בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המטלה...

האזוקים
לפני 15 שנים • 13 באפר׳ 2009

המטלה...

האזוקים • 13 באפר׳ 2009
מטלה ... שהפכה לצורך ...!

לפני כחודשיים המאסטר החליט להטיל עלי מטלה שהתוכן שלה לא היה ברור לי והזכיר לי במעט את העונש של המורה לתלמיד שסרח....

בגלל עיצוב הבית שלי מקובעים שני עמודים בפינת הסלון שם קבע לי המאסטר את פינת ההתייחדות שלי עם ה-BDSM ועם עצמי בכלל....ועל העמודים היו מקובעת לולאה מכל צד,לפי הוראתו של המאסטר.......

הייתי מחויבת להתלות על הלולאות לפשק את הרגליים בהתאם לרוחב העמודים כשמסכה על עיניי, מצבטים על פטמותיי ושני ויברטורים תחובים אחד ברקטומי והשני בנרתיקי שאותם הקפדתי לקבע בעזרת נייר דבק... וכך היה עלי לעמוד בפרק זמן התחלתי של 15 דקות כשלוש פעמים בערב

ואט אט התחושות החלו לחלחל בי..........

בתחילה זו הייתה רק מטלה, אומנם בפעם הראשונה גם נהנתי אך הפעמים הנוספות היו רק מעמסה כבדה ותו לא....

המחשבה עליו,מגעו,הפנטזיות ולשמוע את קולו גרמו לי לגרויים מוחשיים....
שבתחילה היה ברובו פיזי שפרק ממני מתחים וחוסר אך ככל שעברו הימים גיליתי שזה משלים לי את הנוכחות שלו בחיי ובהשלמת תחושת השפחה גם ביתר הזמן.

ברגעים שהיה כבר קשה לשאת את המצב עלו דברים שהציקו,עיצבנו אותי
שאותם פרקתי ואז יכולתי להרכיב את עצמי מחדש ולחזור לחיים עם יותר כוח
יותר שמחה ואם כבר הייתי שמחה אז היא רק התעצמה......

הנוכחות התמידית שלו בחיי גרמה לי להרבה שמחה , אפשרות לתת מעצמי יותר
ומתוך השמחה היכולת לספוג כאב גדלה וההנאה שלי רק התעצמה....

ההשפעה הטובה של המטלה גרמה לי לרצות לעשות זאת מתוך רצון שלי ואם קרה מצב שלא יכולתי לבצע זה היה חסר לי וגם במצבים שהגעתי מאוחר לא הייתי מוותרת והייתי הולכת לפינה שלי....

מתוך כל הטוב שהמטלה העניקה לי זה כבר הפך לצורך וכאשר זה הפך לצורך שלי המאסטר כבר לא דרש את מספר הפעמים בערב והבנתי שזו בעצם הייתה כוונותו.

שיהיה לי את הפינה שלי שבה אוכל להשלים חוסרים שלי ממנו,לפרוק מתחים ועצבים,להגביר את השמחה ולהיות בתחושת המהות שלי בצורה רציפה.

קשה להעביר את ההשפעות הרבות והתחושות המדהימות ומקווה שהעברתי ולו במעט........

המאסטר החליט שהעמודים יהיו הפינה שלי באופן קבוע , אבל הותיר בידי את המטלה מתי לשהות ב"עמודים" מתי שאני חשה בצורך....ועל כך אני מודה לו !

באותה מידה לעניות דעתי יכולה מטלה זו להעניק לכול אחת ואחד...את העונג
והנאה למי שרק יחפוץ...דרושה מידה רבה של מחוייבות...כלומר משמעת עצמית
האהובה עליכם ביותר... וזמן קצוב להתחלה...BDSM תנוחת

באופן אישי המטלה הפכה אותי למחוייבת יותר ומאושרת יותר...בטווח זמן קצר
יחסית !
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 13 באפר׳ 2009

אילו רק אלה שבנו את העמודים היו יודעים למה הם מיועדים חחחח

את יודעת מה? במחשבה שניה , לפי מה שיש בחדר השני ,לכי תדעי אם הם בעצמם לא היו סוטים במקצת icon_smile.gif.

העיקר שזה עושה לך טוב.
}{
האזוקים
האזוקים • 13 באפר׳ 2009
חלמית קטנה כתב/ה:

אילו רק אלה שבנו את העמודים היו יודעים למה הם מיועדים חחחח

את יודעת מה? במחשבה שניה , לפי מה שיש בחדר השני ,לכי תדעי אם הם בעצמם לא היו סוטים במקצת icon_smile.gif.

