ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצטער מראש על רצינות היתר

electro-z
לפני 15 שנים • 17 במרץ 2009
electro-z • 17 במרץ 2009
fog כתב/ה:
פנטזייה זה נקבה. "הן, הפנטזיות...". סורי.
יש עוד טעויות מביכות? icon_smile.gif

הצטדקות ולא הצתדקות icon_smile.gif

אני חושב שזה מצויין שאתה מזהה את תבנית רגשות האשם ואפילו יודע להצביע על השורש שלה ולמרות זאת אתה מרשה לעצמך לפעול באופן שמבטא את חרות התודעה שלך.

מעבר למודעות צריך לפעול ואם כבר זיהית את התבנית ואת מה שמפעיל אותה הפעולה שיש לנקוט בה לדעתי היא ניתוק בין הטריגר (ילדה אהובה מלאת אהבה תמימה וטהורה) ולבין התוצר המנטלי שהוא מפעיל (רגשות אשמה בגין מחשבות שחונכת לתפוס אותן כסטיה חמורה).

את הניתוק הזה לא קל לבצע וזו מלאכה יום יומית שלך עם עצמך.
כי בסופו של דבר אין כל התנגשות מוסרית בין היותך מושא אהבתה התמימה של ילדתך לבין פעילות מינית בריאה שאתה מיישם בחדרי חדרים.
ועדיין התבניות הישנות מכות בך.
הציד שלהן וחיסולן אינו פשוט אבל מודעות היא הצעד הראשון לכך.
Morticia
Morticia • 17 במרץ 2009
electro-z כתב/ה:
fog כתב/ה:
פנטזייה זה נקבה. "הן, הפנטזיות...". סורי.
יש עוד טעויות מביכות? icon_smile.gif

הצטדקות ולא הצתדקות icon_smile.gif

אני חושב שזה מצויין שאתה מזהה את תבנית רגשות האשם ואפילו יודע להצביע על השורש שלה ולמרות זאת אתה מרשה לעצמך לפעול באופן שמבטא את חרות התודעה שלך.

מעבר למודעות צריך לפעול ואם כבר זיהית את התבנית ואת מה שמפעיל אותה הפעולה שיש לנקוט בה לדעתי היא ניתוק בין הטריגר (ילדה אהובה מלאת אהבה תמימה וטהורה) ולבין התוצר המנטלי שהוא מפעיל (רגשות אשמה בגין מחשבות שחונכת לתפוס אותן כסטיה חמורה).

את הניתוק הזה לא קל לבצע וזו מלאכה יום יומית שלך עם עצמך.
כי בסופו של דבר אין כל התנגשות מוסרית בין היותך מושא אהבתה התמימה של ילדתך לבין פעילות מינית בריאה שאתה מיישם בחדרי חדרים.
ועדיין התבניות הישנות מכות בך.
הציד שלהן וחיסולן אינו פשוט אבל מודעות היא הצעד הראשון לכך.

מסכימה
icon_smile.gif
Morticia

Re: פנטזיות הן דבר נהדר

Morticia • 17 במרץ 2009
דולפין כחול כתב/ה:
פוג, מה עובר עליך ? אתה נרתע מהפנטזיות שלך ?? איום ונורא icon_cool.gif
פנטזיות הן המנוחה האולטימטיבית.
הן הנותנות לנו את האפשרות לברוח משגרת היום
ביום אפור הן מעלות על הפנים חיוך מסתורי ובלתי מוסבר
הן נותנות תקוה לעתיד
הן ממריצות

כל עוד הפנטזיות שלך אינן עוסקות בפגיע בזולת הן לגיטימיות ואל לך להתייסר בגינן.
להיפך, עליך לשאוף לממשן, ואני לא רואה ניגוד בין הרצון להינות מהפנטזיות ובין הרצון לנהל חיי משפחה תקינים. כל אדם זכאי לקחת חופשות משיגרת היום ולעשות את הדברים שהוא אוהב. אני בטוח שכמה שתקדים לנהוג כך רמת שביעות רצון שלך מחייך תלך ותגדל לטובת כל הסובבים ובעיקר לטובת המשפחה שלך.

