בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריכה ללמוד להתחנן - עזרה....

Mephisto​(שולט)
לפני 15 שנים • 8 בפבר׳ 2009
Mephisto​(שולט) • 8 בפבר׳ 2009
כשתרצי משהו עד כדי הזדקקות/יאוש התחינה כבר תבוא מעצמה.
אם מישהו היה מאיים על חייך והיית מתחננת לרחמים לא היית צריכה שילמדו אותך איך לעשות את זה.
נשמע כאילו את שואלת איך לזייף את זה באופן אמין.
כמו שג'ינג'ר כתבה, כשזה יבוא מבפנים זה יהיה זה.
IvoryDom

תתחנני לעזרה

IvoryDom • 8 בפבר׳ 2009
ואז נשקול אם לעזור.
ראובן

''אני יכולה..?'', או: על התחינה

ראובן • 8 בפבר׳ 2009
נשלטת 24 יקרה,

יפה שאת מזהה את חשיבות התחינה - הן על מנת לבסס את תקשורת השליטה בין אדונך לבינך והן בשביל המיקוד הפנימי שלך (זה גם יכול להיות מאוד מתוק ומעורר, אבל אלו היבטים משניים לדעתי). צר לי גם כי לא רוית נחת מתשובותיהם של עמיתי המכובדים פה, שנראה כי מעדיפים למשוך זה לזה בצמות במקום אכן להעשיר את הידע שלך, של כולנו.

מצורף צרור עצות מעשיות והסברים להן, מקווה כי יביאו לך תועלת:

1. כנות כמהות נפשית: לפני כל דבר אחר, עליך לדעת בדיוק מה רצונך ולדעת להביע זאת בפני עצמך במלים הכי פשוטות ונוקבות. נסי להגיע למשפטים תכליתיים וקצרים, שאורכם אינו עולה על שש מלים. דוגמאות: ''שייקרע לי את הצורה במכות'', ''שיגרום לי להתעלף מרוב אורגזמות'', ''שארגיש כמו ילדה קטנה של אבא'', ''שלא יתן לי לדבר שטויות'', 'שיציג אותי בפני ההורים שלו'', ''שיכריח אותי ל...'', שיעניש אותי על...''.

2. הגשה: לאחר שהבנת מה ברצונך לבקש, ישנו עניין ההגשה של הבקשה וזה עולם ומלואו. דוגמא להגשה לא-יעילה: ראי איך ביקשת פה בפורום שיעזרו לך להתחנן ולמעשה ירקו לך בפנים וזיבלו לך בשכל. האשמה היא בך ולא בטמבלים פה, אגב, משום שלא הגשת את בקשתך באופן שיכול לגרום להם להינע רגשי. הגשה יעילה היא זו הגורמת לאדם מולך להזדהות עם הצורך שלך, ממקום פנימי שלו. דוגמא: ''האדון שלי אומר שאני לא יודעת להתחנן והוא הולך לזרוק אותי בגלל זה. הצילו - איך מתחננים?!'' (אני מודע לכך שהמשפט אינו מייצג אמת מלאה, אבל עיקרו אמת - שאת רוצה לדעת איך להתחנן. ה'תוספת' של האדון המרושע שעומד להשליך אותך יכולה היתה לגרום להזדהות רגשית אצל חלק מהקוראים - אז אמנם היית מקבלת תגובות טיפשיות כמו 'אם הוא אידיוט אז שיזרוק אותך', אבל יתכן שהיית מקבלת עצה טובה או שתיים משפחה מבינת עניין).

3. אופני הגשה: זהו המקום לבטא את היצירתיות שלך ואת הכניעה שבך - מעשה התחינה עצמו. נסי להבין את המרכיבים השונים של המעשה ולהגיע לאופן הפעולה הטבעי לך ביותר. פרמטרים:

מדיום - ערוץ התקשורת בו את מביעה את בקשתך - שימוש בקולך הוא הערוץ החשוב והמיידי. נסי לסגל לעצמך קול קטן אך צלול שיגרום לאדונך להטות אוזן, ממש לרכון מעט קדימה כדי לשמוע אותך. מדיה נוספות הן עיניים (אני אישית משוגע על עיניים עגולות המביעות תחינה אילמת - זה יכול לבוא טוב אחרי שהבעת את הבקשה באופן מילולי), כמו כן כתיבה - להניח על שולחנו מכתב המביע את בקשתך באופן צנוע אך מזמין. אם כבר התחלת לכתוב, מלאי לפחות עמוד, עדיף בכתב ידך ושהדף עצמו יהיה מקושט, מושקע, מבושם וכו'.

