בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכתי באה לפני חברתי הונילית

2DubleTrouble​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 22 בפבר׳ 2009
2DubleTrouble​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2009
שוב, מקווה שנושא, נשוא ומושא השרשור ירצו לשתף אותנו. ואם לא תרצו אז גם בסדר icon_smile.gif.

במקרה הזה, החברה לא יכולה להיות המלכה מכיוון שהיא לא רוצה- זכותה
אין כאן שאלה של אז למה המלכה לא יכולה להיות בת הזוג- כיוון שאם מישהו היה טורח לבדוק הוא היה רואה שהמלכה במקרה הזה נשואה אם כי מצד שני זהו כן קשר בדסמי לכן יש כאן מערכת יחסים זוגית ומכן אפשר להניח שבמובן זה או אחר המלכה היא בת הזוג...בערך.
לעשה יש כאן הצהרת אהבה מוחלטת (שלפחות אצלי מחממת את הלב) ולא עניין של השלכת רוע כלפי בת הזוג.
כמו שבמשפחות וניליות יש אהבה כלפי הבעל כמו ג כלפי הילדים- האהבה הזאת היא לעולם לא זהה, גם לא בין הילדים עצמם...
ובאהבה הזאת ישנם סיטואציות ששמים מושא זה או אחר לפני האחר.
גם כאן, הרי האם היא בבעיה או שהיא צריכה אותו לידה רק כי היה לה יום רע, הוא לא ינטוש אותה שם לבד גם ם מלכתו רוצה שיבוא אליה רק בשבילמסאג' ברגליים למשל...
ואם הוא היה עושה דבר שכזה מלכתו הייתה מורידה אותו בצד הכביש שיחפש מלכה שמוכנה לקבל התנהגות שכזאת.
אמנם כן, בתור המלכה המדוברת, אני מבחינתי, תמיד באה קודם, אבל בצורה אנושית.
אני לא הולכת לגרום לנשלט שלי להגיע למצב שבו הוא צריך לבחור זה או זה (בעניין בת הזוג כמובן...יש דברים שאני כן יעמיד אותו במידת הצורך... icon_twisted.gif )

ומעבר לזה... תנסו קצת לראות את זה מעיניים של מישהו אחר ולא רק מעינייכם... זה יעזור טיפה. אני מקווה.
ליידי תמרה​(שולטת)

מונוגמיה, פוליאמוריה ושאר ירקות

ליידי תמרה​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2009
אם מסתכלים על ההודעה מנקודת מבט של חברה מונוגמית נבגדת, זה די עצוב.
אבל לא כל הזוגות מונוגמיים.
יש את האפשרות של פוליאמוריה, אהבה לכמה אנשים, שמתבטאת באופן מלא (לא רק מין, לא רק ידידות). ופעמים רבות, במערכת יחסים פוליאמורית יש את המחוייבות הראשונית, העיקרית, ויש את המשנית או המשניות. משום-מה, אנחנו מותנים לחשוב על ה"ונילית" כמועמדת הטבעית להיות העיקרית, ושהמלכה תהיה המחוייבות המשנית. זה לא מחוייב המציאות.
נראה שהם פתוחים, כנים ומתחשבים לגבי זה, ומודעים ומוקשים האפשריים בדרך.

רק מילה של עצה, מנסיון מסויים:
מערכות יחסים שכאלו מחזיקות יותר טוב אם ל"משנית" יש מערכת יחסים "עיקרית" משלה, אחרת העניינים נוטים להסתחרר מחוץ לאיזון, כי תמיד יהיה צד אחד שירצה יותר.