גם עם זה מסכימה

וטוב לראות אותך מגיח מדי פעם מר דולפין היקר

זה כבר ד"ש שלישי ממני
בקרוב השיר...
icon_smile.gif
Halrloprillalar

Re: פנטזיות הן דבר נהדר

Halrloprillalar • 17 במרץ 2009
Morticia כתב/ה:

זה כבר ד"ש שלישי ממני

כן ירבו ! icon_biggrin.gif
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 18 במרץ 2009
הדורבנים​(נשלט) • 18 במרץ 2009
תודה למתקנים. וגם עין זאת נקבה. "ויש *בהן* טוהר אינסופי".
(כלובי, תוכל לתקן את שלוש הטעויות? עברית שפה חשובה. תנכית.)

וממש תודה למגיבים. אני חושב שאני מבין קצת יותר. אהבתי את מה ש electro-z כתב ועם הדולפין יש לי הזדהות מיוחדת (ראיתי מה כתבת בפרופיל. דילמה דומה קצת, לא?). עם זאת, אני לא חושב שיש מקום ל"פעולה" או לטיפול כלשהו. בקשר ל"לדבר על זה" , ראו למטה.

יש משהו חשוב: אני לא חושב שזה דיסוננס קוגניטיבי, כי אני חי די טוב עם עצמי ומוזרותי. אנדרפוט כתב שהפנטזיות ההרסניות הם יותר מחרמנות. אני לא בטוח שזה מה שהפריע לי, ואני לא מרגיש שזה נכון לגבי. אני חושב שהטריגר להרגשת האכזבה הזאת מעצמי היא התעסקות *יתר* בפנטזיה ההרסנית - מידת הפרטים שיש לי בראש של "איך" ו"מה" הממו אותי לרגע.

אני חייב לציין עוד משהו. אני אדם עם הרבה ביקורת עצמית. והיום מצב רוחי ממש ממש מצוין. זה מדהים איך הוא השתנה לטובה הבוקר. יש לזה גם סיבות חיצוניות, אבל זה גם גורם לי לבוא בקצת ביקורת -

א. קצת מרגיז לחשוב שזה שאני קצת מהורהר, וקצת "רציני" לכמה שעות גורם לתשומת לב, ולמצב של *הכל בסדר פלוס*. אחרי הכל, אני לא *נורא* סבלתי. וזה נראה קצת שיטחי.. מעליב אפילו. זהו, זה כל מה שאני צריך לעשות בשביל לפתור בעיות?
ב. האם כל ה"התקרבנות" הזו שלי, היא רק בשביל תשומת לב? כמה.. משעמם. חבל, כי זה הרגיש ממש אמיתי.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 18 במרץ 2009
fog כתב/ה:
תודה למתקנים. וגם עין זאת נקבה. "ויש *בהן* טוהר אינסופי".
(כלובי, תוכל לתקן את שלוש הטעויות? עברית שפה חשובה. תנכית.)

וממש תודה למגיבים. אני חושב שאני מבין קצת יותר. אהבתי את מה ש electro-z כתב ועם הדולפין יש לי הזדהות מיוחדת (ראיתי מה כתבת בפרופיל. דילמה דומה קצת, לא?). עם זאת, אני לא חושב שיש מקום ל"פעולה" או לטיפול כלשהו. בקשר ל"לדבר על זה" , ראו למטה.

יש משהו חשוב: אני לא חושב שזה דיסוננס קוגניטיבי, כי אני חי די טוב עם עצמי ומוזרותי. אנדרפוט כתב שהפנטזיות ההרסניות הם יותר מחרמנות. אני לא בטוח שזה מה שהפריע לי, ואני לא מרגיש שזה נכון לגבי. אני חושב שהטריגר להרגשת האכזבה הזאת מעצמי היא התעסקות *יתר* בפנטזיה ההרסנית - מידת הפרטים שיש לי בראש של "איך" ו"מה" הממו אותי לרגע.

