בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה חדשה בכלוב.!@!

אחת שניים שלוש
לפני 15 שנים • 16 בפבר׳ 2009
אחת שניים שלוש • 16 בפבר׳ 2009
היי לכולם, תשמעו... אני לא בדיוק מעודכנת ולא יודעת על איזה אלבומים מדובר אבל כנאמר כאן לא על כך הנושא הזה בדיוק מדובר ואני דווקא מאד מתחברת לעניין חוסר הפרגון בקהילה ביחוד בין המלכות. אני מבינה שיש כאו שרואות בזה עסק ויש כאלו שרואות כביכול תחרות, אבל זה לא צריך להיות וזה מאד חבל ומצער שזה כך . אנחנו הבנות שבתחום ושנמצאות כאן מהלב ועם הנשמה הרי קהילה כ"כ מצומצמת וקטנה וזה כמו משפחה קטנה (לפחות כך זה צריך ואמור להיות בעיני) ומאד חבל שצרות עין וקנאה גורמים לכל התופעות הכעורות הללו לקרות .

אז בכ"א אולי דווקא בתור המין החזק והשולט חלקנו צריכות ללמוד עדיין דבר או שנים על חברות, פרגון, כנות והכי חשוב אהבה icon_idea.gif

אז להבה חשופה קבלי ממני את מלוא הפרגון ועצה- תמדדי עצמך לפי עצמך ולא לפי "דירוג" של אחרים, לפחות עד שכמה כאן אכן יתבגרו ויתגברו ויבינו שבשביל לקבל צריך לתת ושלדעת לפרגן כשזה אמיתי ומהלב לא מוריד ממך כלום אלא ההיפך icon_exclaim.gif

המלכה נטלי.
להבה חשופה
להבה חשופה • 16 בפבר׳ 2009
המלכה נטלי כתב/ה:
היי לכולם, תשמעו... אני לא בדיוק מעודכנת ולא יודעת על איזה אלבומים מדובר אבל כנאמר כאן לא על כך הנושא הזה בדיוק מדובר ואני דווקא מאד מתחברת לעניין חוסר הפרגון בקהילה ביחוד בין המלכות. אני מבינה שיש כאו שרואות בזה עסק ויש כאלו שרואות כביכול תחרות, אבל זה לא צריך להיות וזה מאד חבל ומצער שזה כך . אנחנו הבנות שבתחום ושנמצאות כאן מהלב ועם הנשמה הרי קהילה כ"כ מצומצמת וקטנה וזה כמו משפחה קטנה (לפחות כך זה צריך ואמור להיות בעיני) ומאד חבל שצרות עין וקנאה גורמים לכל התופעות הכעורות הללו לקרות .

אז בכ"א אולי דווקא בתור המין החזק והשולט חלקנו צריכות ללמוד עדיין דבר או שנים על חברות, פרגון, כנות והכי חשוב אהבה icon_idea.gif

אז להבה חשופה קבלי ממני את מלוא הפרגון ועצה- תמדדי עצמך לפי עצמך ולא לפי "דירוג" של אחרים, לפחות עד שכמה כאן אכן יתבגרו ויתגברו ויבינו שבשביל לקבל צריך לתת ושלדעת לפרגן כשזה אמיתי ומהלב לא מוריד ממך כלום אלא ההיפך icon_exclaim.gif

המלכה נטלי.

המלכה נטלי.

איני, מודדת עצמי לפי דירוג כזה או אחר. אם זאת שמחה תמיד שמפרגנים לי . השרשור לא נפתח בגלל האלבום שלי, אלא בגלל, תופעה חדשה ובזויה בעיניי ועל כך השרשור.

אנשים, כותבים בבלוגים או מפרסמים תמונות באלבומים. לפרגן, זה נחמד ונעים .וודאי כאשר הפירגון נכתב\ נאמר בכנות ולא מתוך צביעות או "תופעת העדר".

לפרגן אינה מילה גסה.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
אחת שניים שלוש
אחת שניים שלוש • 16 בפבר׳ 2009
להבה חשופה היקרה ...
ראשית כל אני שמחה שאת מודעת למי את ומה את שווה ללא קשר למלעיזים ולקטנוניים למיניהם.
מלבד זאת כפי שאמרתי מזדהה אתך לגמרי בשאר הנושא.
אגב, בזכותך התוועדתי לעניין האלבומים, בנתיים רק לשלך ( את יודעת.. הרבה זמן לא הייתי מעודכנת ) אז מגיעה לך גם תודה על זה icon_smile.gif בכ"א אני חושבת שהוא באמת נפלא ויפה icon_exclaim.gif אהבתי... קבלי ח"ח
בלי שום קשר לכלום .

