שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

החדש של AIR

זיקית
לפני 20 שנים • 11 במרץ 2004

החדש של AIR

זיקית • 11 במרץ 2004
אז ככה. קודם כל כי הבטחתי ליצור, ולא קיימתי. אז הנה, אני מקיימת, לא עוד תשכון בדד (בדד אשכון, בלי מכה אשב, בדד, בלי עתיד בלי מכה בלי הלום).

ולעניינו : קיבלתי לממולדת את החדש של אייר, ולמעט העובדה שהוא מעט מונוטוני, הוא מאוד נעים. איזי ליסטנינג שעושה מצב רוח חולמני ורגוע.
הפייבוריט שלי הוא צ'רי בלוסום גירל, שמושר במבטא צרפתי מקסים, ועוד כמה.
אז זהו, רציתי להמליץ. אחלה דיסק לצ'יל אאוט ולשבת אחה"צ (שעה שחביבה עלי וגם עליה אני ממליצה) ואחרי ארוחות כבדות. ואולי גם לסקס ונילי מאוהב כזה.

icon_twisted.gif
abcd

טוב שהתעוררת זיקית

abcd • 11 במרץ 2004
אני גומרת על צ'רי בלוסום גירל כבר חודשיים.

והוא די מכניס לסרטים עם הזרימה השלווה שלו...
כלובי
כלובי • 11 במרץ 2004
אכן גם לדעתי זה דיסק מעולה אם כי לטעמי הוא יחסית מהפחות טובים של AIR

יש גם חדש ל ZERO 7 שגם הוא פחות טוב מהראשון שלהם, אבל סוף סוף עוד חומר שקט ונעים לשמוע, שלא לומר רומנטי.

icon_cool.gif
זיקית

זירו סבן..

זיקית • 11 במרץ 2004
אהוביי משכבר הימים. אני רצה לקנות. icon_twisted.gif
en1
en1
en1 • 11 במרץ 2004
הדיסק החדש של אייר מאוד מאכזב, סליחה....
והבשורה על הדיסק החדש של זירו סבן מאוד משמחת.. עשיתם לי את היום. icon_lol.gif

אם זה הסגנון שלכם, אז יש גם להקה שנקראת "OY VAY VOY"... כן, כן הקריאה הפולנית הטיפוסית. הם הוציאו גם דיסק מאוד מעניין, שווה לשמוע.

בינתיים אין עדיין תחליף לדיסק הראשון של זירו סבן כדיסק זיונים. רק מתחיל התוו הראשון וכבר אני כולי חרמנית (יש הרבה זיכרונות טובים מהמוזיקה הזאת...)

וכן, אני הייתי בין אלו שקנו את הדיסק של פורטיסהד בהופע חיה, למרות שאין בו הרבה חידושים. נותר רק לחכות שהם יוציאו דיסק נוסף. אני עוד מחכה.
אם יש המלצות למה לשמוע בינתיים, בבקשה...
זיקית
לפני 20 שנים • 12 במרץ 2004

על הבירכיים יקרה..

זיקית • 12 במרץ 2004
רק בגלל הציטוט של ביורק, נכנסת לרשימה הורודה שלי. (מסתבר שיש לי כזאת, המצאתי אותה עכשיו. רשימה ורודה זה ההיפך מרשימה שחורה).
אם את בעניין שלה, יש לי כמה דיסקים נדירים, כולל ביצועי ג'ז ושירי ילדים באיסלנדית.
בכולופן, זה לא שציפיתי לגדולות ונצורות מאייר, סך הכל הצפרדעים עושים מוסיקה די מונוטונית..אבל אתמול למשל, כשהיה לי מבחן ענקי, שמעתי אותם ברקע בעודי מתכוננת ליציאה לאוניברסיטה, וזה היה מרגיע ולא דורש יותר מדי..ויש דיסקים שזו תכליתם.
אודה ואבוש כי את זירו סבן הראשון טרם רכשתי בעוונותי, אבל יש בכוונתי לעשות כן בהקדם האפשרי.. (פיי איזה מליצית אני על הבוקר).

המלצות ? חכי שניה, תני לי לעלעל... את sigur ross את מכירה ? יופי של נעימים באוזן. בסגנון עדת האייר בשילוב ביורקי ותיבול אלקטרוני וכינורות. הממ. נשמע מוזר כשמתארים את זה פלסטית.

המלצות נוספות בפינתו הכה את המומחית בפעם אחרת.

תודה על הטונה אדומה ויום טוב.

icon_twisted.gif
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 12 במרץ 2004
סאב-לימינל • 12 במרץ 2004
ביורק?,כאן באתר?, זמרת איכותית עם כל מתוק.הכי מעניין להאזין להרכב הישן בו היתה חברה הזמרת המדהימה הזאת,ההרכב נקרא kuLi.ספק אם ניתן להשיג את הדיסקים האלה אך מי שבאמת אוהב אותה שינסה,ולגבי הדיסק באיסלנדית,הוא נקרא 'GLING-GLO,אלבום ג'אז מצויין.
לא מזמן יצא לה dvd של הופעה חיה,משהו בסגנון unpluged,עם כל השירים הכי נוגעים,פשוט מדהים.אך רק אלה שבאמת אוהבים אותה יבינו.
זיקית
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004

סאבלימינל..

זיקית • 13 במרץ 2004
אתה מפתיע אותי מותק.. icon_smile.gif
אתה מכיר את גלינג גלו ? על זה בדיוק כתבתי בפוסט מעליך.

icon_twisted.gif
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004
סאב-לימינל • 13 במרץ 2004
אכן מכיר ואף יש לי דברים מיוחדים שלה ,אני ממליץ בחום על ה-dvd שלה מתוך הופעה ב-royal opera house,ממש מיוחד,שילוב של נגני כלי קשת(כינור) ו-bjork עם הקול הכובש ועוד באוסף בוטלג שלה מהופעה(דיסק במהדורה מצומצמת שלא ניתן להשיג).
אז אם כבר bjork אז הנה שיר שמרגש אותי כל פעם מחדש מתוך האלבום debut.

COME TO ME

come to me
i'll take care of you
protect you
calm calm down
you're exhausted
come lie down
you don't have to explain
i understand

you know
that i adore you
you know
that i love you
so don't make me say it
it would burst the bubble
break the charm

jump off
your building's on fire
i'll catch you
i'll catch you
destroy all that is keeping you back
and then i'll nurse you
i'll nurse you

come to me
i'll take care of you
you don't have to explain
i understand
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004
סאב-לימינל • 14 במרץ 2004
אופס כנרא שלא שמתי לב למה שהקלדתי,ההרכב בו היתה חברה bjork הוא kukl ולא כמו שבטעות כנתב למעלה.