לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד ואם בכלל בא לידי ביטוי העיסוק בבדס"מ בחיים הרגילים

IvoryDom
לפני 15 שנים • 17 בפבר׳ 2009

מסכים עם דברי השלגיה

IvoryDom • 17 בפבר׳ 2009
אבל ההשפעה הכי מוצלחת של הבדס"ח
היא הזיונים הנהדרים
ואולי גם השלמה בסיסית עם עצמנו וחריגות ההנאות שלנו.

באופו כללי התשובה שלך מתאימה לכל פעילות אנושית.
Bent
לפני 15 שנים • 20 בפבר׳ 2009

Re: כיצד ואם בכלל בא לידי ביטוי העיסוק בבדס"מ בחיים הרג

Bent • 20 בפבר׳ 2009
Bondage כתב/ה:

לקראת הסוף, שאלה אותי המראיינת: "באיזה אופן העיסוק בבדס"מ , משפיע לדעתי על החיים הרגילים?"

זה בערך מה שעניתי.

"קשר בדס"מי מלמד אותנו לדעת לתת ללא תמורה, לאהוב ללא גבולות, לקבל את האחר והשונה גם אם זה ממש לא משהו שאנחנו מסוגלים להבין ולהנות ממנו, לפרוץ מחדש את מגבלות הדמיון שלנו, ללמוד ליהנות ממעט, לאהוב, לקבל, להאמין בעצמנו ולהבין שבכל מצב, אתה תמיד תישאר העוגן של עצמך. מה שמחזק את הביטחון העצמי, ומצמצם את התלות באנשים אחרים באופן חיובי כמובן."

כיצד משפיע בדס"מ עליכן /ם באופן אישי? האם בדס"מ משפיע גם באופן שלילי בדרך שהיא?
אם הייתם יכולים לבחור, האם הייתם בוחרים שלא להכנס לתחום?
האם בסד"מ זה סוג של התמכרות? או אולי סוג של ריגוש קיצוני ואולי בכלל מדובר במשהו מולד שלא ניתן לבחירה.

מה דעתכם?

קודם כול מברוק על הראיון וההצלחה הגלובלית.

דעתי,

דבר ראשון, שאלת ארבע שאלות (חמש, אם כוללים את שאלת המראיינת) כול אחת מהן שווה שירשור בפני עצמה.

שנית, על התשובה שלך לשאלה, חיוך, אני רק מאמין שמי שמגיע לכול מה שאמרת דרך בדס"ם היה יכול להגיע לאותו דבר בשלל דרכים. רק החלף את המילה השנייה בתשובה שלך למילה "טוב".

Bondage כתב/ה:

כיצד משפיע בדס"מ עליכן /ם באופן אישי?

עיצב וגיבש דיעות, עבורי ההתנסות במשהו שהוא "חריג" או נשפט כך סביבתית, בעיקר אילץ מחשבה ולימוד, בעיקר לימוד עצמי, מהסוג שאני רואה בו המשובח ביותר, עם הרבה שאלות עצמיות שבסופן הבנה עצמית גדולה יותר.

הייתי אומר שהכתיבה שהבדס"ם עוררה עזרה לכושר הביטוי שלי, הבהירה לי את דרך הכתיבה המועדף עלי.

הייתי אומר שבכול תחום שהבדס"ם העלה או הציב מולי שאלה, גדלתי ולמדתי. וזה בכמה תחומים בחיים ובהם גם נושא הזוגיות שדרכו תקפת את שאלת המראיינת.

Bondage כתב/ה:

האם בדס"מ משפיע גם באופן שלילי בדרך שהיא?

השפעות שליליות?
מעבר לצמצום טווח בנות הזוג האפשריות, וההחשפות לכמה חלאות אדם, לא חושב על משהו ברור ומידי.

Bondage כתב/ה:

אם הייתם יכולים לבחור, האם הייתם בוחרים שלא להכנס לתחום?

דג לא מביט מחוץ לים ורואה שמים לעוף בהם, שאלה רייקה מבחינתי.

Bondage כתב/ה:

האם בסד"מ זה סוג של התמכרות? או אולי סוג של ריגוש קיצוני ואולי בכלל מדובר במשהו מולד שלא ניתן לבחירה.

התמכרות, כן.
ריגוש קיצוני, כן.
משהו מולד שלא ניתן לבחירה, אני מסופק, אבל אולי.