זמן ומקום - זהי את המקומות והזמנים בהם אדונך נוח לשמוע אותך (למשל, כשהוא יושב בכורסא החביבה עליו לאחר ארוחת ערב, או כשאת איתו במיטה לאחר שעינגת אותו ואת לוחשת על אוזנו). אי אפשר להתחנן בכל רגע נתון ושפחה צריכה ללמוד איפוק - חכי למקום ולזמן המתאימים, כאשר הכל שקט ונינוח וישנו מקום להביע בקשה כנה.

שימוש בנכסים אסטרטגיים - כשאת מתכננת אקט תחינה, נסי להופיע בפני אדונך במיטבך, כפי שהוא אוהב. זה יכול להיות כשאת נקייה, לבושה יפה וסקסית או לאחר שהוא השתמש בך קשות ואת עירומה, מסואבת ומוכה. נסי להבין את נכסיך האסטרטגיים. יתרה מזאת - שימי לב כי פניך יהיו תמיד נמוכים מפניו בעת הבעת התחינה (כריעה לרגליו אם הוא יושב על הכורסא, נשיאת מבט עגול אליו כאשר את חבוקה בזרועותיו במיטה - או לחלופין - השפלת מבטך אל רגליו, חזהו וכו'. מאוד נעים לגבר לראות את ריסיה המושפלים-מטה של אישה).

מקום תודעתי-מילולי - את מוזמנת לסגל לעצמך את צורת הביטוי, בה את מתחילה את משפטיך ב''אני יכולה...''. הדבר מלמד הן על נימוסיך והן על כך שאת באמת יכולה. (''אני יכולה לבקש שתקרע לי את הצורה..?'', ''אני יכולה לבקש שתכריח אותי לבלוע?'', ''אני יכולה להכין לך קפה?'').

בהצלחה, נשלטת יקרה,
כן ירבו נשים כמוך שרוצות להשקיע את כל-כולן באקט הכניעה, לא רק את נקביהן,

ראובן
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)

שירשור חמוד

אבל לא ממש עניתם לה על הצורך שלה להתחנן
האמת שזה צריך לבוא ממך מהרצון לרצות משהו חזק
שאת מוכנה פשוט להתרפס למענו ולהתחנן לקבל אותו
אבל גם לדעת לא לעשות את זה בהגזמה שגם לא תחטפי בטעות
זה בא מצורך עמוק שאת פשוט יודעת איך להתחנן ומה בדיוק להגיד
והכול תלוי על מה את רוצה להתחנן אז הכול פשוט יזרום שיגיע הרגע שלך להתחנן ולרצות בזה כול כך
מקווה שעזרתי לך קצת icon_smile.gif
אנימה
אנימה • 8 בפבר׳ 2009
ראובן, שפחה מבינת עניין אוכלת אותך בלי מלח : )
אם היה לי כזה אדון הייתי מפורפרת אותו לאן שאני רוצה.

יש הבדל בין בקשה לבין תחנונים.
תחנונים שנוגעים באמת במקומות חזקים באים ממקום של יזע ודמעות,
לא על גבי נייר מבושם, לא דרך עיני עגל, לא עם קולות נמוכים ובטח לא
עם ארוחות ערב שיפילו אותך חלל.

איך אפשר לבקש עיצות להתחנן בצורה מקורית ולא בנאלית?
מה זה המחזה? כוכב נולד? להתחנן מקורי זה לא באמת להתחנן.
זה לרצות להתחנן אבל לא לאבד את היחודיות שלי, את האגו שלי.
זה לא לרצות להתחנן באמת. זה רצון לרצות אותו עם מע"מ של אגו.
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)
עוד משהו אני לא חושבת שזה לרצות להתחנן
זה פשוט משהו שבא ממך
אני לא אומרת לעצמי טוב כדי שהתחיל להתחנן ואז אקבל את מבוקשי
פשוט שקורה דבר שאת מבינה שאת צריכה להתחנן אליו אז זה פשוט זורם מתוכך
בלי מחשבה מוקדמת icon_biggrin.gif
האמפרי

Re: אבקש עצות מעשיות

האמפרי • 8 בפבר׳ 2009
נשלטת24 כתב/ה:
תודה רבה לכולם על המענה
חשוב לי להבהיר: לא קיבלתי הוראה להתחנן -אני זו שמעוניינת להתחנן
אך לא ממש יודעת איך לעשות זאת בצורה מקוריתֿ/לא בנאלית.

