צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פעם זה עוד היה אחת ל.. היום זה כבר נהיה מגעיל!!

רצסיבי​(נשלט)
לפני 15 שנים • 19 בפבר׳ 2009
רצסיבי​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2009
אני איתך.
בעיני מלכה בתשלום (או כל מי שטורחת לציין בפרופיל שלה שהיא מתעבת קמצנים / מחבבת נדיבים / או כל דבר אחר שמעיד מה מטרתה האמיתית) היא לא מישהי שאוהבת בדס"מ כמטרה אלא מישהי שאוהבת כסף כמטרה, והבדס"מ הוא רק אמצעי לכך עבורה.
אבל האשמה היא לא בהן, תמיד היו ותמיד יהיו כאלה שמוכרים את עצמם, גופם או נשמתם בעבור כסף, ואולי בעצם כולנו כאלה. האשמה היא במי שלא מוחק את הפרופיל של כל אלה שלא מתביישות לפרסם את עצמן בכלוב במסווה של חובבות בדס"מ.
צריך לפתוח מחלקה של מלכות בתשלום, ושם שיפרסמו את עצמן, לא במסגרת פרופיל לכאורה תמים.
נולי
לפני 15 שנים • 19 בפבר׳ 2009
נולי • 19 בפבר׳ 2009
קמצן ששולט מלמטה עדיף פי מליון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 15 שנים • 20 בפבר׳ 2009

עוד הפעם?

זכותו של כל אחד לעשות מה שבזין שלו.
יש מי שנהנה משירותיהן של מלכות בתשלום ואני שמחה בשבילו שהמידע זמין.
מי שבוחרת בזה - מה, מישהו מכריח אותך לשלם? שיעשו מה שבא להן, בסך הכל משלבות תחביב עם מקצוע. ואני מאד, מאד מתקשה להאמין שאפשר לעבוד בזה בלי לאהוב את זה. ובכלל, מה אכפת לכם? זה עניינכם אם היא אוהבת את העבודה שלה? למה אכפת לכם בכלל שהתופעה הזאת קיימת? במה הן מפריעות לכם?
Tame
Tame • 20 בפבר׳ 2009
בסך הכל מה שמפריע זו היוריסטיקת ההדמיה - זהו תהליך חשיבתי לוגי אבל לא רציונלי שגורס כי כל מה שניתן לדמיין בקלות הינו יותר סביר. נניח שאם תחזי בתאונה שמעורב בה נהג אחד על כביש משובש לחלוטין. אם יהיה לך קל יותר לדמיין כביש תקין מאשר נהג שיכור או טעות אחרת כלשהי את תאשימי את הכביש בתאונה (לא לתפוס אותיב מילה)
עוד מצב שהיוריסטיקה זו מביאה אליו זה מצבי כמעט שנתפסים כגרועים יותר או חיוביים יותר - לדוגמה לאחר את הטיסה ב5 דקות מבעס הרבה יותר מאשר לאחר ב5 שעות. בשני המקרים את לא טסה אבל במקרה הראשון יכולת לדמיין את עצמך מצליחה לתפוס את הטיסה יותר בקלות (האפשרות פחות רחוקה ממך "רק 5 דקות")

אז כאן מה שקורה זה שבחור חביב נכנס לפרופיל, שולח הודעה, מקבל תשובה.. הוא לא מאמין למזלו הטוב עד שלפתע הוא קולט שמדובר במלכה בתשלום. הוא מרגיש שהוא "פיספס בקצת" ולכן יש יותר תיסכול. או שהוא מתחיל לקרוא פרופיל מעניין שמושך אותו ורק בסוף קולט שמדובר בתשלום. בהנחה שדבר כזה קורה כמה פעמים זה מוביל לתסכול מצטבר.

אבל מה שצריך להבין זה שאם הבחורה לא הייתה מלכה בתשלום הוא פשוט היה רואה בכתב אדום גדול על הפרופיל שלה "לא מעוניינת בפניות" - לכן זה לא באמת "פיספוס של מלכה" רק נדמה ככה. מצב "כמעט" שכזה.

אבל היוריסטיקות תמיד יהיו לנו כך שמי שלא מכיר ולא יודע להימנע מהתסכול הפסיכולוגי שהן מובילות אליו ישלם את המחיר בקורטיזול...