אז מה?
סטיוארט ליטל
לפני 15 שנים • 22 בפבר׳ 2009

לי אישית זה שינה המון

סטיוארט ליטל • 22 בפבר׳ 2009
אני בטוח שזה בגלל שהכרתי ספיציפית את המלכה שלי. אני לגמרי בנאדם אחר יותר מתחשב יותר איכפתי ואני מדבר על היום יום שאני פשוט יותר מרגיש את האחר ומבין שכל הזמן שחייתי הייתי מרוכז בעצמי בכל מקרה המלכה שלי נתנה לי את היכולת לראות באמת את האחר וזה משהו שלנצח אהיה אסיר תודה על זה
Tish Adams
Tish Adams • 22 בפבר׳ 2009
מודה שלא קראתי מעבר לעמ' הראשון אז ככה:
נתינה אמיתית מגיעה ממקום נקי שאינו מצפה לתמורה. מסכימה עם זה.
לגבי כמה זה נכון ובר יישום, זה כבר משהו אחר (ע"ע 'אגו').
בדס"מ הוא אמצעי נפלא לתת ביטוי ומעוף לדמיון וליצירתיות שלנו.
לגבי קבלת האחר, שמתי לב שיש כאן לא מעט שמאוד קיצוניים ואינם מסוגלים לקבל משהו או מישהו שאינו מתנהל בדרך בה הם מאמינים.
אפילו די הרבה לצערי וחבל. לא רוצה להיכנס למאיפה זה מגיע לדעתי.
משערת שהתכוונת ב: ללמוד להנות ממעט ל: ללמוד להנות מדברים שאולי בונילה נראים טריוויאליים?
אם כך, מסכימה בהחלט. ה"דברים הקטנים" האלה שמקבלים משמעות שמעבר כאשר הם נובעים מיחסי שליטה.
הביטחון העצמי לא קשור למערכת בדס"מ. הוא נמצא שם או לא בלי קשר אליה.
מסכימה עם abbey road שויתור על האגו וחיבור לרצונות שלנו עושה פלאים (סשן אקסטרימי ארוך ומייגע אבל, מומלץ מכל הלב).

אני חושבת שהבדס"מ "משתלב/משפיע" בחיי היומיום בגלל תכונות האופי שמאפיינות אנשים החיים בדס"מ או שואפים לחיות אותו לטוב ולרע.
אם אני אסרטיבית בפגישת עבודה ועושה זאת בטעם, אם אני 'מחלקת פקודות' בצורה שכולם יבצעו ללא הרגשת ניצול או אי נוחות, אלה תכונות אופי, דרך התנהלות.
בבדס"מ אני יכולה להעצים את הביטוי שלהן.
התמכרות? זה הצד הפחות חיובי בעיניי של הבדס"מ. אני מעדיפה לקרוא לזה למידה (ויישתבח שמה, יש מה ללמוד בלי סוף) וצמיחה.
אבל, אם מישהו מתעסק 24/7 אך ורק בבדס"מ ואין לו תחומי עניין אחרים, כנראה שהחליף התמכרות אחת באחרת.
אני חושבת שאת ההקשר לבדס"מ אנחנו עושים/יוצרים בראש שלנו.
אולי סוג של הומור, אולי סוג של חיפוש אישור שמה שאנחנו עושים זה בסדר, אולי בזיק של חוסר ביטחון אפילו. מה שמביא אותי לשאלה הבחירה.
תשובתי היא כן. הייתי בוחרת באותה דרך שבחרתי.
זה לא קל ולפעמים אפילו די קשה אבל, זאת הדרך שבחרתי לבטא את עצמי בסיבוב בזה.
בקודם, בטוח הייתי גיי.
icon_cool.gif
Bondage​(שולט)

וזו תגובה של משהי ממש מקסימה שביקשה להשאר בעילום שם

Bondage​(שולט) • 22 בפבר׳ 2009
זאת שאלה ששאלתי את עצמי אינספור פעמים, לדעתי זה לא מצב מולד אלא פשוט תוצר של השלבים הראשוניים בחיינו, מערכות היחסים הראשוניות שאנו קולטים סביבנו או מצבים בחיים, מעבר לכך זאת שאלת הפתיחות שלנו כלפי השונה או החריג מהנורמה הנכונות שלנו להכנס למשהו שנתפס כשונה אחרי שנכנסים קשה לצאת שילוב של אדרנלין, ריגושים, מתח, אנדרופינים וכל הנילווה לכך יש שני מצבים שגורמים לצאת, החלטה או חוויה קשה, לפעמים זהו שלב בחיים שנועד למלא צרכים מסויימים ואחרי שהתמלאת אתה כבר לא זקוק לו או זקוק לו בצורה שונה מהצורה הראשונית.
בכל מקרה זאת חוויה שמעמידה אותך מול המראה בלי אפשרות להחביא מעצמך את עצמך או חלקים מעצמך ומאלצת אותך להביט לתוך הנשמה שלך, כל אדם שמביט לכל חלקיו ומקבל אותם הופך למלא יותר ושלם יותר עם עצמו.
לפעמים אנ מתגעגעת לחיים בהילוך גבוה ולפעמים אני יודעת שאין לי שליטה על הטירוף הזה ולעולם לא תהייה לי ומתוך בחירה אני זזה הצידה, אבל להגיד שזה כבר לא שם זה בלתי אפשרי. כמו לזרוק אבן לאגם גם לאחר שהאדוות נעלמות האבן עדיין שם והאגם כבר שונה ממה שהיה קודם.
הוא​(שולט)

