לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה חדשה בכלוב.!@!

להבה חשופה
לפני 15 שנים • 16 בפבר׳ 2009

Re: להבה

להבה חשופה • 16 בפבר׳ 2009
הפרש כתב/ה:
אני מיתפלא עלייך

מה לא ידעת שהכלוב
זה כמו גנון

הפרש.

ברור שידעתי.

לקחתי זאת בחשבון.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה

Re: עדיין נאבקת להבין

Lanya Colson כתב/ה:
''מהן דהוא'' זה ניק?
כי חיפשתי אלבום של מישהו כזה, ולא מצאתי

.Lanya Colson

מאן דהוא - פירושו "מי שהוא". בשפה הארמית.

אין זה שם ניק בכלוב. איני מפרסמת את שם הניק מחמת איסור אאוטינג.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה

Re: היי פרח

קליבר כתב/ה:
פרח גדולה כתב/ה:
כנראה שיש אנשים שבאמת אין להם מה לעשות,
אחד, שמקפיץ את הדירוג שלו ללא הפסקה,
ואחת נוספת, שזה כל כך חשוב לה שהיא פותחת פוסט על זה, כדי לעורר דיון.

אנשים, צאו החוצה, יש שם בני אדם,
השמיים כחולים והשמש זורחת.
החיים טובים.

ואם הקטע הזה מפריע לך כל כך,
תכתבי מסר לכלובי ותספרי לו על הבעייה.

אני אגב, נכנסתי לאלבומים ולא הצלחתי להבין על מה את מדברת.
היכן הדירוג המדובר כל כך ?

את לא היחידה שלא הצליחה להבין במה המדובר , כנראה רוב מהומה
על לא מאומה .

זה היה רגע של הפגשת בדידות הדדית .
נגמר .

קליבר.

בהחלט. מבינה שלגביי דידך. "רוב מאומה על לא מהומה".

הכוכבים מתחת לתמונות - הם הדירוג.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
Tame

tebayes זה דווקא כיף לשחק בקקי - זה מושי מושי כזה

Tame • 16 בפבר׳ 2009
ואם יורשה לי לחפור קצת אז יש לי שאלה:
איך ניתן לדעת בעצם שכל הדירוגים השליליים נעשו ע"י אדם אחד ספציפי?
איך ניתן גם לדעת מיהו המדרג?
אני אישית לא כל כך מכיר את הפונקציה של האלבומים אז אולי מישהו שכן מכיר יסביר לי..
להבה חשופה

Re: tebayes זה דווקא כיף לשחק בקקי - זה מושי מושי כזה

Tame כתב/ה:
ואם יורשה לי לחפור קצת אז יש לי שאלה:
איך ניתן לדעת בעצם שכל הדירוגים השליליים נעשו ע"י אדם אחד ספציפי?
איך ניתן גם לדעת מיהו המדרג?
אני אישית לא כל כך מכיר את הפונקציה של האלבומים אז אולי מישהו שכן מכיר יסביר לי..

Tame.

לא ניתן לדעת מי מדרג, או באיזה דירוג. הדירוג אנונימי. אלא אם מדרג\ת מודיע\ה לך שדירגו, את אלבומך.

כל זאת בתנאי, שאותו בעל אלבום - לא חסם את אלבומו מלדרג אותו - ישנה גם אופציה כזו.

ישנה אופציה נוספת - לפתוח חסימת דירוג באופן זמני למדרגים ולהחזיר את החסימה.

אפשרות נוספת, לחסום מלראות את האלבום למעט אלו שאתה בוחר שיצפו בו.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
Tame
Tame • 16 בפבר׳ 2009
אז כיצד את יודעת שמדובר במדרג אחד שרוצה ברעתך ולא בקבוצה של אנשים שאינה קשורה כלל שבאופן אקראי פשוט דירגו נמוך את התמונות שהם לא אהבו - באותו האופן שאחרים מדרגים באופן אקראי בדירוג גבוה את התמונות שהם כן אוהבים (באופן אקראי = בלי הטייה מראש לטובתו או לרעתו של בעל אלבום אחד או אחר) ?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 16, 2009 9:05 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
הדורבנים​(נשלט)

הנושא מאוד חשוב בעיניי

הדורבנים​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2009
אני מסכים לחלוטין עם להבה חשופה.

לספוג פתאום ביקורת שלילית על פרסומים שלך (או אלבומים, לא משנה) שלך בגלל שמישהו רוצה ששלו יהיה במקום יותר טוב זה נורא מעצבן, ומרגיז ומעכיר. סוג של טרוליות מגעילה.

אם באמת מוכח שהאדם הזה הוא מועד, חבל שכלובי לא חוסם לו אישית את האפשרות לדרג, או לפחות מזהיר אותו.