קיצרתי מאוד (ארוחת הבוקר כבר מוכנה לי), מקווה שאני מובנת גם בקצרנות.
אנדרפוט
אנדרפוט • 22 בפבר׳ 2009
נשמע לי די עצוב לחיות כך. גם בת הזוג היא קורבן מסכן של הגבר, גם הגבר עצמו הוא קורבן של נטיותיו המיניות והשד יודע מה יוצא למלכה מכל העסק המעוות הזה. נשמע לי כמו הרבה אומללות בחבילה אחת קטנה. החיים הם לא הצגה של חנוך לווין.
Moonchild'​(לא בעסק)
Moonchild'​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2009
ראשית , תודה רבה על התגובות וההתעניינות , גם אם תגובות שליליות וגם אם מבינות יותר.

tebayes - קודם אגיב לך על שאלתך מדוע אני מעלה את רגשותיי על דפי הפורום? נורא פשוט . הפעם הזאת חשתי דחף וצורך לכתוב זאת מעלי דפי הפורום .כמו ששוטרת אמרה , לעלות על ההר הכי גבוה ולצעוק למלכתי על אהבתי אליה...פעם ראשנה בחיי אני מרגיש את העוצמות שאני מרגיש ואני לא רואה שום דבר רע לשתף אנשים בדבר כל כך משמח שקרה לי . ואתה יודע עוד משהו? הקונפליקט הזה שחשפתי אותו כאן מעל דפי הפורום ,בין החברה ונילית למלכתי, ...הוא קונפליקט מאוד אנושי ...נתקלתי בו באופן אישי לא מעט פעמים ...רק בהבדל אחד - פעם לא הכרתי את מלכתי . מאז שהכרתי אותה אז משהו אצלי השתנה ...ואתה לא חייב לקרוא או להגיב.

לא ארד לרמתך ואשאל למה אתה שאלת את מה ששאלת , צר לי אך זה לא מספיק מעניין ידידי.

לגבי מורטישיה היקרה ...אף אחד לא הופך את חברה שלי לשפחה...אף אחד גם לא רמז זאת ...להיפך , תמיד רציתי להעניק לה את תחושת המלכותיות הזאת , אבל לא כל אחד/ת יודע לקבל, או שכמובן , אולי לא לא ידעתי להעניק (אני בספק,אבל נשאיר אותו פתוח) ..לא שופט אותה ולא מבקר בעניין זה , לא לכל אחד/ת זה מתאים!

ועוד משהו מאוד חשוב... מדוע מורטישיה כותבת על בגידה? אין כאן שום בגידה , יש כאן נסיון להתמודד עם הרגשות שלי , זה הרבה מעבר למין מורטישיה ...לפחות עבורי .
מאז שהכרתי את מלכתי , חברתי הכירה פרטנר/מאהב/מה שזה לא יהיה ... וזה היה מותר לה גם עוד לפני.. ההבדל הוא שהיא מספרת לי על יחסי המין שלהם .. וברור שאני מבין אותה ..אבל זה כל כך שונה מה שחסר לשנינו..בשבילי לשבת לרגליי מלכתי , מקולר בנוכחותה , ונפשי חשופה בפניה , זהו האושר ...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2009
ומה אתם *כן* עושים ביחד? כאילו, למה אתם מגדירים את עצמכם כבני זוג? מה יש לכם במשותף?
Tish Adams
Tish Adams • 22 בפבר׳ 2009
Moonchild' כתב/ה:
יש כאן נסיון להתמודד עם הרגשות שלי ...
מאז שהכרתי את מלכתי , חברתי הכירה פרטנר/מאהב/מה שזה לא יהיה ... וזה היה מותר לה גם עוד לפני.. ההבדל הוא שהיא מספרת לי על יחסי המין שלהם .. וברור שאני מבין אותה ..אבל זה כל כך שונה מה שחסר לשנינו..בשבילי לשבת לרגליי מלכתי , מקולר בנוכחותה , ונפשי חשופה בפניה , זהו האושר ...

