ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה מן המגירה

שחרית​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 4 במרץ 2004

פנטזיה...הסוף

שחרית​(מתחלפת) • 4 במרץ 2004
היא נעמדת מאחוריי, מניחה שתי ידיים על הישבן החשוף שלי ומחשמלת אותי במגעה...הולמת בי פעם אחר פעם אחר פעם. אני לא יכולה להיוותר בשתיקתי יותר ומשחררת זעקת כאב שעד היום מהדהדת באוזניי... והיא מזיינת, מפלחת אותי ל-2, נלחמת בכל השדים שבי ומובילה אותי אל השחור, אל נבכי נשמתי , אל עולמי האטום בשקית פלסטיק שמונחת על הראש וכמהה לחבק את תכולתה.
ככל שהיא נלחמת בי כך אני משחררת את מייתרי קולי לחופשי ומאמנת אותם כפי שלא עשיתי מעודי.
ובעודה פועמת בתוכי בקצב קבוע ומהיר יד נשלחת לעבר הדגדגן וחופנת אותו חזק...סוחטת...צובטת...כמעט מוהלת.
היא אוחזת חזק בישבני כמעט עד זוב דם ואני גומרת....גומרת...כל גופי רועד...כל הנקבוביות בגופי נפתחות ואנקות עונג נשמעות מפי הפעור...

רטובות ומיוזעות שכבנו אחת על השניה והיא עוד בתוכי מנשקת את גבי.
לאט לאט היא יוצאת החוצה ונפלטת לי אנחה אחרונה. היא מסובבת אותי אליה ונושקת לי בתשוקה חסרת מעצורים. אני מתמסרת למגעה ונבלעת בתוכה.

עירומות ומחובקות נותרנו על רצפת החדר...
אניגמטית​(שולטת)

ולי זה נשמע התחמקות מאסיבית

אניגמטית​(שולטת) • 4 במרץ 2004
ראשית, שליטה אהובה - מותק, דיק בעלק! תזהרי עם הפנטזיות שלך! ותודה icon_smile.gif ומזל טובבבבבבבבבבבב ונשיקותתתתת.
שנית, שחרית - זה המשך? זה תירוץ עלוב והתחמקות מעונש. נסי שנית, יש כאן פוטנציאל, תפתחי אותו!

שליטה- זה עונש זה?
הנה כמה אלטרנטיבות:
א. ארוחת צהריים עם הבוס המשמים שלה תוך המהומי הסכמה על כל מילה שלו
ב. ללכת בשמלה יומיים
ג. ללכת עם מדבקה בטוסיק - הייתי סאבית רעה!
ויש כמה נוספים, אבל אם אעלה אותם על הכתב, שחרית לא תצליח לעבוד איתי יותר, היא רק תפנטזicon_smile.gif
שחרית​(מתחלפת)

אהם, אהם, אם יורשה לי....

אניגמטית במיל' יקרה,

האם אני שומעת את קולך מהיציע מקום משכנם של המילואימניקים???
את לא יכולה לטעון לפרישה ויחד עם זאת לאמן את ראשך שטוף הזימה ולברור לי עונשים,
אחרת אצטרך לטפל בנושא היום בערב במועדון...סתם סתם....
אבל בנימה רצינית עכשיו, את לא חושבת שללכת עם שמלה בשבילי זה עונש מספיק גרוע (ועוד ליומיים) מאשר להנהן לבוס? icon_rolleyes.gif

שליטה יקרה,
לקחתי לתשומת ליבי את הביקורת הקשה מנשוא (של אניגמטית) לסיפורי ומסרבת בתוקף להשלים את המטלה השניה שניתנה (מנסה לסכסך icon_smile.gif )
ומאיפה פור גוד סייק אני אגרד בדיחות מצחיקות על לסביות? icon_cry.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 4 במרץ 2004
שחרית יקירתי,

הקשיים שלך במילוי העונש הם ממש לא מענייני, כמו גם מקורות המידע מהם תגנבי את הבדיחות. אני מצפה לבדיחות ממוקמות כאן בפורום, עד חצות.

