לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לעשות ,או לא לעשות (הוא רוצה את רוצה)

נקבה​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 27 בפבר׳ 2009

משעשע

נקבה​(נשלטת) • 27 בפבר׳ 2009
התגובות די חצויות. אלו שנמצאים בקשר ארוך יציב ובטוח ומבחינתם הכל כבר טבעי כל הגבולות ברורים וכל הדרישות החדשת נעשות מתוך אמון מלא. יופי, הלוואי על כולנו.

אבל רוב הקשרים לא נמצאים במצב כזה של אמון מלא. אז לא נעשה בדסמ בלי אמון מלא?
מאיפה נתחיל?

שכל אחד יעשה מה מרגיש לו נכון. אין פה ספר חוקים בדסמים שאומר שאחרי חצי שנה עליך לציית באופן עיוור.

יש את הבנות שיעשו כל מה שאומרים כי באותו רגע זה מתאים ויש כאלה עקשניות שישברו קשר שלם רק כדי לא לעשות את זה. זה תלוי ביום בשעה ובתחושה.

ויש את הגברים ש.. יפעילו מניפולציות, ילחצו, יאשימו אותך שאת לא כלבה טובה, "פויע!"
ויש כאלה שאיכפת להם והם יבינו שכדי להשיג את מה שהם צריכים, כדאי לתקוף במועד אחר.

בסופו של דבר יש עניין ברור. אם הקשר מתאים ושני הצדדים משדרים על אותו הגל הדברים נשארים מאוזנים, רגועים ויציבים. זו לא ספינה של בן אדם אחד.
או שהיא תפליג או שהיא תטבע.

בהצלחה.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 27 בפבר׳ 2009
מאוד מסכימה איתך, נקבה.

זה תלוי בטיב הכימיה, בקשר. יש כאלו שלא אציית להם בדבר בפעוט ביותר, ויש כאלו שבכמעט הכל.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 בפבר׳ 2009
האמת, נקבה, את נהדרת. (כשצריך אז צריך.)
Tame

אם אפשר להתפרץ לשרשור :)

Tame • 27 בפבר׳ 2009
אמנם אני לא נשלטת אבל הנושא מאוד מדבר אלי,

פרט לגבולות שמוצבים בהתחלה ובשיקול דעת וחשיבה לעתיד שאותם כדאי לא לחצות מהר כל כך,
אני מוצא את עצמי במקומות הכי "בדסמיים" דווקא כשהשולטת רוצה משהו ואני לא רוצה, רק שם אני באמת מרגיש את השליטה האמיתית. אם רק דברים שאני אוהב ורוצה נעשים אז ההנאה היא פיזית ופחות מנטאלית. לעומת זאת כשדברים נעשים גם כשאני לא רוצה זה מקרין על הדברים שאני אוהב ורוצה וגורם לי להיות בתחושה שהם קורים *רק* כי היא רוצה ולא כי היא חושבת שאני רוצה.
זה הבדל חשוב מבחינתי, אבל זו כמובן העדפה אישית, אצל אחרים הדגשים אחרים בטח icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

קודם ואחר כך

בתחילת קשר: שום נסיונות שכנוע. לא עושה את זה לאחרים, לא מוכנה שיעשו את זה לי. לא נשארת עם אנשים שלא מכבדים את הגבולות שלי ולא נזהרים עלי מאד מאד, ולא נשארת עם אנשים שבוטחים בי מהר מידי ושוכחים את עצמם.

בהמשך: משחררת בזהירות. לא עושה מה שאני לא שלמה איתו, אבל פתוחה לדיאלוג. מוכנה להקשיב לשיכנועים, קיימת אפשרות שאסכים לנסות. אם אני רוצה משהו והוא לא - מכבדת את זה, כמובן, אבל פה ושם מנסה שוב. לא מציבה את זה כתנאי, אבל חוסר ההסכמה מפריע לי, ואני נוטה להראות את זה ולהמשיך לנסות לשכנע. אם אומרים לי "אני צריך זמן" אני לא מתווכחת לעולם, אם אומרים לי "לעולם לא" אני מבקשת לדבר על זה ולפתוח את הראש. אם הקיר האטום נותר - שואלת את עצמי אם זה הדבר הכי חשוב פה, ומחליטה שלא. מוותרת בינתיים ומקווה שעוד שנה הוא ירצה, או שאני אפסיק לרצות.

כשעמוק בפנים: קשה לי עם סירובים. לא מקבלת בשום אופן "לא" פשוט, אלא דורשת הסבר. מנסה לשכנע. לא יודעת איך אני אתמודד עם זה אם אקבל פעם "לא" מוחלט.
מבחינת הדרישות כלפי - אני מתקשה לחשוב על משהו שבאמת, אבל באמת אי אפשר לגרום לי לעשות. קשה לקנות את האמון המלא שלי, אבל אחרי שזה קורה - אני די זורמת icon_smile.gif

הממ. חפרתי, הא? icon_smile.gif זה נושא רגיש icon_smile.gif
abbey road

Re: קודם ואחר כך

abbey road • 27 בפבר׳ 2009
לי נאמר שאני יכולה לבוא ולהסביר במקרים שקשה לי אבל ההחלטה תמיד תהיה שלו. וזה כמובן לגיטימי וחלק בלתי נפרד מעניין השליטה. יחסי שליטה הם בהחלט לא תוכנית כבקשתך ולא הכל צריך למצוא חן בעיני. אבל שמתחילים להיות אומללים ומתוסכלים לעיתים קרובות מידי, עם כל הכבוד, ציות עיוור הוא לא משהו מומלץ.
natti​(נשלטת)

natti​(נשלטת) • 27 בפבר׳ 2009
abbey road כתב/ה:
ציות עיוור הוא לא משהו מומלץ.

למה את חושבת כך?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

natti כתב/ה:
abbey road כתב/ה:

למה את חושבת כך?

כי בני אדם לפעמים טועים.
natti​(נשלטת)

natti​(נשלטת) • 27 בפבר׳ 2009
אנה דן כתב/ה:
natti כתב/ה:
abbey road כתב/ה:

למה את חושבת כך?

כי בני אדם לפעמים טועים.

נכון, ויחד עם זאת קודם עושה מתוך אמון מלא שהאדון שלי יודע מה נכון.
ולאחר מכן נדבר על כך.
אם מראש אטיל ספק בהוראה שלו אזי אין פה שליטה אמיתית (מבחינתי)
abbey road

abbey road • 27 בפבר׳ 2009
natti כתב/ה:
abbey road כתב/ה:

למה את חושבת כך?

התעלמת מכל התגובה שלי והתייחסת רק לסוף.
תקראי שוב ותביני למה לא מומלץ