סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הקשיחות הזאת...

רורשך​(שולט)
לפני 15 שנים • 31 במרץ 2009

Re: בתכלס

רורשך​(שולט) • 31 במרץ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:

אז תתאר לעצמך איזה מעצבן זה, שגם אחרי שאמרת שאת לא כלבה, ממשיכים לקרוא לך כך, סתם בשביל הצחוקים.

שוכחים שאנחנו בני אדם? עד כדי כך?

אני מניח שפשוט מנסים למתוח לך את הגבולות תוך כדי השיחה.
אני אישית לא עושה את זה ככה, אבל מבחינתי,
ככל שאת נאבקת יותר, כך את מושכת יותר. כמובן שיש סוף לרמה של מאבקים כזאת,
אבל קחי את זה כמחמאה, לדעתי. או לפחות כשעשוע או סוג של משחק, כמו שרואה את זה שילגי
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 31 במרץ 2009

Re: בתכלס

בלוסום​(לא בעסק) • 31 במרץ 2009
שלגי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
רורשך כתב/ה:
אני מסכים עם הטענות של הנשלטות פה,
לא קונה גם את הפאסון של השולטות.
אני חושב שבן אדם שולט מקרין את זה, לפחות בסשן עצמו.
וגם די הופתעתי לגלות משיחות עם נשלטות שאנשים אשכרה פונים אליהן
בתור "כלבה" או "זונה" לפני שהעבירו 2 משפטים איתן...

אז תתאר לעצמך איזה מעצבן זה, שגם אחרי שאמרת שאת לא כלבה, ממשיכים לקרוא לך כך, סתם בשביל הצחוקים.

שוכחים שאנחנו בני אדם? עד כדי כך?

למה מעצבן?

בעיני זה די משעשע..

כשחושבת על זה שוב, זה באמת די פתטי...שיש כאלה שצריכים כינויים כאלה ואחרים כדי להרגיש עליונות...פסאודו שליטה...חח...(: (תודה שלגי שחייכת אותי...)
הולמס​(שולט)
לפני 15 שנים • 1 באפר׳ 2009

דומיננטיות אינה צריכה סממנים חיצוניים באורח קבוע

הולמס​(שולט) • 1 באפר׳ 2009
מי שהנו דומיננטי ובעל השפעה על זולתו, לא צריך לעטות על פניו ועל גופו חזות מאיימת ונוקשה כדבר שבשגרה.

גם כך, הגבר המשפיע על אחת לא משפיע באופן דומה על אחרת (גם אם היא חולקת נטיה עם חברתה).

מי שהוא בעל השפעה מטבעו יכול, לצורך העניין, להסתובב עם אזני ארנב פורימיות ולשיר לעצמו שירים ועדיין להיות בעל השפעה מהותית.

יחד עם זאת, אני ומניח ויודע שיש נשלטות שאוהבות את הפוזה הנוקשה באורח קבע מאחר שזה משדר מסתורין ומגביר את אפקט הפחד ואי הוודאות שמדליקים אותן.

אני חושב שלאורך זמן ניתן להבחין באלו שעוטים חזות מאיימת וקשוחה כחלק אינהרנטי מדמותם ואישיותם. ומולם באלו שמאלצים את עצמם "להחזיק פאסון".
בסופו של יום. כאשר אדם נוהג עפ"י אופיו האמיתי הוא משיג את התוצאות הטובות מבחינתו.
וכאשר מנסה מאן דהוא ליצור מצג שווא של עצמו, הדבר אינו מחזיק לאורך זמן. מלעיג אותו מחד ומתיש אותו מאידך.
aka BODYGUARD

Re: דומיננטיות אינה צריכה סממנים חיצוניים באורח קבוע

aka BODYGUARD • 1 באפר׳ 2009
הולמס כתב/ה:
מי שהנו דומיננטי ובעל השפעה על זולתו, לא צריך לעטות על פניו ועל גופו חזות מאיימת ונוקשה כדבר שבשגרה.

גם כך, הגבר המשפיע על אחת לא משפיע באופן דומה על אחרת (גם אם היא חולקת נטיה עם חברתה).

מי שהוא בעל השפעה מטבעו יכול, לצורך העניין, להסתובב עם אזני ארנב פורימיות ולשיר לעצמו שירים ועדיין להיות בעל השפעה מהותית.

יחד עם זאת, אני ומניח ויודע שיש נשלטות שאוהבות את הפוזה הנוקשה באורח קבע מאחר שזה משדר מסתורין ומגביר את אפקט הפחד ואי הוודאות שמדליקים אותן.

אני חושב שלאורך זמן ניתן להבחין באלו שעוטים חזות מאיימת וקשוחה כחלק אינהרנטי מדמותם ואישיותם. ומולם באלו שמאלצים את עצמם "להחזיק פאסון".
בסופו של יום. כאשר אדם נוהג עפ"י אופיו האמיתי הוא משיג את התוצאות הטובות מבחינתו.
וכאשר מנסה מאן דהוא ליצור מצג שווא של עצמו, הדבר אינו מחזיק לאורך זמן. מלעיג אותו מחד ומתיש אותו מאידך.

cheer.gif cheer.gif cheer.gif

בדיוק.
נוריתE
נוריתE • 1 באפר׳ 2009
נכון ככה, מספיק המבט בעיניים ונימת הקול,לא צריך הרבה.
כמו שכתבתי כאן..

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=432

בתחתית העמוד(זאת לא "פירסומת לבלוג שלי)

מבדילים, ישר מבדילים

אז למה יש כאלו שעושים"אבו עלי"?
להם הפתרונות ונתנו פה ותודה למי, מספיק דוגמאות..
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 1 באפר׳ 2009
אני יודע דבר אחד, וזה לומר: "שקט. אני הגבר, אני העליון, ואני הקובע."

לספר לכם כמה זמן לקח לי ללמוד להגן על הביצים מיד אחרי משפט כזה? crying.gif rollingeyes-024.gif