לדעתי, אתה לא מנסה בכלל להתמודד עם הרגשות, נהפוך הוא.
אתה מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
לך יש דומינה נשואה, זוגתך משתגלת עם אחרים ואתה רואה בזה זוגיות בריאה.
אין בעיה בכלל. תהנה.
איש הראוי בעיניו יעשה.
מה שמנסים להסביר לך פה שזה מתכון מצוין לכישלון.
אם תהיו מקרה יוצא דופן, מאברוק. הרוב פה חושבים אחרת.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 בפבר׳ 2009
Moonchild' כתב/ה:
ראשית , תודה רבה על התגובות וההתעניינות , גם אם תגובות שליליות וגם אם מבינות יותר.

tebayes - קודם אגיב לך על שאלתך מדוע אני מעלה את רגשותיי על דפי הפורום? נורא פשוט . הפעם הזאת חשתי דחף וצורך לכתוב זאת מעלי דפי הפורום .כמו ששוטרת אמרה , לעלות על ההר הכי גבוה ולצעוק למלכתי על אהבתי אליה...פעם ראשנה בחיי אני מרגיש את העוצמות שאני מרגיש ואני לא רואה שום דבר רע לשתף אנשים בדבר כל כך משמח שקרה לי . ואתה יודע עוד משהו? הקונפליקט הזה שחשפתי אותו כאן מעל דפי הפורום ,בין החברה ונילית למלכתי, ...הוא קונפליקט מאוד אנושי ...נתקלתי בו באופן אישי לא מעט פעמים ...רק בהבדל אחד - פעם לא הכרתי את מלכתי . מאז שהכרתי אותה אז משהו אצלי השתנה ...ואתה לא חייב לקרוא או להגיב.

לא ארד לרמתך ואשאל למה אתה שאלת את מה ששאלת , צר לי אך זה לא מספיק מעניין ידידי.

אני חושב שטעית במה שכתבתי וראית את זה כביקורת,
אבל כמו שכתבתי בהתחלה,
עצוב או לא, נכון או לא, לא מה שעניין אותי,
אתה אומר שצעקת את אהבתך, סבבה, אני קראתי את זה אחרת לגמרי,
הקונפליקט שאתה מעלה באמת מאוד אנושי, ואני בטוח שאחרים נתקלו בו גם כן(למרות שאני חושב שהם נתקלו בו בלי הפתיחות ביחסים כמו שאצלך יש), כמו שאמרתי, הפוסט שלך נקרא לי כמו הודעה אישית למישהי ולא כמו הצהרה או העלת קונפליקט לדיון(בעיקר כי אתה לא באמת מעלה שום קונפליקט, אתה אומר שפתרת את הקונפליקט).

ולמרות שאתה לא תרד לרמתי, רמתי עדיין פה ואני אומר לך שהסיבה ששאלתי היא תכלס, כי לי זה בכלל לא נשמע כמו הצהרת אהבה תמימה וטהורה, אלא יותר כמו סוג של קנטרנות ציבורית.

אבל.

בהחלט בהחלט יכול להיות, שהמקום הזה על שלל זיוני השכל,הפרובוקציות, והטחות הרפש הקבועות שלו הפכו אותי מעט ציני לגבי הכתוב, ואתה באמת הפעם היוצא מהכלל.
ביג-אן
ביג-אן • 22 בפבר׳ 2009
Morticia כתב/ה:
Moonchild' כתב/ה:
המשפט האחרון היה משעשע ..חחח

דארק איש יקר , תודה על התגובה ...זה היה מאוד מדוייק מה שרשמת . זאת הכוונה . שאמצא בת זוג שכן תאהב אותי ותבין את זה אם זה יהיה צורך ...אם זה לא היה נובע ממני זה לא היה מתקיים אני משער.

מלכתי לא אמרה לי לבחור , להיפך...מקבלת אותי כמו שאף אחת אחרת בחיים לא קיבלה ותפסה , וזה רק חלק קטן מהגדולה ומהקסם האינסופי שלה.

הכל טוב ויפה
אשריך

אבל זה לא מוריד מן העצב שבדבריך
וללא שיפוט
אני חשה אותו

אישה יכולה גם לבחור שלא לאפשר לך כך לבגוד באמונה של אחרת
והאם בכך לא תמצא גדולה וקסם?

לי עצוב לקרוא מה שכתוב כאן

ועל אף שאני מבינה מהיכן אתה בא
זה לא משנה
אך עם זאת
שיבושם לכם

רק רחמים על ה"ונילית" אה?
גם היא בנאדם...