שיהיה רק טוב ושבאמת אולי דברים קצת ישתנו ... הגיע הזמן.

המלכה נטלי.
להבה חשופה
להבה חשופה • 16 בפבר׳ 2009
המלכה נטלי כתב/ה:
להבה חשופה היקרה ...
ראשית כל אני שמחה שאת מודעת למי את ומה את שווה ללא קשר למלעיזים ולקטנוניים למיניהם.
מלבד זאת כפי שאמרתי מזדהה אתך לגמרי בשאר הנושא.
אגב, בזכותך התוועדתי לעניין האלבומים, בנתיים רק לשלך ( את יודעת.. הרבה זמן לא הייתי מעודכנת ) אז מגיעה לך גם תודה על זה icon_smile.gif בכ"א אני חושבת שהוא באמת נפלא ויפה icon_exclaim.gif אהבתי... קבלי ח"ח
בלי שום קשר לכלום .

שיהיה רק טוב ושבאמת אולי דברים קצת ישתנו ... הגיע הזמן.

המלכה נטלי.

המלכה נטלי.

ראשית, תודה על הפירגון. כמו שאמרתי אלבומי אינו הנושא.

מציעה לך לעלעל בשאר האלבומים . יש הרבה אלבומים עם צילומים מעניינים, מיוחדים בנושא שלשמו התכנסו כאן - BDSM. שצולמו ע"י צלמים מוכשרים ביותר. ולהם מגיע כל הכבוד.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה!@!.
Morticia
Morticia • 16 בפבר׳ 2009
הוי כמה שאני מתענגת על הפוסט הזה

בפרגון אותנטי מרהיב

תמשיכו יפות וחכמות שלי

{הכי דוגרי בעולם - נשבעת בהן צדקי}

אני אשוב מאוחר יותר

יש לי מלא מה לומר

{והבמה לא כולה שלי, אני נאבקת עד זוב דם בתופעת האישה לאישה כלבה מיייייייאאאאאאאאאאאאאאאווווווו אני לא מרשה ולא נופלת קורבן לחולשה, לפעמים זה לא קל ואני בוודאי לא מריה הקדושה....}

אישה שהיא יפה יש בה מקום לכל הנשים היפות שבעולם

וכולנו מלכות
איך יותר ואיך פחות

פרגון
אמיתי
ואותנטי
הוא עוצמתי ויפה וערכי
למען חברה עם פרצוף שלא מקבל שום תיסלם

ולו היינו מבדילים בין מלחמות שאין לקיים
לבין אלו שאבוי לנו אם אף אחד לא יעמוד על צדקתן
ללא אובדן זכרון מטרתן
אבוי לכולנו

וגברים יפים גם
לא כולם חארות
אני מבקשת לזכור את זו המחשבה
אנא
תודה

וטוב לי שאתן כאן
תודה לכמה וכמה נשים שכתבו כאן מילים יפות
וחשובות

התמונות לא ראויות לפרגון ממני
סלחו לי
אך חשיבותן ברורה לי
כמו גם אי היותן הנושא המרכזי לדיון בשולחן
אך זעקתן למתן הדעת

יפה שהוזכרו אמנים ראויים שמתעדים אסתטיקה מוסכמת בין אוהבים
מיניות שהיא אחרת
פורענות ראויה
למה לא?

אמנות מקום ראוי ומכובד לה

אם לא נדע להבדיל בין מונה ליזה לסמרטוט מהסופר מרקט
אפילו 15 דקות יהיו יותר מדי

ובאמת שהמחירים כבדים
וגברים בצדק קצת מפוחדים וזועמים

אז אני מציעה שנזכור שני כללים
סופר דופר חשובים

{לא מתנשאת חלילה - תומכת ונורא מתענגת על מה שקורה כאן - רואה גם רואה - נפעמת! מבקשת לתרום את שביכולתי}

(א) לפעמים, חשוב לזכור, יש לקחת 500 אלף צעדים לאחור אם אנחנו רוצים לתפוס אקסטרים לונג שוט רחב שמראה לנו את כל התמונה. האמת פשוטה אך לפעמים קשה מאוד להראות אותה בצורתה הכנה. זה לא זמן לעצלות ופינוקים - זה זמן לעבודה!