לכן אשמח לעצות מעשיות או אפילו דוגמאות...
תודה ולילה טוב

את יכולה לשכור פייפר עם דגל מאחור שיטוס מעל חופי ת"א ועליו יהיה
כתוב: "לאדוני באהבה ! ככה זה בסדר?" או להפתיע אותו בהזמנה לקורס של צניחה חופשית
משותפת ובעודכם מרחפים באויר להתחנן על נפשך: "תוכל לפתוח אותי בבקשה או איך
שאתה מבין את הבקשה שלי ?"

הפייפר אפקטיבי בקיץ. גם הצניחה החופשית.
אני אומר חכי עם זה לקיץ. אם תחנונייך לא יענו מקסימום תצא חתונה.

(ברור לי שלהניח לבריות זה הכי נכון מצידי אבל זה מה זה קשה).
T O M​(שולט)
לפני 15 שנים • 9 בפבר׳ 2009
T O M​(שולט) • 9 בפבר׳ 2009
הטון דיבור ושפת הגוף הם הדרך להתחנן.
מה שנאמר פחות חשוב.
sheket
לפני 15 שנים • 9 בפבר׳ 2009
sheket • 9 בפבר׳ 2009
הנסיון שלי מראה לי שישנם מצבים בהם אני מתחננת באופן נואש וישנם כאלה בהם אין לי מושג איך להתחנן,
לכן נראה לי שהשאלה אמורה להיות- מדוע את רוצה להתחנן.
אם אני חושבת על זה רגע לעומק הרי שהתחינה בניגוד לבקשה מגיעה מתוך מקום של יאוש ואולי גם תשוקה שאינם רגילים.
התחינה, מבחינתי, משולבת בהכרה מוחלטת בכוח של הזולת.
היא מגיעה מאמונה ושכנוע עצמי חזקים, שבאותו רגע אינם חייבים להיות מאוד רציונליים, שאם לא אקבל עכשיו מידיו את מה שאני רוצה אני פשוט אתרסק.
לא משנה בעיני ששניה אחרי הכל מעולה בין אם הקשיבו לתחינתי ובין אם לא, הרי באותו רגע אני הולכת לחלוטין לאיבוד, והתחינה היא הסוג הכי חזק של הערצה שאני מסוגלת לתת.
התחינה היא השחרור המוחלט של השליטה, אולי ככה הייתי צריכה להתחיל.
כשאני מתחננת אני לא עושה זאת בידיעה ובציפייה שאענה בחיוב.
אני עושה זאת כי באותו רגע אין לי כל כוח בצד שלי, מסרתי את הכל אליו וכעת אם אני רוצה משהו- אני לא יכולה לספק לי את זה, אני תלויה בו שיתן לי את מה שרציתי.
אז זאת התשובה שלי- כשאני רוצה להתחנן אני צריכה להרגיש בטוחה ומוגנת ולמסור את השליטה, משם זה כבר קל.
water​(שולט)
לפני 15 שנים • 10 בפבר׳ 2009

מאוד פשוט ....

water​(שולט) • 10 בפבר׳ 2009
להתחנן זה מאוד פשוט...
קל להבנה וליישום כמו כל מצב נפשי קיצוני אחר.
ממש כמו היסטריה, כעס, פחד, תשוקה.
איך עושים את זה?
מרגישים את זה!
אין דרך אחרת...

רוצה ללמוד? / לראות דוגמאות? / להרגיש?
סוג של מחקר אנתרופולוגי?

קבלי משימה:
עליך לגשת למשרדי מס הכנסה / ביטוח לאומי / משרד הפנים.
עלייך להיכנס ולצאת תוך שעה כשבידייך טופס רשמי כלשהו. (take your pick)
על כל דקה שתתאחרי תבלי דקה על הגג, בגשם, ברוח, עירומה, קשורה.

יש לי הרגשה שזה יעבוד...
בהצלחה icon_wink.gif