תגובה

הוא​(שולט) • 22 בפבר׳ 2009
מצוינת . בהחלט מתחבר לזה
נולי

Re: כיצד ואם בכלל בא לידי ביטוי העיסוק בבדס"מ בחיים הרג

נולי • 22 בפבר׳ 2009
Bondage כתב/ה:
לפני מספר ימים התראיינתי לעיתון נורווגי העוסק בבדס"מ.

כשהכתבה תתפרסם בימים הקרובים, אתן את הקישור המתאים למאמר המלא (הכולל תמונות).

אתה תספק את הכתבה עם תרגום? כי נדמה לי שמרבית הקוראים לא שולטים בפלאמית.

ולגבי השאלות שלך: לא היתי משנה דבר.להיות שלם עם עצמך זה הבסיס לקיום שפוי. זה ההכרח לקיום.
הצד השני

לא הגעתי לתגובה השלישית בעמוד הראשון

הצד השני • 22 בפבר׳ 2009
בדס"מ בא לידי ביטוי בכל דבר, בכל מקום ובכל זמן.
למצער, ההתייחסות לבדס"מ עולה בד"כ במישור היחסים האינטימיים בכלל, ובביטוי המיני שלהם בפרט.
אני רואה זאת אחרת מצרור המנטרות הפופוליסטיות שנדמה כי יצוצו בכל שרשור, ומבלי שנושאו ישפיע על כך בצורה כלשהי.
עקרון ההיררכיה, השליטה, הלמעלה ולמטה, העקרון הזה מניע את הכל כאן והכל כאן מורכב ממנו.
בדס"מ מצוי בכל חי צומח ודומם, ובוודאי שמהווה מרכיב עיקרי ומכריע בכל סוג של יחסים בין בני אדם.
ההשפעה של העקרון הזה על יחסים אינטימיים לא רק שאינה שונה, אלא שביחסים אינטימיים היא באה לביטוי החריף ביותר.
בסופו של דבר, ההתנהלות הבדסמי"ת שלנו אם היא לא מזוייפת, תבוא לידי ביטוי כמו כל דבר אחר שטבוע בנו, בכל מה שאנחנו עושים.
RIS
RIS

Re: לא הגעתי לתגובה השלישית בעמוד הראשון

RIS • 22 בפבר׳ 2009
הצד השני כתב/ה:
בדס"מ בא לידי ביטוי בכל דבר, בכל מקום ובכל זמן.
למצער, ההתייחסות לבדס"מ עולה בד"כ במישור היחסים האינטימיים בכלל, ובביטוי המיני שלהם בפרט.
אני רואה זאת אחרת מצרור המנטרות הפופוליסטיות שנדמה כי יצוצו בכל שרשור, ומבלי שנושאו ישפיע על כך בצורה כלשהי.
עקרון ההיררכיה, השליטה, הלמעלה ולמטה, העקרון הזה מניע את הכל כאן והכל כאן מורכב ממנו.
בדס"מ מצוי בכל חי צומח ודומם, ובוודאי שמהווה מרכיב עיקרי ומכריע בכל סוג של יחסים בין בני אדם.
ההשפעה של העקרון הזה על יחסים אינטימיים לא רק שאינה שונה, אלא שביחסים אינטימיים היא באה לביטוי החריף ביותר.
בסופו של דבר, ההתנהלות הבדסמי"ת שלנו אם היא לא מזוייפת, תבוא לידי ביטוי כמו כל דבר אחר שטבוע בנו, בכל מה שאנחנו עושים.

נפלא. הבדסם נמצא בכל מקום.
וגם המטריקס.
זה מרגיש כמו בבדיחה על בית הזונות החדש והמשוכלל שבה בסוף כל השכלולים והפאר הבן אדם מוצא את עצמו ברחוב ואומרים לו - זונות עוד אין לנו...אבל הארגון מדהים, נכון...?
כאילו מילים טובות, חשובות כאלה ובעצם נאדה. ריק מתוכן.
קראתי והרגשתי כמו תרועות היכונו לביאת המשיח אבל בסוף אפילו החמור לא בא.

.
Snowbite
לפני 15 שנים • 23 בפבר׳ 2009

מה

Snowbite • 23 בפבר׳ 2009
אשכרה הצלחת להבין מה הוא רוצה?