(ב) קלישאה מבריקה אחת אומרת שאם אנחנו רוצות לנשק את השמיים, אנחנו צריכות לדעת לכרוע על ברכיים. זה נכון כמובן לגברים באותה המידה. אבל אנחנו כאן בדיון נשי קל זו לא בושה לאישה שכן זו דרך נפלאה ללידה וזכות שלנו בדמות ברכה.זה קל לנו בהרבה מלגברים - דפש מוד - שייק דה דיסיז - תכף מגיע... תחשבו כמו בסלינקי - כמה גבוה אנחנו רוצות להגיע? ככה נמוך אנחנו נתכופף - כיאה לשליטה יפה של נשים יפות ויש מאלו לרוב.
איזו אצילות שלא נרשמה מאז שהפסיקו להמחיז בארץ את אנה קארנינה

סובלנות וחמלה למתקשים

לפעמים יש חארות פושעים
ולפעמים יש אנשים מפוחדים שמעולם לא ידעו אהבה ולא בורכו בעוצמות פנימיות להפריחה מן השממה
לא חכמה לעשות להם רע ונא נא נא

אנחנו גם נצליח
וזה הרמז הכי עבה שאני מוכנה לתת בשלב זה לגבי ההכרזה הצנועה אך ברורה
ובמקומה
לגבי האישה הבאה שאמן תהיה ראש ממשלה
היא יכולה וראויה

{ולא - זה לא ההיא - היא היתה חכמה להצביע! והיא עוד תשפיע... אמן ומקללת בשקט צפרדע קלה 0 עמכן הסליחה - זה נכון זה}

היא גם תהיה
לאט לאט
....

מלמטה
כל החרא ינוקה
ובהמראה חזקה
לעבר עולם יפה מזה

ואין אדם מושלם
טוב שכך!

פרפקציוניזם זו מגרעה מן הדרגה העליונה
וזה בסדר להבין את זה

כמו שרצינו
ולא שכחנו
ועוד לא אבד כוחנו

שנהיה בריאות כולנו

בריאים גם

כולם
ונא להדגיש את האותנטיות הנדרשת
בשם הכנות ההולמת כבוד בין בני אדם
ואסתטיקה גם
כמובן

{נו בסוף אמרתי הכל}

לילה מופלא
ותודה על שלל המילים היפות שנכתבו כאן
מכל הלב
icon_biggrin.gif

תיסלם תשיר לנו על פרצופה של המדינה כי זו קצת קוראת לה אבל אני מבקשת רגע להפנות את האוזן לכנות של גבר שזכה במלכה מופלאה שלא ויתרה... ואשריה... אני מוצאת בזה חיזוק גדול לעוצמתנו הטבעית ומושפל הוא המשפיל - אף פעם לא להיפך! בואו נזכור גם את זה...

ונכבד את הגושפנקא הנוספת שגדולי אמני העולם מבקשים לתת על הקרדיט שהם כבר נותנים לנו קרוב לשנתיים.

אז אם צריך נזיל עוד דמעה

וגם נבקש לא לראות בבכי שום עדות לחולשה

רגש הוא קדוש ויש לגעת בו בעדינות

מכות שכאלה בוודאי מרגישים
ואני מתקשה להבין איפה ואיך זה נעים

אישה בורכה בעוצמה רבה
איך יותר ואיך פחות בוכה

ויותר גם לגבר להתפס בכבוד זכרי נאה ומעורר השתאות אוהבת ומלאת הערכה מהסוג הנעלה ביותר
להתפס בזו ה"קלקלה"

למען התיקון
ובהתאם לקצב

לילה טוב

http://www.youtube.com/watch?v=vdO3n6D7bVg

{איזה טקסט.... סאב סאב ומדבר דוגרי מהלב - איזה גבר! ובאמת שזה יפה לנשיות שלנו - שלום זו מטרה ראויה למלחמה - לא אוייבות ושנאה. וזו מתנה שלנו - כן נרבה בפרגון ובתמיכה בינינו - זו הפאשלה אולי הכי גדולה שלנו - תודה!}
Lanya Colson

Re: תופעה חדשה בכלוב.!@!

