צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רק שאלה (לנשלטות)

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 15 שנים • 20 בפבר׳ 2009

סטירה או הצלפה

ממש ממש ממש שונה.
עם הצלפות אני לרוב סבבה, סטירות יכולות ממש לעצבן אותי. צריך להיות במעמד מאד מיוחד בשביל להרוויח את הזכות לסטור לי ולצאת מזה בשלום.
כנראה בגלל הקונוטציה החברתית שיש לסטירות.
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)
icon_biggrin.gif חחחחחח
סטירות גם מכעיסות אותי אבל מצד שני הם גם ממרידות אותי
ולפעמיים אני לא מרגישה אותם
וזה תלוי הרבה פעמיים באיזה מצב אני נמצאת ולשם מה נתנה לי הסטירה
הצלפות מחרמנות אותי קשירות משעשעות אותי ולפעמיים גורמות לי אי נוחות
אני דוווקה אני אוהבת להתעסק עם החבל ולבדוק עד כמה חסרת אונים אני
או להרגיש שאני לא ממש חסרת אונים דווקה
הכאב מרגש אותי ולפעמיים משתק אותי ולפעמיים מחרמן אותי
בלוסום​(לא בעסק)

Re: סטירה או הצלפה

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בפבר׳ 2009
אנה דן כתב/ה:
ממש ממש ממש שונה.
עם הצלפות אני לרוב סבבה, סטירות יכולות ממש לעצבן אותי. צריך להיות במעמד מאד מיוחד בשביל להרוויח את הזכות לסטור לי ולצאת מזה בשלום.
כנראה בגלל הקונוטציה החברתית שיש לסטירות.

עד לאחרונה, היתי בדעה הזו בדיוק. אבל משהו השתנה בי...שמתי לב, שאני נהיית ממש לא ממושמעת (טוב, זה לא שיש מישהו קבוע שיכול ללמד אותי את זה...), אבל עדיין, בכל זאת זה הגיע למצב, שלי עצמי הפריע עם זה מאוד, וגם לשולטים שהיו איתי, אמרו לי שהיו רוצים למשמע אותי, אך לא יכלו כי זה היה גבול. משהו פשוט נפתח בי, פשוט הפסקתי לפחד מזה.

עם הצלפות - זה הכאב המועדף עלי, למרות שצריך לדעת איך לחמם את הגוף, ולא ישר לגשת להצלפות. אני צריכה אסקלציה.

לגבי קשירות - זה ה-פטיש שלי, לצערי לא פגשתי הרבה שיודעים לקשור, וזה משהו שאני נאלצת לוותר עליו הרבה מאוד, אבל לא עוד. אני פשוט לא גומרת אחרת.
נילי ונילי
נילי ונילי • 20 בפבר׳ 2009

זה לחלוטין אינדיבידואלי, אבל אישית, סטירות זה ה-דבר בשבילי. יש אקטים שאני נהנית מהם יותר, יש אקטים שאני נהנית מהם פחות, אבל סטירות, הו סטירות, סטירות מוציאות אותי לחלוטין מהדעת. הן מעוררות אצלי מגוון כזה של רגשות (נפשיים) והרגשות (פיזיים) ששום אקט אחר לא מעורר באותה צורה.
ואני לא מדברת עכשיו על סטירות מהסוג שפורק לך את הלסת, כי איתרע מזלך ונפלת על אהבל שפורק עלייך עצבים כי הוא קם בצד הלא נכון של המיטה. לא. אני מדברת על סטירות מתוך בדסמ בניחותא, שניתנות לך מתוך שיקול דעת, מתוך שימת לב, מתוך הרצון להאדים לך את הלחיים, לצרוב אותן בכאב ולגרום לך להתחיל לבכות. סטירות מתוך ידיעה שזה מה שאת הכי אוהבת בעולם ובמקרה זה גם משתלב יופי עם רעיונות מופלאים כמו השפלה.

נדמה לי שיש מסלול עצבי ישיר בין הלחיים ובין הכוס שלי (מסלול? אוטוסטרדה!), כי זה מרטיב אותי בשניות. אני הכי הכי אוהבת לכרוע על ברכיים ולקבל סטירות אקראיות תוך כדי מציצה. לא כעונש, אלא סתם כי הפרצוף שלי כבר שם ונחמד לכל הצדדים המעורבים בעניין לראות אותי מוצצת ובוכה.

בקיצור, סטירות. כן. הו, כן. בבקשה.
בלוסום​(לא בעסק)

אני ממליצה לך לשקול ב ח ו ם

נילי ונילי כתב/ה:

זה לחלוטין אינדיבידואלי, אבל אישית, סטירות זה ה-דבר בשבילי. יש אקטים שאני נהנית מהם יותר, יש אקטים שאני נהנית מהם פחות, אבל סטירות, הו סטירות, סטירות מוציאות אותי לחלוטין מהדעת. הן מעוררות אצלי מגוון כזה של רגשות (נפשיים) והרגשות (פיזיים) ששום אקט אחר לא מעורר באותה צורה.
ואני לא מדברת עכשיו על סטירות מהסוג שפורק לך את הלסת, כי איתרע מזלך ונפלת על אהבל שפורק עלייך עצבים כי הוא קם בצד הלא נכון של המיטה. לא. אני מדברת על סטירות מתוך בדסמ בניחותא, שניתנות לך מתוך שיקול דעת, מתוך שימת לב, מתוך הרצון להאדים לך את הלחיים, לצרוב אותן בכאב ולגרום לך להתחיל לבכות. סטירות מתוך ידיעה שזה מה שאת הכי אוהבת בעולם ובמקרה זה גם משתלב יופי עם רעיונות מופלאים כמו השפלה.

נדמה לי שיש מסלול עצבי ישיר בין הלחיים ובין הכוס שלי (מסלול? אוטוסטרדה!), כי זה מרטיב אותי בשניות. אני הכי הכי אוהבת לכרוע על ברכיים ולקבל סטירות אקראיות תוך כדי מציצה. לא כעונש, אלא סתם כי הפרצוף שלי כבר שם ונחמד לכל הצדדים המעורבים בעניין לראות אותי מוצצת ובוכה.

בקיצור, סטירות. כן. הו, כן. בבקשה.

להחליף את הניק.... icon_lol.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: עושה חשק

the winner takes it all כתב/ה:
להחזיר כפול!!!!!!!!

נסי לעשות זאת כשידייך קשורות חזק וטוב... icon_twisted.gif
Winner​(מתחלפת)

Winner​(מתחלפת) • 20 בפבר׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
להחזיר כפול!!!!!!!!

אספר לך בסוד- לא קשרו אותי אףפעם icon_redface.gif
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)

חחחחחח אתם מצחיקות

אני כבר קיבלתי צרור סטירות נכון זה יוצר המון תחושות
אבל אני חושבת שאני הרבה מרגישה יותר את תחושת ההתמרדות
שבעקבותיה בא הכעס לידי ביטוי
ואז נראה אם תתני לי עוד סטירה אני אוהבת יותר הכוחניות הזאת שמכניעה אותי
אבל לא באגרסביות
בלוסום​(לא בעסק)

חתולונת1607 כתב/ה:
להחזיר כפול!!!!!!!!

אספר לך בסוד- לא קשרו אותי אףפעם icon_redface.gif

icon_wink.gif את לא יודעת מה את מפסידה...גרררררררר.....ממליצה בחום....