אני חייב לציין עוד משהו. אני אדם עם הרבה ביקורת עצמית. והיום מצב רוחי ממש ממש מצוין. זה מדהים איך הוא השתנה לטובה הבוקר. יש לזה גם סיבות חיצוניות, אבל זה גם גורם לי לבוא בקצת ביקורת -

א. קצת מרגיז לחשוב שזה שאני קצת מהורהר, וקצת "רציני" לכמה שעות גורם לתשומת לב, ולמצב של *הכל בסדר פלוס*. אחרי הכל, אני לא *נורא* סבלתי. וזה נראה קצת שיטחי.. מעליב אפילו. זהו, זה כל מה שאני צריך לעשות בשביל לפתור בעיות?
ב. האם כל ה"התקרבנות" הזו שלי, היא רק בשביל תשומת לב? כמה.. משעמם. חבל, כי זה הרגיש ממש אמיתי.

speaking like a true masochist. icon_smile.gif
Halrloprillalar

כמה תשובות והערות

Halrloprillalar • 18 במרץ 2009
וממש תודה למגיבים. אני חושב שאני מבין קצת יותר. אהבתי את מה ש electro-z כתב ועם הדולפין יש לי הזדהות מיוחדת (ראיתי מה כתבת בפרופיל. דילמה דומה קצת, לא?).

המצב אצלי שונה. אני הפסקתי להתבייש בפנטזיות שלי.
מה שרשום בפרופיל מהווה לא דילמה אלא סיכום מצב - במציאות שלי יש חור הולך ומתרחב.
הדילמה שלי היא מסוג אחר לגמרה, כפי שרשמתי בפוסט בכייני האחרון שלי בבלוג.

עם זאת, אני לא חושב שיש מקום ל"פעולה" או לטיפול כלשהו. בקשר ל"לדבר על זה" , ראו למטה.

אני לא מסכים איתך. לדעתי - ל- "פעולה" או במילים אחרות - מימוש פנטזיות, יש ערך עצום והוא פותר הרבה בעיות (וגם יוצר לא מעט בעיות אחרות)
מימוש סוגר עיניין ומשחרר את הראש. אומנם רק עד לפנטזיה הבא, אבל בכל זאת משחרר לזמן מה.

אני לא יודע עד כמה פנטזיות שלך ישימות, אבל אם כן - יישום ולו חלקי יוריד את מינון העיסוק בהם באופן דראסטי. מניסיון.

נראה שהאנשים (כולל אותי) הגיבו כדי לפרק את התיסכולים שלהם על פלטפורמה דומה שיצר מי שהוא אחר. מאוד נוח. כמו לתת עצות לעצמך.

ומה אתה חושב, מי שמגיב (אני למשל) לא עושה זאת בשביל תשומת הלב ? icon_biggrin.gif

המלצות שלי:
1. אל תייסר את עצמך יותר מדי
2. ממש את הפנטזיות, עד כמה שאפשר
3. נהג בפרארי
Morticia

Re: כמה תשובות והערות

Morticia • 18 במרץ 2009
דולפין כחול כתב/ה:

3. נהג בפרארי

עם כוסית על הדאשבורד...
icon_exclaim.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 18 במרץ 2009
פוג, העיסוק בפנטזיה הוא מה שהרסני בה. אם סתם היה מדובר בפנטזיות שמדי פעם עולות לראש כשאתה שוכב על הערסל ומדמיין שאתה על חוף הים אז לא הייתה שום בעיה. הפנטזיות של הפטיש נוטות להיות שתלטניות ולהפוך לסוג של אובססיה וזה כבר יכול להטריד.

אני יודע שאתה מהורהר יותר מאשר מחפש דרך פעולה וזה כבר טוב, אתה לא מתכחש למה שעובר עליך מבחינה רגשית. אני אישית מעריך את הרצינות הזאת, היא חשובה.
להבה חשופה
לפני 15 שנים • 19 במרץ 2009

fog היקר .

להבה חשופה • 19 במרץ 2009
איש יקר.!

פנטזיות הן דבר נפלא. אין בכך שום פסול. גם שהן פנטזיות שקשורות , לעולם שלשמו התכנסנו פה BDSM.

מסכימה בהחלט . כאשר הפנטזיות עולות לראש והופכות למחשבות 24\7 זו כבר אובססיה . אובססיה, מעצם הוויתה זה דבר לא טוב. כל עוד הכל במינון הנכון הכל נפלא.

תנסה ליישם את הפנטזיות שלך. וראה כי טוב.

מאחלת לך שאכן תגשים ולו רק חלק מהפנטזיות שלך - עולם ה - BDSM, עולם קסום ונפלא.

להבה חשופה.!@!