לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה חדשה בכלוב.!@!

להבה חשופה
לפני 15 שנים • 16 בפבר׳ 2009

Re: דרוג תמונות???

להבה חשופה • 16 בפבר׳ 2009
מקעקעת כתב/ה:
תגידו???
זה אמיתי מה שקורה פה?
אין דברים יותר חשובים ברומו של עולם??
תמונות...דירוג...פחחחחחח...ביג דיל...
כניראה השיעמום מעביר אנשים כאן, על דעתם!!
כן, פירגון, כן כבוד הדדי...
איכס למלחמות אשר לא משרתות שום מטרה!!

יום טוב ושמח לכולם....
icon_smile.gif

מקעקעת.

כן, פירגון הדדי, כן כבוד הדדי. מסכימה עימך בהחלט.

מלחמות? לא לי .

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה
girl in a coma כתב/ה:
את רצינית? את באמת משווה את האלבום שלך לשלו? הוא מקצועי את לא. התמונות שלו מעניינות שלך אממ פחות. ואם כבר בפרגון עסקת. אז למה את לא מסוגלת לפרגן לאלבום שלו?

girl in a coma.

בהחלט פירגנתי לאותו מהן דהוא, מניחה שאת יודעת במי מדובר.

כנסי לאלבומו ובדקי. אין אף תמונה כמעט באלבומו שלא פירגנתי לו.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
Lanya Colson

Re: תופעה חדשה בכלוב.!@!

Lanya Colson • 16 בפבר׳ 2009
להבה חשופה כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
תופעה חדשה בכלוב. לחסום אלבום תמונות, כדי להיות, כל הזמן מדורג במקום הראשון, בגלריות חברי הכלוב. מילת המפתח כל הזמן!!

לא, אלבומי אינו הנושא. אלא, רק דוגמא לתופעה, של אותו מאן דהוא. אנשים טרחו לעלעל ולדרג את תמונותיי.

אלבומי, קיבל דירוג נאה מאוד. "לפתע", הדירוג צנח פלאים. בפרט, קובץ תמונותיי החדש. כנסו וראו:

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=toprated&cat=23979&pos=39

זו רק דוגמא מיני רבות להתנהלות של אותו מאן דהוא.

אני, מדברת על אלבומים של אנשים, שדירגתי ופירגנתי להם.

הפלא ופלא, אותם אלבומים "זכו" גם הם לאותו, "יחס" שזכה אלבומי. - ודי לחכימא ברמיזא.

אני תוהה, למה יש כאן אנשים שלפרגן עבורם זו מילה גסה?!!.

מודה, לכל אלו שטרחו, לעלעל באלבומי, לדרג את תמונותיי ולכתוב תגובות.

מעריכה ומוקירה זאת מאוד.

זכרו, לפרגן זו לא מילה גסה.!!

להבה חשופה.!@!

לא הבנתי מה התופעה

Lanya Colson

לא הבנת לא נורא.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה!@!

מה ''לא נורא'' ?
בשביל מה פתחת שרשור?
תסבירי!
רפאל
רפאל • 16 בפבר׳ 2009
אם כבר הנושא הזה עולה: ישנה תופעה נוספת בכלוב שמטרידה אותי מאוד. תופעה לא פחות חדשה ולא פחות חמורה. מדובר באנשים שלא נכנסים לצפות באלבום תמונות שלי, כדי שהוא לא יעלה בדירוג האלבומים הנצפים ביותר. אם היה מדובר באחד או שניים שלא נכנסים, ובאותו דן מהוא - מילא. אבל מדובר בהרבה מאוד אנשים שפשוט לא נכנסים ולא צופים. אני לא אגיד שמדובר בקונספירציה, אבל אני בהחלט מרגיש חוסר פרגון.

אינכם מאמינים? כנסו וראו:
http://www.thecage.co.il/coppermine/thumbnails.php?album=1883

ואגב, אני כל פעם מתפלא מחדש, שבאתר כזה, שמתיימר להיותר בית לשונה ולחריג, פגשים יותר ויותר גילויים של חוסר סובלנות כלפי אנשים שאין להם חיים. ואני מתפלא כפליים שלא שומעים כאן גינוי מוחלט של התופעות האלו מצד אנשים שיש להם חיים. הרי היום זה אנחנו ומחר זה אתם.
להבה חשופה

Re: תופעה חדשה בכלוב.!@!

