ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

SCHOOL GIRLS FETISH PARTY - יום חמישי 26/3/2009

מיקוהנשלט
לפני 15 שנים • 22 במרץ 2009
מיקוהנשלט • 22 במרץ 2009
השבוע מסיבה מושקעת אני בטוח שם. icon_wink.gif
אנה בל{(^_^)}
אנה בל{(^_^)} • 22 במרץ 2009
למען יישור ההדורים.
שאלתי עוררה תגובות ותהיות שונות ולכן חשוב לי להבהיר את הדברים.
לא היה בשאלתי ניסיון להרע לליין של אורלי.
שאלתי נשאלה בתהיה אמיתית מתוך שיקול כלכלי בלבד והמכירים אותי יודעים זאת ויודעים שרוב הזמן העלאה או הורדה של המחיר אינם מהווים שיקול עבורי אם להגיע או לא להגיע.
אני מגיעה לאן שהחברים שלי בוחרים להגיע באותו שבוע כי לצערי נוצרו כאן 2 מחנות והרגשה שאם לא מגיעים בשבוע זה או אחר למחנה של השני אז אתה לא בסדר.
יש החושבים ששאלה זו הייתה אמורה להשאל בפרטי אך מכיוון שלא הייתה בי שום מטרה או כוונה לעורר פרובוקציות כאלו ואחרות, שכן אינני מזוהה עם אף אחד מהליינים, לא חשבתי שעליי לחשוש מלשאול שאלות.
היו שהגיבו בחריפות שלא בצדק וללא בדיקה מוקדמת. התשובה המכובדת והראויה שהייתי אמורה לקבל לדעתי הייתה תגובתו של לס'ע (שגם מכיר אותי לא מהיום).
אני לא מוכנה לקחת חלק במלחמות של הליינים. אם בחרתי להופיע במסיבה זאת או אחרת בליין זה או אחר, זה לא אומר שבאותו רגע הפכתי לחלק מהצוות ושוייכתי לאחד המחנות וברצוני להזיק לליין השני.

אני בטוחה שמי שיגיע השבוע לליין של אורלי יהנה מעל ומעבר. אני מכירה את האיכות של הליין ואת הצוות המקסים שלה - אחד אחד. אני יודעת שנעשים נסיונות בלתי פוסקים כדי שכל אחד שמגיע למסיבה יצא עם טעם של עוד.

אז תהנו בשבילי השבוע.
יום טוב שיהיה.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 22 במרץ 2009
אנה בל כתב/ה:
למען יישור ההדורים.
שאלתי נשאלה בתהיה אמיתית מתוך שיקול כלכלי בלבד והמכירים אותי יודעים זאת ויודעים שרוב הזמן העלאה או הורדה של המחיר אינם מהווים שיקול עבורי אם להגיע או לא להגיע.
אני מגיעה לאן שהחברים שלי בוחרים להגיע באותו שבוע כי לצערי נוצרו כאן 2 מחנות והרגשה שאם לא מגיעים בשבוע זה או אחר למחנה של השני אז אתה לא בסדר.
יש החושבים ששאלה זו הייתה אמורה להשאל בפרטי אך מכיוון שלא הייתה בי שום מטרה או כוונה לעורר פרובוקציות כאלו ואחרות, שכן אינני מזוהה עם אף אחד מהליינים, לא חשבתי שעליי לחשוש מלשאול שאלות.
היו שהגיבו בחריפות שלא בצדק וללא בדיקה מוקדמת. התשובה המכובדת והראויה שהייתי אמורה לקבל לדעתי הייתה תגובתו של לס'ע (שגם מכיר אותי לא מהיום).
אני לא מוכנה לקחת חלק במלחמות של הליינים. אם בחרתי להופיע במסיבה זאת או אחרת בליין זה או אחר, זה לא אומר שבאותו רגע הפכתי לחלק מהצוות ושוייכתי לאחד המחנות וברצוני להזיק לליין השני.

אני בטוחה שמי שיגיע השבוע לליין של אורלי יהנה מעל ומעבר. אני מכירה את האיכות של הליין ואת הצוות המקסים שלה - אחד אחד. אני יודעת שנעשים נסיונות בלתי פוסקים כדי שכל אחד שמגיע למסיבה יצא עם טעם של עוד.

אז תהנו בשבילי השבוע.
יום טוב שיהיה.

את מתוקה אמיתית
אל תפסיקי לבוא למסיבות!! שם הכי כיף!!!
ועוד משהו קטןטן-לא לקחת כל דבר ללב זה לא בריא ..
TRUEBITCH
TRUEBITCH • 22 במרץ 2009
the winner takes it all כתב/ה:
אנה בל כתב/ה:
למען יישור ההדורים.

אז תהנו בשבילי השבוע.
יום טוב שיהיה.

את מתוקה אמיתית
אל תפסיקי לבוא למסיבות!! שם הכי כיף!!!
ועוד משהו קטןטן-לא לקחת כל דבר ללב זה לא בריא ..

