לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות יקרות

האזוקים
לפני 15 שנים • 21 במרץ 2009

Re: ההתאמצות

האזוקים • 21 במרץ 2009
זאלופון כתב/ה:
אזוקה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
אזוקה כתב/ה:
מי שלא טורח להתאמץ בהתחלה לא יתאמץ בהמשך

אני לא מסכים עם זה. בהתחלה מושא ההתאמצות הוא בסך הכל פוטנציאל מעורפל, ניק בכלוב ותו לא. כל מה שידוע עליה הוא שהיא נקבה, נשלטת ולפעמים גם שהפרופיל שלה לא מאד מטופש. בהמשך, אם וכאשר, זו תהיה אישה בשר ודם, ייחודית, שאתה יודע מי היא ומה היא ויש לך רגשות כלפיה. הנכונות שלי להתאמץ בהמשך, עבור האישה הייחודית, תהיה גבוהה עשרות מונים מנכונותי להתאמץ בהתחלה, עבור הפוטנציאל המטושטש והעלום שיש עוד רבים כמוהו.

(אני דווקא הייתי כותב הודעה ייחודית לכל אחת, אי אז כשעוד שלחתי הודעות. אבל זה באמת היה מעצבן להיות יצירתי ולהשקיע ואז להענות בבנאליות)

נכון כל מה שכתבת אבל אותו הדבר גם השולט כלפי הנשלטת
אז אף אחד לא יתאמץ?
ולו רק בגלל שהנשלטת היא זו שמעניקה את נפשה וגופה שהם אוצרות גדולים לשולט
על השולט להתאמץ ולהוכיח שהוא ראוי וזה מתחיל בהתאמצות לפנות ובכבוד אליה
אם בדבר פעוט כזה לא יתאמץ לא יתאמץ בדברים חשובים יותר
ושוב לא מדברת על כולם באופן גורף אך לרוב זה כך

אני חושב שלפני שעוד בכלל נוצר קשר אין צורך להתאמץ יותר מדי, וזה תקף לשולט ולנשלטת כאחד.
זה לא אומר שהשולט לא צריך לפנות בכבוד לנשלטת, וכדאי לו שגם יפנה באופן מספיק מעניין שגם ידרבן אותה להגיב לו, אבל אני לא רואה שום דבר רע בלעשות קופי פייסט לפנייה הראשונית ולשלוח את אותה פנייה (מכובדת ויצירתית כשלעצמה) לכל נשלטת שהיא. במידה ונשלטת מסוימת מגיבה ומתחיל דיאלוג יותר אישי, שם הייתי מצפה להתייחסות ולהשקעה אינדיבידואליות.

מי שעושה העתקה לא מכבד את מי שמולו ואומר ללא מילים שאין בה שום מיוחדות
הרי כל אחת היא שונה מהשניה בדיוק כמו שהשולטים שונים אחד מהשני,ולדעתי אם מישהי היתה עושה העתקה ושולחת אליכם הייתם נעלבים.לא חייבים ממש להתאמץ אפשר גם משהו נורמלי,שפוי וקצר וזה בטוח יהיה מיוחד לאור ריבוי מה שקורה פה.
תמונה כפרית
לפני 15 שנים • 22 במרץ 2009

כמות הפניה של נשים

תמונה כפרית • 22 במרץ 2009
לגברים היא מטבעה נמוכה יותר.
יש לא מעט נשים השבויות עדין באגדות הילדות (לרוב אגב שלא במודע)
רפונזל מחכה בראש הגדל , לכלוכית שבלעה תפוח, והיפיפיה הנרדמת הן רק דוגמיות ל "ציפייה" מנשים להמתין עד יגיע הנסיך , אביר או whatever.
נשים גם קצת יותר בררניות, אני חושבת, מנוע החיפוש שלהן עובד ומגיב אחרת.
אני למשל, קוראת בבלוגים, קוראת תגובות.
ולפי זה מחליטה אם לפנות או לא
לרוב גברים
לא משקיעים בפרופיל ובטח לא ממש כותבים
לאילו אין סיכוי שאפנה.
משהו צריך לקרוץ לי על מנת לפנות
וגיבוב של מלל לא חכם במיוחד בהחלט לא מהווה טריגר.

כאשר עוד חיפשתי קשר, הפרופיל שלי היה ברור מאד לגבי
מי אני
מה אני מחפשת
והיו לא מעט פניות
שמשום מה
התעלמו לחלוטין מכל מה שכתבתי (הן בפרופיל והן בבלוג)
לעיתים פשוט התעלמתי מהפניה, ולעיתים הבעתי את דעתי בנידון אך לפונה זה כבר היה אבוד.
וזאת מעבר לעובדה שמייד מרגישים כשהפניה היא העתק / הדבק או מאומצת מידי
או בקיצור

הפניה לא מגיעה מהמקום הנכון אלא מהמקום הקטן
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 22 במרץ 2009

Re: ההתאמצות

בלוסום​(לא בעסק) • 22 במרץ 2009
[quote="אזוקה"]
חתולונת1607 כתב/ה:
אזוקה כתב/ה:
ציטוט:

נכון כל מה שכתבת אבל אותו הדבר גם השולט כלפי הנשלטת
אז אף אחד לא יתאמץ?
ולו רק בגלל שהנשלטת היא זו שמעניקה את נפשה וגופה שהם אוצרות גדולים לשולט
על השולט להתאמץ ולהוכיח שהוא ראוי וזה מתחיל בהתאמצות לפנות ובכבוד אליה
אם בדבר פעוט כזה לא יתאמץ לא יתאמץ בדברים חשובים יותר
ושוב לא מדברת על כולם באופן גורף אך לרוב זה כך

מקפיצה.

