לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנערה בתיבה

SideWinder
לפני 15 שנים • 16 באפר׳ 2009

הנערה בתיבה

SideWinder • 16 באפר׳ 2009
שלומלום. לא הפורום הטבעי שלי ובכל זאת:
"הנערה בתיבה" שודר אתמול בערוץ 8 וסביר שישודר שוב.
אולי ניתן למצוא ב youtube
סיפור אמיתי, עלול קצת לזעזע אבל יש שתמצאנה אותו גם מחרמן.
הכוונה טובה לכן מתנצל מראש בפני מי שמצאה זאת כחסר טעם. מצרף לינק בתקווה שהצליח.
http://www.tvthrong.co.uk/documentary/the-girl-in-the-box

מופלטה שמחה לכולן/ם.
Inside your head

Re: הנערה בתיבה

Inside your head • 16 באפר׳ 2009
potential כתב/ה:
שלומלום. לא הפורום הטבעי שלי ובכל זאת:
"הנערה בתיבה" שודר אתמול בערוץ 8 וסביר שישודר שוב.
אולי ניתן למצוא ב youtube
סיפור אמיתי, עלול קצת לזעזע אבל יש שתמצאנה אותו גם מחרמן.
הכוונה טובה לכן מתנצל מראש בפני מי שמצאה זאת כחסר טעם. מצרף לינק בתקווה שהצליח.
http://www.tvthrong.co.uk/documentary/the-girl-in-the-box

מופלטה שמחה לכולן/ם.

קראתי על המקרה, לא יצא לי לראות את הסרט הדוקומנטרי.
אני גם יודע שיש שיר של להקת 'סליפנוט' ששמו לא זכור לי, שמבוסס על המקרה הזה.
מקרה עצוב, גם כי העתיד של משפחה לא היה מזהיר.
עם הימים, הבחורה שנחטפה הפכה להיות אמא וכיום הבת שלה מרצה עונש מאסר על רצח של הורים של חברה טובה שלה.
אני לא בטוחה שאני מדייקת, אבל זה מה שזכור לי פחות או יותר.

תחושה אישית שלי: מזעזע בכל קנה מידה.
מאחר ויש אובדן קשר בין המציאות לפנטזיה, וגם הצורה שבה הדברים קרו.

אולי אם זה היה נשמר במסגרת פנטזיה, היה ניתן איפשהו למצוא את הנקודות המעוררות גירוי מיני.
לא במקרה הזה.
SideWinder
SideWinder • 16 באפר׳ 2009
הסרט בכל אופן מסתיים בעובדה שהיא כיום עורכת דין
ומגישה סיוע לנפגעות שעברו התעללות מסוגה.
מה שהדהים אותי בסרט הוא רמת השליטה המנטלית
שהוא הצליח להשיג עליה. לראות כדי להאמין. המסכנה.
Templer​(שולט)
Templer​(שולט) • 16 באפר׳ 2009
מה בין המקרה לבין BDSM?

עוד מקרה קרימנלי שאין בינו לBDSM שום כלום.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 16 באפר׳ 2009
איזו שליטה מנטאלית הוא השיג אם ברגע שהיא הבינה שאף אחד לא הולך לרצוח את המשפחה שלה היא רצה למשטרה?

מקרה מעניין אבל רלוונטי לפה כמו שג'ון בוביט רלוונטי לפורום שליטה נשית תחת שרשור CBT.
נוריתE
נוריתE • 16 באפר׳ 2009
Templer כתב/ה:
מה בין המקרה לבין BDSM?

עוד מקרה קרימנלי שאין בינו לBDSM שום כלום.

בדיוק..
"זה לא הפורום "הטיבעי שלי" אבל.."
מה ניסגר איתכם עם אנשים פה בזמן האחרון שכל מקום שהם
רואים בו "רמז" ומי-סתבר שרק הם
לבידיסמ או למיילדום מביאים את לפה
כשאין בכלל שום קשר.