Lanya Colson כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
תופעה חדשה בכלוב. לחסום אלבום תמונות, כדי להיות, כל הזמן מדורג במקום הראשון, בגלריות חברי הכלוב. מילת המפתח כל הזמן!!

לא, אלבומי אינו הנושא. אלא, רק דוגמא לתופעה, של אותו מאן דהוא. אנשים טרחו לעלעל ולדרג את תמונותיי.

אלבומי, קיבל דירוג נאה מאוד. "לפתע", הדירוג צנח פלאים. בפרט, קובץ תמונותיי החדש. כנסו וראו:

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=toprated&cat=23979&pos=39

זו רק דוגמא מיני רבות להתנהלות של אותו מאן דהוא.

אני, מדברת על אלבומים של אנשים, שדירגתי ופירגנתי להם.

הפלא ופלא, אותם אלבומים "זכו" גם הם לאותו, "יחס" שזכה אלבומי. - ודי לחכימא ברמיזא.

אני תוהה, למה יש כאן אנשים שלפרגן עבורם זו מילה גסה?!!.

מודה, לכל אלו שטרחו, לעלעל באלבומי, לדרג את תמונותיי ולכתוב תגובות.

מעריכה ומוקירה זאת מאוד.

זכרו, לפרגן זו לא מילה גסה.!!

להבה חשופה.!@!

לא הבנתי מה התופעה

Lanya Colson

לא הבנת לא נורא.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה!@!

מה ''לא נורא'' ?
בשביל מה פתחת שרשור?
תסבירי!

Lanya Colson

אם עדיין לא הבנת.

קראי תגובותיי לאנשים כאן.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה!@!
Morticia
Morticia • 16 בפבר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
אם כבר הנושא הזה עולה: ישנה תופעה נוספת בכלוב שמטרידה אותי מאוד. תופעה לא פחות חדשה ולא פחות חמורה. מדובר באנשים שלא נכנסים לצפות באלבום תמונות שלי, כדי שהוא לא יעלה בדירוג האלבומים הנצפים ביותר. אם היה מדובר באחד או שניים שלא נכנסים, ובאותו דן מהוא - מילא. אבל מדובר בהרבה מאוד אנשים שפשוט לא נכנסים ולא צופים. אני לא אגיד שמדובר בקונספירציה, אבל אני בהחלט מרגיש חוסר פרגון.

ואגב, אני כל פעם מתפלא מחדש, שבאתר כזה, שמתיימר להיותר בית לשונה ולחריג, פגשים יותר ויותר גילויים של חוסר סובלנות כלפי אנשים שאין להם חיים. ואני מתפלא כפליים שלא שומעים כאן גינוי מוחלט של התופעות האלו מצד אנשים שיש להם חיים. הרי היום זה אנחנו ומחר זה אתם.

הוי רפאלצ'וק, בוא נעשה שולם

בשניה הזכרת לי בדיוק למה אני אוהבת אותך
וגם הבנתי שאפילו חסרת לי לרגע

מה מצבך?

התגעגעת אלי גם אולי קצת?
איך בא לי שכן!

נעים לראות אותך כותב
ותודה על מילותיך

יום נפלא ידידי היקר
הנבון
והמוכשר

{שלא מוכר את עצמו במחיר זונה חלילה!}
להבה חשופה
nerissa כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

בהחלט, יש תמונות ששוות שיהיו מדורגים ראשונים. אין לי ספק בכך .

אותו, מהן דהוא, שאת אוהבת לעלעל באלבומו חוסם את אלבומו, למען אלבומו המקצועי, והצילום היפה יותר והתמונה המעניינת יותר. ישאר תמיד בראש דף האלבומים - המדורגים גבוה.

גשי לדף אלבומים - מדורגים גבוה. ספרי כמה תמונות יש בדף הראשון?.בדקי כמה מהם של אותו אחד? ומתי הכניס תמונות חדשות?.

להתנהל כמו שאותו אחד מתנהל - צודקת פתטי לחלוטין.

להבה חשופה.!@!

יקירתי - את לא רצינית.
את באמת עסוקה בזה???
בלספור תמונות, לעקוב אחרי תאריכים, דירוגים, מתי כל אחד מכניס תמונה ו..