האם אני צריכה להבין שאת בדעתי? icon_smile.gif

הבנת נכון מאוד icon_exclaim.gif icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 15 שנים • 23 במרץ 2009
טוב, לי אין נתונים סטטיסטיים על מי פונה למי ואיך, אבל אני יכולה לשתף ב"למה אין לי פנייה שבלונית מוכנה שאני משתמשת בה באופן קבוע", למרות שאני כן פונה לאנשים.

כי כשאני פונה למישהו, זה כי ראיתי את הפרופיל שלו ו/או שמתי לב אליו בפורומים, וחשבתי לעצמי "הממ, הוא נשמע אחלה בחור, הייתי רוצה להכיר אותו קצת יותר". בשלב זה אני לא מוכנה ומזומנה להשקיע בו מאמצים, אלא פשוט מביעה עניין. מאד פשוט. אז כותבת הודעה, שבה בסך הכל כתוב מה שרציתי להגיד לו. בדרך כלל תהיה התייחסות לפרט בולט שמשך אותי. או משהו כזה. ההנחה היא שאם אותו אדם עורר בי רצון לדבר איתו, כנראה שיש לי מה להגיד לו.

אם כך, מה שקרה פה הוא: תשומת ליבי נתפסה ---> נוצר עניין ---> פניתי.

לעומת זאת, כשאני מקבלת הודעה משוכפלת, אני יכולה לנחש שהתהליך היה הפוך:
אני רוצה לפנות למישהי, עדיין לא יודע מי ---->מנסח פניה ----> מחפש למי לשלוח אותה.

לא בטוח כמובן שזה המצב, אבל זו התחושה שמתקבלת. וזו לא תחושה נעימה. אני מעדיפה לקבל "היי, מצאת חן בעיני/שמתי לב אלייך כי ______ (הכנס את האמת, גם אם זו מילה או שתיים בלבד), בואי נדבר" או משהו כזה, מאשר הודעה מאד מושקעת, יצירתית ומעניינת, שברור היטב שנכתבה לפני שחשבת לפנות דווקא אלי.

עזבו השקעה: אשה שמתחילים איתה, רוצה להרגיש שזה בגללה, ולא בגלל שאתה מחפש מישהי, והחלטת לנסות גם אותה. מה, לגברים זה שונה? יש מישהו שזה נעים לו לקבל הודעה שברור לו שנשלחה בפורמט זהה לעוד חמישים גברים אחרים? the drow, אם היית מקבל הודעה כזאת, זה היה מחמיא לך? היה מעורר בך רצון להכיר את הבחורה המסויימת הזאת?

לזכותו של פותח השרשור ייאמר, שההודעה המשוכפלת שלו היא אכן מושקעת, מפורטת, ובניגוד לרבות אחרות מסוגה, לא מעליבה. התחושה הלא נעימה שהודעה כזאת יוצרת עדיין קיימת, אבל במידה יחסית פחותה. לי באופן אישי היא נראתה מספיק מכובדת בשביל להגיב אליה.

אבל כל זה, כמובן, הוא אישי לחלוטין. כאמור, אין לי מידע על התנהלות אחרות. אם מישהו מוצא חן בעיני, אני פונה. הייתי רוצה שסיבת הפניה אלי תהיה זהה. זה הכל.
"להשקיע בהודעה אישית", אוי אוי אוי, אפשר לחשוב איזו טרחה יוצאת דופן זו. נו באמת.

אתם יודעים מה זה מזכיר לי? דיונים של תיכוניסטים, "איך להתחיל עם בנות", שהבנות היו אומרות שפניה בנוסח "אבא שלך גנן" זה מעליב, ובכלל שורות פתיחה זה מעליב או לפחות מטופש, והרבה יותר נעים לקבל "היי, אני ___, מצאת חן בעיני" ולהרגיש שזה אישי. זוכרים? אז ככה. בדיוק.
wrong naughty girl​(לא בעסק)

