אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכתי באה לפני חברתי הונילית

Moonchild'​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 21 בפבר׳ 2009

מלכתי באה לפני חברתי הונילית

Moonchild'​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2009
לא לקח לי כל כך הרבה זמן להבין את זה .

אם חברה שלי לא תבין שאת באה קודם , אאלץ למצוא חברה ונילית אחרת שתבין את זה .
אבל עלייך מלכתי , לא אהיה מוכן לוותר , או להתפשר בשום מצב שאינו מגיע מיוזמתך הישירה.

אלו מחשבות שהגיעו אליי ואני שלם איתן .

מלכתי .. יש לי מקום ששמור רק לך ואני לא יכול לתת לשום דבר להפריע לי .

מקווה שתביני אותי.

אוהב ומעריץ אותך

כלבלבון הנאמן icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 21 בפבר׳ 2009
עצוב לקרוא כאלה מילים
Tame
Tame • 21 בפבר׳ 2009
האמת שגם לי זה קצת חורה כי התפישה שלי היא מונוגמית ורומנטית (וגם לא הייתי נכנס לקשר עם בחורה וזה לא משנה אם היא מלכה או ונילית אלא אם כן מדובר בקשר שיכול להצמיח אהבה גדולה)

אבל לבחור יש זכות לפעול בדרך אחרת ולא רק זאת אלא שיש רבים שאפילו לא מקשרים את הבדסמ למין כך שאולי זה בכלל לא יושב על אותה המשבצת בחייו (כך שיש מקום גם לבדסמ וגם לחברה ונילית) - ואפילו לא נראה שהוא פועל בסמוי אלא בגלוי כלפי החברה הונילית שלו (וזכותה להחליט אם מתאים לה או לא). אז בסופו של דבר על אף הרתיעה הבלתי נשלטת לא ניתן באמת להעביר ביקורת וגם לא צריך.
איש איש בבדס"מו יחייה icon_smile.gif
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)

למה אבל ?

למה חברים צריכים לבוא אחרי המלכה
נניח יש לך חברה טובה מילדות תזניח אותה רק בגלל שיש לך מלכה
ומה עם משפחה מה קודם המלכה או המשפחה
אני לא מסכימה עם כאלה דברים עם כול הכבוד שיש לי למלכתי ואני אוהבת אותה נורא
יש דברים שהם גבול חברים טובים לא מזניחים וגם לא משפחה ואז מה ישאר לך
לא חברים ולא משפחה בדסמ זה לא חתונה קתולית

וכמו שאומרים לכול דבר טוב יש סוף ואם אתה יכול לשמור על הדברים הטובים שיש לך למה לא לעשות את זה ? icon_biggrin.gif
Moonchild'​(לא בעסק)
אבל ...אבל .... אנשים יקרים , זה הדבר הכי נפלא שיכול היה לקרות לי , הרבה מעבר למה שיכולתי לדמיין .

ואני מאושר שיצא לי להכיר אותה והיא כן הסכימה שאהיה משוייך אליה.

אני עצוב כי משהו צריך לבוא על חשבון האחר, אבל מאושר שזה קורה לי דווקא עם מלכתי ולא אף אחד/ת אחר .

בכל אופן , זה לא משהו שלילי בכלל ולא עצוב יותר מאשר שזה משמח וגם אם לכל דבר טוב יש סוף ... אני כבר מרגיש הכי בר מזל בעולם כולו על כל רגע קסום להיות תחת רגליי הוד מלכותה.
2DubleTrouble​(לא בעסק)

