שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי ראה את הסרט על גואל רצון? בערוץ 10...

PoiSon EvE
לפני 15 שנים • 13 בפבר׳ 2009
PoiSon EvE • 13 בפבר׳ 2009
התחקיר אם אפשר לקרוא לאייטם הזה שם בערוץ 10 (שכנראה נוצר ונברא על מנת להשאיר את הערוץ בחיים)
לא התייחס להרבה מאד נקודות חשובות. זו באמת הייתה הצצה צהובה ותו לאו.

מעבר לנשים הרבות שחיות שם מבלי שאף אחד באמת יבין כיצד הן הגיעו ומה משאיר אותן שם למרות שנרמז כי המניפולאטור הזה לכד אותן בעודן צעירות ותועות כאשר לכל אחת מהן סיפור קשה כזה או אחר..
(אחת הייתה חולה במחלה קשה, אחרת נפלטה ממסגרות חינוך, נוספת נזרקה מבית הוריה ונותק עימה הקשר וכו' כולן בעצם נאספו מן הקצה, שם ארב להן ה"גואל" לגאול אותן ולהאיר להן את היקום).

ומה עם סוגיית הילדים ?! מישהו חשב או דיבר על זה ?
הילדים אמנם מקבלים חינוך בבתי הספר , ישנים ואוכלים היטב אך מעבר לצרכים הבסיסיים, קיומיים הללו ישנם צרכים פסיכולוגיים לא פחות חשובים ואת ההשלכות והתוצרים יראו בעתיד. העניין הוא שאין עילה משפטית. אין איומים, אין שימוש בכוח ואין שום דבר שמוכיח שהן מוחזקות בניגוד לרצונן.

באופן אישי, הגעילה אותי הצורה שבה הוא מרוצה מעצמו, מרוצה מהאופן שבו הילדים חונכו לנשק את רגליו, כיצד הנשים מנותקות ממשפחותיהן ומנועות ממגע עימם. הרתיע אותי ההרמון הזה שהוא יצר לעצמו בעוד החיוך הספק מבויש ספק שחצן נסוך על פניו.

הכעיסה אותי היכולת המניפולטיבית הזולה שלו בה הוא נוקט בכדי לקבל כבוד והערצה. היכולת הזו שלו לנתב הכול לטובתו וטובתו בלבד, השחצנות שלו הזו שנראית היטב כאשר הוא מספר כיצד הן סוגדות לו ומקעקעות עצמן מכף רגל ועד ראש בדמותו (מגלומניה! אין מילה מתאימה יותר למחלה הזו ).

והכי הכעיס אותי היה הקטע שבו הוא מגיע בערב וכמו במשחק רולטה בוחר מי תשהה במיטתו באותו הלילה כאשר הבחירה לאותו ליל בצילו שמחה ואסירת תודה וכל השאר מתקנאות , נזנחות ומייחלות לתורן. זו שיא השפלות והוא דואג להגיד למצלמה שהן לא מקנאות. לא מתרגשות ושהוא דואג לכל אחת ואחת מהן. לא מחסיר מהן מאום (ומה עם חיי זוגיות?! מה עם הנתק מהחברה, משפחה, חיים ... - לגואל התשובות! )

החלק המפחיד בכל המשדר הזה הוא העתיד. אין ספק שנשמע על זוועה כזו או אחרת ביום שהאיש הזה ילך לעולמו. רמזים על כך היו שם והכתובת על הקיר!

בואו נראה מה יעשו עם הכתבה הזו מלבד מקור טוב לאחוזי רייטינג גבוהים או ניסיונות נואשים וחסרי אחריות בכדי להחיות ערוץ דועך.
mardan​(שולט)

הסברתי מדוע זה פורסם כאן

mardan​(שולט) • 13 בפבר׳ 2009
כאן אני מסתובב
ואני לא רואה סיבה להתחיל להסתכל על כותרות כאלו או אחרות.
אז אל תהיו קטנוניים

זה פורסם בכלוב כי אנשים כאן יכולים לחיות באורח חיים אלטרנטיבי,
רציתי לראות מה תגובתם כלפי אורח חיים אלטרנטיבי אחר
נוריתE

Re: הסברתי מדוע זה פורסם כאן

נוריתE • 13 בפבר׳ 2009
mardan כתב/ה:
כאן אני מסתובב
אז אל תהיו קטנוניים

לא התכוונתי לכלוב ,לאתר,איש ,ישוע
שאלתי למה בפורום שליטה
יש כזה לא קשור?