ומעבר לזה, מאחר ואניג לא הייתה מרוצה דייה מהקטע המפורסם, ומאחר שהיא בעיצומו של תהליך גמילה כואב, אני נאלצת לשמש לה למשענת.

אניג דרשה, אניג תקבל! icon_twisted.gif

גשי לעבודה שחרית, כתבי מחדש את הקטע הנ"ל, שלבי בו הפתעות, ומיצי כוס רותחים... לעבודה!
שחרית​(מתחלפת)

1.2.3 נסיון

מקסיקני, אירי, סקוטי, כושי, כומר, שתי לסביות, נזירה ורב נכנסים לפאב.
"מה זה?" אומר הברמן, "סוג חדש של בדיחה?"

וברוח החג,
כך יעשה לסאבית אשר הדומית חפצה בעיקרה

חבל... חבל שאני אייבש את כולנו עם בדיחות קרש...

הנה אני מפסיקה.
השולט אור​(שולט)

אילוף הסוררת...

שחרית מורדת יקרה,

ככל שאני מבינה את תסכולך... ברור לך שאי עמידה בעונש שהוטל עלייך, וסרבנות מהסוג שהפגנת כאן יחייבו בהענשה משמעותית הרבה יותר? את יודעת, על כללים חיבים לשמור...
אניגמטית​(שולטת)

תגובת המילואימניקית

אניגמטית​(שולטת) • 4 במרץ 2004
שליטה יקרה,

שמת לב איך השחרית הקטנה מטייזרת בחן?
איך היא מנסה להפעיל את שתינו מלמטה?
היה כאן הכל: קצת משיכה, קצת הרחקה, קצת ציות וקצת חוצפה. בקיצור-זנזונת כשרוניתicon_smile.gif
מניפולציה ראויה לשבח, שחרית, אבל.. יו נואו... מילואמיניקיות הן חיילות מאד מנוסות
שלא לדבר על שליטות.
אז... צחקנו והשתעשענו בלראות אותך מנסה לתפעל שתי דומיננטיות בו זמניתicon_smile.gif
ועכשיו, לחלק המעניין. החלק שבו את מפסיקה עם המניפולציות ומתחילה לבצע את מה שהוטל עלייך.

מאד אהבתי את מה שכתבת, רק שכתבת כדי לצאת ידי חובה וזה ניכר. מאחר והשליטה הטילה עליך עונש, לא נותר לך אלא לבצע אותו. ואני משגיחה מהצד. ראי בי מעין העין הגדולה הפקוחה מלמעלה icon_smile.gif משגיחה על ביצועייך מרחוק.

חצות אמרנו? בחצות אהיה במועדון. כשאחזור ארצה לראות ששעת הביצוע היתה לפני 12.

חיבוק לשתיכן בנתייםicon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 4 במרץ 2004
ציטוט: מאחר שאני בגמילה (מרצון)
שליטה - לטיפולך!
(ופליז, תהיי קשוחה גם בשבילי)

אניגמטית את סתם מדחיקה icon_biggrin.gif
חוצמזה את במועדון ?? אין מצב שאת בגמילה , אל תצפי שנעזור לך בזה icon_razz.gif
גמילה זה רע, רע ,רע icon_razz.gif
(אולי היפנוזה בצורת דום ספייס תעזור ? icon_wink.gif )

שחרית ,לא מכירה אותך אבל תמשיכי ככה...(כמו מזוכיסטית טובה (: )
(ואיפה המשך הסיפורררר ?)

אור יקרה תראי איך שחרית מתגרה ,אני דורשת צדק ! בתור סאדיסטית אולי תכתבי סיפור תגובה מהצד השני ? icon_wink.gif
השולט אור​(שולט)

אנה אני באה...

קודם שחרית קופצנית מנסה להפעיל אותי, ואחריה את? אינפי... ככה הדרדרת....?

שליטה מלמטה לא תעבור בשתיקה בפורום הזה... אני מכנסת דיון דחוף של כלל הדומיות להתמודדות ראוייה עם המרד הזה! icon_lol.gif icon_wink.gif