להבה? זה באמת נשמע קצת.. תלוש. ואני אוהבת ומפרגנת icon_smile.gif את יודעת זאת. לא מפספסת את האלבום שלך.

נריסה יקרה.

אלבומי לא הנושא, אלא התופעה.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה
natti כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
natti כתב/ה:
את האמת קראתי את זה כמה פעמים מהתחלה ועד כאן כדי להבין על מה את מלינה
אם הדירוג של התמונות שלך לא חשוב מה אכפת לך איך אחרים מדרגים את שלהם?
אם התמונות הם מזכרת לחוויה נפלאה אז מה זה חשוב מה חושבים אחרים?
אם התמונות שלך חשובות לך תשימי לינק מהבלוג כל פעם שאת מוסיפה תמונה ובכך יראו אותם
מה זה חשוב הדירוג?
ובנינו יש תמונות ששוות שיהיו ראשונות בדירוגים או שנכנסים ל - 'אלבומים' מה לעשות הם מקצועיים יותר, הצילום יפה יותר, התמונה מעניינת יותר...
תתפלאי - יש כאלו.
לי יש שניים שאני נהנת להסתכל על התמונות שלהם, אולי כי זה המקצוע שלהם? אולי?

אבל לפתוח על זה שרשור יש בזה מעט מן הפתאטי, לא? icon_surprised.gif

בהחלט, יש תמונות ששוות שיהיו מדורגים ראשונים. אין לי ספק בכך .

אותו, מהן דהוא, שאת אוהבת לעלעל באלבומו חוסם את אלבומו, למען אלבומו המקצועי, והצילום היפה יותר והתמונה המעניינת יותר. ישאר תמיד בראש דף האלבומים - המדורגים גבוה.

גשי לדף אלבומים - מדורגים גבוה. ספרי כמה תמונות יש בדף הראשון?.בדקי כמה מהם של אותו אחד? ומתי הכניס תמונות חדשות?.

להתנהל כמו שאותו אחד מתנהל - צודקת פתטי לחלוטין.

להבה חשופה.!@!

סורי... אין לי מה ללכת להסתכל כי זה ממש לא מעניין אותי ולא חשוב לי מי נמצא למעלה מי למטה ולא מי באמצע...
הייתי ממליצה לך לפעול גם כך!

שוב. תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה
רפאל כתב/ה:

רפאל.

אין קשר בין צפייה באלבום תמונתייך,לבין דירוגם. אלו שני דברים שונים.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה!@!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 16 בפבר׳ 2009
באמת, להבה?

תני לי לשאול שאלה. עם יד על הלב.

באמת היתה חשובה לך ה"תופעה" כל כך אילמלא היה לך אלבום שם והיה חשוב לך מקסימום צפיה בו?
היית פותחת פוסט כזה אם לא היה האלבום שלך, הדרוג שלו בכלל האלבומים וכו' - באמת הנושא?

באמת זו התופעה שחורה לך או שהאלבום שלך לא מגיע למקומו הראוי בעיניך?

הייתי רואה בפוסט הזה באמת פוסט אובייקטיבי אם היה פותח אותו אדם שאין לו אינטרס אישי.. שבאמת תופעה שכזו היתה חורה לו.

אבל את הגדלת לעשות בכך שאפילו לא השארת את הפוסט אובייקטיבי אלא הוספת קישור ישיר לגלריה שלך "שהיא לא הנושא כאן" ולא, למשל, לאלבום אחר שנפגע מה"תופעה".

זו לדעתי התממות שלא במקומה, להבה.

האלבום שלך הוא הנושא, העובדה שהוא לא מככב בראש העמוד למרות שלדעתך הוא ראוי לכך יותר מאלבומים אחרים. אני מבינה את התסכול. אני מרגישה אותו הדבר עם הבלוגים למשל.
נושא הגלריות ממש לא "קרוב ללבי" כמו שהוא לך. ואני לגמרי מבינה כי את חושפת שם באותה עוצמה שאני חושפת את עצמי במקום אחר.. וחשובות לי התגובות, ואני עוקבת אחר ססטיסטיקה וכו'.

אבל אל תליני על כך שאנשים רואים בעצם פתיחת השרשור ניסיון של פרומו אישי תחת כסות של פוסט אובייקטיבי המעלה על המוקד תופעה שלילית.

גם אני לא ראיתי את הפוסט כך. מצטערת icon_sad.gif