מגעיל פה. לא בא לי להיות פה. אני פורש לכמה זמן, ברשותכם.
להבה חשופה
Tame כתב/ה:
אז כיצד את יודעת שמדובר במדרג אחד שרוצה ברעתך ולא בקבוצה של אנשים שאינה קשורה כלל שבאופן אקראי פשוט דירגו נמוך את התמונות שהם לא אהבו - באותו האופן שאחרים מדרגים באופן אקראי בדירוג גבוה את התמונות שהם כן אוהבים (באופן אקראי = בלי הטייה מראש לטובתו או לרעתו של בעל אלבום אחד או אחר) ?

.Tame

ראשית, אלבומי אינו הנושא של הורדת הדירוג. אלא התופעה . של אותו מאן דהוא. שחסם את אלבומו, לאחר שהגיע לדירוג מסוים. פועל יוצא נמצא באופן קבוע בדף הראשון,של אלבומים - המדורגים גבוה, בכלוב.

דבר נוסף, יש לי יסוד סביר להניח, שאותו מאן דהוא, אכן הוריד את הדירוג לאנשים שפירגנתי להם בהערות לאלבומים כאלו ואחרים. כמו גם את אלבומי. מחמת אאוטינג אני מנועה מלספר על כך.

יתרה מזו, פנו אלי אנשים שסיפרו לי שלאחר שקראו את הפוסט האחרון שלי, שמו לב שקבצים שלהם שהיו בדירוג גבוה, דירוגם *צנח*. כן כל אותם אלו שפנו אלי אמרו שאני אכן פירגנתי לקבצים שלהם.

ברור לי שכתוצאה מכתיבת שרשור זה , יש כאלו שאכן יורידו לי את הדירוג , מסיבה כזו או אחרת. אין אני חוסמת את אלבומי כדי למנוע מזולת, לדרג כרצונם.

שוב . אלבומי אינו הנושא, אלא התופעה ששמתי לב אליה כבר זמן מה.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!
Tame
Tame • 16 בפבר׳ 2009
אבל כיצד את יודעת שמדובר באדם אחד שפועל מזדון? עצם זה שהוא חסם את האלבום לדירוג ובכך הוציא את עצמו מהמשחק זה לכשעצמו אסטרטגייה לא "כשרה". אבל עדיין לא ניתן להוכיח מתוך זה שהוא הולך ומוריד דירוגים אחד אחד של אלבומים אחרים. אולי מדובר במשתמשים חדשים שמדרגים באופן יותר ביקורתי? פרט לכך, האם אדם אחד יכול לדרג את אותה התמונה יותר מפעם אחת? או שאחרי שדירג פעם אחת הוא לא יכול לדרג שוב..? אם מותר לאדם לדרג כמה פעמים שהוא רוצה אז יש סיכוי שאדם אחד משועמם ישב וילחץ כל הזמן על דירוג נמוך כדי להוריד את הממוצע.
אבל אם ניתן לדרג פעם אחת סביר להניח שאדם ספציפי עם כוונת זדון לא ישפיע על דרוג כללי של 50 מדרגים ובשקלול הגדול "דעתו" לא כל כך תשפיע - לכן זה תומך בהשערה שלא מדובר באדם אחד.

עכשיו כל מה שנותר לי זה לבדוק אייזה אלבום מדורג במקום הראשון כדי להבין את מי את מאשימה - ואז לבדוק אם אני יכול לדרג יותר מפעם אחת את אותה תמונה כדי לעשות לעצמי סדר ולהבין את הקוריוז הזה.
להבה חשופה

Re: הנושא מאוד חשוב בעיניי

fog כתב/ה:
אני מסכים לחלוטין עם להבה חשופה.

לספוג פתאום ביקורת שלילית על פרסומים שלך (או אלבומים, לא משנה) שלך בגלל שמישהו רוצה ששלו יהיה במקום יותר טוב זה נורא מעצבן, ומרגיז ומעכיר. סוג של טרוליות מגעילה.

אם באמת מוכח שהאדם הזה הוא מועד, חבל שכלובי לא חוסם לו אישית את האפשרות לדרג, או לפחות מזהיר אותו.

מגעיל פה. לא בא לי להיות פה. אני פורש לכמה זמן, ברשותכם.

פוג יקירי.

אל תפרוש מכאן , אל תיתן למלעיזים לחגוג.

לגבי דברייך, אותו מאן דהוא, כלל לא טרול , התנהגותו לא טרולית אלא אובססיבית. לעניין אלבומו.

מעבר לכך, התנהלותו - שתיקתו מוכיחה דבריי. מיותר לציין שמחמת אאוטינג איני מפרסמת דברים יותר ספציפים.

תודה על תגובתך.

להבה חשופה.!@!