העיקר שזה עושה לך טוב.
}{

בהחלט אי אפשר לדעת מה הם עשו icon_smile.gif
בהחלט נהנת כפי שאת בטח יודעת
בלוסום​(לא בעסק)

תהייה

בלוסום​(לא בעסק) • 13 באפר׳ 2009
תהיתי לעצמי, איך אפשר לבצע מטלה שניתנה לך בשלט רחוק, מבלי להרגיש שאין אף אחד שבאמת רואה שביצעת אותה? אני חושבת, שאני יוצאת פה מנקודת מבט שכלתנית, של מישיהי שכל חייה היתה צריכה להבין דברים עם השכל כדי לעשות אותם (אני אפילו לא מדברת כרגע על להאמין.. להאמין זה כבר סיפור אחר לגמרי..). פשוט מעניין אותי לנסות להכנס לראש הזה, שגם כשהוא לא רואה את מבצעת, ומה עבר לך בראש ובלב כשעשית את זה. אשמח לתשובתך
האזוקים

Re: תהייה

האזוקים • 13 באפר׳ 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
תהיתי לעצמי, איך אפשר לבצע מטלה שניתנה לך בשלט רחוק, מבלי להרגיש שאין אף אחד שבאמת רואה שביצעת אותה? אני חושבת, שאני יוצאת פה מנקודת מבט שכלתנית, של מישיהי שכל חייה היתה צריכה להבין דברים עם השכל כדי לעשות אותם (אני אפילו לא מדברת כרגע על להאמין.. להאמין זה כבר סיפור אחר לגמרי..). פשוט מעניין אותי לנסות להכנס לראש הזה, שגם כשהוא לא רואה את מבצעת, ומה עבר לך בראש ובלב כשעשית את זה. אשמח לתשובתך

כמובן שאני יכולה לא לבצע והוא לא ידע אך יש אמון בינינו לכן ביצעתי זאת גם כשהוא לא רואה.
הוא לא נוכח כשאני הולכת לשם אך כאשר אני עם כל הציוד עלי ובתנוחה זה מכניס אותי לאווירה ובתוספת הדמיון שהוא נמצא ומבצע דברים נותן את כל התחושות,הרי אני מכירה את מגעו במציאות אז קל לשחזר זאת.גם אני לפני כן לא הבנתי זאת עד אשר עשיתי.
בתחילה זה היה תחושה של מחוייבות כי כך הוא דרש אך כאשר כל הדברים עלי זה כבר יצר את הגירוי הראשוני ואז הדמיון השלים את כל התמונה. יש את הקטע של ההנאה אך יש רגעים שזה כבר קשה להמשיך בתנוחה והכאב של התנוחה והדימיון ואז עולים כעסים שלא קשורים אליו ומפרקת אותם כך כשזה נגמר מרגישה נקיה ושמחה,זה דומה קצת לזה שבהצלפות יש כאב אך נהנים במיוחד מהתוצאה.
יכולה להגיד שמאז שהתחלתי אני הרבה יותר רגועה ומאושרת
קשה לתאר את כל התחושות, צריך לנסות זמן מה כדי להבין את הדברים
מקווה כי עניתי על השאלות
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2009
אני חושבת שכל מטלה, כשהיא ניתנת מאדונך האמיתי, יכולה לגרום לך לחוש כך. זה נובע מעצם העובדה שהוא נתן לך אותה, ובצייתך- את מתמסרת לו.
זה אושר.
האזוקים
האזוקים • 13 באפר׳ 2009
amy כתב/ה:
אני חושבת שכל מטלה, כשהיא ניתנת מאדונך האמיתי, יכולה לגרום לך לחוש כך. זה נובע מעצם העובדה שהוא נתן לך אותה, ובצייתך- את מתמסרת לו.
זה אושר.

לרוב המטלות שניתנות הם לזמן קצוב בלבד ולעומת זאת המטלה הזו התחילה כמטלה אך זה לא נשאר כך והיום זה בא מרצוני מתוך צורך שלי ולא בגלל שאני מצווה על ידו.אני יכולה להפסיק אך בגלל שזה עושה לי טוב אני ממשיכה בקצב ובזמנים שלי
זה התחיל מהתמסרות ואושר לבצע את רצונו אך היום זה עבור עצמי בלבד כי זה מביא אושר וזו היתה כוונתו כשנתן זאת תחילה כהוראה
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2009
אזוקה כתב/ה:
amy כתב/ה:
זה אושר.

לרוב המטלות שניתנות הם לזמן קצוב בלבד ולעומת זאת המטלה הזו התחילה כמטלה אך זה לא נשאר כך והיום זה בא מרצוני מתוך צורך שלי ולא בגלל שאני מצווה על ידו.אני יכולה להפסיק אך בגלל שזה עושה לי טוב אני ממשיכה בקצב ובזמנים שלי
זה התחיל מהתמסרות ואושר לבצע את רצונו אך היום זה עבור עצמי בלבד כי זה מביא אושר וזו היתה כוונתו כשנתן זאת תחילה כהוראה

אם כך- זה טוב icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 13 באפר׳ 2009
amy כתב/ה:
אזוקה כתב/ה:
amy כתב/ה:
זה אושר.

ואם כך, הוא גם מכיר אותך טוב icon_smile.gif (בכלל אני אוהבת את הזוגיות הבדס"מית שלכם...)
האזוקים
האזוקים • 13 באפר׳ 2009
amy כתב/ה:
אזוקה כתב/ה:
amy כתב/ה:
זה אושר.

בהחלט טוב icon_biggrin.gif