קופי פייסט זה בסדר

אם זה לא מתימר להיות אישי כלומר בלי מחמאות או כל דבר שישמע כמו שקר.
לכתוב לכמה בחורות בו זמנית את מהממת או אהבתי את מה שכתבת זה בעייתי.
אבל אני בהחלט מבינה למה לא מתאמצים בפניה ראשונה.
בכל זאת כל מה שרוצים להגיד בפניה הזאת זה אני כאן.
מצד שני אם זו בחורה שבאמת מעוניינים בה כי קראתם את הפרופיל ואולי את קצת את הבלוג אז ברור שעדיף להשקיע להראות ידע ולהראות בחירה כי אנחנו מעדיפות להרגיש שבחרו אותנו ואנחנו מיוחדות.
בכל מקרה אני לפחות משתדלת לענות לרוב הפניות בין אם בסירוב גנרי ובין אם בסירוב קצת יותר אישי בהתאם לפניה.
כמובן שלפעמים אני לא עונה בסירוב (:
ולגבי פניה אל שולטים קצת קשה לדעת מכרטיס אם אני מעוניינת במישהו הכל נראה לי אותו הדבר ולכן אף פעם לא מצאתי כרטיס שעורר בי רצון לפנות אל מישהו בעצמי.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 23 במרץ 2009

לא יודע אולי בגלל שכל אחד חושב ונוהג אחרת ולפעמים קשה לנו להעמיד את עצמינו במקום של

האחר הכול נראה ככה.

נשלטות שולטות כן פונות כמו שולטים ונשלטים

באדי צודק שפנייה מנשלטת היא עם ניחוח אחר ומראה טיפה מעבר.

אבל מצד שני יש פה בעיתיות מסויימת,אישית מעולם לא פונה אם לא קורא פרופיל

ואם יש בלוג אז בטוח שאקרא אותו וגם הודעות בפורום

מבחינתי אם שולח אפילו "היי" קטן או "ערב טוב" מבחינתי זה אומר "קראתי אהבתי

ורוצה להכיר טיפה יותר" יש כאלה שלא יתייחסו ויש כאלה שכן

זכותן. ללכת לחלק מחמאות מהרגע הראשון גם אם אמיתיות נראה לי קצת עלוב

אם הפניה לא קשורה להכרות ויש בה מחמאה אז סבבה,

מה שכן החיזבאללה נחמד לעומת מישהי שפנתה וקילה תשובה שלילית...

אם לא תתייחס לכלוב בתור אתר הכרות,אלא בתור מקום שאתה יכול להעשיר את עצמך

ללמוד לגדול. יהיה לך טוב יותר ההכרות זה בונוס נחמד.

לא יודע מה אתה מחפש או רוצה אבל כמעט הכול אפשרי פה.

אל תעלב גם מחוסר תגובה או מתגובה שלילית ולא נחמדה.כמו שאמרתי בהתחלה

יש פה הרבה שסבלו מהכרות כזו או אחרת ויש המון חומות ומגננות

בהצלחה.

Av
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 23 במרץ 2009
כשאני כותב הודעת היכרות למישהי שבאמת מעניינת אותי אני באמת משקיע מחשבה, זה דבר שלוקח די הרבה זמן. בסופו של דבר זה יוצא דומה מאוד. מה לעשות...
גם כשאני עושה קופי-פייסט אז אני מתאים את זה לפרופיל.
הרי "היי מה קורה" לא מתאים וגם קופי-פייסט לא מתאים אז אני גם צריך לגרום לכל אחת מכן להרגיש מיוחדת וגם להיות מקורי? אללה יוסטור... נשים, אי אפשר בלעדיהן, אי אפשר להסתיר את הראיות.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 23 במרץ 2009
the_drow כתב/ה:
כשאני כותב הודעת היכרות למישהי שבאמת מעניינת אותי אני באמת משקיע מחשבה, זה דבר שלוקח די הרבה זמן. בסופו של דבר זה יוצא דומה מאוד. מה לעשות...
גם כשאני עושה קופי-פייסט אז אני מתאים את זה לפרופיל.
הרי "היי מה קורה" לא מתאים וגם קופי-פייסט לא מתאים אז אני גם צריך לגרום לכל אחת מכן להרגיש מיוחדת וגם להיות מקורי? אללה יוסטור... נשים, אי אפשר בלעדיהן, אי אפשר להסתיר את הראיות.

זה כבר קשה לי להאמין. כי גם אחיות תאומות שונות אחת מהשנייה

כל אחת פה או במקום אחר יש לה ייחוד מסויים

אולי אתה רואה רק לא יודע לתרגם זאת למילים???

אולי תנסה בצורה אחרת? יותר פתוחה אמיתית????

Av
Mine​(שולט)

Re: THE DROW -

Mine​(שולט) • 23 במרץ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
שאלת את עצמך מה מוביל אותך לפנות לנשלטת? מה גורם לך לפנות דווקא אליה?

חתולונת - שאלה עמוקה.

אולי זו הרגישות שהיא משדרת בין השורות ? אולי התום והזכות המורגשים אך קלות מאחורי שריון הציניות ? ואולי זו העדינות הזולגת מעבר למסך האסרטיביות זו שרק חדי העין ורגישי הלב יחושו בה ? ואולי זה הרצון העז שלה להתמסר, לאהוב, לתת, להשתייך שנגעו בו ?

רגע ! כתוב שהיא עושה אנאלי? ! מהר, להזדרז, לאן נפלה לי המקלדת ...ולמה אני פתאום מרייר ? .ובום טראח - יצאה לה לדרכה עוד אדומה משוכפלת. icon_wink.gif