מי שלא מבין- שישאל ואז יגיב

2DubleTrouble​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2009
מעולם לא אמרתי ואני גם לעולם לא יגיד למי מנשלטי או חברי (בין אם נשלטים או שולטים או נויליים) לוותר על דבר שכזה.
מון התבקש ממני לברר שבת זוגתו (שמודעת למערכת היחסים שלנו ומקבלת את העניין ברוח טובה ומי יתן ויהיו עוד כמותה) מקבלת את המצב כפי שהוא ואם יש איזושהי בעיה, אני גמישה, והיא יכולה לפנות אלי ולומר לי שיש דבר מה שמפריע לה ואני אשקול יחד איתה או לחוד מה אני יעשה בנידון.
ההחלטה שלו להעמיד אותי לפני בת זוגתו היא ההחלטה שלו. בין אם אני מסכימה לה או לא זה כבר עניין שלי ושלו.
מעבר לזה, אני באמת שמבקשת. אמנם יש תגובות מכל סוג, ותגובת הינן דבר מבורך כי כך אפשר לשתף להשתתף לעזור ולהיעזר וכד' כשאר הנושא הוא מתומצת כפי שהוא (וכבר אמרתי לך משהו בנידון לא כלבלבון?) תנסו קודם כל להבין מאין הוא בא לפני שאת מבקרים עליו.
dark666king​(שולט)

חברים אמיתיים

dark666king​(שולט) • 21 בפבר׳ 2009
לא מבקשים ממך לבחור ומקבלים אותך כמו שאתה.
למה אף אחד לא מדבר על זה שהחברה לא היתה צריך בכלל להכניס אותו למצב של אני או.
עם היא לא מקבלת אותו עם כל מה שהוא ורוצה לשנות אותו למה שהיא רוצה אז זה לא אהבה אמיתית.
כמו שאני תמיד אומר:
אני זה אני ומי שרוצה להיות איתי יקבל אותי כמו שאני ולא הדלת מולו (מולה) ושהדלת לא תיפגע לו (לה) בתחת. icon_twisted.gif
Moonchild'​(לא בעסק)
המשפט האחרון היה משעשע ..חחח

דארק איש יקר , תודה על התגובה ...זה היה מאוד מדוייק מה שרשמת . זאת הכוונה . שאמצא בת זוג שכן תאהב אותי ותבין את זה אם זה יהיה צורך ...אם זה לא היה נובע ממני זה לא היה מתקיים אני משער.

מלכתי לא אמרה לי לבחור , להיפך...מקבלת אותי כמו שאף אחת אחרת בחיים לא קיבלה ותפסה , וזה רק חלק קטן מהגדולה ומהקסם האינסופי שלה.
huan
huan • 21 בפבר׳ 2009
אני אישית חושב שהתנהגותך היא ראויה וטועה מי שחושב אחרת שכן היית כנה עם עצמך ועם כל המעורבבים בעניין. נראה מדבירך שכל המעורבים בעניין ידעו לאן הם נכנסים, למה יכולים לצפות והיתה להם את אפשרות לבחור אחרת.
וזאת בניגוד למיני חארות העושים דברים בהחבא ובמסווה של "סיפוק צרכים" בוגדים, פוגעים ודופקים אחרים ברציונל של "הצרכים שלי קודמים לכל ומה שלא יודעים לא מזיק".
Morticia
Morticia • 21 בפבר׳ 2009
Moonchild' כתב/ה:
המשפט האחרון היה משעשע ..חחח

דארק איש יקר , תודה על התגובה ...זה היה מאוד מדוייק מה שרשמת . זאת הכוונה . שאמצא בת זוג שכן תאהב אותי ותבין את זה אם זה יהיה צורך ...אם זה לא היה נובע ממני זה לא היה מתקיים אני משער.

מלכתי לא אמרה לי לבחור , להיפך...מקבלת אותי כמו שאף אחת אחרת בחיים לא קיבלה ותפסה , וזה רק חלק קטן מהגדולה ומהקסם האינסופי שלה.

הכל טוב ויפה
אשריך

אבל זה לא מוריד מן העצב שבדבריך
וללא שיפוט
אני חשה אותו

אישה יכולה גם לבחור שלא לאפשר לך כך לבגוד באמונה של אחרת
והאם בכך לא תמצא גדולה וקסם?

לי עצוב לקרוא מה שכתוב כאן

ועל אף שאני מבינה מהיכן אתה בא
זה לא משנה
אך עם זאת
שיבושם לכם