים ברשימה וקריאת המצע שלהם. הסיבה שלא הצבעתי לישראלי כי לדעתי המצאותם של פרלמנטריים מכובדים ופעילים היא משמעותית יותר במציאות של ימינו משינוי שיטת הממשל בה מתרכזים הישראלים במצעם.

ושוב להזיכרך, אתה מדבר עם אדם שהצביע בשתי הבפעמים הקודמות לעלה ירוק מפני שבניגוד להיום הם התנהלו עניינים והדגישו את החלקים במצע שלהם הנוגעים לאיכות הסביבה וזכויות אדם - וזאת שוב בניגוד להתנהגותם הקיקיונית היום אשר מעדיפה להתמקד בנושא הסמים הקלים כנושא מרכזי, פזילות פופוליסטיות (כמו גלעד שליט) ועודף ניו אייג. בעלה ירוק יודעים ואכן עשו עבודה תקשורתית טובה - זאת לא הבעיה שלהם - הבעיה היא הנושאים בהם הם בוחרים להשקיע את עצמם.

אל כל מקרה אני מקווה לריבוי מפלגות קטנות שיעברו את אחוז החסימה על חשבון הגדולות. יתכן ובמציאות כזאת אשכרה נראה שרים ותפקידים משמעותיים נוספים בכנסת המאויישים על ידי אנשים שאשכרה אכפת להם מהנושא ולא מסתכלים על כל העניין כג'וב בדרך למשרד בכיר יותר.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 10 בפבר׳ 2009
מסתמן:

נתניהו ראש ממשלה. ליבני שרת חוץ. ליברמן שר ביטחון. בר און שר אוצר.

מפלגת העבודה בראש אופוזיציה חלשה ולא רלוונטית.

מומלץ:

שמאלנים מתונים שרוצים שקולם ישפיע במשהו, עוד יכולים להצביע לליבני ובכך למתן את כוח המיקוח של מפלגות הלווין החרדיות ואולי אפילו להשאיר אותן גם באופוזיציה.

ועוד מומלץ - כעיצה בלתי מחייבת או מקצועית - להשקיע בנפט ובמט"ח - החזית האיראנית מתחממת.

.