לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קליעה למטרה - סיפור פנטזיה

אחד לא ידוע{הב}
לפני 15 שנים • 6 באפר׳ 2009

יש המשך?

אחד לא ידוע{הב} • 6 באפר׳ 2009
תכתוב המשך כשר לפסח...בכלל כל החג הזה עם העבדות נשמע אחלה...
פולו
לפני 15 שנים • 8 באפר׳ 2009
פולו • 8 באפר׳ 2009
קליעה למטרה - חלק ג'

יערה הורידה את הסטראפ-טון השחור מהמדף שלידה ואחזה בו בידה. תוך כדי ליטוף הסטראפ-און בידה השנייה מעלה ומטה. "נו, אז מה את אומרת על זה?" שאלה יערה.
"וואו" ענתה יפעת כשהיא בוחנת וממששת את עוביו וקשיותו של דמוי האיבר. "אמרת שהוא בתול, לא? את חושבת שהמפלצת הזאת תחדור לחור התחת שלו?"
"תחדור גם תחדור" ענתה יערה משועשעת משהו.
פולו, שעוד הרגיש את זליגת הדם מהישבן מטה לאורך רגליו, ניסה לסגור את רגליו אך לשווא. הן דיברו עליו או לייתר דיוק על חור התחת שלו כאילו אינו נוכח שם. כל ההחלטה נתונה בידן. הוא בסך הכול היה חור לסיפוקן.
יערה חגרה את הסטראפ-און למתניה כשיפעת עוזרת לה להדק בחזקה את רצועות העור מאחוריה גבה. הן בדקו שהזין הקשיח והמפלצתי עומד לו הכן ומוכן לפעולה. שתיהן חייכו בשביעות רצון.
יערה קרבה לעבר העבד המסכן, שנקנה אך ימים ספורים משוק העבדים, והביטה אל ישבנו המוצק והשחום.
"יערה" פנתה אליה יפעת בתמיהה. "לא שכחת משהו"?
"לא שכחתי, מה?" שאלה יערה בחזרה.
"חומר סיכה" פסקה יפעת בנחרצות.
חחחחח פרצה יערה בצחוק גדול. "אני כבר מזמן לא משתמשת בחומר סיכה סינטטי אלא רק בחומרים טבעיים" אמרה כשהיא מצביעה לעבר ישבנו המדמם של פולו.
"דם? את משתמשת בדם כתחליף לחומר סיכה?" שאלה יפעת בפליאה.
"אלא מה?" ענתה יערה "מה יותר טוב מסטארפ-און המשוח בדמו של הקרבן? בואי תראי!"
יערה ויפעת ניגשו קרוב לישבנו של פולו. יערה אחזה באיבר השחור והגדול בידה הימנית והחלה להתחכך בפסי הדם מלמטה כלפי מעלה. מהירכיים כלפי הישבן. אט אט צבעו השחור של הסטראפ-און הלך ונעלם ובמקומו החל לבלוט הצבע האדום והנוזלי.
"זה לא מספיק" אמרה יפעת.
"אל תדאגי יקירתי" ענתה יערה "פשוט נסחט מישבנו עוד דם" אמרה ולפתה את ישבנו הימני בשתי ידיים וסחטה בחוזקה. פולו נאנק מכאב. החורים שכבר כמעט נסגרו עם תחילת הקרשות הדם, נפתחו שוב ופרצי דם הבליחו שוב לכיוון מטה. גם על ישבו השמאלי לא חסה יערה וחזרה על אותו תהליך וסחטה את ישבנו בחוזקה. "עכשיו החלק הכיפי." אמרה יערה כשהיא מעבירה את ידה על ישבנו המדמם של פולו ומורחת את הנוזל על איברה השחור. "קדימה. עזרי לי." גם יפעת הצטרפה למלאכת איסוף הדם בידיה ובמריחה על הסטראפ-און.
"מספיק" פסקה יערה כשראתה שצבע הסטראפ-און אדום כולו. "הסטראפ-און משומן היטב".
"רגע" אמרה יפעת כשהיא מפסקת את ישבנו של פולו בשתי ידיה "יש עוד דם. גם החור שלו מדמם"
"את זה תשאירי לחדירה" אמרה יערה כשהיא מחייכת "מכיוון שהוא בתול, צריך כמות נכבדה של דם בחור התחת שלו כדי לאפשר את הכניסה".
"את ממש מחושבת, הא?" שאלה יפעת ברטוריות משהו.
"השאירי את התחת שלו פתוח" הורתה יערה וקירבה את המפלצת האדומה לעבר פי הטבעת שלו תוך כדי איסוף שביל הדם שבדרך מכיוון הביצים עד לחור. שלולית דם קטנה ניקותה סביב פי הטבעת של העבד המבוהל. קצה האיבר חדר מעט לתוך הנקב ההדוק. פולו חש את איבר הפלסטיק זקור וקשה כאבן עומד הכן בפתחו. הוא עוד ניסה לומר משהו, להתחנן בפיו החסום.
"אם אתה חושב שאני אחוס עליך אתה טועה טעות מרה. קניתי אותך בכסף מלא ואתה לא יותר מחור בשבילי" נזפה בו יערה והדפה עצמה למעמקי ישבנו של העבד. נשמתו של פולו נעתקה והוא חש שפתחו נקרע לשניים. פולו פרץ בבכי וניסה להתנגד אך הכאב רק הלך והתעצם עם כל כניסה ויציאה מתוכו. הכאב היה קשה מנשוא בעיקר לאור העובדה שיערה לא האטה את קצבה ולא עצרה לרגע כדי לתת לעבד המסכן אפשרות להתרגל לגודלו המאיים של האיבר שקרע את ישבנו לשניים.
ריח הדם שבאוויר הצית את יפעת. ידיה המגואלות בדם אחזו בחוזקה בישבנו הפתוח של העבד וסחטו עוד ועוד דם שחלקו זלג אל בין פלחי הישבן ושימן את האיבר בכניסתו כל פעם מחדש.
האורגזמות של יערה הגיעו בזו אחר זו והיא המשיכה לזיין את ישבנו הפצוע עד שתשו כל כוחותיה והתמוטטה עליו.

סוף
גיא 22
לפני 15 שנים • 10 באפר׳ 2009

אני מצטער. ההתחלה היתה הרבה יותר מדליקה.

גיא 22 • 10 באפר׳ 2009
יערה46
לפני 15 שנים • 11 באפר׳ 2009
יערה46 • 11 באפר׳ 2009
סיפור פנטסיה חזק מאוד פולו

אהבתי...........
ע ב ד ך
לפני 15 שנים • 15 באפר׳ 2009

פנטזיה מוכרת ...

ע ב ד ך • 15 באפר׳ 2009
עוד שתי אפשרויות זה:
1. לשבת על הרצפה עם רגליים מפוסקות כשהחצליים חשופים והמלכה משחקת באולינג ...
כאשר פגיעה מדוייקת שלה זה את כדור הבואלינג הכבד ישר על החלציים ....

אממממממ

2. השולחן בילארד ... במקום החורים (השקים ) ... יש בכל פינה את שק האשכים של העבד ...
והמלכות משחקות בילארד להנאתן ....

אמממממממ

מי השחקנית שמרימה את הכפפה ?
Morticia
לפני 15 שנים • 15 באפר׳ 2009
Morticia • 15 באפר׳ 2009
ביליארד??

אני תמיד שמחה לשחק פול

מה אכפת לי מה אתה עושה בנתיים?

שחק אתי!

icon_biggrin.gif