טוב שלא הבאתם לפה את הסיפור של רוז..
bartholina​(נשלטת)
bartholina​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2009
אמש צפיתי בסרט במלואו ואני עדיין נושאת את התחושות הקשות שהותיר בי.
הקשר לBDSM הוא הסאדיזם. מדובר בסאדיסט מפלצתי שעבורו אלמנט ההסכמה מנטרל את ההנאה. הוא חטף בחורה מן היישוב. בשנה הראשונה שבר את רוחה באמצעות חטיפה ועינויים לפי הספר. במהלך כל השנה הראשונה היא הייתה בכיסוי עיניים ורב הזמן בגאג וקשורה, גם כשהייתה ב"ארון הקבורה" המאולתר שבנה עבורה. הלקאות, קשירות לסד, מתיחת גופה לקצה היכולת באמצעות מכשיר שרשראות שבנה וכד' היו רק חלק מהעינוי. בתום השנה , כשכבר הייתה שבורה לגמרי, הוא סיפר לה שהוא חלק מקבוצה הנקראת "החברה". קבוצה גדולה של גברים כמותו החוטפים נשים והופכים אותן לשפחות ושהם מגבים זה את זה. הוא הזהיר אותה שאם אי פעם תעז לברוח, יפגעו במשפחתה וכמובן יהרגו אותה, שכן צופים בה כל הזמן... לאחר שנה שלמה של עינויים וחוסר מגע עם העולם החיצון היא האמינה לזה לחלוטין.
אשתו ידעה מזה וההסכם ביניהם היה שישתמש ב"רכש" לכל צרכיו הסאדיסטים ויניח לה, כל עוד זה לא יגיע לסקס. כמובן שבמהלך השנים הוא גם הפר את התנאי הזה ואנס אותה שוב ושוב. לאחר שנה שלמה במרתף, הם עברו דירה והוא העביר גם את "השפחה". אלא שבבית החדש ארגן לו ולאשתו מיטת מים שניצבה על מעין במה, כשתחתיה ישנה תיבה צרה ולחה בה כלא אותה רב הזמן. היה לה סיר לילה בין רגליה וכשהייתה צריכה להתפנות, הייתה מושכת בו באמצעותן. הייתה שנה בה הוצאה החוצה ותפקדה כאומנת של ילדיו. הוא אפילו לקח אותה לבית הוריה לאחר שלא ראו אותה 3 שנים, רק כדי לבחון את רמת השליטה שלו בה. יממה שלמה בילתה עם משפחתה ולא סיפרה להם. למחרת אסף אותה ואז כלא אותה לשלושת השנים הבאות, בתיבה ההיא מתחת למיטה. כשנזקק לכסף, הוציא אותה משם (לאחר 3 שנים!) והיא הורשתה לעבוד כפקידת קבלה בקרבת מקום. חצי שנה עבדה שם מבלי כוונה לברוח. בערב כמובן חזרה לתיבה. אשתו הייתה נוצריה אדוקה וכשלבסוף התוודתה בפני הכומר על אופיו האמיתי של בעלה שבינתיים חזר להתעלל גם בה, הוא אמר לה שזה חטא לחיות כך. זה והעובדה שבעלה הודיע לה שבכוונתו לחטוף עוד 4 נשים שבר אותה. היא הגיעה ל"שפחת התיבה" בעודה בעבודה וכל שאמרה לה היה " אין דבר כזה "החברה" , זו המצאה". זה כל מה שהייתה צריכה לשמוע... לאחר 7 וחצי שנים של התעללות בלתי פוסקת וכזו שקשה לדמיין ( גם לאנשים ש"משחקים" בעינויים ) היא עלתה על אוטובוס הביתה.

הסיפור מורכב ומן הסתם נוצרה גם תלות מעוותת במסגרת השליטה המנטאלית ההזויה הזאת
ולבטח גם תסמונת שטוקהולם.
האדם המפלצתי הזה ( שחיצוניותו סותרת לחלוטין את פנימיותו ) הועמד לדין ונגזר עליו מאסר עולם. אשתו קיבלה חסינות תמורת העדות נגדו.
הבחורה השבורה הצליחה לשקם את חייה וכיום יש לה ילדה בת 20 והיא עובדת כעו"ד המסייעת לנשים שעברו התעללות.
אני די בטוחה שגם אלו מאתנו המתגרות משליטה, עינויים, פנטזיות אונס וחטיפה לא מתגרות מהסיפור המזעזע הזה. זה תסריט מפחיד לכל אשה שהיא ולכל אדם שהוא, גם אם מאזוכיסטים.
אלמנט ההסכמה משנה הכל וקשה לי להאמין שמישהי הייתה מסכימה מרצונה החופשי לכלות את שנותיה בתיבה ארורה.
Tish Adams
Tish Adams • 16 באפר׳ 2009
bartholina כתב/ה:
אלמנט ההסכמה משנה הכל וקשה לי להאמין שמישהי הייתה מסכימה מרצונה החופשי לכלות את שנותיה בתיבה ארורה.

זהו בדיוק. יש כאלה שלא יודעות, לא מבינות ועלולות ליפול.
לכן, אני רואה חשיבות בפוסט שכזה למרות שההקשר לבדס"מ כביכול אינו קיים.
אני בטוחה שיש פה לא מעט שלא כתבו (בדיוק כמו הסיפור עם גואל רצון) אבל,
חופשי נדלקו מהרעיון המחריד הזה.
אני חושבת שלהביא לידיעתנו גם דברים שעלולים להצטייר כBDSM והם בפרוש לא, זה חשוב.
משערת שעולים לכמה פה בראש לפחות שם או שניים שהיו מעוללים דבר כזה ללא להניד עפעף.
לי עלו.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 16 באפר׳ 2009
מה שאני לא מבינה, זה איך היא שרדה את כל השנים האלו... איך לא חלתה פיזית, או נכנסה לדיכאון כזה שגמר אותה.

שמחה שהשתקמה, ואכן, חבל על השנים שהלכו בהן הייתה משרתת שלא מבחירתה, לגבר שלא בחרה בו.

גם המשפחה שלה מסכנה- בעבר ובעתיד.