שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריטלין - תשובות

קליבר​(שולט)
לפני 15 שנים • 3 במרץ 2009

Re: שאלת תם

קליבר​(שולט) • 3 במרץ 2009
בת יא ענה כתב/ה:
האם כשאני בולעת את השפיך של אדוני לאחר שהוא נטל ריטלין- גם אז אני מסתכנת לפי פקודת הסמים המסוכנים וכו'?
כן בהחלט , אז אל תבלעי , תירקי ...מה לא ברור ? icon_lol.gif
לשאר המגיבים, תודה רבה על התגובות החמות

צריך לדווח במיידי לכל אותם פסיכיאטרים שמאשרים את "הסם המסוכן" הזה ולכל אותם ילדים ואנשים בוגרים שהריטלין קצת הצליח לסדר להם את הבלאגן שהיה להם בחיים לפני שהתחילו ליטול את הכדור, שזה סם מסוכן והם חולי נפש וכו'.
כה אמרו אנשי הכלוב!

בת ענה היקרה .
אל תתרגזי , כתבת יפה בהתחלה ויש פה אנשים שכואב להם לקרוא דברים יפים או לשמוע על חוויות של אחרים מבלי לערב את עצמם

נ.ב. המשיכי לבלוע זה טוב כי זה ממחזר וחוסך לך את קניית הריטלין בעצמך .
קליבר​(שולט)

Re: אוח..

אחת כזו כתב/ה:
אין כמו מתחסדים...
בכלל, אם מתחסדים היו הפטיש שלי, הייתי זוכה למולטי אורגזמה עכשיו...

בת יא-ענה,
אל תתני למזילי ריר קטנים, קנאים ומתחסדים להרוס לך.

תרשי להם לאונן על זה בסתר, אחרי שהם חוזרים שתויים כלוט, לבדם, לדירתם הקרה,
כשאז הם מוצאים מעט נחמה בתקשורת וירטואלית עם העולם...

אחרי הכל, אלכוהול אינו נכלל בפקודת הסמים המסוכנים, ולרוע המזל, גם לוזריות לא..

אני יודע מה עשית בצבא .. ובאיזו יחידה היית ....
היית בצלפים , נכון ?

(כי זו נראית לי פגיעה בול icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif )
נ.ב. תודה , צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים )
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 3 במרץ 2009
כמעט חזון אחרית הימים, העובדה שיש כאן תמימות דעים שלא חשבתי שתקרה בשנים הקרובות
מצטרפת בדעתי לדעותיהם של ברוטל-דום, דן קאפ, רפאל, ג'ינג'ר וTame.

ולך בת יא,
כתיבה מרגשת בהחלט,
שמצליחה להמחיש עד לדקיק שבנימים את תחושותייך

תודה על כך.
high and mighty​(שולט)

איזה חפירות, יא ראבי

high and mighty​(שולט) • 3 במרץ 2009
אם במקום "ריטלין" היה כתוב "רבע בקבוק וודקה" אף אחד לא היה משתולל, למרות שברור לכל בר בי דעת שאלכוהול הוא סם קטלני ומסוכן, עם שיעורי תמותה העולים על כל ספ אחר, כולל ניקוטין, הצועד לבטח במקום השני ובוודאי שעליו איש לא היה מתקומם.

גם לא היה פה איזה ניסיון להמליץ להמונים על צריכת ריטלין כסם פנאי. מאיפה החוצפה הזאת?

לפעמים אני מופתע, כשאני נתקל בכזו צרות מוחין בפורומים מהם הייתי מצפה למקסימום פתיחות ופלורליזם. קצת כמו ההפתעה של להיתקל בהומואים ימנים.
קליבר​(שולט)

Re: איזה חפירות, יא ראבי

high and mighty כתב/ה:
אם במקום "ריטלין" היה כתוב "רבע בקבוק וודקה" אף אחד לא היה משתולל, למרות שברור לכל בר בי דעת שאלכוהול הוא סם קטלני ומסוכן, עם שיעורי תמותה העולים על כל ספ אחר, כולל ניקוטין, הצועד לבטח במקום השני ובוודאי שעליו איש לא היה מתקומם.

גם לא היה פה איזה ניסיון להמליץ להמונים על צריכת ריטלין כסם פנאי. מאיפה החוצפה הזאת?

לפעמים אני מופתע, כשאני נתקל בכזו צרות מוחין בפורומים מהם הייתי מצפה למקסימום פתיחות ופלורליזם. קצת כמו ההפתעה של להיתקל בהומואים ימנים.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
יצאת גדול , אתה ימני או שמאלי ?
די נו באמת אתה לא יודע שהפתיחות היא רק אצל האחר ? ואכן , אלכוהול הוא אחד הסמים הקטלניים , משיג את רוב הסמים האסורים הידועים לנו בשיעורי התמותה שלו והנזקים ( הישירים כמו תאונות והתמכרות והעקיפים כמו מחלות נלוות ) ואכן על זה לא כועסים .
הבחורה כתבה יפה מאד על חוויה שעברה , כן טובה או לא זה לא המקום לשיפוט ושופטים אותה על דברים טכניים ולא על החוויה .
כובש יצרה​(שולט)
לפני 15 שנים • 6 במרץ 2009
כובש יצרה​(שולט) • 6 במרץ 2009
קודם כל וראשית לכל ברצוני לשבח את הכותבת על האומץ והכנות שיש בכתיבת פוסט יפה וחושף כל כך, אולי אחד הפוסטים היפים ביותר בנושא בדסמ שקראתי.