Lanya Colson • 16 בפבר׳ 2009
להבה חשופה כתב/ה:
תופעה חדשה בכלוב. לחסום אלבום תמונות, כדי להיות, כל הזמן מדורג במקום הראשון, בגלריות חברי הכלוב. מילת המפתח כל הזמן!!

לא, אלבומי אינו הנושא. אלא, רק דוגמא לתופעה, של אותו מאן דהוא. אנשים טרחו לעלעל ולדרג את תמונותיי.

אלבומי, קיבל דירוג נאה מאוד. "לפתע", הדירוג צנח פלאים. בפרט, קובץ תמונותיי החדש. כנסו וראו:

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=toprated&cat=23979&pos=39

זו רק דוגמא מיני רבות להתנהלות של אותו מאן דהוא.

אני, מדברת על אלבומים של אנשים, שדירגתי ופירגנתי להם.

הפלא ופלא, אותם אלבומים "זכו" גם הם לאותו, "יחס" שזכה אלבומי. - ודי לחכימא ברמיזא.

אני תוהה, למה יש כאן אנשים שלפרגן עבורם זו מילה גסה?!!.

מודה, לכל אלו שטרחו, לעלעל באלבומי, לדרג את תמונותיי ולכתוב תגובות.

מעריכה ומוקירה זאת מאוד.

זכרו, לפרגן זו לא מילה גסה.!!

להבה חשופה.!@!

לא הבנתי מה התופעה
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2009
את האמת קראתי את זה כמה פעמים מהתחלה ועד כאן כדי להבין על מה את מלינה
אם הדירוג של התמונות שלך לא חשוב מה אכפת לך איך אחרים מדרגים את שלהם?
אם התמונות הם מזכרת לחוויה נפלאה אז מה זה חשוב מה חושבים אחרים?
אם התמונות שלך חשובות לך תשימי לינק מהבלוג כל פעם שאת מוסיפה תמונה ובכך יראו אותם
מה זה חשוב הדירוג?
ובנינו יש תמונות ששוות שיהיו ראשונות בדירוגים או שנכנסים ל - 'אלבומים' מה לעשות הם מקצועיים יותר, הצילום יפה יותר, התמונה מעניינת יותר...
תתפלאי - יש כאלו.
לי יש שניים שאני נהנת להסתכל על התמונות שלהם, אולי כי זה המקצוע שלהם? אולי?

אבל לפתוח על זה שרשור יש בזה מעט מן הפתאטי, לא? icon_surprised.gif
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2009
כנראה שיש אנשים שבאמת אין להם מה לעשות,
אחד, שמקפיץ את הדירוג שלו ללא הפסקה,
ואחת נוספת, שזה כל כך חשוב לה שהיא פותחת פוסט על זה, כדי לעורר דיון.

אנשים, צאו החוצה, יש שם בני אדם,
השמיים כחולים והשמש זורחת.
החיים טובים.

ואם הקטע הזה מפריע לך כל כך,
תכתבי מסר לכלובי ותספרי לו על הבעייה.

אני אגב, נכנסתי לאלבומים ולא הצלחתי להבין על מה את מדברת.
היכן הדירוג המדובר כל כך ?
קליבר​(שולט)

היי פרח

קליבר​(שולט) • 16 בפבר׳ 2009
פרח גדולה כתב/ה:
כנראה שיש אנשים שבאמת אין להם מה לעשות,
אחד, שמקפיץ את הדירוג שלו ללא הפסקה,
ואחת נוספת, שזה כל כך חשוב לה שהיא פותחת פוסט על זה, כדי לעורר דיון.

אנשים, צאו החוצה, יש שם בני אדם,
השמיים כחולים והשמש זורחת.
החיים טובים.

ואם הקטע הזה מפריע לך כל כך,
תכתבי מסר לכלובי ותספרי לו על הבעייה.

אני אגב, נכנסתי לאלבומים ולא הצלחתי להבין על מה את מדברת.
היכן הדירוג המדובר כל כך ?

את לא היחידה שלא הצליחה להבין במה המדובר , כנראה רוב מהומה
על לא מאומה .

זה היה רגע של הפגשת בדידות הדדית .
נגמר .