מסכימה עם כל מילה.
היא יותר מבן אדם הונילית הזאת- היא באמת מלכה , אם הסכימה לוותר על האגו שלה למען ההנאות שלך.
ובין אם זה מחולשה לבין אם זאת מתוך אהבה עצומה שלה אליך עד ביטול, (לא ממש ברור לי למה לה להסכים לכזה דבר אלא מתוך ביטול עצמי מוחלט) אני במקומו הייתי בוחרת להעריץ דווקא אותה.

מלכה אמיתית.
בלי מגף ובלי שוט
אבל מלכה.

ואם מדובר במערכת יחסים פתוחה וכנה כמו שמשתמע מההודעות האחרונות. .. את אלו הכי קשה לי להבין. מערכת יחסים פתוחה טרם עברו הרבה מים בנהר.
אם נהיה משעמם מינית, והזוגיות היא עדיין לא כבולה בטבעות נישואין וילדים, אז למה לא לשפר או להפרד. מה הקטע עם המערכת הפתוחה הזאת?
איך אפשר לאהוב ולשכב עם אחרים?
לא מבינה.
נשלט בשולטת קבועה

צר לי וליבי עם החברה הוונילית שלך

נשלט בשולטת קבועה • 22 בפבר׳ 2009
אני מאוד מצר על החלטתך אבל איני יכול להשפיע וגם לא מעוניין
אני חייב להגיב כי כמו שכתוב בכינוי שלך ילד ירח אתה עדיין ילד שלא התבגר ולא יודע מה טוב בשבילו כתבת את הדברים כדי לעורר פה ויכוח שזה רק נגיעה אישית
אף אחד/ת לא יכול/ה להשפיע על החלטתך כי זו רק שלך
בכל אופן אם הייתי במקום חברתך הוונילית בעיטה לישבן שלך כי זה לא מכובד
לגבי גבירתך אני ממש מתפלא עליה כאחת שהיא נשואה ובגללה הקרע ולא איכפת לה שכולם/ן ידעו אני במקומך הייתי מתביישת לא שעשית משהו חלילה לא ניסית להשפיע עליו אחרת אני בטוח שאם מישהי הייתה מנסה לגנוב את בעלך מבלי שתדעי על כך היית מתעצבנת המשפחה והחברים הם היקרים והחשובים לנו לכן הדוגמא שנתת לגבי אהבה לילדים ולבעל זו לא אותה אהבה אז צר לי לבשר לך זו טעות טעות שכנראה באחד מן הימים תעשי אותה
צר לי רק על החברה הוונילית שבגלל סטיות ופנטזיות שיש לך בראש היא בזבזה את זמנה עליך כי תהיה בטוח שאתה לא תחליף את בעלה של דאבל אז חבל שאתה מקלקל
בנוסף אתה יכול להגיד לי גם אתה לא חייב לקרוא ולהגיב כמו שאמרת לקודמיי אז יש לי בשורה בשבילך אתה לא חייב לכתוב כדי שיגיבו לך ואני בטוח שהיה עדיף שתשמור את אהבתך לגבירתך בליבך כי אני בטוח שזה לא מעניין מישהו במיוחד לאור התנהגותך לתגובות
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2009
אתם משגעים אותי. טיש, ביג אן, טביאס, הכלבה הבוגרת והאחראית.. כולם.
(הרגע חזרתי ממיון לאחר זעזוע מוח קליל של הילד. נראה בסדר. נקווה לטוב.)

הוא כתב בכנות, שהוא הבין על עצמו שהוא חייב להעדיף את המלכה על פני החברה. ואין לו יכולת ליחסים שהם לא כאלו. כאילו, אני לא שופט תגובות, באמת. אבל

[color=red]קיבינימט, סבים וסבתות, ונציגי הערוץ הראשון +גלגלץ. הם בני 20+, תנו להם לחיות! אתם לא מכירים אותם, והוא כתב הודעה מאהבה והתרגשות. למה לקטול? למה?! מה זה נותן לכם?
אבל באמת לא שופט בכלל. איש הישר בעיניו יכתוב. באמת..

סתומים.