שנית אני חייב לשבח את ברוטלדום, שלמרות שהגישה שלו לבדסמ שונה במידה רבה משלי, אין ספק שהוא איש בדסמ בכל רמ"ח אבריו. אחד שלא מצטרף לעדר ולא חושש להביא את דעתו גם אם העדר חושב אחרת. לכן לא פלא שהוא היה הראשון לשבח את הכתיבה במקום לעסוק בטפל, בריטלין. הלואי והיו עוד רבים כמוהו שרואים בבדסמ דרך חיים ולא משחק מיני.

מבחינה אישית אני נגד נטילת כדורים מכל סוג שהוא, אפילו לא אקמול או אספרין. אני מאמין בלתת לגוף להתמודד עם בעיות ולא לרוץ לפתרון הקל של כדורים. מבחינתי כדור זה הפתרון האחרון כששום דבר אחר לא עוזר.

בפוסט הזה אין ספק שהריטלין הצליח להפיל את המחסום שמנע בעדה להיכנע באמת, המחסום שלא איפשר לה לתת את עצמה לגמרי כפי שהנפש שלה חפצה. בכלוב יש רבות שהן שפחות, לפי ההצהרה שלהן לגבי עצמן, אבל בעלות חסמים שמונעים בעדן באמת להתמסר ולהיכנע עד הסוף. האם גם להן הריטלין יעזור? אין לי תשובה על כך.
Morticia

Re: איזה חפירות, יא ראבי

Morticia • 6 במרץ 2009
high and mighty כתב/ה:

חייבת להודות שאני פספסתי את כוונת המשוררת בפוסט הזה
לא מרגישה ראויה להשתייך לקבוצת המוצלפים
ואכן
עם זאת
רואה בריטלין סם מסוכן
{זכותי, כמו גם בהירואין ובקוקאין...}

אך ממש לא אמהר לאהוב אלכוהול כי הוא אינו אסור בחוק
מעדיפה ג'וינטים
אם אפשר ירוקים
גם לאנשים הסובלים מהיפר אקטיביות אגב
...

והומואים הם סבבה בעיני
כל עוד הם לא ימנים

מצד שני,
שמאלנים מעודדים פלורליזם חברתי
ונטיות מיניות זה חרא של תירוץ לשיוך קהילתי
...
קטסטרופה{Adonai}

קטסטרופה{Adonai} • 6 במרץ 2009
בת יא ענה כתב/ה:
האם כשאני בולעת את השפיך של אדוני לאחר שהוא נטל ריטלין- גם אז אני מסתכנת לפי פקודת הסמים המסוכנים וכו'?

צריך לדווח במיידי לכל אותם פסיכיאטרים שמאשרים את "הסם המסוכן" הזה ולכל אותם ילדים ואנשים בוגרים שהריטלין קצת הצליח לסדר להם את הבלאגן שהיה להם בחיים לפני שהתחילו ליטול את הכדור, שזה סם מסוכן והם חולי נפש וכו'.
כה אמרו אנשי הכלוב!

כשאת בולעת לאדונך את ריטליניסטית פאסיבית.

לא הבנתי את המשפט האחרון שלך, זה לא ברור שרק חולי נפש או בעלי הפרעות נפשיות קשות הולכים לפסיכיאטרים שנותנים את התרופות האלה?
רוצה לדווח להם מה שמלכתחילה הם יודעים?...
Morticia

Morticia • 6 במרץ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
בת יא ענה כתב/ה:

כה אמרו אנשי הכלוב!

כשאת בולעת לאדונך את ריטליניסטית פאסיבית.

לא הבנתי את המשפט האחרון שלך, זה לא ברור שרק חולי נפש או בעלי הפרעות נפשיות קשות הולכים לפסיכיאטרים שנותנים את התרופות האלה?
רוצה לדווח להם מה שמלכתחילה הם יודעים?...

ממש לא!!!
icon_evil.gif

[לרשום: גם מתנגדי ריטלין לא מהווים תנאי בסיס קהילתי מספיק...]
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 6 במרץ 2009
קטסטרופה כתב/ה:

יקירי, שקול מילותיך. זו לא בושה להיות עם קשיים, והם לא צריכים להיות קשים כדי להגיע לפסיכיאטריה לטפל בהם. זה מדהים כמה אנשים הולכים לקבל טיפול פסיכיאטרי לא משנה על מה, ומתביישים להודות בכך, כאילו עשו משהו רע.