ממש מתאים לכל אחד או אחת שנכנסים פה לקרא על כזה דבר
בפורום שליטה גברית
mardan​(שולט)

ועל זה עניתי

זה באמת משנה לך באיזה פורום זה פורסם?
אני לא באמת מתעסק בדקויות הפורומוים
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 13 בפבר׳ 2009
לפי מה שאני ראיתי, הבן אדם נרקסיסט המנצל את חולשתן של אחרות לטובתו.
יש בכך מין הפסול מן הסתם. אבל לא חוקי זה לא לצערנו.
לגבי הקשר לשליטה גברית, אממ אני רואה את זה כהקצנה של BDSM עד גבול הלא שפוי. כלומר זה כבר לא BDSM אלא משהו מעבר (איזכור למאסטר אור לדוגמא).
אממ כן, אני מקנא בו עד מידה מסויימת. אם היה יכול להיות לי כזה דבר רק בלי כל הקטע התלותי, הקשור לניצול אמיתי אלא באמת מרצון הייתי מאושר. באמת שכן (אוי איך אני רואה שזה הולך לגרור תגובות לא נחמדות במיוחד).
אגב לגבי הקעקועים זה משעשע כי זה נוגד את היהדות, כבר מוכיח שמשיח הוא לא icon_razz.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 בפבר׳ 2009
אחת הבעיות העיקריות היא שהבן אדם כבר לא צעיר. הזמן עושה את שלו
וכשהוא ימות...זה עלול להיגמר באסון עבור הנשים הנמצאות שם.
רוח הקודש​(נשלטת)

Re: מי ראה את הסרט על גואל רצון? בערוץ 10...

רוח הקודש​(נשלטת) • 13 בפבר׳ 2009
mardan כתב/ה:
מה חשבתם על האיש?

יש אותו גם בנענע10 אם פיספסתם

אני ראיתי את הסרט על האיש,באופן אישי הזדעזעתי, גם במידה והן נמצאות מרצון לדעתי כל נושא הילודה שם הוא הפקרות, זה מאד אגאויסטי להביא ילדים לעולם ולגדל אותם בצורה שאולי לא מתאימה להם? לחנך אותם מגיל אפס לנשק את רגלי אביהם ואת כתובות הקעקע של דיוקנו, לחנך אותם לסגוד לו,ואולי בכלל לא מתאים לגדל ילדים בכזאת אווירה..ומה עם הקשיים החברתיים שעומדים לרשותם?
להן יש את חופש הבחירה להחליט שזה הסגנון חיים שמתאים להן, אבל ילד לא בוחר להגיע לעולם, בוחרים להביא אותו..

מלבד זאת, ציינו בכתבה את הרקע שממנו הנשים הללו הגיעו,כך שאינני בטוחה שהבחירות שלהם נעשו ממקום בריא, הבן אדם חבר אליהן בשנות הנעורים, זהו גיל רוויי תהפוכות רגשיות, מאד קל להכנס לאדם לחיים ולהשתלט לו עליהם כאשר הוא נמצא במשבר..

האיש הזה לא כשר בעיניי וכל ההתנהלות שלהם מעוררת בי זעזוע ואינה לרוחי,
ובבקשה אל תקפצו עליי, זאת בסה"כ דעתי האישית.
Morticia
Morticia • 13 בפבר׳ 2009
אבל זה ברור שהוא שולט בהן, לא?

אולי הוא עושה דבר מאוד לא מוסרי
אפילו חולני

אולי הוא לא מייצג את החוקים שאתם מתעקשים להכתיב לשלל העסקנים
אותם אתם מתעקשים לכנות קהילה
ועוד כזו אחידה

אבל זה ברור שהוא שולט בהן,
לא???

מלך דבש ממש
...
רוח הקודש​(נשלטת)

Re: הסברתי מדוע זה פורסם כאן

רוח הקודש​(נשלטת) • 13 בפבר׳ 2009
mardan כתב/ה:
כאן אני מסתובב
אז אל תהיו קטנוניים

מסכימה ומזדהה באופן מוחלט עם כל מה שכתבת..
mardan​(שולט)

גם אני מזדהה עם מה שכתבת

אני חש שגם בקהילה נונ קונפרמיסטית כמו הכלוב, יש קבעון כלפיי מה שהם חשים שהוא נורמלי
ולא מפתיע אותי שיש כאן כאלו שקפצו מאורח חייו בלי לחשוב שאולי אפשר להגיד את אותו הדבר עליהם