ושרשורים כאלה תמיד יחזרו על עצמם. כמו הרבה שרשורי "אכלו לי" אחרים שצצים בנושאים אחרים icon_smile.gif
לי-און

וואלה

לי-און • 20 בפבר׳ 2009
וואלה אין לך מושג תומר כמה אתה צודק,

אבל אנחנו הפראיירים שכל הזמן מחדשים את המנוי ומאמינים

שיש פה כמה לא בתשלום או שיכנסו חדשות,

אני גם עשיתי על זה שרשור גדול

ואין תוצאות, אין הרבה מה לעשות,

רק במסיבות תומר, פה זה 1 ל-900,

אני מתכוון 899 בתשלום 1 באמת בקטע(בדוק)
Winner​(מתחלפת)

Re: וואלה

Winner​(מתחלפת) • 20 בפבר׳ 2009
lion כתב/ה:

צודק
אין על מסיבות
שבת שלום
היולי
היולי • 20 בפבר׳ 2009
הבכיינות של הנשלטים לא מובנת לי!
שאספר כמה מכם מגיעים עם הצעות לתשלום לפני שביררתם בכלל אם מדובר במלכה בתשלום ?!
אז החוצפה, האטימות וחוסר פרופורציה בין המוצג למציאות הוא דו כיוונית כאן, אל תטעו!
יפה להציג את הצד שלכם בלבד ולגרום לכולם לחשוב שכך זה , שאתם הקורבנות התמימים. לא כך הדבר.
לשיטתי, כאשר רוצים להציג תופעה מציגים אותה כפי שהיא ולא מזווית שנראית מחמיאה יותר!

ובקשר לנאמר:

מלכה בתשלום אמורה להצהיר על כך בפרופיל שלה !
מכיוון שזה לא קורה וכאן אני מצרה על כך יחד עם הנשלטים לפניי, היות וזה יוצר מצב שבו מלכות שאינן בתשלום מציינות בפרופיל שהן לא מעוניינות בתשלום. כמובן שזה טיפשי לציין מה את לא יותר ממה שאת כן וזאת כמובן תוצאת המצב. לו מלכה בתשלום הייתה מציינת את עובדת היותה גובה תשלום עבור שירותיה הרי שמלכות אחרות לא היו צריכות להתמודד עם מצבים מביכים כמו הצעות נשלטים לתמורה כספית בעבור הצצה לאיברם או הצלפה.
ברגע שזה יהיה מוסדר בפרופיל - לא תהיינה טעויות או עוגמת נפש לעבד ובטח לא למלכה !
ידוע הוא שהפרופיל אמור להיות חלק חשוב בהחלטה אם לפנות לאותה מלכה או נשלט ולכן חשוב שהוא יכיל כמה שיותר פרטים ושהם יהיו נכונים!

במידה והדברים לא היו ברורים אסכם זאת: תכתבו בפרופיל!
תשקיעו מעט מחשבה, תיהיו אוטנטיים וכנים בכתיבה שם ואל תסתתרו מאחורי מילים , רמזים או תיאור לוקה בחסר.
תציגו את מי שאתם ב א מ ת ! הרי סופה של האמת להתגלות! מדוע לבזבז זמן יקר על התקשקשות מיותרת שלא לדבר על הזלזול באדם היושב מאחורי המסך!
נשמע הכי ברור והכי טריוויאלי שיש, לא ?!

נקווה שזה יסיים את הסאגה הילדותית הזו. ובא לציון גואל!

שבת שלום.
נוריתE

Re: וואלה

נוריתE • 20 בפבר׳ 2009
the winner takes it all כתב/ה:
lion כתב/ה:

צודק
אין על מסיבות
שבת שלום

חומד
יש ביקוש יש היצא.נקודה.
הרבה נישלטים /סאבים ,מכל מיני סיבות מעדיפים את המלכות בתשלום מאשר לבסס קשר
ומי שלא רוצה לא צריך.
אנדרפוט
אנדרפוט • 20 בפבר׳ 2009
צריך לנשק את הרגליים למלכות בתשלום, טוב שיש אותן אחרת היינו נאלצים לשבת לא רק כל היום מול המחשב ולאונן אלא כל החיים. טוב שאפשר מדי פעם לממש את הפנטזיה עם מישהי שמוכנה לעשות את זה.
queen rona
לפני 15 שנים • 21 בפבר׳ 2009
queen rona • 21 בפבר׳ 2009
תומר
עבד שמשלם בהתחלה= תומך באופן ישיר
עבד המשלם תוך כדי או בהמשך= תומך באופן עקיף
איך שלא תסתכל על זה עדיין מעורב תשלום כלשהו, גם אם הוא לא נותן כסף אלא מתנות או הסעות או נקיונות עדיין מדובר בתשלום .

גם עורך דין מקבל כסף על שירותיו ואליו אף אחד לא בא בטענות מדוע הוא לוקח כסף.
עורך דין כמו מלכה מספקים את שירותיהם בחינם למי שנוח וטוב להם לעשות זאת, והאחרים משלמים אם הם בוחרים בכך!

אם בא לי להופיע חינם או בכסף, אם בא לי לסשן מישהו בחינם או בכסף זו החלטה שלי בלבד.
הברירה היחידה של הצד השני היא להסכים או להסתייג.