חשבתי שאולי יהיה במקום אם גם אני אתן את תגובתי. ראשית אין פה עניין של לקחת ללב אלא עניין של זלזול וחוסר כבוד. אני מכירה את אנה בל באופן אישי ללא קשר לקהילה וכן את חברי הצוותים של הליינים וההתנהגות פה הפכה כבר לבלתי נסבלת. דבר שעלה בשיחה עם כמה מהאנשים פה. אכן תגובתו של לסעע הייתה הנכונה ביותר לדעתי, אך ההתעלמות המוחלטת מהנושא שעלה וסתימת הפיות עוררה בי זעם. חלקכם מעדיפים לא להתלכלך וללשמור על חזות של יפי נפש. זכותכם אבל התעלמות מבעיות היא לא הפיתרון. עניין הלא פתור של הליינים עולה לא אחת בכל פורום אפשרי ונראה שיש מלחמה בלתי פוסקת החל מהמנהלים לחברי הצוות ועכשיו לאורחים?!? למה אני צריכה להתבייש ללכת למסיבה של אורלי אם הלכתי מבחירה פעמיים למסיבה של אייר? למה אני צריכה לעשות בחירה של איזה חברים בא לי לראות או לשלם כפול כדי לזכות לראות את כולם באותו ערב שלא לדבר ניתוק קשרים בעקבות כך. הקהילה ולא רק בעלי הליינים הפכה לבלתי נסבלת וזה משהו שעכשיו רק מתחזק בעקבות יצירת המחנות. ותהיו או לא יפי נפש. זה המצב! יש מחנות! לי אישית נמאס ובחרתי לצת וגם אם אהיה חסרה או לא זה כבר לא מעניין אותי כי זו בחירה שנעשית כי כבר נמאס ממשחקי הגן ילדים וההוצאות הגבוהות מה לעשות לא לכולנו יש וילה ויש חשבונות לשלם. אז צאו מהקונכיות שלכם כי זה מתחיל בהודעה פשוטה ותמימה שאנה בל אוי ואבוי העזה לשאול וזה ייגמר במה? בחרם קבוצתי? באיסור כניסה לאחת מהמסיבות לנדות מהקהילה? אתם אנשים בוגרים- לפחות חלקכם. אני מציעה שתעשו חושבים לפני שאתם פותחים את הפה או לפחות תדעו לשאול את השאלות הנכונות ומי שלא נאה לו שאני בוטה- שיתמודד. שיהיה יום טוב לכולם!
קטסטרופה{Adonai}

חצאית סקוטית

קטסטרופה{Adonai} • 22 במרץ 2009
כבר יש לי.

איפה לעזאזל משיגים חולצת בטן?!
Tish Adams
Tish Adams • 22 במרץ 2009
המלכה קרן כתב/ה:
רגע....אני יכולה להיות מלכת הכיתה ?

icon_razz.gif

קרשששששש, מתאים לך להיות כזאת?

אבל, קחי בחשבון ששלושת אלה לא יפסיקו לרכל...
icon_wink.gif

kinkyman​(שולט)

תרשמו את אלונזו אותי

kinkyman​(שולט) • 22 במרץ 2009
עושים צמות. באעל מצטרף?
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)

Re: חצאית סקוטית

קטסטרופה כתב/ה:
כבר יש לי.

איפה לעזאזל משיגים חולצת בטן?!

אני אביא את הבטן אתה תביא את החולצה! מתאים?

האמת נשמעת מסיבה ממש טובה. כרגע קצת בעייתי לי מסיבות מאוחרות אבל אולי.
ניקי666 niki
לפני 15 שנים • 23 במרץ 2009

.

ניקי666 niki • 23 במרץ 2009
לא מבין על איזה מחנות אנשים מדברים כאן ,אני הייתי בשני המקומות ואף צד לא נפגע ,

בשני המקומות נהנתי ,כל מסיבה והאוירה שלה ,איפוא יותר טוב אינני יודע כל אחד יבחר

לעצמו את המקום שבו הוא מרגיש הכי טוב ונהנה ומקבל תמורה לכספו >שוק חופשי .

לגבי ויכוח העשרה שקלים ..אם נאמרו הדברים מתוך רצון לפרובוקצייה הרי שאין להם מקום

ואם מתוך כוונה כנה לדעת ולהבין את המניעים הרי תשובתו של לסע ראוייה ובמקום .

שבוע טוב לכולם .
Shalhevet
לפני 15 שנים • 23 במרץ 2009
Shalhevet • 23 במרץ 2009
מכיוון שהייתי במסיבות תל אביביות אפלוליות בזמן שכולם היו בכיתה icon_rolleyes.gif אסתפק בלתרום
את הצד החזק שלי וזה ניהול משמעתי . מנהלת חוק וסדר
הדבר היחיד שזכור לי מהבית ספר זה חדר המנהלת,
חדר נחמד עם שולחן מעוצב וכיסא נוח לישבן(ולולאה בפינה שקשורה לתקרה icon_wink.gif )...
היש נשלט שישמש ככיסא וכשולחן? icon_idea.gif